Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pasja

BIESIADA

Polecane posty

Pozdrawiam biesiadniczki. Kurczy się wirująca dojrzałość lata królewska obfitością malowana różnorodnością brzemienna owocowaniem gestem pożegnania kłania się matce ziemi coś się kończy choć i zaczyna dopala się letnie ognisko mgły poranne okrywają ziemię zniecierpliwiony chłód czeka u drzwi słońce ociąga się z odejściem niepewnie wygląda zza chmur już coraz dalsze choć tak samo spragnione łapczywe i zachłanne podpowiada aby przetrwać energię słońca - zamieńmy na energię miłości która ogrzeje każde miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co by było słoneczko Gdyby ciebie nagle zabrakło Gdyby twoje życiodajne światło Na zawsze wygasło Nastałyby straszne ciemności Bez cieni, ciepła i radości Bez księżyca blasku i miłości BB Bez miłosierdzia i litości Na długie, bardzo długie wieki Zamarzłyby morza i rzeki Znikłyby wieczory i poranki Północ i południe dwie koleżanki Nie byłoby już wiosny ani lata Ściemniałaby jesieni szata Lasy pokryłby mroźny szron Groza wiałaby ze wszystkich stron I zwierzęta by się nie oparły Razem z ludźmi by wymarły W okowach lodu by zastygły W świat wiecznej zimy podległy I pamięć o ludziach by zanikła I mowa wszelka na zawsze zamilkła. Biesiado Miłego piątku życze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Biesiadę! J e s i e ń Justyna Piasecka Pora kolorowych liści, wspaniałych pejzaży, nawet zepsutych parasoli. Ludzie zaglądają przez okna, cieszą się słońcem deszczem tęczą jesienią. Już pierwszy śnieg na szczytach gór... W kącie parasol płacze po deszczu to jesień Pozdrawiam biesiadniczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesienna noc Anna Jonek Na wysrebrzonej gwiazdami hali wśród uśpionych traw przysiadł mały świerszcz. Grając na skrzypeczkach, smętną melodią przywabił konie, białe konie. Jeden z nich machając srebrnym ogonem obudził wiatr. Lekki wiaterek zaśpiewał nocną piosenkę i ucichł. Nagle słońce otworzyło drzwi poranka za nimi liście tańczyły walca w następny jesienny dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja przyjaciółka Jesień Kasia Sadowska Jesień zasłania świat. Budzę się rano, patrzę przez okno i widzę smutek. To pani o zielonych włosach tańczy w małym miasteczku. Czuć jej zapach, który niesie wiatr. Mgła staje się gęsta. To suknia Jesieni faluje na roztańczonej panience. Mamy gościa! Sympatyczna, tegoroczna Jesień już się urodziła. Niestety, za kilka dni odejdzie. Zostałyśmy przyjaciółkami. Pomagam jej: sprzątam zeschłe kwiaty, grabię liście.. Ona w zamian daje mi życie. Uspokaja mnie. Kiedy idę alejką przez park (wokoło mnie pełno liści) czuję, jak rozwiewa mi włosy. I wiem, że panienka Jesień jest przy mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJ BIESIADO🖐️🖐️🖐️ KOCHANE DRZEWKA___________witajcie🖐️ ORZECH🖐️],SREBRNA AKACJO🖐️ Dziekuje za piekne wiersze👄 Dedykuje WAM wiersz KOCHANE DRZEWKA❤️ GDY SIE USMIECHASZ :D Alez oczywiscie,Ty takze mozesz byc piekna, nawet bardzo piekna i bardzo atrakcyjna. Jest na to calkiem prosty sposob,zupelnie niedrogi, niepotrzebny makijaz i chirurgia plastyczna, niepotrzebna zlota bizuteria i brylanty. A jak zwie sie ow praktyczny,oryginalny srodek, ktory czyni ludzi pieknymi? Usmiech,:)usmiech :)pochodzacy z serca.:D Wierz mi,jesli nawet Twoje brwi nie zgadzaja sie co do milimetra i tu czy tam pojawi sie zmarszczka__ gdy sie usmiechasz,jakby wschodzilo slonce. Ludzie sie dziwia,a Twoi bliscy rzucaja Ci sie na szyje. I gdybys nawet mial najpiekniejsza brode pod sloncem, najszlachetniejszy nos i najbardziej wysportowana sylwetke_ gdy jestes w zlym humorze i chodzisz mrukliwy z kata w kat, zaden czlowiek na Ciebie nie spojrzy, a Twojej partnerce nadzwyczaj trudno bedzie Cie pocalowac. Dlatego usmiechaj sie !!! W domu i wszedzie. Bo kiedy sie usmiechasz,wtedy usmiechnie sie takze ktos inny, a wkrotce bedzie sie usmiechac caly swiat____dlatego ze TY sie usmiechasz. :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):): Pozdrawiam bardzo serdecznie🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
