Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Syreni śpiew

Kormorany nad mym puffem zatoczyły krąg

Polecane posty

Przed chwilą, Kopytki napisał:

Ona pewnie wziela tego ajfona na supa i sama upuscyla.. ale nie przyzna sie ze wsydu, ze taka niezdara

A moim zdaniem to jest zemsta Bobra, który przy poprzednim supowaniu wynurzył w jej kierunku łeb. Zauważył, że ofiara bezbronna, łatwa do obrobienia i z skrupulatnie zaplanował akcję. Skrzeczące kormorany na pewno były w zmowie i sprytnie odwróciły jej uwagę, robiąc kolejne okrążenie nad czerepem.

  • Thanks 1
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Syreni śpiew napisał:

A moim zdaniem to jest zemsta Bobra, który przy poprzednim supowaniu wynurzył w jej kierunku łeb. Zauważył, że ofiara bezbronna, łatwa do obrobienia i z skrupulatnie zaplanował akcję. Skrzeczące kormorany na pewno były w zmowie i sprytnie odwróciły jej uwagę, robiąc kolejne okrążenie nad czerepem.

ne pisz mi takich rzeczy, bo skisne jak ta jej stechlanka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Kopytki napisał:

Ona pewnie wziela tego ajfona na supa i sama upuscyla.. ale nie przyzna sie ze wsydu, ze taka niezdara

Wystarczy zobaczyc jak z gracją i sprytem otwiera paczki, maluje sie zawsze cos zrzuci, upusci, nie potrafi otworzyć, odpowiedz jest prosta jak budowa cepa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Syreni śpiew napisał:

A moim zdaniem to jest zemsta Bobra, który przy poprzednim supowaniu wynurzył w jej kierunku łeb. Zauważył, że ofiara bezbronna, łatwa do obrobienia i z skrupulatnie zaplanował akcję. Skrzeczące kormorany na pewno były w zmowie i sprytnie odwróciły jej uwagę, robiąc kolejne okrążenie nad czerepem.

Twoja wersja jest bardziej prawdopodobna niz zakolakowa. Jedno jest pewne, tym razem go nie wyprala. 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakolak z wielką pewnością siebie opowiada, że jeżeli coś cię straszy, denerwuje, ne wem, cokolwiek na cebe źle wpływa, to naprawdę ne oglądaj tego, bo programujesz sebe. 

Otóż, kołczu dla ubogich intelektualnie, gdybyś naprawdę uczęszczała na terapię, to już byś dawno wiedziała, że to się nazywa unikanie, a unikanie to prosty sposób na wygenerowanie lęków, które mogą urosnąć do zaburzeń. Jestem np. pewna, że ona się boi fachowych diagnoz lekarzy, denerwuje się na samą myśl, że ktoś miałby skrytykować jej zaniedbianie - więc nie ogląda lekarzy. Wybiera totalną biologię, skrzynkę olejków i supli, które nic nie dają poza tym, że tylko oddalają ją od pomocy specjalisty.

Reasumując: nie słuchajcie Zakolaka, fanzoli naprawdę szkodliwe kocopoły. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę jej w tego ajfon że tak jej przepadł, poza tym na mazury po co kupuję tego najdroższego a nie za 3k np. Skoro tak łatwo ten jej poszedł?

Edytowano przez Kingeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, stara_rąsia napisał:

Ja słyszę, że jest strasznie zmęczona, bo ciężko pracuje latami. 🤣 Kiedy ona pójdzie do  roboty?!

Serio tak powiedziała? O matko jedyna...... wystarczy włączyć jej stare vlogi i widac jak to ciężko pracowała. Kiedy inne kobiety rano wstawały żeby odprowadzić dzieci do przedszkola/zlobka/szkoły a następnie szły do pracy ona wstawała w południe ( inne w tym czasie już 4 h pracy zaliczyly), czekala aż lajon wróci z pracy żeby zabrał ją na obiad. Później jakieś zakupki i powrót do domu. Faktycznie ciezko się w zyciu napracowała. Przecież to jest jedna z tych youtuberek, które się w zyciu prześlizgnęły na nic nierobieniu. Obowiązki domowe też wykonywal lajon. Pościel zmieniał, smieci wynosił, psa wyprowadzał, pranie skladal , zawoził na zakupy, do fryzjera, na paznokcie, na rzesy. Ta kobieta żyje w jakiejś innej rzeczywistości. Dla niej zwykle obowiązki polegajace na ogarnaniu własnego zycia i wlasnej przestrzeni( jak choćby sprzatanie kuchni ) urasta do ciężkiej orki podczas gdy inni to robią po pracy a w międzyczasie dzieci, obiad dla rodziny( a nie tylko dla siebie jak to u siwej ma miejsce). Co by było gdyby musiala gotowac dla innych i pod ich gusta bo dziecko czegoś nie lubi jak ona juz teraz narzeka. Nawet psom daje chrupki bo jej sie nie chce gotowac. Dziecko by kaszanki nie zjadło to co by mu dawała? Gotowce?

