Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bl

A znacie taką sieć sklepów PEPCO?

Polecane posty

Gość Gosia UK
u mnie w mieście rodzinnym jest ten sklep , bardzo lubiłam tam robić zakupy, bardzo fajne i tanie rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiuuubździu
pepco mama to tylkoi świadczy jakim jesteś kierownikiem... nie mam tu na myśli zalet... trochę szacunku do kasjerów !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PLU
Kierownik,zastepca,starszy kasjer i kasjer na sklepie ma te same obowiazki pod kazdym wzgledem wiec jesli ktos trafił na zła załoge to przykro i tylko wspołczuc mozna ale trzeba duzo wysiłku i checi aby taka grupe stworzyc nam sie udało choc czasem i nam sie cos nie podoba ale nauczyłysmy sie o tym mowic i szanowac swoje zdanie,nikt na nikogo sie nie boczy nikt nikomu dupy nie obrabia!!!!POSTARAJCIE sie od tego sa zebrania nam to zajeło rok ale sie udało:):):):):):)Pracy duzo to fakt ale coz kazdy kto chciał w Pepco pracowac wiedział na co sie pisze!!Wiec po co teraz zale???A moze nie kazdy potrafi pracowac w grupie?????Kazdy ma tez swoja racje i to trzeba tez uszanowac.Zycie to nie BAJKA zycie to ciagła walka!Checi i wiary WAM ZYCZE!!!!!:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 159903
mnie to tylko boli jedna rzecz dlaczego premia nie jest dzielona po rowno na cały zespól? ktoś może mi na to pytanie odpowiedzieć? dlaczego kierownik dostaje 1000 zł premi a kasjer500? to nie jest sprawiedliwe,bo kierownik ma i tak swoja pensje adekwatna do stanowiska,czy nie prawda? premia powinna miec ten dany procent ci\o jest teraz ale kwota tego procentu czyli ta pula kasy powinna być dzielona na ilość osob pracujących po równo A TAK NIE JEST I TO JEST GŁUPI SYSTEM!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiuuubździu tyczy się ciebie, chodzi o to że wszyscy robia najazd na kierowników że są źli że przez telefon rozmawiaja ze to że tamto, czyli kto się użala.... kasjerzy. Chodzi mi o to że one też święte nie są tylko takie udają. A jak już to nie jestem kierownikiem tak, apropo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PLU
Zgadzam sie co do premii to szczera prawda powinno byc sprawiedliwie a nie jest:(:(:(:(Tez bym sie zastanowiła nad tymi konferencjami dlaczego kierownicy maja zajebiste imprezy a reszta nie!!!!!!!!!!!!!!!!! To mozna zoorganizowac i zrobic tak ze kazdy poczuje sie doceniony bedac na takich spotkaniach!!!Kierownicy razem,zastepcy razem,i tak dalej a nie tylko kierownicy bo to kasjerzy najwiecej pracuja im sie tez cos nalezy a to by był rodzaj motywacji:):):)I nikogo nie bronie bo nie jestem ani kasjerem ani kierownikiem!!!!!!!!!!!!!!!Patrze i czytam z boku i uwazam ze to bedzie sprawiedliwe:):):)Droga szanowna goro przemyslcie TA PROPOZYCJE a zobaczycie jak klimaty sie w miejscach pracy poprawia:):)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!BO KAZDY CHCE BYC DOCENIONY A NIE TYLKO KIEROWNIK(bez urazy kierowniku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jupikk
PLU masz racje, na taka konferencje idzie kupaaaa kasy. dla kazdego nocleg, jedzenie i bibaa do rana. eh a my zostajemy w sklepach i zapierdzielamy jak oni dobrze sie bawia. rozumiem ze konferencje czy zebrania sa wazne ale sa tez wazneijsze sprawy, nie zarabiamy tu kokosow wiec jakas prmia czy dodatek bylby mile widziany nie tylko od swieta :P a o premie teraz bardzoo ciezko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do PLU