List z jesiennej ulicy Wymienialiśmy z tym panem ukłony, ilekroć spotykaliśmy go na ulicy, chociaż już dawno stawialiśmy sobie z przyjacielem pytanie, skąd go znamy, i nie umieliśmy na nie znaleźć odpowiedzi. Ukłony te zresztą nie były zdawkowe. O, nie! Kłanialiśmy się sobie serdecznie, życzliwie, jak dobrzy starzy znajomi. Więcej. Spotkać tego pana i wymienić z nim ukłon sprawiało nam żywą satysfakcję. Miał ten pan coś takiego w sposobie uchylania kapelusza, w spojrzeniu jakby cieplejącym na nasz widok, w uśmiechu, w którym stawał cały niby jabłonka w kwieciu wiosennym -- że spotkanie to było dla nas małym świętem, radosnym obchodem bezinteresownej życzliwości ludzkiej. W ogóle to był dobry omen -- spotkać tego niedużego pana, o którym nawet nie wiedzieliśmy, skąd go znamy, ba -- czy znamy go na pewno? Nie pamiętaliśmy nawet, od jak dawna trwała ta nasza powitalna przyjaźń, ale wydawało nam się, że od bardzo dawna. Aż przyszła jesień tegoroczna z jej mgłami, słotami i chłodami. Pewnego chłodnego, mglistego ranka spotkaliśmy naszego starego znajomego. I znów zafurkotały nad głowami kapelusze, zakwitły jabłonki uśmiechów. Ale gdy tę błyskawiczną wiosnę pozdrowień mieliśmy za sobą, drobny pan nie minął nas, jak zwykle, lecz podszedł i, cały okryty jeszcze uśmiechem powitalnym, zatrzymał nas słowami: - Czy szanowni panowie mogliby mi łaskawie wyjaśnić, skąd my się właściwie znamy? Oczywiście nie mogliśmy. Przecież sami nie wiedzieliśmy. - To nie ma właściwie znaczenia... -- powiedziałem. -- Najważniejsze, że wymiana ukłonów z panem sprawia nam tyle radości. - Ja rozumiem -- odpowiedział i twarz mu spoważniała. -- Nie tylko zresztą panom. Niemniej, moi panowie, idą chłody, ba! mrozy nawet, a ja, co tu ukrywać, zdrowia nie mam. A włosów to już niewiele mi zostało. Więc jak będę tak szastał tymi ukłonami na prawo i lewo, to sami panowie wiedzą: przeziębienie zatok i różne komplikacje gotowe. Dlatego też, z bólem serca, muszę się na okres zimowy ograniczyć. Co najmniej do takich osób, które znam niewątpliwie, których znajomość mam, jak to się mówi, w pełni udokumentowaną. Bo ja, jak panowie wiedzą, ja nie "odfajkowuję" ukłonu! Ja to robię lege artis i con amore, proszę panów. Ja w to wkładam serce. Dla mnie takie tam dzisiejsze "bicie w dach" czapki czy poprawianie kapelusza to nie ukłon! Ja muszę głowę odkryć całkowicie, panowie, żeby mój ukłon był, jak się patrzy. Żeby to był skuteczny wyraz szacunku. I życzliwości. Ja nie markuję, ja się kłaniam. Ja pozdrawiam drugiego człowieka, moi panowie. Powiedział to ciepło, serdecznie, ale - stanowczo. Była może i odrobina żalu w jego słowach. Może i my kłanialiśmy się nie najgorzej i przywiązał się również do naszych z przyjacielem ukłonów... Nie zmieniło to faktu, że argumenty jego były nie do odparcia. Na zimę musiał się ograniczyć. - Więc mamy przez to rozumieć, że w sezonie zimowym...? - ciężko mi to przechodziło przez gardło. - Niestety, drogi panie, niestety... - i jemu nie było najweselej. - A czy pozwoli pan, że mimo to my będziemy nadal kłaniali się panu? - zaproponował