Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bl

A znacie taką sieć sklepów PEPCO?

Polecane posty

Gość Basiaaaaa
U mnie też jest superrrr, chociaż czasami duża ilość towaru który przyjeżdża daje nam nieźle popalić..... Pozdrawiam wszystkich Pepco maniaków ;-))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pjęczyc
cześć. mam pytanie do wszystkich osób obsmarowujących Pepco i osoby w nim pracujace - czy zawse uczciwie wykonywaliście swoją pracę, czy jej unikaliście i zwalaliście swoje obowiazki na innych? dlaczego już nie pracujecie w firmie? - bo pewnie zostaliście zwolnieni za opierdzielanie sie i jedynym miejscem gdzie możecie wypuścić jad swojego niezadowolenia ze zwolnienia z pracy jest kafeteria Chętnie wrociłoby się do Pepco - prawda? bo gdzie indziej też Was nie posadzili z raczkami pod dupcią - tylko kazali pracować Pozdrawiam Agnesikmagnesik i zgadzam się z Twoja wypowiedzia w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hajhfjhajfah
PEPCO jest the best Pozdro dla ludzi w nim pracujacych Jak tam ida Wasm przerobki???? U nas sa w toku ..... A jak podoba wam sie nowy pokoj - my uwazmy ze ktos mial genialny pomysl na taka zmiane Pokoj wyglada teraz pieknie az klienci boja sie z niego kupowa bo mysla ze to wylko taka wystawka hehehheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tosienka-------_____
Hejka U nas tez przerobki jeszcze trwaja ale zblizamy sie juz do konca a pokoik faktycznie piekniusi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatarata
U Nas śmiesznie było z tą przeróbką człowiek się urobił, fakt bardzo ładnie efekt końcowy wyglądał, ale nie tylko Nam się to podobało... klientom też poprostu brali nam z półek całe zestawy kolorystyczne. Fajne uczucie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do usuwanie kom
co do osóby otwierającej sklepy Po I - jest juz na innym stanowisku (wiec chyba nie jestes na bieżąco) Po II - ona nie musi pracowac fizycznie i jest od tego aby zaloga sklepu na czas otwarla sklep Po III - jest jedna z osób które poznałam w tej firmie i złego słowa nie moge na nią powiedziec Po IV - to że pokrzyczy nie wynika z tego ze was nie lubi czy sie wywyzsza tylko z powaznego podejscia do obowiązków (nie jest latwo w 2 tyg ogarnąc taka ilość towaru i zdązyc na czas Pozdrowienia dla J.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich ciężko pracujących na swój byt. Popieram w całej rozciągłości post ,który zamieścił Pjęczyc. Osobiście nie pracuję w sieci ale moja piękniejsza połowa tak.Wiem że trzykrotnie różne osoby próbowały sobie polepszyć sobie warunki pracy i nic w tym zdrożnego gdyby nie to że: 1- po kilku dniach próby w Lidl-u wróciła prawie na kolanach i prosiła o wycofanie wypowiedzenia które już złożyła 2- po odebraniu pierwszego wynagrodzenia w nowej pracy i ogromu obowiązków jakie tam zastała prosiła o możliwość powrotu do PEPCO nawet na niższe stanowisko 3- po złożeniu wypowiedzenia i zarejestrowaniu się w PUP do dzisiaj przychodzi do sklepu i pyta o możliwość ponownego zatrudnienia. Konkluzja jest prosta i nadzwyczaj wyrazista SZANUJMY TO ,CO MAMY PÓKI MAMY CO SZANOWAĆ. Pozdrawiam załogi Wszystkich sklepów sieci i życzę wytrwałości w realizacji planów a także w samorealizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvvxxxccc
Złe opinie o firmie i o innych osobach na tym forum wypisują ludzie zwolnieni z Pepco. Po prostu nie spawdziliście się, zostaliście wyrzuceni z pracy i tylko w taki sposób możecie odreagować swoją złość..... Żałosne..... Po prostu żałosne Pozdrawiam wszystkich ludzi pracujących w Pepco - nie jest tak źle jak tu piszą prawda :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrrrrrrrrrrrrrrr
