Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bl

A znacie taką sieć sklepów PEPCO?

Polecane posty

NOWY PEPKOWICZ Zgadzam sie w zupełności z Tobą, a za biurkiem tam w centrali sa nie raz głupsi ludzie od nas a ponoć tacy wyuczeni, prawo znaja , kodeks pracy, a człowiek "zwykły pracownik potrafi ich zagiąć , a od pracownika to wymaga się najwięcej , a centrala nie potrafi się przyznać do błędu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
złotówka to nie chodzi o kierowników , tylko o to ze oni rowniez sa nie doceniani za swoja prace , włożony czas i duszę , więc nie maj zadnej motywacji, tak samo musza zapieprzac jak kasjer...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia/////1 NIJAK idziesz , pare pytan dajesz CV szukaja tyranów do roboty i tyle a potem puszczaj bajeczki ze to dzieki nam , a kiedy zrobisz czarna robote to i tak nie masz premi , paranoja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pepcus1 Wymyslaja je poto zebysmy mieli wiecej syzyfowej pracy, a ten kto wymysla mysli ze jest w tej sferze wielkim specjalista , NIE PRAWDA ! nie jeden pracownik dawno mial takie pomysły ktore teraz wdrozono , ale oni teraz dopiero niby wymyslili, a ich włane pomysly czasem sa w ogole nie majace sensu i nawet kliento sie nie podobaja i smieja czasem z takich ekspozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanatyk MU W PEPCO trzeba byc głupszym od nich samych , a przynajmniej udawac , bo kiedy jajko madrzejsze to nie ma prawa głosu. No i najlepiej "lizac dupe" takim najlepiej sie oplaca . Oni wychodza zawsze na swoje. heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulkowata84 gówniane pieniadze na pól etatu a pracowac musisz czesto po 12 godzin i ciagle pod telefonnem na kazde zawolanie. nie warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
????? hihihi nie wszsycy co tu pisza to tam pracuja , juz penie dawno znalezli sobie nowa atrakcyjniejsza prace !!!! a napewno tam pracowali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
????? nie zawsze zwalniaj za to ze ktos sie nie nadaje, tylko ze np takie widzimisie kierownika rejonu, albo juz on ma dosyc i zmienia sobie kierownika sklepu badz kasjera i wymysla mu jakies bledy przedsstawiajac je jako podstawe do zwolnienia nie majac zadnej racji i zwalaj na Pana R ze to jego decyzja hihihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pepcooo nie jedz na zadne szkolenie i zrezygnuj z tej roboty bo 5 dni szkolenia a i tak cie niczego nie naucza ,malo bedziesz widziec, a reszte samemu trzeba wiedziec - z kosmosu "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toska!!!! jesli juz tam nie pracuja bo pir...neli tą robota to siedza tu i pomagaja innym aby nie weszli to bagno !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniutek75 zaangazowanie i wytrwałośc ludzie maja tylko brak motywacji i wdziecznosci od przelozonych tylko puste gadanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedroneczka1884 zgadzam sie a wszczegolnosci trzeba by nasłac na te sklepy Panstwowa Inspekcje pracy i Panstwowa Inspekceje Handlowa , napewno wszsytko gra w kazdym sklepie pod tym wzgledem tylko zaplacili by same kary nieprawidlowosciomi w grafikach, oszustwem i manipulacjami polecanymi kierownikom sklepow prze kier rejonu !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stały_klient Kiedys byl gowniany towar , potem obiecano ze bedzie lepszy nowoczesny na topie, a teraz znowu przysyłaja sama chinszczyzne ALE NAJNIZSZJ JAKOSCI , ktora zawala magazyny , a po roku usuwana jest na straty, wiec skoro zamuwia duzo badziejstwa w centrafi przez specjalistow do zakupow ktorzy jezdza po calym swiecie na wycieczki , to niesprzdajac i nie trafiajac w gust klientow , to musza oszczedzic te straty na pracownikach coraz wyszsze progi premi , zero nagrod za zaangazowanie wieksze niz inni , itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 88888
Area,jestes the best of the best,i zgadzam sie z kazdym Twoim slowem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 88888
Apropos towaru,a jakie fajne splesniale kalosze dostalismy-i mysla ze klient nie widzi ,nie czuje i kupi .haha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia03063