przyjaciel. - Nie, niech panowie tego nie robią - ton jego stał się niemal oschły. - To by mnie stawiało w przykrej sytuacji. I kiedy, po raz ostatni już w tym sezonie, okrył się cały pożegnalnym uśmiechem, powiewając wzniesionym kapeluszem, zrobiło nam się ciężko na duszy. - A na wiosnę...? - zawołaliśmy w ślad za odchodzącym. Nie odpowiedział. Może nie dosłyszał już naszych słów, a może nie lubił robić planów na zbyt daleką przyszłość. Jeremi Przybora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uśmiech jest jak słońce, które spędza chłód z ludzkiej twarzy. Anonim Uśmiech to cała prawda smutku. Henry Saka Uśmiech to bodaj najkrótsza droga do drugiego człowieka. -------------------------------------------------------------------------------- Kornel Makuszyński Uśmiech to pół pocałunku. -------------------------------------------------------------------------------- James Joyce Uśmiech wędruje daleko. -------------------------------------------------------------------------------- Anonim Najpiękniejszy uśmiech ma ten, kto wiele wycierpiał. -------------------------------------------------------------------------------- Anonim Uśmiech jest światłem, które ukazuje się w otwartym oknie oblicza i oznajmia, że serce jest w domu. -------------------------------------------------------------------------------- Stapulensis Jacobus Faber Uśmiech bogaci obdarzonego, nie zubożając dającego. -------------------------------------------------------------------------------- Friedrich Nietzsche Najdowcipniejsi autorzy wywołują ledwie dostrzegalny uśmiech. -------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------- Anonim Uśmiech jest połową pocałunku. Podziękuj Bogu za te setki buziaków codziennie otrzymywanych -------------------------------------------------------------------------------- Anonim Uśmiech kosztuje mniej od elektryczności i daje więcej światła. -------------------------------------------------------------------------------- Anonim Uśmiech jest najprostszą drogą do ludzkich serc. -------------------------------------------------------------------------------- Miodrag Bułatowicz Uśmiech losu bywa drwiący. -------------------------------------------------------------------------------- John Dana Uśmiech to niedrogi sposób na poprawienie naszego wyglądu. -------------------------------------------------------------------------------- Jan Twardowski Uśmiech jest najprawdziwszym, kiedy jednocześnie uśmiechają się oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I ja się do was uśmiechnę
:)Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM BIESIADO! 🖐️ KOCHANE DRZEWKA 👄 u mnie dzis byla cudowna pogoda! Choc jesieni nie lubie to w takim sloneczku jesien jest piekna. Bylam z pieskiem w lesie, drzewa mienily sie w pieknych kolorkach od zlotego po czerwien, zolty i brazowy.......... Oby sie taka pogoda troche utrzymala. :D:D:D usmiecham sie do Was, bo jak mowi James Joyce.........usmiech wedruje daleko! :D Usmiech jest najprostsza droga do ludzkich serc....pieknie powiedziane. 🌻🌻🌻 Szydzik Zofia. uśmiech jesieni........ kasztany w kolczastej koszulce brązowe serca - niczym słońca spadają jak nuty jesiennego nokturnu wystukując nieregularne takty o ławeczkę w parku asfaltową alejkę dach swoiste zaprzeczenie przemijania owoce ze środkiem niebanalnym zmysłowe wzruszenia w jedwabisto-brązowej skórce skrywają życie jak promienny uśmiech na tle purpurowych liści pożółkłych traw jesieni. Pozdrawiam.