Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marceliona

ODŻYWKA MRS.POTTERS Z ALOESEM-EKSPERYMENT

Polecane posty

Gość marceliona

hej.wyslalam mauske po zakup odzywki do wlosow,miala byc nivea a ona kupila mi mrs.potters z aloesem i kerstyna do wlosow suchych i zniszczonych(bez splukiwania).bo w promocji wiec po co przeplacac ;/ mam pytanko,jest ona wogole choc troche dobra?bo nie wyglada .... a mozna np.robic z nia cos takiego:nalozyc grubo na wlosy po myciu,owinac recznikiem glowe i tak np. po 20 min splukac?mimo ze bez splukiwania jest to mozna taka jakby maske z niej zrobic?bo skoro juz ja mam to moze warto wyprobowac.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez sie zastanawialam nad tym bo moja kumpelka mowi ze tak robi i ta odzywka nawet.a ma ladne wloski,takie mieciutkie wiec moze cos w tym jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym próbowała
wg mnie odżywki i balsamy do włosów mrs. Potters są całkiem niezłe. Sama mam z nagietkiem i bursztynem i jak na razie jestem w 100% zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtrestgfgbv
mam taką tyle że do spłukiwania i jest REWELACYJNA. Serio - mam włosy rozjaśniane - więc wiadomo zniszczone i suche - a ta odzywka jest porównywalna do Dove, czy innych jeszcze droższych odzywek. Mi podpasowała całkowicie tylko nie zawsze moge na nia trafić w sklepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym próbowała
ja swoja wypatrzyłam w Saloniku Prasowym "Kolportera" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś fryzjerka poleciła mi szampony i odżywki z tej linii jako kosmetyki nieobciążające włosów (czyli bez zbędnych składników), używałam tej z bursztynem, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość getgetgetg
wg mnie na pewno będzie lepsza niz nivea...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys mialam bardzoooo dlugie wlosy(do kolan) i uzywalam kosmetykow tej linni, szczegolnie odzywek. bylam z nich bardzo zadowolona. dzis sytuacja wyglada inaczej bo wlosy scielam i okazlo sie, ze jak sa krotsze to sie kreca (sklonnosci rodzinne), wiec musialam wybrac odzywke, ktora pomoze mi je rozczesywac, ale z mrs potters korzystalam cale lata z powodzeniem:) jednak wolalam te do splukiwania, bo szybko przetuszczaja mi sie wlosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×