Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość magda ale nie m.

Nasze PIERŚCIONKI ZARĘCZYNOWE

Polecane posty

dziekuje Twoj tez jest ladniutki..tylko ja ogolnie nie przepadam za bialym zlotem z reszta w sumie za zoltym tez no ale zreczynowy to jednak ma swoj urok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zareczona z pierscionkiem
ja tez mam ze szmaragdami- 12 malutkich i jeden duzy otoczony 6 brylantami, z zoltego zlota, zilen i polprzezroczystosc szmaragdow wydobywa jeszcze bardziej blask brylatow no i szmaragd to kamien wiernosci... ile kosztowal, nie wiem bo to pamiatka rodzinna, ale jest najpiekniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda ale nie m.
wpadlam na chwilke poogladac fotki a tu dalej nic ;) zareczona z pierscionkiem - na pewno jest piekny i w dodatku jest to pamiatka oby przyniósł Wam szczęście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda ale nie m.
fretka robi wrazenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fretka Beretka
wlasnie ja mam troche z tym problem bo ja sobie wybralam ciecie i to jak ma wygladac by mi ladnie wygladal z obraczka (ma to samo ciecie) a chce z jednym kamieniem i cienka obraczka i ogolnie wlasnie prosty bez niczego extra i takie same maja tansze (np. podoba mi sie taki sam za 2000 cos tam tyle ze z mniejszym kamieniem) i wolalabym tamten bo ja ogolnie wole mniejsze pierscionki. ale moj wzial namiary tylko na ten ktorego zdjecie zamiescilam i sama juz nie wiem. mowilam mu ze wole ten tanszy i mniejszy i reszte pieniedzy niech przeznaczy na cos innego. my naprawde nie spimy na forsie i wolalabym to przeznaczyc na cos bardziej praktycznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda ale nie m.
6 tys. dolarow ...hmm chyba bym wiedziala co z taka kasa zrobic ;) ale jak ma gest - jego wola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fretka Beretka
to co mi sie najbardziej podoba w pierscionkach zareczynowych to to ze sa dawane z miloscia i checia spedzenia reszty zycia z ta osoba. i to jest wlasnie najpiekniejsze w tym wszystkim. probuje to wyjasnic swojemu i on sie zgadza ale i tak chyba probuje konkurowac z kolegami zeby nie byc gorszym i nie zaplacic mniej :( przynajmniej dla mnie to wyglada jak jakas chora konkurencja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fretka Beretka
Magda, nie.. ja mam w nosie jego gest. Klocilam sie juz z nim o to ale w koncu doszlam do wniosku ze bedzie co ma byc. On wie ze ja wole mniejszy, a zrobi jak bedzie uwazal. O wierz mi ja tez wiem co z ta kasa zrobic. Chociaz to wcale nie tak duzo tutaj. to jak 6 tys zl. w polsce. Ale nadal mam lepsze pomysly na wydanie tego :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6000 złotych na pierścionek
to nie dużo? :O:O:O za 600 kupisz przepiękny, nawet za sporo mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buuuu, chciałam wkleić zdjęcie mojego, przekopałam całą stronę producenta (F.J. Górecki), i mojego pierścionka niet:( On był kupowany we wrześniu 2006, więc pewnie to jakaś stara kolekcja:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarioBros
jak myślicie - spodoba się taki pierścionek dziewczynie (a wkrótce - narzeczonej :-P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikusssia
Mario mi sie nie podoba, jest brzydki a ten powyzej to cos taniusi jak na Uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś jakby złość przez zazdrość
nikusssia - wydaje mi się czy nie jestes jeszcze zaręczona (i w najbliższym czasie się na to nie zapowiada) :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak wyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikusssia
jestem zareczona, tylko zwyczajnie wredna, zreszta nie mowie ze sie komus nie spodoba, bo ja wole inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mario jest śliczny naprawdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agussss
nie chce się wkleic caly link ale wystarczy go skopiowac w calosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasikkkk
Mój kosztował cos 250 zł ,jest złoty pomieszany ze srebrem i mamalutką cykorie z boku i jest na srodku taki wywiniety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolo Bolo
wydaje mi się że najlepiej poznać po dziewczynie której się oświadczasz czy rzeczywiście na tobie jej zależy - dajesz pierścionek z cyrkonia na zaręczyny i obserwujesz jej mimikę i gesty gdy dowie się że to nie brylant.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda ale nie m.
Witajcie! Widze że wątek, powoli bo powoli, ale troszke sie rozwinął :) wszystkie pierscionki sliczne! agussss niestety albo nie umiem albo ten link nie dziala?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda ale nie m.
o a jednak dziala :D ale ze mnie gapiszon :D bardzo, bardzo ladny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj tez byl nie drogi 260 zl...i jest z cyrkonia sama wybieralam bo taki mi sie podobal...i jestem przeszczesliwa ..nie zalezy mi na jakis brylantach dla mnie moglby byc nawet z odpustu byle byl od serca..i ze szczerej milosci podarowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marynarz - Y - K
a ja kupiłem w aparcie za 260zł minus 15% rabatu (nie wiadomo z jakiej okazji ale zawsze) więc ostatecznie 221 zł :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupuuuuuuuuu
ja tez uważam, że cena pierscionka nie ma znaczenia, ważne żeby mi sie podobał. Nie lubie brylantów, wole cyrkonię. Pozdrawiam dziewuszki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×