Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bl

A znacie taką sieć sklepów PEPCO?

Polecane posty

Gość kasia1978
mile panie , szczególnie te pracujące w pepco szukam jak szalona swieczników futura jesli sa w jakims sklepiku prosze slicznie o namiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość telofnistka
Firma Handlowo Usługowa BINMAR wita na nowym ogłoszeniu! Z okazji 5lecia istnienia naszej firmy przygotowaliśmy dla Państwa miłe niespodzianki! Dla każdego użytkownika społeczności Kafeterii przygotowaliśmy NOWE MARKOWE Telefony komórkowe marki NOKIA 6500 Slide, Telefony są nowe - nie posiadają simlocka. Każda osoba ma prawo otrzymać właśnie taki telefon.... Ilość telefonów jest nie ograniczona , ale promocja trwa tylko do 31.05 Za telefony nie pobieramy żadnych opłat , nie płacą Państwo żadnych abonamentów itp. Sprzęt wysyłamy na nasz koszt!!! Aby stać się posiadaczem tak wspaniałego telefonu komórkowego , należy jedynie wysłać krótką wiadomość SMS o treści: BB.TELEFON na numer 91955 . Koszt wysłania takiej wiadomości to zaledwie 2zł. W ciągu kilkunastu minut skontaktuje się z Państwem upoważniona osoba aby pobrać od Państwa dane do wysyłki. Od chwili wpływu SMSA w ciągu 72h otrzymają Państwo SMSEM Zwrotnym numer przesyłki z firmy kurierskiej DHL - o terminie doręczenia przesyłki. Zapraszamy , bo warto stać się posiadaczem tak dobrego telefonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I JJJJ
dzisiaj kupilam gazete Naj i sie okazalo ze byla tam modelkach w ciuchach z Pepco niektore calkiemp fajne i tanie naprawe tak jest?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapomniałam_nicku
Dokładnie tak, w Naj była kolekcja ubrań Pepco, ten asortyment znajduje się w sklepach. Zapraszam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I JJJJ
chyba wpadne kupowalm kiedys u was ciuchy jak firma sie nazywala Stretcher i mam niektore jeszcze do dzis nie byly wcale dziadowskie a jak jakosc tych ciuchow bo ceny sa ok i czy no w Koscierzynie jest caly asortyment?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliankaaaaaaa
hej jestem z rawy mazowieckiej interesuje mnie czy sa jakies fajne ciuszki na noworodki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahaha
są tam ciuszki dla małych dzieci (czapki, śpiochy itp.) tylko ze to w zgorzelcu, a czy w rawie mazowieckiej to nie wiem. a ciuchy normalne są tam naprawde super! ostatnio kupiłam tam super top różwowy taki letni za 8zł!!!!! z firmy C&A. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakupowiczka
Witam wszystkich klientów tej sieci.Kupowanie w tych sklepach to jak gra w rosyjską ruletkę ale dobrze choć że oddadzą kasę jak masz paragon.To że coś po pierwszym praniu będzie do wyrzucenia to pewne jak 2x2.Chyba że ja mam peszka do kupowania tam ciuszków.Może ktoś podzieli się swoimi spostrzeżeniami z zakupów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annpolis90
Hmmm kupiłam dwie koszulki za 9.99 i 7.99 cena śmieszna a są śliczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szalonetka
Hej ja również kupję w pepco i jestem zadowolona,zdarzyło się kilka bluzek do bani,ale ogólnie nie sa takie złe.Moja znajoma jest bardzo zadowolona z body niemowlęcych po 4.99,bija na głowę inne sklepy!!!No i oczywiście asortyment do kuchni,exstra>>!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia0306
