Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bl

A znacie taką sieć sklepów PEPCO?

Polecane posty

Gość tyitylkoty
a jak nowy podział na rejony bo ja powiem że nawet nawet z panią AR kazała dzwonić z raportami my nigdy tego nie robiłyśmy u AS ale wytłumaczyła wszystko także chyba spoko będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma nawet co porównywać... jak dostaniesz opr od AR to będziesz wiedzieć za co, wszystko jest jasne i konkretne u tej kobiety i była motywacja do pracy a nie zniechęcenie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psychozuzia
oddajcie nam naszą rejonową becię. cały czas się w oku łza kręci kiedy pomyślimy że już z nią nie współpracujemy. ten nowy podział rejonów to zamiana na gorsze i to jest jakaś katastrofa ten facet to jakieś nieporozumienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konferencja ??
chyba balanga. firma kase zarobila i trzeba ja teraz na cos wydac.......... doba hotelowa 150zl, ekstra zarcie itp. ( w biuletynie czytamy ile to zarobilismy :):):):)............MY ZAROBILISMY ?? ) kolejna wyprzedaz....plakac sie chce.... duza lista przeceny do folderu, do tego ( zebysmy sie nie nudzili ) ogromna na kilkaset pozycji lista wyprzedazy bielizny, pizam, bizuterii itp. itd. nie mozna tego bylo podzielic np. na dwa etapy ?? przeciez my nie jestesmy robotami... na dodatek budzety tak wysoce zawyzone ze sama swiadomosc ze pracuje sie za marne ***** zl ( kazdy wie ile zarabia ) sprawia ze nie pracujemy BO CHCEMY tylko BO MUSIMY.... A przeciez pracownik zadowolony jest o 100% wydajniejszy........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obiektywny34
zgadzam się z poprzednikiem, tzn. należy poprawić system premiowania ponieważ ciągłe zawyżanie budżetu to jedna strona medalu, druga to że nasz trud nie jest wynagradzany. Czy ktoś wogóle czasem monitoruje jaki wkład mamy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jupikk
dokladnie pracuejmyjak roboty. przecena, za chwile mail ze kolejna podwyzka cen, za kilka dni znowu przezena i to nie kilka pozycji tylko ilkaset a gdzie tu jeszcze dostawa, zmaina witryny, focala, obsluga klienta itd itp a placa jak placa-marna bez premii bo kto teraz zrobi budzety jak sa kolosalne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nudzimisie
A Wy jeszcze nie ogarnęliście, że jesteście tylko numerem na NIPie?? Tyrać, tyrać ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śledzącyforum
około 2000 pracowników a ilu z nich można określić "niewolnikami"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnisia
niewolnikami? a czy nas ktoś w pepco siłą trzyma? zastanówcie się, zanim coś równie niemądrego nasmarujecie...pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzuma
mnisia no właśnie nie wszyscy o tym wiedzą ze ich nikt na siłę tu nie trzyma ja się zastanawiam co niektóre osoby tu robią tylko narzekać potrafią dlaczego się z tym nie zgłoszą do swoich kierowników rej.... przecież rynek pracy jest wolny więc o co chodzi? dlaczego robicie w swoje gniazdo nikt was na siłę nie trzyma a na wasze miejsca są inni chętni POZDRAWIAM LUDZI LUBIĄCYCH SWOJĄ PRACĘ W PEPCO A INNYM MÓWIĘ ŻEGNAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzuma&malaria :)
wielu z nas lubi swoja prace ( ja tez sie do tych osob zaliczam ) ale nikt nie lubi jak sie robi z kogos wola. co drugi dzien lista kilkuset pozycji do przeceny, do tego lista podwyzek. standardowa zmiana hot spota, witryny i focali. wytlumacz mi jak maja to ogarnac 2 osoby na zmianie ??? jest czas urlopow i pewno w wiekszosci sklepow jest tak ze na zmianie sa 2-3 osoby ( lacznie z kierownikiem ). zapomnialam jeszcze o przerobce przemyslowki :) rece opadaja. osoby ktore tu wypisuja " na wasze miejsce jest setka innych", " nikt was na sile nie trzyma" to jak sie domyslam osoby raczej ze stanowisk kierowniczych. nie wy biegacie z jezorem na brodzie zeby znalezc towar, to nie wy zajeci szukaniem towaru musicie nagle leciec do kasy bo kolejka. nie wy dokladacie towar w puste polki. ale na koniec dnia jak wychodzimy ze sklepow to WY jestescie najbardziej zmeczeni......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 888888888888
Pewnie ze razem łatwiej ,tylko ze u nas akurat zmienila sie kierowniczka ,ktora o niczym pojecia nie ma i wszystko na zastepce zwala ,i nie ma opcij zeby jej przetlumaczyc .Mamy tylko nadzieje ,ze wkoncu zalapie pepcowego bakcyla i jak wszystkie zacznie pracowac a nie tylko w biurze siedziec.Nie wiem jak gdzie indziej ale nas jest malo (w tym 2na po letatu).Dajemy rade oczywiscie ,ale szkoda ze nie daja etatow swoim tylko zatrudniaja kolejne ,ktore potrzebuja duuzo czasu zeby sie polapac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marionnetka
