Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bl

A znacie taką sieć sklepów PEPCO?

Polecane posty

Gość jupikk
zdaje sobie sprawe ze jakby ktos z gory mial byc jeden dzien kasjerem to by pewnie padl/ sie ylko wydaje ze to kilka produktow do skasowania i to wszystko ale tak nie jest. jak ktos to lbi to daje rade ale s A osoby ktore maja ruchy woolniejsze od zolwia i pozamiatane wtedy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarzabek.........nie kazdy w centrali jest taki jak twoj bliski znajomy, ze ma wszystko i wszystkich gleboko w d....ie i do tego niezly ubaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ILONA1408
pepko jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarzabek
Ali217, oczywiscie ze nie jest to norma :) a swoja droga to zwykly kasjer w pepco nie zna chyba tak naprawde ludzi z centrali. no moze tylko wtedy kiedy w okresie swiat jest ten zwyczaj ze ludzie z centrali jakies dwa czy trzy dni pomagaja kasjerom w wybranym przez siebie sklepie. ale moge sie mylic. moj znajomy jest akurat specjalista ds nieruchomosci w pepco, zarabia... no duzo, w dodatku wszytko sluzbowe i oplacane przez firme. mialam okazje poznac ludzi z zarzadu pepco. tam na gorze panuje bardzo luzna i lajtowa atmosfera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kumpela kupowała w pepco
i mówi ,że całkiem całkiem może być a odnośnie luminarca to sie nawet kieliszki po 15-20 za lekkim puknięciem potrafią rozsypać ;)nie ma reguły tam też można znaleźć coś dobrego(jak sie stłucze to mniejsza szkoda)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w pepco kupiłam obieraczkę za 3zł taka sama w naszym realu 9,99zł niby ze stali ;) poszłam przy okazji bo coś mi trzebabyło ale jak chodzi o asortyment to nie ma takich rzeczy jak wyciskacze do cytrusów albo zaparzacze do herbaty(przynajmniej u nas)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaxFactor
Zobaczyłem ogłoszenie w Pepco, że poszukują do pracy na stanowisko kasjer-sprzedawca i kierownik sklepu. Wie ktoś może jaki zakres obowiązków jest na w/w stanowiskach? Pozdrawiam pracowników Pepco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaxFactor
Zanim zdecyduje się wolałbym wcześniej wiedzieć, czym zajmuje się osoba zatrudniona na danym stanowisku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdegustowany
MaxFactor - pomyślmy.... czym może sie zajmować taki kierownik sklepu ? hm....... no chyba odpowiada za załogę, chyba kieruje pracą, rozpisuje grafiki, wklepuje dostawy, odpowiada za to jak wygląda sklep, i w razie czego jest kogo opier...... kiedy sie okaże, że cos jest nie tak, Oprócz tego raz w roku można pojechać na konferencję i się nawalić za darmo. To chyba wszystkie obowiązki kierownika. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniutek
Pozdrawiam Pepcomaniaków:)) A co do wypowiedzi per Pani Jarząbek czytam i wiesz co mi sie na mysl nasuwa że jakis tzw przez Ciebie znajomy z centrali puścił Cie kantem a Ty biedna i pokrzywdzona już nie wiesz co wymyślic wiec piszesz te bzdury:(Może to nie norma ,ale w centrali pracują sympatyczni ludzie w większosci i oni też nie siedzą i nie piją kawki tylko robią swoje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jupikk
Widze ze tu ostatnio nastala cisza, oby tylko nie przed burza :P Przed nami goracy okres- swiateczny -wiec bedzie duzo pracy tylko rak do niej troszke za malo ale miejmy nadzieje ze podolamy tym wyzwaniom.Pozwodzonka wiec zycze i milej pracy i weekendu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do princessy ze str 38-widziałaś kiedyś żeby ten ponad 1000 klientów stał pod drzwiami sklepu i czekał aż drzwi otworzą? tyle klientów odwiedza sklep nie jednorazowo ale przez cały dzień! dlatego nie mogłaś ich wszystkich pomieścić w swoim ponad 200 metrowym mieszkaniu! niech żyją szare komórki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ezzzzzaaa