Witam:) Ja mam takie pytanie czy miał ktoś szkolenie z Firmy PEPCO w Głogowie?? Ja mam tam szkolenie 1 czerwca i byłabym wdzięczna gdyby ktoś mi powiedział jaka tam jest załoga, jak wygląda tam szkolenie itd.. Moje drugie pytanie to takie: w mojej miejscowości ŚŚ otwierany jest sklep pepco, miałam zaplanowane wakacje na 25 lipca za nim ta firma sie do mnie odezwała, czy mogę sobie wsiąść wole w drugim miesiącu pracy?? kiedy mam poinformować kierowniczkę o tym?? czy w ogóle dostane wolne na tym okresie próbnym?? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aa azazaez
misia czy ty sie dobrze czujesz??? W sklepach jest zawsze problem z tym by wziac urlop zaloga jest mala a ty chcesz przyjsc i od razu urlop napewno sie nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zezezazzaeze
pytanie do osob tam pracujacych bo widze ze jest nabor na goscia od kadr to pan Janusz R juz nie pracuje????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jupikk
wiadomo ze sa urlopy i wtedy problem jest bo ktos musi za kogos pracowac ale urlop nalezy sie chyba kazdemu nie? ale w drugim miesiacu pracy to nie wiem ile ci sie bedie nalezalo i na jakim stanowisku wogole bedziesz ale skoro jedziesz na szkolenie to chyba kierownicze nie. a o urlpie powiinas powiedzic od razu zeby nie bylo zadnch ale!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Pepkowiczki! Ja nie wiem dlaczego Wy tak jedziecie. u nas nie ma problemu z urlopem. wiadomo, ze kazda z nas ma 20 dni urlopu i musi na niego isc. to normalne. nikt sie nie foszy!!! wiemy, ze robimy za kogos, bo za tydzien ta osoba wraca i idzie nastepna. Pepco kiedys i teraz... bardzo sie pozmienialo. kiedys kasa mala... teraz najnizsza krajowa_JAK WSZEDZIE!!! pracy sporo, bo wiadomo-dyskont. ja nie wiem, czy Wy sobie sprawy nie zdajecie gdzie do pracy idziecie. a to jak jest na sklepie zalezy tylko i wylacznie od ekipy. jest duzo pracy jesli jest niesprawiedliwie rozdzielona miedzy pracownikow. jesli jestescie dobrze zgrane to idzie jak po masle. a co do zatowarowania-to zawsze jest zapierdziel!!!! SS- Twoja kierowniczka bedzie Ania, za-ca Natalia. Jestes kasjerka, bo pewnie dopiero poznasz dziewczyny, ktore juz tam sie szkola. pierwsza umowa probna-na trzy miesiace. watpie zeby ktos dal Ci urlop na probnej-to by nie mialo sensu. Pozdrawiam pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wsdssdsdad
tak dobrze wszystko wiecie a czy Janusz R pracuje w poznaniu nie wiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co wiem, to nic sie nie zmienilo i pracuje ciagle na swoim stanowisku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyzxyzxyz2000
Cześć mam pytanie czy praca w Pepco jest aż tak ciężka i trudna jak tu piszą? Czy tak narzekają tutaj tylko ludzie zwolnieni z pracy - bo takie mam wrażenie. Właśnie dostałam pracę w Pepco i chciałabym się dowiedzieć jak to wygląda naprawdę ale póki co na razie czytam tylko żałosne biadolenie ludzi zwolnionych z pracy, bo nie sądzę zeby takie brednie wypisywali ludzie tam pracujący bądź ludzie którzy sami odeszli z pracy. Przepraszam może dopiero zaczynam tam pracę ale mam już dosyć spore doświadczenie z poprzednich miejsc pracy i nigdzie nie było kolorowo ale nigdy nie spotkałam się z tym żeby przepraszam za wyrażenie "srać" we własne gniazdo To po prostu żałosne......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnesikmagnesik
