Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bl

A znacie taką sieć sklepów PEPCO?

Polecane posty

Gość kiletka VIP
ile tych kontenerów kupiliście z Chin, że co roku powtarzacie te same kolekcje? dlaczego niektóre z tych rzeczy nawet nie wyprasujecie ? nie zachęcaja do zakupu pomięte ubrania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiletka VIP
ile tych kontenerów kupiliście z Chin, że co roku powtarzacie te same kolekcje? dlaczego niektóre z tych rzeczy nawet nie wyprasujecie ? nie zachęcaja do zakupu pomięte ubrania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepkman
rejonowy powinen porozmawia c z pracownikami bo ludzie sie boj a isami odchodz ana sklepie terror p Anitko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zauwazyłam żeby ktos tu mówił o rzeczach, które nie nadaja sie do sprzedaży albo zwróconych przez klientów. Z tego co mi wiadomo to nie wolno nic z nich wziąć dla siebie a kierowniczka w Nowogardzie zgrania wszystko prosto do bagażnika samochodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanatykmu
'góra' ma wyjebane na wasze żale.Do roboty kurwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomowienie
do bezsilna11 musisz miec naprawde mocne dowody na to co napisalas wymienilas stanowisko jakie zajmuje osoba i miasto w ktorym pracuje.............. gratulacje.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nazywaj to jak chcesz ale sporo ludzi o tym wie, założę się , że wszędzie tak robią tylko nikt o tym nie mówi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co musisz miec naprawde mocne dowody moze i kiedys tak sie robilo ale mysle ze teraz jak jest tyle kontroli to nikt by nie ryzykowal a zwlaszcze ze pracuje sie z coraz bardziej falszywymi osobami ktore tylko czekaja az sie zwolni stolek kierownika zeby wskoczyc na jego miejsce a powiem ci ze wiem jak to jest w tych sklepach jest jedna zawisc kolezenstwo a w zeczywistosci tylko dolki kopia jedno pod drugim ...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatniesłowo
nic się nie zmienia na lepsze - w sklepie w którym pracowałam nadal jest bazar - chaos - a kierowniczki nadal nie widać na sklepie. Personel też znika. Brak poprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PLU
Witam WAS serdecznie!Ja pracuje w Pepco i po czesci moge sie z WAMI zgodzic ale mi osobiscie pracuje sie dobrze pensja głodowa ale tak jest w handlu i tylko rzad powinien to zmienic bo inaczej to firmy same od siebie nic nie dadza.Osobiscie nie moge złego słowa powiedziec na firme PEPCO!Postanowiłam napisac gdyz te wypociny ktore tu czytam sa osłabiajace bo moim zdaniem jesli sie komus tak zle pracuje to niech sie zwolni i da miejsce pracy tym ktorzy to uszanuja!!!! A nie oczernia firme "reke ktora go karmi" bo sa firmy gorsze!Zastanawiajace jest tez to ze skoro macie taka krzywde sami nie napiszecie do centrali,wierzcie lub nie ale tam sa ludzie ktorzy maja serce i chec niesienia pomocy innym!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PLU
Uwazacie ze kierownicy nic nie robia tylko gadaja przez telefon to czemu milczycie??????Piszecie TU a czemu nie do centrali ,moi drodzy brak odwagi powoduje iz sami godzicie sie na to co macie a potem szukacie litosci na takich stronach liczac na to ze ktos z "GORY" to przeczyta a nawet jak przeczyta to gdzie i komu pierwszemu ma pomoc jak tu same anonimy!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WĄSKA
WITAM JAK TAM U WAS NOWE KOLEKCJE JUZ SĄ??JAK RADZICIE SOBIE??COSZA OSTATNIO W TEMACIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PLU
A no widzisz cisza moze skonczy sie ta nagonka,kazdy z nas jest tylko człowiekiem i mozna zrozumiec ze jest ciezko ale zycie ogolnie jest ciezkie no i trzeba sie dostosowac i walczyc o swoje a nie pierdoły wypisywac!!!!!!!!!!Tak juz mamy my jak zawsze dajemy rade bo trzeba sie zoorganizowac:):):):):):)A i pamietajcie milczenie oznacza słabosc kobiety a walka o swoje daje nam odwage i pewnosc siebie:):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szepułka
Znam osobę która walczyła o swoje i już nie pracuje została zwolniona!!! Więc!!???Pozostaje nam zacisnąć zęby i do roboty!!???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goszalka
ja też walczyłam i też już nie pracuję ! nie ma szans na wygranie z fałszem, pomawianiem i poniżaniem ! jeżeli miałabym pracować w Pepco to tylko jako kierownik - pokazałabym, że można się szanować nawzajem i współpracować !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szepułka
Zgadzam się z tobą bo nie wszyscy są tacy sami !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jupikk
cos w tym jest co piszecie... dlaczego kasjerki odchodza? bo nie wytrzymuja a za najnizsza krajowa pojda gdzie indziej a reszta zostaje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PLU
Polacy sa widac trudnym narodem nic tylko sie uzalac:(:(:(a mozna inaczej mozna walczyc ze złem tylko trzeba sie zjednoczyc Pepco to wielka i dobra firma a skoro uwarzacie ze sa tacy kierownicy jak piszecie to trzeba ZWIAZKI ZAWODOWE utworzyc i juz bedzie lzej,ale zeby nikomu przykro nie było to trzeba tez przyznac ze sa wspaniali kierownicy i ja takich znam:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goszalka