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uśmiech Gdy uśmiech słoneczny, Ten, o którym marzysz, W sposób ostateczny, Zepchnie chłód z twej twarzy, Będziesz mogła ludzi, Swym uśmiechem witać, By w dobroci cudzie, Zaczął świat rozkwitać. Żadna zła przygoda, Nie może się zdarzyć, Bo z dobrą pogodą, Zła nie chodzi w parze. Dobroć porozjaśnia, Wszystkie życia cienie, Przez co stare waśnie, Pójdą w zapomnienie. Będzie się żyć raźniej, Z wesołym uśmiechem, Rozkwitną przyjaźnie. Ze zdwojonym echem. Autor: jarmolstan. 👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staff Leopold JESIEŃ. Jesienny czas! Cudownych blasków czas! O, dęby, buki, klony i platany, Ciepłych odcieni stubarwne organy, Na których złotą symfonię grałaś! O pełne słońca przepychów i kras Melancholijnie milczące polany, Kędy przez liści ogniste dywany Przechodzi piękna bóg ostatni raz! Dusza ma, zda się, o tysiące lat W przeszłość cofnęła się na czasu zdroju, W wiek ziemi błogi, szczęśliwy i młody, I patrzy z żalem, jak ginie ten świat, Jak kona z boskim uśmiechem spokoju Olimp radości, piękna i pogody... Pozdrawiam serdecznie. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane Drzewka......:D smiech to zdrowie! 🌻 Wieczór w parku. Chłopak czule szepcze dziewczynie do ucha: - Kochana, wypowiedz te słowa, które połączą nas na wieki. - Jestem w ciąży! 🌻 Ożeniłeś się i sam sobie guziki do płaszcza przyszywasz? - A skąd! To nie mój, to żony... 🌻 Mąż do żony: - Taka piękna pogoda, a ty męczysz się myciem podłogi. Wyszłabyś lepiej na dwór i umyła samochód... :D pozdrawiam.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i pozdrawiam! Przepis na ładny UŚMIECH DUŻO ŻYCZLIWOŚCI OPTYMIZM TROCHĘ RADOŚCI TROCHĘ POCZUCIA SZCZĘŚCIA TROCHĘ POCZUCIA WŁASNEJ WARTOŚCI PRZEBYWAJ Z LUDŹMI, KTÓRZY SIĘ UŚMIECHAJĄ PO PROSTU UŚMIECHAJ SIĘ!!!! DZIEL SIĘ UŚMIECHEM Z INNYMI!!! Ludzie, którzy się śmieją zwykle sprzedają, uczą się, pracują efektywniej mają szczęśliwsze związki i wychowują szczęśliwe dzieci. Śmiech jest doskonałym lekarstwem, które potrafi wyleczyć często nawet z ciężkiej choroby, istnieje nawet dziedzina wiedzy zwana śmiechoterapią (zajmująca się śmiechem jako metodą leczenia). Dodam, że najlepsze działanie lecznicze ma prawdziwy szczery śmiech z głębi duszy. Dlatego uśmiechaj i śmiej się często sam do siebie, do innych i nawet przez telefon, bo to słychać! Często pogodne usposobienie jest decydującym czynnikiem przy przyjaciela. Po prostu optymistom jest łatwiej pokonywać wszelkie trudności zarówno w związku, jak i na zewnątrz niego. Oczywiście w domu jest tez weselej. Jak się uśmiechać? Psychologia dowiodła, że choć działanie wydaje się iść za uczuciem, w rzeczywistości działanie i uczucia są w równowadze. Wpływając na coś co mamy pod bezpośrednią kontrolą woli - czyli na swoje zachowanie, możemy pośrednio wpłynąć na uczucia (udowodnione!) Więc gdy nic Cię nie cieszy, a chciałbyś odzyskać radość życia - zacznij kontrolować swoje myśli i zachowanie. Pamiętaj, że szczęście nie przychodzi z zewnątrz. Zależy od tego co jest w nas. A.Lincoln mówił: \"ludzie są dokładnie tak szczęśliwi jak myślą, że są.\" Oto co powinieneś zrobić: Pomyśl o wszystkich rzeczach, które masz, a z istnienia których większość ludzi nie zdaje sobie świadomie sprawy. Zmuś się do uśmiechu! Uśmiechaj się, gwiżdż melodię podśpiewuj sobie wesołe piosenki tańcz klaszcz w dłonie. Poczytaj coś wesołego, spotkaj się z wesołym przyjacielem tak jak ja z wami na Biesiadzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idzie turysta drogą spotyka Bacę i pyta się: - Baco, mogę przejść przez waszą łąkę bo chcę zdążył na pociąg o 10.40. - A idźcie, a jak spotkacie mojego byka to i na ten o 9.15 zdążycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BIESIADO bardzo mi sie u Was podoba, czy przyjmiecie mnie do grona? Czemu nie napisać wiersza dla przyjaciół? \"Przyjaciel to ktoś, kto przychodzi, gdy cały świat odchodzi.