MAM PYTANIE CZY U WAS KIEROWNICY PRACUJĄ PO JEDNYM WEEKENDZIE W MIESIĄCU??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
88888 Klient wszystko widzi i słusznie przynosi towar do reklamacji: -jednorazowe walizki , tylko na podróż w tę i z powrotem w jednym sezonie - jednorazowe zabawki dla dzieci; -ŚMIERDZĄCE kapcie, jakąś ropą czy nie wiadomo czym od których momentalnie boli głowa, aż odstrasza to klientów; - co raz gorszej jakości odzież , a szczególnie damska; - nie mówiąc o skarpetach męskich w których , gdy chłop pójdzie do roboty na 12 godz, to na pewno bedzie mial poparzenia III stopnia i czad komando Panowie nie kupujcie tych skarpet bo one nie sa nawet warte tej ceny, wazniejsze jest zdrowie i wygoda; -parasole są też tylko na ulewe ale tylko w jedna strone do sąsiadki przez ulice, bo z powrotem trzeba niestety juz zmoknąć..........itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w pepco jest dużo rzeczy które po jakims czasie będące w sprzedazy, okazują okazują sie ze nie nie nadaja sie do sprzedaży, uzytkowania , np do zywności, do ubrania , poniewaz nie maja atestów badź sa szkodliwe, wtedy wycofuje sie je ze sklepu i daje jako NIBY GRATISY , które są szkodliwe dla zdrowia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
celowo tak napisałam , bo taka jest reakcja centrali która sama nie wie co ma robić z takimi produktami , ktore miała w sprzedazy w swoich sklepach, zastanawiaja sie czasem i 2 miesiace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość demotwator
area a co powiesz na prace 11 dni pod rząd bez dnia wolnego? Kadry i KR tego nie widzą? Przeciez wysyłamy grafiki do jednych i drugich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Często śledzę różne fora i także wasze w Pepco ,dużo macie różych przeżyć. Czy nie ma w tej firmie kogoś kto was doceni?. Co za ludzie tam pracują w tych kadrach.????Jak to jest firma się podbno rozwija ,a padło pytanie czy zamykają sklep ,chyba w Bełchatowie?? Trzymajcie się wszyscy pepkowicze ,może będzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakopiec
czy to prawda, że zmienia się w końcu kierownik rejonu z rejonu 12 ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ktos już wie jakie bedą zmiany w rejonach. Chodzi o KR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raczkujący
przeraża mnie to forum, opinie na temat firmy Pepco. Jeżeli jest tak źle to dlaczego tam nadal pracujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzuma
!!!!! jak potrzebujesz pomocy to idź do poradni dla ludzi znerwicowanych i tam się wyżal ewentualnie napisz do przyjaciółki kurcze pracuję w tej firmie 3 lata wiadomo raz jest lepiej raz jest gorzej ale swoich złości nie wylewam na forum nikt mi nie obiecywał jak się zatrudniałam że praca jest lekka i przyjemna, ja tez stoję kasie cały dzień i wieczorem padam na pysk ale cieszę się że mam prace a do osób które narzekają na prace mam pytanie po co tam pracujecie ? Bo chyba nie dla kasy skoro narzekacie na zarobki. Dla atmosfery panującej w sklepie?- banał. Skoro jesteście tacy super to w każdej innej pracy będzie wam lepiej więc po co pracujecie w Pepco? WSZĘDZIE JEST DOBRZE GDZIE NAS NIE MA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcetampracowac
2 poprzednicy mają rację. Jest wielu którzy chcieliby pracować w pepco !!!! Jest wielu, którzy w odróżnieniu od tych tutaj narzekających wiedzą co to praca, szacunek, praca zespołowa i zdrowe relacje !!! Nie pasuje to zwolnijcie miejsce dla ludzi którzy chcą tam pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milionpiecsetstodziewiecset
najlepiej jest powiedziec "nie pasuje ci to sie zwolnij" ale jak sie ma rodzine na utrzymaniu to wszystko sie zniesie w pracy. ja osobiscie nie narzekam. mamy zgrana zaloge, fajne "szefostwo" ale wiem ze sa sklepy gdzie tak rozowo nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twtttewf
a z problemami najlepiej do rejonowej, napewno ci pomoze. Umiesz liczyć licz na siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3e3e
nie wszystkim dogodzisz. Zawsze się znajdzie kto lubi narzekać. Ja jestem bardzo zadowolona z pracy w tej firmie:) i nie zamierzam zrezygnować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×