Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pasja

BIESIADA

Polecane posty

Witam i pozdrawiam biesiade👄 🌻Najdrozsza Jarzebinko👄 Uwielbiam Cie za Twoja wrazliwosc,za Twoje serce❤️ Twoje sliczne wiersze naprawde mnie rozczulaja.Sa takie madre. Wydrukowalam je sobie i czytam innym. Jestesmy wzruszeni ich wymowna trescia. Sa niepowtarzalne w swojej wymowie. 🌻Jodelka pozdrawia Cie i dziekuje. Czyta nas ,ale dajmy JEJ czas.Zbyt mocno przezywa to nagle odejscie.Mam wrazenie,ze jest to zbyt trudne dla NIEJ. Dziadka nazywala bratnia dusza. Dal JEJ wiele pouczajacych spotkan.Niestety trwalo to stanowczo za krotko.Z tym nie moze sie pogodzic. Po raz ostatni opadla kurtyna...... Kiedy nauczymy sie lekcji milosci, Mozemy odejsc z radoscia. Nie musimy czuc bolu ani cierpiec. .......................................... 🌻❤️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Przyjaźń - ta prawdziwa - pozostaje." 🌻Jarzebinko,jestes cudowna. Mieszakasz w naszych sercach. W moim sercu zajmujesz duza powierzchnie mieszkalna. Dla Ciebie ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Jestes taka kochana.Zawdzieczam Jodelce,ze poznalam Cie. Tysiace buziaczkow dla Ciebie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻Przyjaźń nie potępia w chwilach trudnych, nie odpowiada zimnym rozumowaniem: gdybyś postąpił w ten czy tamten sposób... Otwiera szeroko ramiona i mówi: nie pragnę wiedzieć, nie oceniam, tutaj jest serce, gdzie możesz spocząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarzebinko,to dla Ciebie❤️ I trzeba być wielkim przyjacielem i mocnym przyjacielem, żeby przyjść i przesiedzieć z kimś całe popołudnie tylko po to, żeby nie czuł się samotny. Odłożyć swoje ważne sprawy i całe popołudnie poświęcić na trzymanie kogoś za rękę. Pozdrawiam 🌻👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRABKU!👄 ❤️ przytulam! Wiem jak ciezko jest JODELCE i rozumiem JA doskonale, bede cierpliwie czekac, i jestem z NIA calym ❤️. Przyjazn to wielka wartosc jednak czasem los rozdziela i nie mozna nic na to poradzic, daleka droga do domu przyjaciela czasami dzieli ich ocean jednak wspomnienia zostaja, nawet jak przyjaciel nas opuszcza w sercu wciaz jest obecny pozegnal sie, ale nie na zawsze, napewno kiedys powroci....... 👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJ BIESIADO🖐️ Juz kilka razy probowalam cos napisac,,,,,,za kazdym razem poddawalam sie. Dzieki WAM,kochane moje SKARBKI__________JARZEBINKO,GRABKU,WIAZKU_______przemoglam sie,ale to wcale nie znaczy ,ze moja wypowiedz bedzie skladna. Nie umiem wyrazic tego,co czuje.Jestem niepogodzona.Powtarzam cigle slowa dziadka_____NIE WIERZE!!!!! NIE WIERZE!!!!____________ te slowa wryly sie w moja pamiec. Mialam tyle do powiedzenia i co? Nie powiedzialam wszystkiego!!! Dlaczego zostawilam je na potem? Dlaczego? Przeciez zaslugiwal !!!! Ilekroc dziadek spogladal w lustro,wciaz powtarzal_____NIE WIERZE! Nie mogl zaakceptowac zmienionej twarzy.Przeciez mial taka pogodna,usmiechnieta,przyjazna twarz.Bez zmarszczek. Nie wygladal na swoje lata! Byl taki samodzielny! Ilez ciekawych rzeczy uslyszalam ,,,,,, Mowil taka piekna polszczyzna.Jego kochane wyrazenie,,,,\"mam przyjemnosc powiedziec Ci,,,\" I opowiadal,,,a ja