  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się, kiedy ci wszyscy patoinfluencerzy ogarną, że nie trzeba mieć najnowszego ajfona za 8 koła?🙈😂

Ona się zachowuje jakby dosłownie Apple ją pokarał za to co zrobiła i teraz bidulka musi kupić najnowszy... Co za bzdura.

Druga rzecz, wie ktoś o co kaman z tym lansowaniem się na niejedzenie "snanana"?😂

Czy ona jest naprawdę tak durna i nie wie, że vlog wcześniej twierdzi, że zamówiła sobie chałkę? No i oczywiście ona nie jest w ogóle głodna i nie ma ochoty na to musli. No ale zje to musli.

  • Like 2
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Kingeczka napisał:

Nie wierzę jej w tego ajfona, poza tym na mazury po co kupuję tego najdroższego a nie za 3k np. Skoro tak łatwo ten jej poszedł?

No jak to po co? Będzie osobny film z prezentacją najnowszego modelu, żeby larwom oko wyszło na wierzch i żeby był dowód, że ją stac. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktos jej w nocy łyzki kradnie, mysle ze to Lajon 😀😅 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Czika Bomba napisał:

Zastanawiam się, kiedy ci wszyscy patoinfluencerzy ogarną, że nie trzeba mieć najnowszego ajfona za 8 koła?🙈😂

Ona się zachowuje jakby dosłownie Apple ją pokarał za to co zrobiła i teraz bidulka musi kupić najnowszy... Co za bzdura.

Druga rzecz, wie ktoś o co kaman z tym lansowaniem się na niejedzenie "snanana"?😂

Czy ona jest naprawdę tak durna i nie wie, że vlog wcześniej twierdzi, że zamówiła sobie chałkę? No i oczywiście ona nie jest w ogóle głodna i nie ma ochoty na to musli. No ale zje to musli.

Mam telefon za 399 zł. Padnie, to padnie, biorę nowy za 399. Średnio co trzy lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Czika Bomba napisał:

Zastanawiam się, kiedy ci wszyscy patoinfluencerzy ogarną, że nie trzeba mieć najnowszego ajfona za 8 koła?🙈😂

Ona się zachowuje jakby dosłownie Apple ją pokarał za to co zrobiła i teraz bidulka musi kupić najnowszy... Co za bzdura.

Druga rzecz, wie ktoś o co kaman z tym lansowaniem się na niejedzenie "snanana"?😂

Czy ona jest naprawdę tak durna i nie wie, że vlog wcześniej twierdzi, że zamówiła sobie chałkę? No i oczywiście ona nie jest w ogóle głodna i nie ma ochoty na to musli. No ale zje to musli.

Mam telefon za 399 zł. Padnie, to padnie, biorę nowy za 399. Średnio co trzy lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o co jej chodzi z tym "to wszystko przez was"? bo nie rozumiem. oskarża wicki o to, że jej się zgniotła picca?

Edytowano przez akcja-akcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, akcja-akcja napisał:

o co jej chodzi z tym "to wszystko przez was"? bo nie rozumiem, rzuciła to znikąd w próżnię

Prowadzi dyskusje ze swoimi glosami🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Honcia2213 napisał:

Teraz wysluchala książkę Potęga Podświadomośći i opowiada jej treść. 

ja to ksiazke zaczelam czytac, bedac jeszcze nastolatka. jakies dwie dekady temu. ktos  polecił. Nigdy nie skonczylam. Jedyne co tam godne polecenia - wszystko w naszych rekach. Podobnie  jak stare powiedzenie "jak sobie poscielisz".

Problem z ta ksiazka jest taki, ze jak głupiec ja dorwie to skupi sie pozniej na wizualizacji, afirmacji, wierze i modlitwie 😄

Zamiast na działaniu.  Niewazne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, akcja-akcja napisał:

o co jej chodzi z tym "to wszystko przez was"? bo nie rozumiem. oskarża wicki o to, że jej się zgniotła picca?

To jest dialog ryby nr 1 z rybą nr 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, stara_rąsia napisał:

Jeżu, ale ona się postarzała. Wygląda jak stary trans z tzytzkami. Dawno jej nie widziałam.

Nie wiem jak nie ma siły umyć głowy to niech kawę zacznie pić znowu, ja też nie mam czasami chęci ruszyć toopę ale należy to pije kawę i sruuu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, Syreni śpiew napisał:

No jak to po co? Będzie osobny film z prezentacją najnowszego modelu, żeby larwom oko wyszło na wierzch i żeby był dowód, że ją stac. 

Ta. Stac. Wzięła na firmę, wrzuci w koszty, dostanie zwrot Vatu itp itd. 😄 Myślę, że prawie każdego "stac" żeby kupić telefon za 8K tylko po co? Ja bym wolała na urlop polecieć za tą kasę, ale to ja. Ona woli się pokazać. 😄 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Włączyłam nowy vlog i juz wyłączyłam. Co to za toksyczne teksty ona uskutecznia ? " to wszystko przez was, wszystko wasza wina". I nie, to nie są żarty. Tego typu  teksty to typowy gaslighting! Ja już sobie wyobrazam jak ona o wszystko lwa obwiniala bo skoro teraz tak mowi to musiala juz wczesniej. A jakby ona była ofiarą gaslightingu to sama nigdy by tak nie mówiła bo wiedziałaby jakie to złe.  Jak to dobrze, że ta kobieta nie ma dzieci!!!