Najlepiej mówić ,że kierownicy nic nie robią. A kasjer choć sama nazwa mówi że jest kasjer wciąż marudzi ,że musi stać na kasie. A towar to z magazynu się chyba sam wynosi ? Jeśli chodzi o premię to uważam ,że jest sprawiedliwie bo jest procentowo.Jakby była premia kwotowa to też by było ,że kierownik dostał za dużą premię. Pomyślcie , jeśli bylibyście właścicielami jakiegoś sklepu i mielibyście dać komuś premię to kto by dostał najmniej ? Pewno kasjer, no przecież nie szef (tzw.kierownik)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PLU
Jak juz wczesniej zostało napisane nie jestem ani kierownikiem ani kasjerem i jak juz zostało to podkreslone o nikim zle nie pisze.Fakt w firmie Pepco pracuje ale widze ze osoba ktora mi odpisała ewidentnie nie toleruje kasjerow!!!!!!!!POWTARZAM kierownik .zastepca ,starszy kasjer i kasjer ma te same obowiazki na SKLEPIE,wiec kimkolwiek jestes nie atakuj kasjerow tylko tez zajmuj sie tez magazynem!!A do Twojej mało rozwinietej głowy kasjer to osoba ktora obsługuje kase fiskalna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!I nie jest to realne zeby obsługiwała kase i towar wykładała z magazynu!!!!!!!!!!!!!Mam nadzieje ze kierownikiem to TY nie jestes a jak jestes to kondolencje dla pracownikow danego sklepu!!!!!Zal mi tych ktorzy wyzej sraja niz dupe maja,całe szczescie ze sklepy w moim rejonie sa zgrane a załogi zawsze usmiechniete i nie ma wojny personalnej!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Jestem byla pracownica pepco i jestem naprawde bardzo zaskoczona tymi wszystkimi wpisami Pracowalam w tej firmie dobre kilka lat W wypowiedzi kazdej osoby znajduje sie jakies ziarenko prawdy.w kazdej firmiebobowiazuja jakies zasady w pepco sa to standardy ktorych nalezy zwyczajnie przestrzegac i wydaja sie one byc bardzo proste dlatego tym bardziej nie rozumiem dlaczego tak wielu ludzi ma z nimi az taki problem przeciez czesc z nich to podstawy kultury osobistej:) Kasjer jest kasjerem a kierownik kierownikiem i nawet jesli siedzi w biurze tak jak piszecie i rozmawia przez telefon to ma do tego prawo,w koncu kierownik ma pod soba ludzi od ktorych ma prawo wymagac pewnych rzeczy Proponowanoe doladowan do telefonu czy produltu dodatowego to nic strasznego i wystarczy sie przyzwyczaic ze to jest stNdard do ktorego trzeba sie stosowac Ludzie wiecej pozytywnej energii w to co robicie nie pracujecie bo ktos wam karze-to wolny kraj zawsze mozna zmienic prace:)i takie narzekanie na jakims forum nic nie da.dla mnie obecnie juz nie jako dla pracownioa ale jaoo dla klijenta duzo bardziej pozytywnie bylo by wejsc, na takie forum i poczytac o nowosciach o gazetkach a nie o takim laniu wody,bo to ,zniecheca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Jestem byla pracownica pepco i jestem naprawde bardzo zaskoczona tymi wszystkimi wpisami Pracowalam w tej firmie dobre kilka lat W wypowiedzi kazdej osoby znajduje sie jakies ziarenko prawdy.w kazdej firmiebobowiazuja jakies zasady w pepco sa to standardy ktorych nalezy zwyczajnie przestrzegac i wydaja sie one byc bardzo proste dlatego tym bardziej nie rozumiem dlaczego tak wielu ludzi ma z nimi az taki problem przeciez czesc z nich to podstawy kultury osobistej:) Kasjer jest kasjerem a kierownik kierownikiem i nawet jesli siedzi w biurze tak jak piszecie i rozmawia przez telefon to ma do tego prawo,w koncu kierownik ma pod soba ludzi od ktorych ma prawo wymagac pewnych rzeczy Proponowanoe