Skąd się urwałeś/aś PLU ? związki zawodowe ? gdzie np. jest tylko 4 kasjerów ? Czy Ty w ogóle wiesz co piszesz? bo ja np. mam kodeks pracy i nie jest mi obcy sposób tworzenie związku zawodowego w firmie... !!! w jednym paluszku !!!! ...i wiem, że to na obecne czasy to nie ma prawa bycia...istnienia... większość z którymi pracowałam miała ciężką sytuację materialną i obawiała się walczyć o godną pracę... strach przed utratą pracy - kilka z nich paraliżował ... czytam, że skarżą się ...użalają na tym forum... bo to jedyny sposób aby o tym pisać... Polecam Działowi Personalnemu monitorowanie sklepów gdzie zmienił się personel i chęci do rozmowy z osobami które zwolniono lub same odeszły np. poprzez wywiad telefoniczny. Ludzie musi dużo dni, miesięcy... a może lat upłynąć ...aby zmieniło się na lepsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pracuje w pepco bez mała ok 4 lata. Bywało ciężko na maxa, byłam kasjerką miałam kierowniczke masakra. Robiła co chciała. Oczywiście była rozmowa z rejonową nawet z regionalną było powiedziane że wynosiła i jak nas traktowała. Ale niestety to nic nie dało bo rejonową tak czarowała że to kasjerki są fe. Aż w końcu 1 rok temu zmieniła nam się rejonowa i zrobiła z nią porządek :) już nie pracuje..... A poza tym kasjerki też święte nie są. Jak jest dużo roboty to na fochu latają że robić trzeba, i dupe obrabiają że kierowniczka to a zastępca tamto. Wszędzie coś jest. u nas od roku ekipa stała także chyba nie jest najgorzej :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PLU
Z pewnoscia wiem o czym pisze i nie mowie o zwiazkach u nas ale o czyms podobnym ale widze ze to sensu nie ma bo wy nic tu nie robicie tylko uzalacie sie na soba bo wam lenie smierdzace sie pracowac nie chce tylko rzadzic i dobra kase w łape brac!!!!!!!!!!!!!!!Bywa roznie z kierownictwem ale jak sie chce to mozna miec zajebista zgrana obsade tylko trzeba umiec sie z nimi dogadac!!Wiec zalcie sie dalej bo to WAM najlepiej wychodzi!POWODZENIA!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasjerkaaaachaacha
to ja startuję na posadę mojej kierowniczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasjerkaaaachaacha
czas wysadzić z krzeseł zagrzane tyłki złych kierowników :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PLU
Pepco mama :):)dziekuje:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka prawda każdy chce rządzić, ale jak rejonowa dzwoni z pytaniem :"dlaczego budżet nie zrobiony", dlaczego tak mało doładowań, dlaczego tak kiepsko sprzedaje się produkt tygodnia" dlaczego????? kasjerki nie zdają sobie sprawy z jakimi pytaniami rejonowa do nas dzwoni i o jakie rzeczy pyta, kto musi się tłumaczyć przecież nie kasjer chociażby to on stoi na kasie i pyta o doładowania i pr.tygodnia. Wszyscy widzą złą prace kierowniczek ale tak naprawdę u nas gdyby nie kierowniczka to magazyn by był po dach zastawiony towarem, bo kasjer nie przyjdzie i nie powie np. ze na sklepie nie ma desek do krojenia a na magazynie jest zapas na 6miesiecy :D, po prostu nie rozumiem takich osób bo gdyby mi praca nie odpowiadała nie wypisywała bym bzdur na forum tylko po prostu bym się z firmą pożegnała. wszystkim które uważają że pepco jest złe idźcie do BIEDRONKI jest obok :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudasz
Widzisz Pepco Mama Wy musicie sie tłumaczyc z tego , a my kasjerzy musimy o to walczyc.Klienci niewiedza dalej o co chodzi z tymi doladowaniami patrza sie na nas jak na wariatów kiedy zadajemy pytania, pytaj o doladowanie o produkt tygodnia....miej na kasie swoje obowizaki miedzy czasie rozstawic towar.....wy tylko musicie sie z tego tylumczyc , a my musimy na to zapracowac!!! Wiec szanujcie swoich kasjerów!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety wszyscy po trochu macie rację!!!! ktoś nie jest uczciwy-a ktoś tego nie widzi BO ROTACJA!!!, ktoś bardzo chce-ale ktoś demotywuje...i takich powodów jest setki, do tego wypisują tu osoby (mające rację) ale i takie z którymi szkoda czasu na rozmowę czy czytanie i wnikanie...to prawda że częste zmiany rejonowego dają korzyści! jeśli kierownik to odpowiednia osoba na swoim miejscu to nie ma co się bać zmiany rejonowego, czasami niektórzy za bardzo dbają o swoje wyniki i udają że nic się nie dzieje a bardzo często świeże oko bardzo dużo wnosi-jeśli komuś zależy na długotrwałej poprawie! niestety wszystko co każą nam robić jest rozliczane-doładowania, produkt tygodnia, takie są obowiązki ani kasjerzy ani kierownicy nie biorą dobrej kasy, obowiązki nie są adetwatne do wynagrodzenia! różne są sytacje rozumię tych którzy są w pełni zaangażowani a sytacja w sklepie jest kiepska i nie da się nie nażekać, zrozumcie też i takich! a nie zaraz odsyłacie do biedronki! załoga nie jednego sklepu miałaby lepiej w biedronie, ale to dłuuuuuuugi temat co i skąd najlepiej jest napisać- jak ci nie pasuje...a w wielu przypadkach ludzie są zadowoleni z pracy w pepco i zaangażowani, tylko coś stoi po drodze niestety coraz częściej spotykamy się z sytuacją że zgłaszamy konkretne przypadki i nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×