Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kocham zycie

Naprawde warto zyc!!! - dla pesymistow

Polecane posty

ZwyklaDziewucha - ❤️:P Sssilly maggot - no tak, łodz - prom, jeden czort ;) jesli szedł sam i udawał inspektora dbajacego o przestrzganie przepisow bezpiecznestwa to na pewno ja :D Inaczej glupio byloby mi samemu tak łazic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goopia schizowata larwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 94-03290-43-034430-249900
w co? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czolgi
co slychac? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czuć miłość
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zakochaj się
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochaj się w TQM
:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera... Nikt nie będzie mi wybierał obiektu moich uczuć, jasne? :o Już mam dość takich żartów. :o Spadam stąd... Na razie. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porada
jezu angolek ....jestes lekko rozhisteryzowana, wez sie w garsc i wrzuc na luz.....to tylko zarty....straszny dziwoląg z ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
porada sam jesteś dziwoląg. Jakoś z tych żartów nikt się nie śmieje, więc o co Ci w ogóle chodzi??? :o Poza tym są jeszcze na świecie ludzie, którzy nie żartują z takich spraw jaką np. jest miłość. I mam prawo się oburzać, bo to dotyczy mnie i nie życzę sobie takich żartów na mój temat. W ogóle nie wiem, dlaczego wszyscy się mnie tutaj czepiają. :o Nie podoba wam się to nie czytajcie moich postów i tyle. Nikt was przecież do tego nie zmusza. Najlepiej siedzieć cicho i nie brać udziału w dyskusji tylko od czasu do czasu napisać jakąś bzdurę będąc \"pomarańczką\". Takie z was straszne cwaniaki? Myślicie, że błyszczycie wśród innych? Napiszcie czasem coś inteligentnego i na temat to wtedy pogadamy, ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczkooo
Boooże Angolek!! Nie żal ci czasu na odpowiadanie na różnego rodzaju zaczepki?? Precież to jest bez sensu:/. Wychodzisz przez to na serio na jakąś rozhisteryzowaną!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczkooo
I nie denerwuj sie tak bo ci zylka peknie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to mi pęknie i będziecie mnie mieli z głowy. Przecież o to wam chodzi, no nie? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porada
angolek nie o to chodzi zeby ci zyłka pekła:D tylko o to ze nie powinnas reagowac na takie zaczepki bo to nie ma sensu naprawde lepiej bedzie jak wrzucisz na luz...........bo to tylko kafetria,internet..i nic z tym nie zrobisz a im ty wiecej razy zareagujesz na takie zaczepki tym wiecej ich bedzie........ps:a i jestem kobieta:D nie miałam nic złego na mysli.mozeostrych słów uzyłam tylko poprostu chciałam słuzyc dobra porada:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×