Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bl

A znacie taką sieć sklepów PEPCO?

Polecane posty

Gość jupikk
szepułka- jak nie jestes kolezanka kierownika to tak wlasnie jest. jakbys razem trzymala z nim/nia i wogole to zyla bys dalej z nami Pepcowiczami. i tak wlasnie nie powinno byc ze kierownik robi sobie to co chce i zatrudnia kogo chce -nawet soich znajomych, rodzine!!! czy ktos to sprawdza? ? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gedgcdghwhgvfjjer
a z jakiego województwa jesteście? nie jesteście pierwsze którym w ten sposób firma "dziękuje". życzę Wam znalezienia lepszej pracy (każda będzie lepsza). Dziewczyny nie łamcie się:-))) Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezsilna11
W moim mieście też otworzyli Pepco i ludzie po prostu oszaleli. Nawet tam sama byłam kilka razy aż musiałam raz zwrócić bluzkę bo była krzywo uszyta i co mnie spotkało? Na kierowniczki trzeba czekać bo hrabianki zajęte telefonami albo paleniem papierosów a jak już przyjdzie to okropnie śmierdzi dymem.Widać, że władza uderzyła do głowy. Te biedne kasjerki latają, mówią te swoje regułki przy kasie i widać, że tylko czekają aż dostaną kolejny opieprz. My klienci to widzimy. Więc kasjerki z N. trzymajcie się a kierowniczki niech przejrzą na oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szepułka
u mnie kierownika to może i dobra osoba prywatnie??? ale jako pracownik to lewuska nie z tej ziemi żeby raporty robić od 9 do 14 a póżniej firma ma pretensje że remament żle wychodzi jak jedna kasjerka na kasie a kierownik w biuże lub na fajku lub jeszcze na czym innym.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mam pytanie głównie do osób,które tam pracują bądź pracowały. Obecnie pracuje w Reserved i chce zmienić pracę właśnie na Pepco. Czekam na odpowiedź i chciałabym wiedzieć,czy warto zmieniać pracę właśnie na Pepco. W reserved wcale nie jest kolorowo,płaca taka,że tylko usiąść i płakać. Chciałabym znać waszą opinię czy warto się przenieść tam czy szukać czegoś innego? Czekam na szybką odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. U nas w mieście otwierają pepco i myślę o pracy w tym sklepie.Czy mogłybyście mi doradzić czy warto starać się o tą pracę dodam że mam 3 letnie dziecko i jak wygląda sytuacja w razie potrzeby pójścia na zwolnienie ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam...pracowałam w Pepco 3 lata na etacie zastępcy kierownika....nigdy żadnych zastrzeżeń,uwag i co zwolnionko.Przeżyłam to strasznie,stracić pracę z dnia na dzień.Po mnie poleciały moje kasjerk i kierownik sklepu ....na marginesie cudowne dziewczyny.Nikt nie miał pretensji do naszej pracy,inwentura super,sklep na 5plus.Po roku odkąd nastąpiły zwolnienia stwierdzam,że to obóz pracy za marne grosze,ciągłe zmiany wizażu sklepu itp. wariatkowo.Wiem,że czasem nie ma wyboru bo nie ma innej pracy,jesli jednak macie możliwość zatrudnienia się w innym miejscu uciekajcie jak najdalej od Pepco.Wszystkim,którzy tam pracują życzę wytrwałości i trzymam kciuki by było lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikołajek
Nie smucmy sie......przeciez firma w nas wierzy :) , bo damy rade. Zawsze dajemy. My tez bardzo wierzymy w firme................. ......................zwlaszcza przed Swietami Bozego Narodzenia :) Wy tez dacie rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fikumikunnng
szukaj innej. nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jupikk
witam wszytskich. mam pytnie wiadomo cos na temat bonow badz kasy na swieta? ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikodemiaa
Wrażenia sklepowe-taniość do kwadratu .Tj małe zawalone towarem klitki Towar to chińszczyzna a la bazar . Wrażenia z jednego sklepu gdzieśindziej-może ? -jest lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heidik
co myślicie o sklepach na Górnym Śląsku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heidik
jeżeli odstrasza Was chaos w sklepie, czyli brak porządku, brak cen, niski poziom obsługi klienta itp. to na stronie Pepco jest adres e-mail gdzie warto kierować uwagi, skargi itp. bo wątpię, że ktoś z Centrali tutaj zagląda. Tutaj nic nie zmienimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja pozwolę sobie
zapytac się ile się tam zarabia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praca w pepco-brak odp.