zamienialam sie w sluch.A teraz cisza w eterze____________juz nigdy nie uslysze zadnej historyjki.Juz nigdy!!! Tak smutno mi w sercu,,,,, Zabraklo mi JEGO towarzystwa,tych pieknych wyznan. Dziekuje MOJE KOCHANE PRZYJACIOLKI za przepiekne wiersze,za pieeeeeeeeeeeeeeekne slowa.Zlapaly mnie za serce i trzymaja,a jednoczesnie bardzo mnie one koja!!!!! Dziekuje ,,,dziekuje!!!! Dziekuje WAM KOCHANE za rozmowy.Przepraszam,ze sa one oprawione lzami. Gdyby moje serce umialo mowic,powiedzialoby WAM wiecej. Lada moment przyjedzie do mnie WIAZEK,,,,,musze sie wziac w garsc,bo strasznie rozkleilam sie.Wybaczcie mi !!!!! Pozdrawiam WAS bardzo serdecznie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najukochansza Jodelko ❤️,jestes juz z nami.Tak bardzo nam Ciebie brakowalo .Rozumiem. Jestesmy z Toba❤️. Jestesmy w domku i czekamy na telefon dzisiaj lub jutro. Czy masz zainstalowane GG? Zostawilam wiadomosc. ps. Pozdrow ode mnie Wiazka.👄❤️ Jarzebinko,dla Ciebie❤️👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jodelko,dla Ciebie❤️ Moj losie jedyny nieublagalny , zlosliwy . Czemu gnasz mnie w kata ciemnosci i zostawiasz mnie bez wyjscia , bez okna radosci boryka sie... Kladac same niepowodzenia na mej drodze , mscisz sie tak srodze . Jakze moge sie wykupic z tej niewoli ,ktora mnie oplatasz, jak mam dusze swa oczyscic , jak mam meki swe odkupic . Boze Moj Jedyny badz dla mnie sprawiedzliwy , nie opuszczaj mnie w tej chwili . Prosze Cie nie pograzaj mnie w tej gmatwaninie, prosze, wyciagnij do mnie swoja dlon, zlap mnie w sidla , i zacholuj na bezpieczny brzegu lad. Czy slyszysz ,jak cie wolam? Czy slyszysz ,jak moj dusza placze ,dusi sie? Nie mam juz sily plakac. Nie mam juz sil sie z tym wzmagac. Odmawiam Litanie mojego zycia ,modlac sie ,abys mnie nigdy nie opuscil , tylko dodal wiary i otuchy na dalsze porazki i niesnaski. Po sam zycia kres ,prosze cie, prowadz z reka na ramieniu mnie ! Wskaz aleje ma zielona -jak piekny ogrod z kwiatow uwity , jak dywan rozlozysty z platkow roz powity. Zaoszczedz mi tych kolcow ciernistych. Te kwiatysa dla Dziadka🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Boze !Wiem ,ze mnie wysluchasz , wesprzesz mnie, w koncu jestem bezpieczny z Toba i juz przestaje sie lekac na wieki, zamykajac moje oczy , wtapiam sie w Twoje ramiona. Jak oblok znekany zasnalem, jestem lekki bez zadnych trosk, zapominam o szarosciach mojego zycia. Zostawiajac przeszlosc ma ,ktora w odchlani zanika... Ide na spotkanie z moimi bliskimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JODELKO! 👄❤️🌻 Wspaniale nasze DRZEWKO! Kochamy Cie , jestesmy z Toba , dziekuje, ze sie odezwalas, troche mi ulzylo slyszac Twoj glos, ale Twoj smutek jest tez i moim smukiem, Kochana moja lzy przynasza ulge, wiem to z autopsji, i wiem tez ile trzeba miec sil , zeby ciezar zycia udzwigac, do dzis nie umiem sie jeszcze pogodzic z odejsciem mojej najukochanszej Mamusi. Dziekuje Ci za to , ze jestes juz z nami na Biesiadzie, kochana moja prosze Cie pisz, pisz i nie zamykaj sie w czterech scianach, badz z nami! Pozdrowienia dla WIAZKA 👄 GRABKU! Twoj post jest cudowny, sciska moje ❤️ 👄 PRZYJACIELE SA JAK ANIOLY, KTORE STAWIAJA NAS NA NOGI!