Dlaczego towar w Pepco drożeje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapomniałam_nicku
Wrrrr... a Ty wiesz co się dzieje na świecie?? ;P Mam prawo sądzić, że nie. .. Że wyszedłeś z jakiejś dżungli ;D Jest KRYZYS gospodarczy. A nasza złotówka b. kiepsko stoi. .. A właściciele Pepco nie mają kapitału w obcej walucie i muszą ją najnormalniej w świecie kupować. .. Ot co!!! A poza tym towar tak mocno nie drożeje, aby robić z tego hałas ;p Spadam, bo jutro do pracy. .. Pepco rulez ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaxFactor
A mnie się wydaje, że skoro jest kryzys to ceny powinny maleć, tym bardziej, że przecież Pepco jest sklepem dyskontowym (co wg mnie jest nieprawdą - patrz definicja "dyskontu" na Wikipedii). Chyba, że Pepco spadku sprzedaży nie odczuwa i nie musi cen obniżać, a wręcz przeciwnie, może sobie pozwolić na małą podwyżkę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamielska 29
Znam jestem bylym pracownikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PEPCO znalazło chyba większą ilość klientów,którzy przenieśli się do nich z droższych sklepów w dobie kryzysu i chcą na tym utłuc parę groszy.Trudno się dziwić takiemu posunięciu bo to dobry ruch.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapomniałam_nicku
Ale Wy tu głupoty pieprzycie heh. To chyba dobrze, że w obecnej sytuacji na rynku, Pepco jako dyskont ma okazje rozwinąć skrzydła, realizować cele. Wzrasta sprzedaż a co za tym idzie jest szansa na premie. Ale co najważniejsze, nie ma zwolnień, co ma miejsce w branżach, które nie radzą sobie z kryzysem. Nie komentuję powyższych postów, na temat podwyżek cen na niektóre produkty, bo uważam, że i tak nie dotrze. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Specjalistko zapomniałam_nicku. Skoro twierdzisz że napisałem głupoty to poproś kogoś z wyższej kadry swojej firmy,żeby uświadomił Tobie jak jest naprawdę. Nie dość, że nie skomentowałaś postów to jeszcze piszesz w swoim; o tak bardzo oczywistych sprawach. Na koniec:wiesz na czym polega polemika? Właśnie,właśnie...Dotarło??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podwyzki jasne...
Wiekszosc towaru (nie tylko w PEPCO, ale praktycznie w calej nie-spozywce) pochodzi z zagranicy i kupowana jest za walute obca - dolary lub euro. Popatrzcie sobie na ceny tych walut teraz a rok temu i zacznijcie sie dziwic ze podwyzki takie niewielkie... http://www10.wolframalpha.com/input/?i=EUR+value+to+PLN http://www10.wolframalpha.com/input/?i=USD+value+to+PLN gdyby PEPCO chcialo zachowac swoj poziom marzy z zeszlego roku to musieliby podniesc ceny o DUZO na WIEKSZOSC produktow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapomniałam_nicku
Drogi Pepcomanie! A czytałeś mój przedostatni post? Jak nie to sobie looknij, bo kolejny raz piszesz jakieś brednie. Doskonale wiem o czym jest obecna polemika. ..Wzrost cen na pewno nie jest skutkiem nabycia nowych klientów, którzy Twoim zdaniem teraz kupują częściej w sklepach takich jak Pepco. ..Prawdziwy powód steściłam wyżej. Śmieszy mnie to, że chcecie coś zmienić, coś czego kurva nie da się zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bodz