Wysłałam cv i lm do pepco,jakieś 3 tyg temu dostałam maila dotyczącego warunków pracy i płacy oraz info o szkoleniu w innym mieście, miałam go potwierdzić jeśli mi odpowiadały. Tak też zrobiłam...Do dzisiaj nikt do mnie nie zadzwonił, ani nie napisał maila w tej sprawie...Czuję się zlekceważona, ponieważ dostanie tego maila sugerowało, że niedługo się ze mną skontaktują i wyślą na szkolenie. Czy któraś z Was miała podobną sytuację? Dodam, że chodzi o sklep w Gdyni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spr
hello, mam pytanie,, czy dostejecie bony na swiet BN, badz paczki dla dzieci z tej okazjii,,, i jakies inne bonusy np 13 wyplate??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spr
ile sie zarabia-- minimum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapraszam super legginsy ze spódniczkami, różne ciuszki dla dzieci, bardzo dobra jakość http://allegro.pl/legginsy-ze-spodniczka-nowe -prezent-92-2-lata-i1942936090.html http://allegro.pl/legginsy-ze-spodniczka-nowe -98-104-3-4-lata-i1942938404.html http://allegro.pl/legginsy-ze-spodniczka-nowe -116-cm-5-lat-okazja-i1942938693.html http://allegro.pl/legginsy-ze-spodniczka-nowe -122-cm-6-lat-okazja-i1942938895.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgrthgt rtfh
jest źle, jesteś fair to tracisz pracę.Tak fair ! ale to nie pasowało mojej kierowniczce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalni
Oj widze ze w tej firmie tylko kasjerzy są naj i super a kierownicy to samo zło....Jak ti dobrze tak anonimowo obrbiać dupę innym a w oczy słodkie minki zapewne:(Drodzy kasjerzy ogarnijcie sie troche ..Rządzić wszyscy by chcieli ale jak coś jest nie tak to operke niech zbierze kierownik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracwnik pep
placa 1100 z hakiem bo n premie nie mq co lczyc bo oczywiscie budzety takie ze nie do przerobienia.... bony ? na sweta? pfff jak stowe do wyplaty zobaczysz to bedzie super... paczki dla dzieci? jakie dzeci ty masz zyc praca nie dziecmi...... traaaagedia.... no ale coz ciezko prace i nestety tysiaka na drodze nie znajde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cos prawdy
coś prawdy w tym musi być bo niestety jako klientka zauważyłam zmiany personalne w ulubionym sklepie i okazało się że niestety nie ma tych fajnych osób dla których przychodziłam na zakupy. Kierownictwo pożal się, więc pewnie dziewczyny poszukały lepszej pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do normalni
jak cos jest zle to opieprz od "gory" dostaje kierownik ( to fakt ) ale gdy sklep wyglada super i wogole jest na 5+ to pochwaly tez zgarnia tylko kierownik. A kasjer ? Jemu sie nic nie nalezy ? A przeciez to kasjer odwala najgorsza robote. wiec moze wy, kierownicy tez sie troche ogarnijcie i zacznijcie doceniac dobrych kasjerow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muvak
znikają dobrzy kasjerzy bo gdzie mają szukać pomocy na brak kompetencji i kwalifikacji do wykonywania zawodu swoich kierowników, czy tak też jest w tej firmie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szepulka
tak jest w tej firmie!!kierowniczka wiecznie zajęta a jak jest dużo roboty to staje na kasie a kasjer do roboty!!co niektórzy kierownicy to nawet standardów nie znają na sklepie a oczekują od kasjera żeby wszystko umiał!!!najlepiej jest rzucić kasjerowi różne instrukcje i rób sam a on nawet nie sprawdzi czy to dobrze a jak przyjeżdża kierownik rejonu to jak coś żle to,,ja tego nie robiłam tylko dziewczyny,,-to gdzie jest kierownik,który powinien sprawdzić bo to on powinien wiedzieć tym bardziej jeśli ktoś 5 lat lub dłużej??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekooladka88
nie wiadomo może czegoś na temat jakiś dodatków świątecznych ? bonów itp. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalni
Skoro w Twoim sklepie pochwały zbiera tylko kierownik to przykre al nie wszędzie tak jest.I na kierowniczych stanowiskach i kasjerów trafiają się porażki tylko ze na tym forum nikt tego z Was nie napisze tylko kierownictwo feee....Macie rejonowych to z problemem do nich a nie na forach internetowych...Życze dużo siły i zapału przed Świateczną goraczką:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Centrali
ja bym nie szukałam pomocy u Rejonowej, bo wiecie, różnie bywa a dokładniej to lepiej kogoś zwolnić i pozbyć się problemu, a kto zwalnia? no właśnie rejonowy lub kierownik, Ja pisałabym do Centrali, do Działu Operacyjnego lub Zarządu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Centrali
bo Centrala może nie wiedzieć co się dzieje w sklepie, a jeśli nie w Centrali to chyba już nie ma gdzie szukać już pomocy i pozostaje tylko znaleźć lepszą pracę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×