Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bl

A znacie taką sieć sklepów PEPCO?

Polecane posty

Do Fanatyka :) Brawo !!! Strzał w dziesiątkę !!! Problem ? Czy w ogóle takie słowo istnieje w języku całej szanownej centrali a nie tylko u p,Radka ? Pozdrawiam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dosyć ku.wa
Fanatyk ma rację agatko:) a problemu w centrali nikt nie ma... Problem tkwi w każdym sklepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wie ktoś może jak wyglądają szkolenia dla VM( nie wiem czy dobrze napisałam) przemysłoych? Gdzie się odbywają i jak długo trwają? Bardzo proszę o odp............Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dosyć ku.wa
kierownik powinien ci wydrukować informację od rejonowego na temat szkoleń VM. przyszła w ostatnim czasie na pocztę. teraz zmieniły się miejsca szkoleń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nanana222
Widam, jestem studentka i szukam pracy na pol etatu i pomyslalam o Pepco, czy przyjmuja tam w ogogle na pol etatu? Interesuje mnie glownie Krakow:) I czy jest sens isc zaniezc cv do sklepu pomimo ze nie ma zadneog ogloszenia ze kogos szukaja? Dzieki z gory za wsyztskie porady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spadajNAuczelnię
nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dosyć ku.wa
fanatyk jest sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nanana222
Boze... co za chamstwo ;/ Czemu nie mozecie normlanie odpowiedziec na pytanie tylko jaies"spadaj na uczleni" ;/ a co nie mozna chciec dorobic? ;/ zal;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepkuś
jasne ze mozesz zaniesc cv w kazdej chwili ale jako studentka bedzie ciezko sie dostac do pepco na 0,5 poniewaz osoba ktora jest zatrudniona na 0,5 ma ustawiany grafik wtedy jak jest najwiekszy ruch tj.czwartek,piatek,sobota i to najlepiej od 12 do 21;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dosyć ku.wa
fanatyk ale jakoś na priv...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość n____n
zakaz wypowiedzi...czy co......?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppppppwpppppw
Raczej strach przed odpaleniem kompa,bo jeszcze jakiś mail z instrukcjami się pojawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e.p.
jak znalazles tę stronę? więc to jest ta kafeteria.o matko co się tutaj dzieje?! Mialam nic nie pisac więc nie piszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pedzacy jez
a mi tam nikt nie zabraniał pisania tu.to wolny kraj wdac ze ktos sra w gacie hihihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Swoje Wiem
Szkoda że niektórzy są tacy hardzi jedynie za pośrednictwem internetu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też dużo wiem
oj nie tylko internet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też dużo wiem
ktoś się zbojał w gacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Swoje Wiem
20:11 [zgłoś do usunięcia]ja też dużo wiem oj nie tylko internet 20:39 [zgłoś do usunięcia]ja też dużo wiem ktoś się zbojał w gacie Ktoś nie ukończył podstawówki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie do osób które pracują, bądź pracowały w Pepco. Chodzi mi o ten wasz radiowęzeł. Fajna muzyka tam leci. Wy w każdym sklepie puszczacie osobny repertuar itp. Czy może jest to za pośrednictwem radia internetowego? Jeśli tak może podacie link do słuchania, jeśli takowy jest. Bo ja szukałem ale bezskutecznie. CZY KTOŚ Z OSÓB TAM PRACUJĄCYCH MI ODPOWIE??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość what a fuc k
przyjdzie czas ze i ja powiem co wiem ;) k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalni
Witam Co do Pana pod nickiem pendzoncy jez Tak sie składa ze znam powody zwolnienia Pana z pracy i gdyby się Pan tak przykładał do niej jak do wypisywania bzdur na tych stronach to pewnie jeszcze by tam pracował.Zero klasy,kultury i honoru żeby swoje życiowe porażki wylewać na forum internetowym,ale cóż w Pana sytuacji życiowej pewnie też bym miał zajebisty problem.A z tego co wiem to wykształceniem Pan również nie grzeszy wystarczyło poczytać posty ooojjjj do szkoły PROSZĘ PANA DO SZKOŁY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość unfortunately
Hmm do pędzący jeż... Skoro jesteś taki hardy to czemu kuźde nie powiesz nikomu nic w twarz tylko wszystko wylewasz na jakiś forach?? Jeżeli tak bardzo zależało Ci na tej pracy to było ją szanować a nie zrobić tak jak zrobiłeś. Tak się składa, że znam całą historię i się nie dziwię, że się skończyło tak jak się skończyło. Ja postąpiłbym tak samo. A i Pani kierownik nie jest żadną najgorszą. Kobiety lekkich obyczajów to wiesz gdzie możesz znaleźć, ale na bank nie w PEPCO. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idzie zima piasku nima
face to face to nima z kim gadac a portale czytają ci wyżej postawieni.i nie dostałem zakresu obowiązków kasjer-sprzedawca sklepu pepco wiec jak mozna zle wykonywac swoje obowiazki heloł....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idzie zima piasku nima
ha ha ha ktoś tu mysli ze to jedna osoba pisze hihihihih ojojojojo widze ze ktos ma problem z okresleniem swojej płci she czy he z wyglądu to raczej trudno stwierdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zębowa wróżka 2
pan pędzący jeż rules

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość unfortunately
Ale myślę, że jeżeli widzisz co się dzieje na sklepie to powinieneś odpowiednio zareagować a nie mieć wszystko w 4 literach. Odpowiedzialni ludzie robią co do nich należy plus jeszcze pomagają sobie nawzajem. W domu tak samo się zachowujesz jak w pracy?? Widziałem Cię nie raz na obsłudze i zanim się doczekałem aż skończysz stawiać jakieś pierdoły na półkach to minęło z 10 minut nim podszedłeś do kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość give up
zamiast tutaj wylewać gorzkie żale po stracie pracy za swoje łajdackie zachowanie to wypier**ielaj szukać innej roboty. Jak bedziesz tak lamentował to na bank jej nie znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×