Mam pytanko: gdzie mam zadzwonić, lub napisać, jeśli w jednym ze sklepów PEPCO jest bardzo niemiła o ordynarna sprzedawczyni. Zniechęciła mnie do uczęszczania i kupowania w tej sieci sklepów o czym chciałbym poinformować osobę przełożoną ten kasjerki. Proszę o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapomniałam_nicku
Osobą przełożoną kasjera jest kierownik sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klient nie zawsze zachowuje sie odpowiednio wobec pracownika.Czesto bywa tak ze zwrocenie uwagi przez kasjera klientowi np za nieutrzymywanie porzadku w sklepie konczy sie niestosownym wrecz chamskim zachowaniem ze strony klienta. Nauczmy sie szanowac innych tak jak sami chcielibysmy byc szanowani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grasujący w pepco
Ja się cieszę że jest taki sklep jak ten,bo mogę niekiedy pozwolić sobie na coś na co mnie nie stać w innym sklepie.W sklepie z ochroną.Dziękuję wam za to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość comcomcom
Na niemila kasjerke najlepiej doniesc do centrali do pana Radka i podac szczegoly ja kiedys i owszem pracowalma w Pepco ale sie sama zwolnilam bo kierowniczka byla pojebana i nie lubie takich ludzi poza tym fajnei nie bylo a gadanie ze sie czlowiek powinien cieszyc ze ma przace jest smieszne trzeba sie cenic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatarata
do Pana BODZ!!! Tak się zastanawiam czy Pan jako klient podszedł do kasjerki jak do człowieka, czy jak do przedmiotu??? znając życie to drugie. Wiem co się dzieje u Nas w sklepie ludzie myślą, że są Bóg wie kim i że można Nami pomiatać jak tylko się da!!! panie BODZ po 1 jesteśmy ludżmi i jak chcesz być traktowany z szacunkiem traktuj innych TAK SAMO!!!, a dopiero po 2 jesteśmy sprzedawcami. Dziękuję:) to by narazie było na tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakitaki
chcialbym rowniez zaznaczyc i co jest najsmieszniejsze na kasjerach najczesciej wyzywaja sie ludzie ktorzy sami pracuja na takim stanowisku. odreagowują to co sami przechodzą w swojej pracy. Ludzie wyksztalceni umieją sie powstrzymac i zachowac wsrod cywilizowanych ludzi. a juz na pewno nie szukaja po forach internetowych jak to mozna na kogos doniesc. chyba pan BODZ ma przerosniete EGO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szalonetka
Hej pepcowicze co do naszych zmian w sklepie to u nas też wszystkim się podoba,klijenci są zchwyceni,pytają co jeszcze wymyślimy.Nalepsze jest to że co raz zmieniamy regały i ludzie gubią się ,gdzie co jest,szczególnie stali bywalcy.Teraz czeka nas wyprzedaż,życzę wytrwałości w szukaniu kodów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowana.....
hej mam pytanko nie orieujecie sie moze ile zarabaja sprzdawcy w pepc w woj. lodzkim?? bo otwieraja now sklep w mojej miejscowosci bylabym nawet zaintresowana zlozniem cv tam tylko ciekawi mnie jak z zarobkami i ewentualnymi dniami wolnymi...sa jakies dni na tygodniu wolne?? co z wekendami?? prosze o jakas odpowiedz...z gory dziekowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapomniałam_nicku
Witam! Jest norma do przepracowania ( jakieś 168godz.). Czasami w tygodniu ma się 3 dni wolnego a nawet więcej. Jest ok. A o zarobkach opowie Ci osoba przeprowadzająca rekrutację ;P. Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pracuję w pepco już trzeci rok i nie narzekam. Naprawdę polubiłam tą pracę i wiem że z czasem jest coraz łatwiej bo ma się już wprawę i wszystko robi się dużo szybciej. Jednak to nie jest praca dla wszystkich. Ten kto nie ma najmniejszych chęci i/lub wyobraźni nie zagrzeje tu długo miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×