Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość magda ale nie m.

Nasze PIERŚCIONKI ZARĘCZYNOWE

Polecane posty

Gość magda ale nie m.
podnosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda ale nie m.
dziewczyny co z wami, pochwalicie sie swoimi pierscionkami :) a tak btw. co wolicie - biale czy zolte zloto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczonaaaaaaaaaaaaa
pierścionka jeszcze nie mam, ale może już niedługo....:) wolę żółte od białego, bo białe wygląda jak srebro. Zresztą tak naprawde nie istnieje białe złoto. Ktoś to po prostu tak nazwał. Z 10 lat temu w ogóle o białym złocie się nie słyszało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikusssia, ty dobrze czytaj - pierscionek na stronie H.Samuel jest z tylko 9 karatowego zlota, to nizsza proba. W Polsce najczesciej stosuje sie 14tke, a w Anglii 18tke. I ja wlasnie z 18ki mam pierscionek. Zolte zloto, diamenty tez lacznie cwierc karata, nienajczystsze - 500 funtow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój to pierścionek firmy APART wzór/model 150, niestety nie mam zdjęcia ale można go zobaczyc na stronie www.apart.pl (wybrać zakładkę BRYLANTY i później PIERŚCIONKI) jeśeli ktoś ma ochotę to może zobaczyć:-)) Jest bardzo prosty i skromny, sama wybierałam. Kosztował 1550zł. Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda ale nie m.
justek niestety nie znalazlam twojego pierscionka :( a teraz mam pytanie ; bardzej podoba sie Wam białe czy żółte złoto? pierscionki cienkie jak niteczki czy grubsze? bo powiem szczerze ze zgybym byla mezczyzna i miala sie oswiadczyc to nie umialabym wybrac< tyle tego wszystkiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Magda! znalazłam bardzo podobny pierścionek do mojego na stronie: http://sklepjubilerski.com/sklep/d/jg179br_Si1_H?PHPSESSID=ce0a1f57e3c5f37f041e2028c672aeeb mój w tych \"wnękach\" przy brylancie ma platynę więć jest biały i pięknie odznacza się wówczas kamień. Jak będziesz przeglądała kiedyś stronę apartu to z pewność rozpoznasz który to mój:-))) Pozdrawiam Justyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaa20
a ja mam srebrny pierścionek zareczynowy z bordowym kamieniem... bez żadnych wymyślanych brylanto itp. taki chciałam, dla mnie liczy sie to z jakiej okazji go dostałam a nie to czy kosztował 200 czy 6000 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co myślicie o moim pierścionku
Bardzo proszę o opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co myślicie o moim pierścionku
nie ma nikogo na forum??????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem pierścionek powinien być ponadczasowy... Pomyśleć trzeba czy ładnie będzie wyglądał na palcu dzisiaj i za 40-50 lat.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i jak masz grube...
...palce to nie pasują pierscionki z ledwowidzialnym brylancikiem ten z ostatniego linku jest b ładny, jak po babci:) a pamiętacie jakie nasze mamy miały pierscionki zareczynowe? moja miała taki z duuuzym niebieskim oczkiem, śliczny był^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te babcine dla jednych maja magię, ale inni wola coś super nowoczesnego... Osobiście jestem tradycjonalistką - pierścionek i obrączka musza byc z żóltego, ponadczasowego zlota....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZARECZONA PRZYSZLA ZONA
OJ CHCIALABYM ZEBY TO BYL BRYLANT ale nie jest i nie zaluje - bardzo mi sie podoba i wg. mnie jest oryginalny a kosztowal 700 zl. taki sam z brylantem kosztowalby z 10 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zouzadokwadratu
przepraszam,że się wtrącę-co wam daje napisanie tu,że wasze pierścionki kosztowały 10 tys? kto to łyknie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaaaaaaaaaaa
ale najważniejsze ze sie z niego cieszysz.....ale na pierwszy rzut oka wygłada jak brulancik....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaaaaaaaaaaa
Homerkowa , Teója tez jest piekny, wszystkie tutaj pierśpionki są piekne.......mmmm.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co myślicie o moim pierścionku
Gość zouzadokwadratu
okropny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zouzadokwadratu
zazdroszcze ci bo sama nie jestem zaręczona! Nie mam nawet faceta!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do imili86 ojejku mamy takie same pierścionki:) Moj wybieral sam narzeczony, więc był dla mnie niepodzianką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×