doladowan do telefonu czy produltu dodatowego to nic strasznego i wystarczy sie przyzwyczaic ze to jest stNdard do ktorego trzeba sie stosowac Ludzie wiecej pozytywnej energii w to co robicie nie pracujecie bo ktos wam karze-to wolny kraj zawsze mozna zmienic prace:)i takie narzekanie na jakims forum nic nie da.dla mnie obecnie juz nie jako dla pracownioa ale jaoo dla klijenta duzo bardziej pozytywnie bylo by wejsc, na takie forum i poczytac o nowosciach o gazetkach a nie o takim laniu wody,bo to ,zniecheca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rejonowy
po co piszesz skoro nie pracujesz może też już miałaś dosyć tego syfu jest żle i większość to potwierdza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PLU
Dobrze powiedziane BYŁY PRACOWNIKU PEPCO:):):)ale coz POLACY lubia sie uzalac i nikt i nic tego nie zmieni to przykre ale prawdziwe!!!!!!Sledze cały czas te wpisy i choc czasem sa realne to i tak uwazam ze ludzie boja sie pracy,na a z drugiej strony nie wiem czemu sie nie zwolnia skoro im tak zle w Pepco????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie,skoro komus sie nie podoba to zawsze mozna sie zwolnic i znalesc cos lepszego:)ciezka praca sie oplaca,tylko trzeba robic a nie sie uzalac wtedy docenia was i kierownicy i rejonn i region i sama centrala:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zapomnę fałszu i kłamstw
wybaczam, ale nie zapomnę kierowniczko ... jak mogłaś mnie tak potraktowaś - pozbawić pracy poprzez kłamstwa ? nie zaczepiaj mnie na ulicy bo nie chcę z Tobą rozmawiać ! jesteś pełna fałszu - jak możesz spać spojkojnie !? Osoba do której to piszę wie, że to do niej ! zbędne nazwiska i sklep... ona będzie wiedziała !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepkoman
kłamstwo to droga do pozbycia się osób z pracy wiem bo sama tego doznałam to że miałam szacunek u kasjerów przeszkadzało mojej przełożonej szkoda tylko że rejonowa niezdobyła się na rozmowę z całą zołogą tylko z wybrancami... po kilku mieśącach wiem że osoba która przyszła po mnie chce zrezygnowac bo kierowniczka robi z nią to samo co ze mną ,,,a na kłamstwie nieda się daleko zajechać szkoda tylko sklepu bo klijętów coraz mniej atmosfera na sklepie okropna az gesta a to się czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1107
My harujemy a nasi kierownicy bawia sie w Poznaniu na konferencjii i to ma byc sprawiedliwosc. Mogliby zamiast zapraszac gwiazde wieczoru w tym roku Piaska dac w grudniu paczki dla dzieci a nam wiecej na swieta. Ale jak widac firmie nie zalezy na zadowolonym personelu tylko zeby zabalowac najesc sie i napic do bólu za pieniadze które my u handlowałyśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszykara
heh..szkoda gadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PLU
To fakt i jest to moim zdaniem okrutne postepowanie dla reszty personelu bo CI co zostaja tak naprawde najwiecej pracuja,i choc mi jest dane tam byc uwazam ze nie jest to uczciwe,ale ja nie mam na to wpływu,mam nadzieje ze kiedys to sie zmieni i bedzie lepiej i sprawiedliwie dla wszystkich!POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1107
Dziwi mnie tylko jedno dlaczego nazwali to konferencja kiedy tak naprawde nie ma tam nic zwiazanego z nia po za kilkoma godzinami rozmowy prezesa co zrobic zeby jeszcze tańszym kosztem przyniesc dla firmy wiecej zysku. A pozniej biba do rana jedzenie picie tance darmowy hotel cholera wie co jeszcze z czasem moze jeszcze striptizerów zaprosza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