\" Alban Goodier Czemu nie napisać wiersza dla przyjaciół którzy jak cichutkie anioły zawsze są obok rozejrzyj się wkoło na pewno dostrzeżesz piórko które wcale nie przez przypadek wypadło ze skrzydła lecz żeby dać nadzieję Czemu nie napisać wiersza dla przyjaciół którzy zawsze podniosą Cię gdy upadniesz potknąwszy się o smutku kamień bo powieki tak zaciskasz aby nie uronić choćby jednej małej łzy i nie łamać serca im Czemu nie napisać wiersza dla tych którzy uśmiech przysyłają w kopercie z żyrafą chmury przywołują gdy słońce oślepia gumą się podzielą gdy dzieciństwo doskwiera wina nie oszczędzą gdy dorosłość płata figle porad mądrych udzielą gdy psychika podupada spaceru nie odmówią gdy za oknem psia pogoda szloch ukoją kiedy ból rozrywa serce płakać będą gdy z radości braknie słów Czemu nie napisać wiersza dla przyjaciół dla tych starych i tych nowych dla tych co od zawsze są i tych świeżo upieczonych dla realnych wirtualnych i dla wszystkich wartych tego by przyjaźnią ich obdarzy. Pozdrawiam biesiadniczki. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Początkująca śpiewaczka operowa pyta męża: - Dlaczego Ty zawsze wychodzisz na balkon, kiedy śpiewam? - Bo nie chce, żeby sąsiedzi myśleli, że Cię biję. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Biesiadę! Konary Marysia Kozłowska Konary drzew są nagie i smukłe jak zapałki cały dywan liści spoczął na trawie idziesz po nim i żal ci tych liści słysząc ich szelest i płacz niedługo zginą ich kolory i zostanie tylko brązowo czarna plama ludzie z grabiami wrzucą je do rzeki z brudną wodą popłyną do morza Pozdrawiam biesiadniczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pieśń o Jesieni Kasia Konopka Gdy mnie łapie natchnienie piszę pieśń o jesieni i śpiewam. I już liście z drzew lecą, wnet jaskółki odlecą za drzewa. Śpiewam pieśń o jesieni, już się nic nie zieleni, lecz żółknie. Liście już pospadały, liście już zbrązowiały, jest smutniej. Dla mnie jesień radosna, radośniejsza niż wiosna i zima. Z kolorami weselej i z muzyką tak wiele wytrzymasz. Kiedy jesień odejdzie wnet zła zima przybędzie jest mroźniej... Zmrozi zima świat cały, spadnie puch, będzie biało i groźnie. Kiedy zimę żegnamy wiosnę znów powitamy wesoło. Wiosna jest jak muzyka gdy na łące tak bryka dokoła. Lub gdy ciepły wiatr wieje wiosna przy nim się grzeje skrzydlata By wraz z nami za ręce przebiec szybko w piosence do lata. Lato ma ciemną skórę, słońca więcej niż chmurek, ma rację. kiedy śpiewa wesoło żegnaj już nasza szkoło w wakacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesień Aleksandra Janczkowska Przekwitły bujne kwiaty w ogrodzie, ścięte zboże na polach, jeszcze świeci słońce, lecz już rozlewa się jesienna paleta farb na zielonych liściach drzew i mgła się błąka po ziemi. Dlatego odłóż troski używaj życia zanim przyjdą szare dni. Miłego weekendu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam jesiennie! * * * Jesienne liście wolno opadają Na puste ozłocone parkowe alejki Wiatr cicho szepce ciepłe słowa Tylko kasztany nieruchomo trwają We wiotkich dłoniach gałęzi Ziemia poraniona kolcami postępu Płacze nitkami chylących się wierzb Pamięci pył miota się niespokojnie Powracają obrazy - kontury dni, których Nie zapomnisz już nigdy... Zbigniew Barteczka Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piosenka dla BIESIADY