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Larwy ona robiac sobie sniadanie mowi prosto do kamery, ze nie je sniadan, pije kawe mowiac, ze ogranicza,  mieszajac kilogram kaszanki twierdzi, ze nie jest glodna, w holu pokazuje tone slodyczy mowiac przy tym, ze ich nie je, ogranicza tez SM, a chwile pozniej opowiada, ze cos ogladala na TT. Skasowala wszystkie apki zakupowe, ma post przerywany, nie pije alkoholu. To jest matrix

  • Like 2
  • Thanks 4
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten serek z maluty waniliowy jest słodki, jadłam go na 2 razy. A ona do tego serka wcina chałkę, która sama w sobie jest już słodka. Ja bym po czymś takim zaslodzila się na cały tydzień. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Etoile napisał:

Ten serek z maluty waniliowy jest słodki, jadłam go na 2 razy. A ona do tego serka wcina chałkę, która sama w sobie jest już słodka. Ja bym po czymś takim zaslodzila się na cały tydzień. 

Nie zapominaj, że to wszystko jest składnik śniadania, którego przecież nie je... A "chałka" to dosłownie pół bochenka, bo 5-6 kromek po 3cm... "Ja zawsze mało jadłam", "Nigdy nie zjadłam 3 kromek".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W kontekście ajfona, najpierw opowiada, że z pewnych względów nie chciała go kupować na kredyt. A potem mówi, że nie lubi gotówki, stale używa kart kredytowych. Z jej zimowych wynurzeń pamiętamy natomiast, że likwidowała kartę kredytowo-debetową. 😆 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, Busz3131 napisał:

Larwy ona robiac sobie sniadanie mowi prosto do kamery, ze nie je sniadan, pije kawe mowiac, ze ogranicza,  mieszajac kilogram kaszanki twierdzi, ze nie jest glodna, w holu pokazuje tone slodyczy mowiac przy tym, ze ich nie je, ogranicza tez SM, a chwile pozniej opowiada, ze cos ogladala na TT. Skasowala wszystkie apki zakupowe, ma post przerywany, nie pije alkoholu. To jest matrix

Mnie ostatnio rozbawiło, jak ostro myślała, czy jakieś suple jej przerwą post. Fakt, w tej tonie słodyczy, wielkich czekolad, energetyków i alko, najważniejsze czy to akurat suplementy przerwą post 😂

Ale ale, przecież damesa mówiła, że ona nie je między posiłkami! Intermittent fasting w wyobraźni 🙈

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, madziuszek napisał:

Nie zapominaj, że to wszystko jest składnik śniadania, którego przecież nie je... A "chałka" to dosłownie pół bochenka, bo 5-6 kromek po 3cm... "Ja zawsze mało jadłam", "Nigdy nie zjadłam 3 kromek".

a to nie było tak, że "słoń" wziął się z tego, że wsuwała hurtem jak słoń trąbą?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, stara_rąsia napisał:

Biedna nie wie, jak stało się, że ajfon wpadł jej do jeziora... prosta rada... nie pij! Wtedy nie będziesz gubiła i prała swoich telefonów. Jakaś psychofanka napisała jej, że "pewnie ktoś jej ukradł ajfona" 🤣 Brak słów na gł_potę tej komentującej. Po co komuś czyjś telefon, którego można łatwo namierzyć?!

A bo to wiadomo? Larwy nie śpią, czyhają 😆😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LudzE, ne mogę już patrzeć na te szorty. Zaliczyły już kolejny DZEN. Może byśmy zrobiły jakąś zrzutkę dla Damy i nabyły coś innego. Ne mowę, żeby to był od razu SKIMS, ale na Zarę z wyprzedaży to nas chyba jeszcze staC. Oczywiście rozmiar xs, a i tak pewnie bendze mówione, że moglysmy kupyC mniejsze. Jak wiemy, przesyłki z listami dochodzą, zatem również dokładnego adresu znaC ne musymy, dopiszemy tylko: Dla pięknej i luskusowej Pani z glow na buzy/ do starego dworku. Listonosz bendze wiedział.

DajCe znać, co sądzyCe! 

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Kingeczka napisał:

Nie wierzę jej w tego ajfon że tak jej przepadł, poza tym na mazury po co kupuję tego najdroższego a nie za 3k np. Skoro tak łatwo ten jej poszedł?

Zastanawiające jest to, że ona jednak pokazała jakieś tam nagrania z supa, a później, w tym samym filmie, wstawiła info, że straciła nagrania i opowie o tym w kolejnym filmie. To jak te nagrania ocalały? Wrzuciły się z automatu w chmurę, dlatego część odzyskała, czy ona straciła iphona zaraz pierwszego dnia plywania i kolejnego nagrywała już czymś innym? I klecila tego vloga z kilku dni? 🤔

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×