No i jeszcze im za to zapłaca!!!!!!POPROSTU brak słow a reszta ludzi zapierdalac i nawet dziekuje nie usłyszysz bo ci co sie bawia laury zbieraja!!!!Moze ktos pomysli o tych co zostaja i czarna robote odwalaja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Kazdemu nalezy sie podziekowanie za prace!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KS Pepco
do 1107 - trzeba było się zatrudnić na stanowisko kierownicze a nie teraz zazdrościć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ku
Święta prawda my zapie..... a cała śmietamka sie bawi !!!! codziennie więcej za mniej czyli więcej pracy za mniej kasy!!!!lcała prawda o pepco !!!!Ta firma sie nie liczy z ludźmi tylko aby zyski były jak najwieksze a to że kręgosłupy siadają to gówno ich to obchodzi . Damy w centrali na szpilkach chodzą a my ledwo nogi za sobą ciągniemy i te beznadziejne koszulki każą nam nosić żenada po prostu żenada!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jupikk
do KS PEPCO- tylko widac kto tu pracuje a kto baluje!!! konferencja jesli by to mialo by tak sie nazywac to poinni ja zrobic ale bez czesci 2- tj impra, hotele bo jeden jak widac to za malo itd itd. a to jest kasa z socjalnego - a to powinny byc pieniadze dla wszystkich a nie tylko kierownikow i wyzszych sfer :P a oni pozniej maja satysfakcje ze sie ubawili, najedli i spali po raz kolejny w hotelach na mozna powiedziec nasz koszt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepcomen
a co powiecie o kierownikach rejonowych bo ja zauważyłem że wyżej się noszą nawet powoli zanika przywitanie sie z kasjerami już naprawdę jak się na nich wpadnie bynajmniej u nas tak -nie ma rozmów jak kiedyś jak nam się pracuje ogólnie, z kierownikiem z kasjerami tylko kierownik i siedza pozamykane w tych biurach godzinami porażka!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KS Pepco
nie za socjal tylko na cele reprezentacyjne (bezrobotny Ci chyba do portfela nie zagląda i nie ma pretensji, że na głupoty wydajesz więc uprzejmie nie komentuj na co Twój żywiciel wydaje - Ty się nie tłumaczysz), a tak poza tym to jak Wam nie pasuje to się zwolnijcie. Nikt Was na siłę nie zatrudniał i nie będzie za Wami płakał. Są tysiące ludzi bez pracy, którzy ją przyjmą z pocałowaniem w rękę. Jedno Wam napiszę....NUDNI jesteście tym swoim narzekaniem. Jedno co potraficie to narzekać i zazdrościć, a pracować nie ma komu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szepułka
Właśnie pracować nie ma komu!!!!?? Proponowałabym kierownikom wziążć się do roboty wtedy kasjerzy będą mieli z kogo brać przykład bo skoro kierownik czeka aż samo się zrobi to kasjer bierze przykład z kierownika i tak samo czeka aż samo się zrobi!!!KIEROWNICY POKAŻCIE KASJEROM JAK SIĘ PRACUJE I TEGO SAMEGO WYMAGAJCIE OD KASJERÓW!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KS Pepco
Nie pomyliły Ci się tłumoku stanowiska, to Ty jesteś od roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepcowiczka
wszyscy pisza jak to kasjerzy sa poszkodowani a kierowników opisują ze tonic nie robia jest to takie kłamstwo że głowa boli popatrzcie czasm jak kierownik za...la za dwóch a to z magazynu towar wykłada a to układa w magazynie w poszczególe komory a do tego raprty praca biurowa i nadzór nad wszystkim bo to on jest odpowiedzalny za sklep a nie kasjer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×