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane Drzewka, GRABKU, WIAZKU mysle,ze zgodzicie sie ze mna i w imieni Waszym i moim zadedykujemy NASZEJ JODELCE ten wiersz! Gdy Cię nie ma......... Kiedy nie ma Cię przy nas blisko, A z oczu płyną łzy, Wtedy przymykamy powieki I obok pojawiasz się Ty. Podchodzisz do nas I mocno przytulasz do siebie, wtedy nie chcemy niczego Tylko być tu, być jak najbliżej Ciebie. I chociaż jesteś daleko To jestesmy z Tobą myślami, Ale najbardziej lubimy Gdy w nich zostajemy sami. Jesteś tym czym są gwiazdy Na pięknym nocnym niebie, Bez nich nie byłoby nocy, A nas by nie było bez Ciebie.❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JODELKO! 👄❤️ GRABKU!👄 WIAZKU!👄 BIESIADO! Gdy pierwszą gwiazdkę ujrzysz na niebie, przypomnij sobie, że lubię Ciebie, a kiedy ona w oczko Twe błyśnie, niech Cię ode mnie mocno uściśnie! DOBRANOC 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOJE KOCHANE SKARBKI______________dziekuje!!!!! JARZEBINKO i GRABKU______czuje WAS przy sobie.! Nie jestem samotna dzieki WAM.Dziekuje!!!!!!Uklony dla WAS! Takie uczuciowe ,kochane i wspierajace drzewka!!!! Czekam cierpliwie na WIAZKA i mam nadzieje,ze niebawem dotrze. I jeszcze jedno,,,,, GRABKU______________niestety,moje GG wyskakuje.Nie wiem dlaczego od pewnego czasu mam z nim problemy?????? Oczywiscie kochana,ze zadzwonie. PS.Wzruszajace,przepiekne slowa i wiersze!!! Dziekuje jeszcze raz,ze jestescie.Kocham Was calym moim obolalym sercem!!!! Pozdrawiam WAS bardzo serdecznie🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj juz mowie DOBRANOC! Wlaczam CD z piosenka,,,niech plynie w dal,,,, Ogniska już dogasa blask, Braterski splećmy krąg, W wieczornej ciszy, w świetle gwiazd Ostatni uścisk rąk. Kto raz przyjaźni poznał moc, Nie będzie trwonił słów, Przy innym ogniu, w inną noc Do zobaczenia znów. Nie zgaśnie tej przyjaźni żar, Co połączyła nas, Nie pozwolimy by ją starł Nieubłagany czas. Przed nami jasnych godzin moc, I moc młodzieńczych snów, Przy innym ogniu, w inną noc Do zobaczenia znów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEN DOBRY 🖐️ BIESIADO! JODELKO👄[serce ]mysle o Tobie! GRABKU👄 WIAZKU👄 i odwiedzajace nas Drzewka🌻 U mnie prawie wiosna, piekna sloneczna pogoda .....zacheca do spacerku, zaraz bierzemy naszego pieska i wyruszamy do lasu! Zycze milej niedzieli! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Oshiro Elena Credo przyjazni........ Wierzę w ciebie, przyjacielu. Wierzę w twój uśmiech - otwarte okno twojego istnienia. Wierzę w twoje spojrzenie - odbicie twojej uczciwości. Wierzę w twoje łzy - znak obecności w smutkach i radościach. Wierzę w twoją dłoń - zawsze wyciągniętą, by dawać i otrzymywać. Wierzę w twój uścisk - szczere przyjęcie twojego serca. Wierzę w twoje słowo - wyraz tego co kochasz i czego oczekujesz. Wierzę w ciebie przyjacielu, tak po prostu w wymowę ciszy. ❤️👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i pozdrawiam biesiade🌻 Milam jakies dziwne rzeczy z wejsciem. Jak ta niedziela zleciala. 🌻Jarzebinko,znow zachwycilam sie Twoimi slicznymi wierszami. Lubie Milosza,jego tworczosc. Wiersz o przyjazni jest wspanialy.Juz go sobie wydrukowalam.Dziekuje👄 Siedzimy przy kominku i jest cudnie.Za oknem zimno,a tu tak blogo. 