sluchajcie jak o jest jak np ja bym chciala zeby w moim miescie otworzyli Pepco? Z kim sie kontaktowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ezzzzzaaa
mozesz dac namiary do spychalskiego a nie widze nic w tym smiesznego bo na ich stronie ejst napisane ze zainersowani sa oferta wspolpracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Fanatyk MU
wspolczuje ci twojego malutkiego moooozguuuu pewnie pracujesz na ksie w Pepco w zapyzialym miasteczku i w przeciagach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcę dowiedzieć się tak serio czy warto pracować w Pepco,chcę zmienić pracę a w moim mieście powstaje Pepco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę o szczerą wypowiedż,jestem kierownikiem w innym sklepie w innej branży,chciałabym coś zmienić i wpadłam na Pepco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANANIANNA
daj spokoj ja tam bylam kierownikiem tak cienkich zarobkow to nei zanjdziesz chyba nigdzie nawet w Biedronie lepiej zarabija a wyrzucic ci emoge za wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdegustowany
znowu ktoś mówi , że w "biedronie " tak dobrze się zarabia!!! to dziwne, ale jakoś nie widze kolejek chętnych do pracy tam. Za to widzę parę osób , które dostały kopa w tyłek za np: L4. :-) Kierownik w pepco, nie zarabia kokosów, ale ma możliwości awansu, nie wylatuje za byle co ( no chyba że ma 10% na inwenturze), no i w zasadzie nikt go nie nęka. Czasem area wpadnie , opier...doli i pojedzie. Jak umiesz sobie radzić z ludzmi, to dasz sobie radę i będziesz mieć spokój pozdrawiam. A jak ktoś nie daje rady, to do biedrony, tam tak dobrze płacą he he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tą biedronką to jest różnie, zarabiają lepiej (!) a traktowanie, atmosfera- z tego co wiem-dużo zależy od rejonowego, jak jest zryty to i w sklepie nie jest miło. W pepco dużym atutem była np wysokość bonów świątecznych (jest?) oraz spora ilość dni wolnych- ale to się zmienia :-( ALE MAM NADZIEJĘ ŻE NIE BĘDZIE TAK ŹLE JAK SIĘ WYDAJE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaglądamy ale z pewną dozą nieśmiałości.Tak na poważnie to zbliża się baaardzo gorący okres w pracy całej sieci i czasu mniej-albo wcale.Pozdrawiam dzielnych pracusi PEPCO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda że w biedronce zarabia się lepiej. Zwykły kasjer na rękę dostaje ok. 200zł więcej niż starszy kasjer w pepco. Wiem bo moja mama tam pracuje. Ale nigdy nie zamieniłabym się z nią. Praca na spożywce jest zdecydowanie cięższa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PEPushek
Ludzie litośc!!! Czy ktoś wam broni iść do biedrony albo zmusza was do pracy w Pepco? Sami zdecydowaliście się na tą firmę. Nawet sroka nie robi we własne gniazdo więc zanim napiszecie coś obrażliwego to zastanówcie się proszę bo ludzie nie związani z nami po przeczytaniu tego będą nam conajmniej współczuć a to nie jest miłe prawda? Pozdrawiam Normalnych zadowolonych z pracy))) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się że to co się tu czyta-zniechęca klientów, kto tego nie rozumie nie powinien pracować w tej firmie! To nie jest praca dla Was!!! Ale źle mnie ktoś zrozumiał-ja nie narzekam, tylko prawdą jest fakt że w biedronie zarabiają lepiej (znam takich co sobie chwalą pracę i znam takich co nie). U mnie w mieście są dwie biedronki i gdybym starciła pracę tu, to w jednej z nich mogłabym się zatrudnić a wdrugiej nie. A narazie mi tu dobrze:-) A wpisy są beeeeeeeeeeeee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"takie inteligentne wpisy" jak na tej stronce-okazuje się że to normalność!!! zaglądałam do rossmana-tam też jedni drugich "obsmarowują".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×