Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość magda ale nie m.

Nasze PIERŚCIONKI ZARĘCZYNOWE

Polecane posty

Gość aqq-aqq
moj jest z platyny i brylantem - po prostu BOSKI ma jakies 2miesiace, ale zakonczylo sie tylko na zareczynach, do slubu to jeszcze dluga droga, kto wie co przyniesie jutro... (zareczyny nie byly w moich planach - jeszcze nie teraz, wiec nie wiem jak dalej zabierac sie za dalsza czesc tego wydarzenia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Magdo ale nie M.- mam taki sam pierścionek zaręczynowy jak Ty. Dostałam go w listopadzie ubiegłego roku a od maja ustąpił on miejsca obrączce. ;) Tak jak napisałaś jest to wzór z Apartu (257\\13) z tym, że mój jest z żółtego złota a sama oprawa brylantu jest z białego. Wersje kolorystyczne tego pierścionka są różne ( \"wyciągnęłam\" od męża jak go kupował i z jakich kolorów wybierał ;) ) W Aparcie jest też tak, że ten sam wzór może występować w różnej cenie- zależnie od wielkości kamienia. Mój kamień ma 0.2 ct ale nie wiem na jaką kwotę się to przekłada- zresztą to chyba nie jest istotne. Dla mnie jest to najpiękniejszy pierścionek zaręczynowy! Obrączkę, również mam z bylancikami i chociaż sama ją wybierałam to jednak pierścionek budził we mnie zdecydowanie więcej pozytywnych emocji. :) Pozdrawiam wszystkie \"przedślubinki\". :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a QQ
Gość a QQ
wkurzaja mnie te linki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda ale nie m.
Dłuuugo mnie tu nie było :) ale topik coś upada wiec go podnosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladne czy brzydkie
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwoncia
na stronce apartu jej podana inna cena Twojego pierścionka...o 100 zł mniej...tak duża rozbieżność? dziwne........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malepiwo
Witam! Wyladowalem na tym forum bo szukam pierscionaka zareczynowego, a nie mam sie komu poradzic. Chcialbym znalezc fajny pierscionek ale jestem (jak to facet) kompletnym laikiem w tej dziedzinie. Czy ktos moze mi wytlumaczyc co to znaczy ze pierscionek jest "rodowany"? I generalnie czym sie kierowac wybierajac pierscionek? (taki do 500zl)? Za wszelkie rady dziekuje-pomozecie uszczesliwic moja Ukochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda ale nie m.
uuu widze ze moj temat upada :) podnoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swieza narzeczona
postanowilam podnoiesc ten stary temat bo wlasnie otrzymalam pierscionek zareczynowy i chce sie nim pochwalic ;) http://www.yes.com.pl/pierscionki_zar_brylanty.htm to ten z malenkim brylancikiem (0,07 ct) biale zloto jest sliczny, podobny do twojego magdo m tylko cienszy i z duzo mniejszym oczkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda ale nie m
myszka sliczny :) alez dawno mnie tu nie bylo nie moglam w ogole znalezc tego wątku czas na jego reaktywację :) mam do Was dziewczyny pytanie czym pielegnujecie swoja bizuterie z bialego zlota?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupuppupupupuppupupp
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaskolka jasna
Co to znaczy ze pierscionek jest rodowany czy to znaczy ze jakis gorszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszynka z lasu
Moze jeszcz sie ktos pochawali pierscionkiem zareczynowym :-) Tez chciałabym wiedziec co znaczy rodowany??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki :) Wiele z pierścionków jest ładnych, ile ludzi tyle opinii - najważniejsze chyba jest by się każdy pierścionek podobał swojej właścicielce i był w jej guście, bo to ona będzie go nosiła całe życie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×