🌻Widze,ze nasze drzewka Jodelka i Wiazek goszcza sie i nie maja czasu wpasc na biesiade.Rozumiem.Wiem,jak wygladaja takie \"babskie\" spotkania.Tematow wiele...i robi sie radosniej na sercu..Tego potrzeba naszej Jodelce. Odezwijcie sie :D 🌻Wiazku,prosze o ciag dalszy.Jestem Ci bardzo wdzieczna za odwiedziny.Wiesz- o czym mowie. 🌻❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻Miedzy wierszami... Na dzien dobry podaje Ci usmiech na dloni. Na sniadanie dostaniesz pak ciemnych piwoni, Na obiad garsc ulotnych mgiel i brzeczenie laki, A wieczorem, kiedy roza zwija juz swe paki Dostaniesz gwiazd tysiace w welon ulozone lekka poswiate ksiezyca, spiewanie swierszczy, cieplo rak do rana. M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJ BIESIADO🖐️ WITAJCIE KOCHANE DRZEWKA🖐️ JARZEBINKO kochana_____________witaj❤️ GRABKU moj ______________❤️ Jak dobrze,ze WAS mam.Tak przyjemnie i radosnie robi sie w sercu,kiedy jestem na BIESIADZIE___________bo wiem,ze mam tu niezastapione,niezwykle PRZYJACIOLKI! Tak pieeeeeeeeeeeeknie piszecie i WASZE slowa podnosza mnie na duchu. No coz,,,,,takie to nasze zycie.Ocieramy sie o tragedie,smutki takze.Spotykamy tak wiele osob na swojej drodze zycia.I to jest piekne.A ich opowiastki o przezytych latach sa jeszcze piekniejsze. Pozostaja wspomnienia,ktore jeszcze nie raz,nie dwa bedziemy przywolywac,,,, Trzeba sie z tym pogodzic,pomimo,ze to takie czasami trudne_____nie mamy wyjscia!!! WIAZEK kochany juz odjechal,a ja wyciszona,zasiadam do komputera.Macie racje,ze rozmow naszych nie bylo konca.Moglybysmy przegadac cala noc.Zreszta i tak bywalo. Nie wlaczylam nawet komputera. Poszlysmy spac ,,,och,,,bardzo pozno.Dzisiaj bylysmy na spacerku.Przy okazji pozalatwialysmy sobie kilka spraw. A poza tym,,,,, Dzisiaj wieczorkiem wyjezdzam.Biore udzial w jutrzejszej ceremonii pogrzebowej.Bedzie to nasze ostatnie spotkanie.Musze trzymac sie.Nie mam innego wyjscia.Bede silna!!! Pozdrawiam WAS bardzo serdecznie🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze cos,,,, Kiedys wspomnialam tutaj o ksiazce pt.Secret" Mamy ja z WIAZKIEM!!! Pozwolcie,ze przytocze fragment recenzji: WIELKI SECRET...byl przekazywany przez wieki,pozadany,ukrywany, gubiony,kradziony i kupowany za ogromne sumy pieniedzy. Pojmowali go najwieksi ludzie w dziejach: Platon,galileusz,beethoween,Edison,Carnegie,Einstein_____wraz z innymi wynalazcami,teologami,naukowcami i wielkimi myslicielami. teraz Sekret jest ujawniany calemu swiatu. Tak,,,kochane DRZEWKA___________"Poznajac Sekret,zrozumiesz,jak miec wszystko,byc wszystkim albo robic wszystko,czego tylko pragniesz. Dowiesz sie,kim naprawde jestes. Ujrzysz prawdziwa wspanialosc,ktora oczekuje cie w zyciu. Polecam!!! Napisana zrozumialym jezykiem.Bardzo przyjemnie sie ja czyta.Przemawia do czytelnika!!! Autorka jest Rhanda Byrne.Tytul___SECRET! Zapraszam do lektury 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRABKU 👄 WIAZKU👄 JODELKO👄 i cala BIESIADO! JODELKO❤️ ciesze sie , ze jestes juz z nami 👄 DOBRANOC BIESIADO 👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEN DOBRY 🖐️ BIESIADO! 👄 Kochane DRZEWKA!