Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość magda ale nie m.

Nasze PIERŚCIONKI ZARĘCZYNOWE

Polecane posty

Gość basic
kurcze mowisz ze drugi? on jest taki bardziej hmmmm minimalistyczny... nie wiem doprawdy, najlepiej by bylo przymierzyc najpierw oba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może dlatego właśnie że jest taki bardziej delikatny :) ale to tylko moje indywidualne zdanie zależy co lubisz :) mi się tak bardzo podoba mój zresztą dostałam swój wymarzony i na paluszku też mi się podoba :) a nie mierzyłam wcześniej tylko na necie kiedyś znalałam i taki dostałam własnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basic
oba mi sie podobaja i nie sadze aby znalazl sie jakikolwiek pierscionek o ktorym moglabym powiedziec ze to ten jedyny (w odroznieniu od mojego chlopaka ktory na pewno jest tym jedynym) hehe. ten drugi na pewno wpasuje sie bardziej w kazdy styl. Chyba pokaze mojemu chlopakowi oba i moze jeszcze jakies, ktore mi sie podobaja i niech wybiera! chociaz tyle sam od siebie moze wymyslic :P i tak bedzie mial niemalze na tacy podane i to z roznych przedzialow cenowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz ja też kiedyś w zupełnie luźnej romozwie pokazałam dwa bardzo podobne do siebie z aparta :D wtedy akurat nie wiedziałam ani ile kosztują ani co to za firma, ale on się rozeznał w temacie i szpieg jeden kupił ten najpiękniejszy dla mnie :D:D:D teraz jak spoglądam na palec to aż nie wierzę że go naprawdę mam, więc pozostaw sobie trochę miejsca na niespodziankę bo warto ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak chciałabyś luknąć to jakoś na poprzedniej stronce 3 albo 4 dałam linka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basic
widzialam widzialam! bardzo kobiecy! tak mnie tu na tym forum nakrecacie wszystkie ze az sama zaczynam bzikowac ;P juz mam wszystkie topiki obczajone heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaskolka jasna
podaj linka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja może opiszę swój. Kształt markizy w środku szafir naturalny i dookoła cyrkonie, nie zabiję faceta, że to nie diamenty a ni nie był drogi 150 zł. a teraz i tak leży w szafie - pękł po kilku latach od zmniejszania , jest ładny ale nie mam ochoty go założyć ze względów osobistych. ale obrączkę za to mam śliczną i jej nie zdejmuję apart kolekcja obietnica wzór 219. jest dla mnie ważniejsza niż pierścionek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyjutju
Ja dzisiaj pokłóciłem się ze swoją narzeczoną o głupoty i ściągnąłem jej na siłę pierścionek zaręczynowy z palca i powiedziała że teraz będę miał pecha więc założyłem jej z powrotem a ona powiedziała że i tak nie będzie nosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarola
Ja mam firmy Diamor - śliczny, a zarazem skromny, z małym brylantem, cukierek! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo matko, prawie wszystkie tutaj macie żółte złoto... ;/ :O co sie dzieje z gustem polek... schodzi na psy :O no ale coz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakbyś nie widziała tematu to jest pierścionek zaręczynowy, więc nie zawsze kobieta go wybiera.... wiec moze nie ma co na koniety najeżdzać... ja mam pierścionek z zóltym złotem , jest delikatny i piękny, nie przepadałam za takim złotem dokóki nie zobaczyłam mojego pierściona zaręczynowego... pozatym o gustach sie nie dskutuje, więc zamiast od razu wyzywać od bezguścia wszytskich może lepiej powiedzieć że Tobie się nie podoba i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobrze, ale chyba narzeczony was zna i wie co sie komu podoba a co nie. ja bym mojego zabila jakby mi przyniosl zolte zloto :D ale wiem, ze tego nie zrobi bo oboje tego czegos nie tolerujemy i brzydzimy sie zoltym zlotem, tyle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×