Ten sklep jest super! :-) Duży wybór tanich przedmiotów, które w fantastyczny sposób nadadzą wnętrzu wyrazu :) Nie polecam jednak kupowania tam walizek na kółkach - po pierwszej podróży rązka przyszywana odpadła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arturia
Pepco oferuje niestety tylko wszystko pośledniej jakości made in china. Jest to sposób na robienie tanich zakupów ale nie wszystko co tam jest nadaje się do użytku przez dłuższy czas. Czasem warto wydać więcej i mieć pewność dokonania dobrego zakupu. http://www.ofertypromocje.pl/okazje_oferta-promocja-w-ententino-pl_11795.php . Obecnie trawa promocja, oprócz ciuchów dla dzieci są także gry planszowe i wiele produktów na prezenty dla dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Anika 2222 To jest bardzo wredne, wobec kobiety w ciazy, naturalna kolei zeczy, urodzi i wroci , bedzie dobrym pracownikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sygnia jak kto kiedys ktos powiedzial; nie ma ludzi niezastapionych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konferencja ?? wszystko byłoby dobrze żeby docenili tych robotów, tak pracownicy pepco sa uważani za roboty zarowno przez centrale jak i ludzi na zewnatrz firmy, np; klientow czy tez lekarzy, Centrala to same głąby uwazajace sie za super wyksztalcoce osoby z doswiadczeniem, alez jakie oni maja doswiadczenie , chyba we wprowadzaniu pracownikow w blad, i zadawaniu zadan do wykonania z opoznieniem, bo system sie zepsul, albo ktos zapomnial wczesniej tzn. na czas wyslac emaila, krótko; pracownik jest przedstawiony jako jednosc firmy i centrali, lecz tylko w slowach a nie w czynach, a tylko lizusy niektorzy sa "docenieni" ale na slepu i nie koniecznie wykonuja swoja prace. duzo by opowiadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnisia niewolnikami owszem, kazdy chce poprostu pracowac, a wiekszosc ludzi pracowac i robic to co lubia, wiec pracuja np w pepco ale nie sa doceniani, i sa traktowani jak niewolnicy, nawet wtedy gdy ktos poswieca swoje zdrowie , czas, dom, to w koncowym efekcie gdy nadejda nieprzewidziane sytuacje od pracownika (prywatne0 to najlepiej jest sie go pozbyc, bo swoje juz zrobil,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzuma&malaria :) zgadzam sie z toba w jednym , lecz nie w tym ze kierownicy nic nie robia sa tacy ktorzy zapierdzielaja wiecej niz caly zespol, a ci co tak pisza ze nikt nikogo na sile nie trzyma to nic nie robia i maja swoich niewolnikow ktorych sobie wychowali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buntet
jakich macie kierowników?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agni2911
A jak pracuje się w Pepco w Lublinie? Słyszałam, że maja nowy sklep otworzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarrribaaa
odkąd nie ma premii czas pomyśleć o innej pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syf-kiła-mogiła
ja mam spoko kierowniczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady Di :)
ach ten ksieciunio :) ciekawe gdzie jego Tołdi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość detektyw monk :)
zastanawia mnie jedno........ skad wiesz ze pepco na armii krajowej to pepco1 a na poludniowej to pepco2 ???? poza tym nie wydaje mi sie zeby dziewczyny na sali sprzedazy rozmawialy na takie tematy. swoja droga dlugo musialas tam byc i sluchac tego wszystkiego :) to nazwalabym brakiem kultury - stanie i podsluchiwanie co inni mowia......... nawiasem mowiac - wydaje mi sie ze jestes pracownikiem tego jak to nazwalas: pepco1 my ( ludzie dorosli ) jestesmy za starzy na bajki mozesz je opowiadac dzieciom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haha1
kochana Klijentko, bzdury wypisujesz. Zazdrość ? Weźcie się do pracy, a nie intrygujcie... Miej odwagę podpisać się imieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klijentka
Moi drodzy! Nie chciała bym by pracownikiem tej sieci i nie trzeba podsłuchiwać żeby dowiedzieć się rzeczy na temat sklepu gdyż jego pracownicy do cicho mówiących nie należą a po drugie sami udzielają informacji o nazwach i numerach sklepów. Wydaje mi się że użytkownicy o nazwie detektyw monk i haha1 to pracownicy tego sklepu bo tak zacięcie się bronią bo wiedzą że to prawda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miła osóbka
Klijentko całkowicie Cię popieram nie chodzę do tego sklepu często bo obsługa taka sobie a na wypisanie faktury albo czekam dobre kilka naście minut albo pani kierownik z wielką łaską karze po nią drugi raz przyjść np jutro. Dla mnie to paranoja. osobiście wole iść do innego sklepu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×