Przytul,uściśnij,pocałuj Przytul, uściśnij, pocałuj Może ostatni już raz. Jeśli odejdę -- nie żałuj, Że coś skończyło się w nas. Jutro znów będziesz szczęśliwa, Spójrz, jaki piękny jest świat. Zwykle jesienią tak bywa, Że miłość więdnie, jak kwiat. Tyle dziś łączy nas wspomnień, Jutro zapomnisz już o mnie. Jutro -- znów pokochasz -- kto wie? Po co ta rozpacz i dramat? Wkrótce zrozumiesz to sama, Że wszystko mija, Więc nie myśl o mnie źle. Przytul, uściśnij, pocałuj Może ostatni już raz. Jeśli odejdę -- nie żałuj, Że coś skończyło się w nas. Jutro znów będziesz szczęśliwa, Spójrz, jaki piękny jest świat. Zwykle jesienią tak bywa, Że miłość więdnie, jak kwiat. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tekst piosenki Deszcz jesienny deszcz - Czerwone Gitary. Deszcz, jesienny deszcz Smutne pieśni gra. Mokną na nim karabiny, Hełmy kryje rdza. /bis Nieś po rosie w dal, W zapłakany świat Przemoczone pod plecakiem Osiemnaście lat. /bis Deszcz, jesienny deszcz Bębni w hełmu stal. Idziesz, młody żołnierzyku, Gdzieś w nieznaną dal. /bis Może jednak Bóg Da, że wrócisz znów. Będziesz tulił jasną główkę Miłej swej do snu ...... /bis Deszcz, jesienny deszcz Smutne pieśni gra. Mokną na nim karabiny, Hełmy kryje rdza. /bis Nieś po rosie w dal, W zapłakany świat Przemoczone pod plecakiem Osiemnaście lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tekst piosenki Jesienne róże - Mieczysław Fogg Jesienne róże Jesienne róże, róże smutne herbaciane Jesienne róże są jak usta twe kochane Drzewa w purpurze ostatni dają nam schron A serca biją jak dzwon, na jeden ton. Jesienne róże szepczą cicho o rozstaniu Jesienne róże mówią nam o pożegnaniu I w liści chmurze idziemy przez parku głusz Jesienne róże więdną już. Tak niedawno był maj, byliśmy tak szczęśliwi Uśmiechnięci i tkliwi, któż te dni znów ożywi. Chłodną rękę swą daj, spójrz mi w oczy i powiedz Czy mnie kochasz ja wiem, to jest złudą i snem. Jesienne róże... Ty nie kochasz mnie już tak jak dawniej to było Całą w uczuć swych siłą to się wczoraj skończyło Dzisiaj więdnie wśród róż nasza miłość gorąca Zanim zwiędnie jak kwiat pozwól odejść mi w świat Jesienne róże szepczą cicho o rozstaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tekst piosenki Jesień idzie przez park - Czerwone Gitary. Jesień ... Liść ostatni już spadł. Jesień ... Deszcz zmył z butów Twych ślad. Jesień idzie ku mnie przez park. Wczoraj minął miesiąc, jak list Przyniósł mi listonosz, a dziś Tylko nosi liście tu wiatr. To, to radosny był dzień, Gdy zapewniałaś mnie, że Nic nie rozdzieli nas już, Że co dzień list będziesz słać do mnie. Jesień ... Liść ostatni już spadł. Popatrz - plaża jak biały kwiat. Zima idzie ku mnie przez park. Szybko przyjdzie wiosna i żar , Lato, i wakacje, i park, W którym znajdę cienie wśród drzew. Znów szybko miną nam dni, Znów będziesz powtarzać mi, Że nie rozdzieli nas nic, Że co dzień list będziesz słać do mnie. Jesień ... Znowu czekam na list. Jesień ... Zamiast listu mam liść. Jesień ... Z inną idę przez park ... Pozdrawiam biesiadniczki. Milej soboty i niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość która zmieniła
Swój NICK ?,,,,,,, Kalina biesiadna, czy ,,,,,,Jarzębina! hi, hi, hi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJ BIESIADO🖐️🖐️🖐️ KOCHANE DRZEWKA_____________witajcie🖐️ Dziekuje za USMIECH,za dowcipy,piekne wiersze i piosenki👄 Chcialoby sie zaspiewac_____od rana mam dobry humor :) Pogoda przecudna!! Istne lato,wiec szkoda marnowac czasu na siedzenie w domku.Uciekam w plener!! Pozdrawiam bardzo serdecznie🖐️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×