❤️przesylam WAM te piekne slowa piosenki Skaldow, i ja tez sie do nich dolaczam, zyczac WAM z calego ❤️! Skaldowie » Życzenia z całego serca. Tak wiele było między nami już A jeszcze tyle ma się zdarzyć Jest jedna droga, którą warto pójść Spojrzenia twoje - drogowskazy Z całego serca życzę ci Spełnienia marze najskrytszych Jest tyle piękna w słowie mym Tyle barw, nagłych tęcz i słodyczy Z całego serca życzę ci Uśmiechów słońca na twarzy I jak najwięcej jasnych chwil W rozmowach wszystkich naszych Nie pytaj dokąd nas prowadzi czas Nie próbuj drogi naszej nazwać Żyjemy chwilą, która dla nas trwa Tak zapisane było w gwiazdach Z całego serca życzę ci Spełnienia marzeń najskrytszych Jest tyle piękna w słowie mym Tyle barw, nagłych tęcz i słodyczy Z całego serca życzę ci Uśmiechów słońca na twarzy I jak najwięcej jasnych chwil W rozmowach wszystkich naszych. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JODELKO❤️ ten wiersz dedykuje Tobie! 👄 Wiersz dla Nieznajomej.... Chudoń Piotr Mieszkasz gdzieś w szarym mieście, gdzie marzenia o północy chodzą spać Niby zwykła jak inni ludzie, lecz masz w sobie jakiś czar Tak to już jest od wieków, że los w każdym inne pisze wersy I w Tobie niczym w otwartej księdze widać to Umiesz uśmiechem swym rozpędzić smutek z czyjejś twarzy Jak Afrodyta z marzeń piany wyłonić się Chociaż , życie nie rozpieszcza Cię samymi miłymi chwilami Ty cały czas kroczysz na przód i nie oglądasz się Jak w każdej kobiecie, uczuć w twym sercu nigdy nie brak Wszystko widzisz w radosnej poświacie i czekasz na czar Czar, który obudzi to drugie słońce, co w sercu lśni Doda Ci blasku jeszcze większego ,radości i sił. Sił do pokonywania smutnych chwil od, których nie jest wolny nikt z nas Magią wspomnień pięknych chwil pokonasz je Samotność nawet okaże się piękną... Prawdziwym skarbem jest uwierzyć w niemożliwe Ty jako jedna z wielu potrafisz to Nie zatrzymasz się na kładce smutku Bo masz to coś co uskrzydla Cię... Głębokich uczuć mnóstwo w sobie masz One są jak ukryte drzwi między jawą a snem Gdy mocno w to wierzysz, marzenia prawda staja się Ubrana w sukienkę ze złudzeń , weź los za rękę i na spacer życia z nim idź.. Pozdrawiam Biesiado! 🖐️ i zycze milego dnia, u mnie dzis swieci piekne sloneczko!! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Biesiado! 👄 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 I znów zasypało nasze drogi mróz ułożył lodową przeszkodę wyrąbię szczelinę pragnieniem morzem do Ciebie spłynę uśmiechnij się do mnie z dala swoim złocistym uśmiechem bo lody topnieją od niego i zło na ziemi maleje bo serce masz tak gorące ze krew gotujesz płomieniem nie zwlekaj utoruj drogę spiesz się niechaj się spełni tęsknota pragnie być blisko z serca ją wyrwę natychmiast jej skrzydła z wiatrem pofruną w ramiona Twoje przylecę a Ty mnie mocno przytulisz będę nareszcie u siebie i powiesz gwiazdeczko moja tak bardzo czekałem na Ciebie. ]czesc]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻Pozdrawiam biesiade i wszystkie biesiadniczki👄 Jarzebinko,spiewam Barke👄Cudne wiersze👄❤️ 🌻❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was drogie biesiadniczki. Tyle pieknych cieplych slow. Jodelka jest cudowna ,czula osoba i zasluguje na te wszystkie slowa. Grabiku dla Ciebie ❤️ Jarzebinko dla ciebie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×