Praca w pepco wcale nie jest taka zła jk tu piszą. ja pracuję już 2 lata i zgadzam się ze czaami jest bardzo ciężko ale nigdzie jest tak że posadzą pracownika i dadzą mu za to kasę. Ważne jest to jaka jest atmosfera w załodze i albo się wtedy chce pracować albo nie ale z drugiej strony ważny jest szacunek do pracy - bo niektórzy uważają ze mogą sobie siedzieć pracę za nich wykona ktoś inny a kierownik ich za to jeszcze pochwali.... Nistety na tym forum w wiekszości wypowiadają się właśnie tacy ludzi - którzy zostali zwolnieni bo nie chciało im się pracować. Załoga musi być zgrana, wszyscy musza pracować a najslabsze ogniwo ktoremu nie chce sie pracowac po kilku upomnieniach sie elimnuje Pozdrawiam wszstkich pepcowiczów I z gadzam się z wypowiedzią wyżej nie "srajcie " w swoje gniazo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Musze powiedziec, ze popieram kolezanke wyzej!!!! Ja mam takie samo zdanie o pracy w Pepco!! Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jupikk
przylaczam sie do moich przedmowczyn :) i pozdarwiam wszystkich pepco-wiczow :)milego tygodnia wam zycze :}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem zadowolona, że koło mnie otworzono Pepco, jestem tam prawie codziennie i zawsze coś kupię, choćmy drobiazg...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapomniałam_nicku
Ocb Pani powyżej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupująca
Nie czytałam wszystkiego - może to pytanie już było - do dziewczyn pracujących w Pepco: dlaczego są tam same duże rozmiary? Tzn. nawet małe (36) są duże........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapomniałam_nicku
Yyy.. u nas w sklepie taki problem nie istnieje. .. Jest pełna rozmiarówka. Normalna rozmiarówka. Jak to zabrzmiało;p Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasowanie wpisów
widac że firma pepco dokładnie pzregląda to forum. Dodałam tu niedawno wpis dotyczący dziewczyny która otwiera sklepy i go skasowali!! Nie obraziłam jej ani nic teakiego, napisałam tylko prawde!! Widac że firma boi się o swoj wizerunek i dlatego tak dokładnie dba o wpisy an tym forum!!!! Hipokryzja i wielka obawa przed prawdą!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abidaliku
Wolę kupować rzeczy w marketach, które mają swoją sprzedaż przez internet lub chociaż prezentują swoje oferty przez net... http://www.okazje.info.pl/markety/ można obejrzeć gazetki promocyjne, a do sklepu iść ze ściśle sprecyzowanym planem co kupić. lepsza oszczędność kasy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witasy! co do malej rozmiarowki to, niestety, musze sie zgodzic. Jestem osoba dosc drobna i ciezko jest mi cos dobrac w naszym sklepie. szczegolnie spodnie...:( a najbardziej wkurzam sie, jak przyjezdzaja ubrania dobrej marki i niestety najmniejsza rozmiarowka to 8ka, ktora i tak jest duza:((( Buziaki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamal
Pepco i tak jest zajebistą firmą;P Cokolwiek tu słyszę.. Ja tak to właśnie widzę, może ty widzisz różnicę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytaz
Pracuje w PEPCO dopiero 2 dni.Jest ciężko,ale na mnie działa to dobrze,poza tym czas szybko leci.A pracować trzeba wszędzie,szczególnie w sklepie.A sklep spożywczy?Otwarty od 6.,w tygodniu wolne to rarytas.A mięsny-ciągaj skrzynki,rąb schab,nóżki i inne kości. A zarobki?Ogólnie w sklepach jest wyzysk,sknerstwo i zarobki nieadekwatne.Więc nie ma co narzekać.Tak jest wszędzie.Kierownictwo?Wszystko zależy od danej osoby,która pełni to stanowisko.Jednym uderza,innym nie.Poza tym Oni tez maja jakieś wytyczne i są po to żeby żeby nami kierować. Tam gdzie ja pracuję, Zarówno kierownictwo jak i załoga jest SUPER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×