Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pasja

BIESIADA

Polecane posty

🌻🌻🌻🌻🌻 W bezkresie życia, w którym jestem, wszystko jest doskonale, całkowite i pełne. la wspieram siebie, a życie wspiera mnie. Dostrzegam wyraźnie przejawy działania Prawa wokół mnie i w każdej dziedzinie mojego życia. Wszystko to, czego się uczę, wzmacniam radosnym nastawieniem. Mój dzień zaczyna się wdzięcznością i radością. Oczekuję z entuzjazmem nowych zdarzeń, jakie przyniesie dzień wiedząc, że w moim życiu wszystko jest dobre. f/ odram siebie takim, jakim jestem, i kocham wszystko, co czynię. gestem żywym, kochającym, radosnym przejawem życia. Wszystko jest dobre w moim świecie. Louise Hay

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻🌻🌻 Związki uczuciowe „Wszystkie moje związki są harmonijne". Wydaje się, że w życiu wszystko polega na związkach. Jesteśmy ze wszystkim powiązani. Nawet teraz, czytając tę książkę, wchodzicie w relację z nią, ze mną i z moimi koncepcjami. Związki, jakie macie z różnymi przedmiotami, zjedzeniem, pogo¬dą, środkami transportu, z ludźmi - odzwierciedlają wasz stosunek do samych siebie. Jest on w bardzo dużym stopniu uzależniony od waszych kontaktów uczuciowych z dorosłymi w okresie dzieciństwa. Często odnosicie się do siebie w sposób, w jaki reagowali na was dorośli zarówno w sensie pozytywnym, jak i negatywnym. Zastanówcie się przez moment, jakich słów używacie, karcąc siebie. Czy nie są to przypadkiem słowa, których używali rodzice, gdy was karcili? A jakimi słowami was chwalili? Jestem pewna, że w ten sam sposób chwalicie siebie. cdn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻🌻🌻 Być może nigdy was nie chwalili, nie wiecie zatem, jakich słów użyć, i prawdopodobnie przypuszczacie, że nie ma powodów do pochwał. Nie ganię waszych rodziców, bo wszyscy jesteśmy ofiarami ofiar. Nie mogli was nauczyć tego, czego sami nie wiedzieli. Sondra Ray - znana terapeutka w dziedzinie rebirthingu, która wniosła wiele do poznania problematyki związków uczuciowych - twierdzi, że wszystkie zasadnicze związki w naszym życiu są odbi¬ciem stosunków, jakie łączyły nas z jednym z naszych rodziców. Twierdzi także, że dopóki nie uporządkujemy tych pierwszych relacji, nigdy nie będziemy na tyle wolni, by stworzyć związki uczuciowe dokładnie takie, jakie chcemy. cdn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻🌻🌻 Związki uczuciowe są zwierciadłem nas samych. Przyciągane przez nas sytuacje lub osoby są odzwierciedleniem naszych cech lub przekonań na temat tych relacji. Jest to prawda bez względu na to, czy chodzi o szefa, współpracownika, pracownika, przyjaciela, ko¬chanka, małżonka czy dziecko. W ludziach tych nie lubimy na ogół tego, co sami robimy czy chcielibyśmy robić, lub tego, czym jeste¬śmy. Nie przyciągalibyście ich lub nie byłoby ich w waszym życiu, gdyby nie to, że w jakiś sposób są waszym dopełnieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻🌻🌻 Ćwiczenie: My kontra oni Przyjrzyj się komuś, kto przeszkadza ci w życiu. Opisz trzy cechy osoby, której nie lubisz; cechy, które pragnąłbyś zmienić. A teraz - zastanów się nad sobą i zapytaj siebie: W czym ja jestem taki sam i kiedy ja robię takie same rzeczy? Zamknij oczy i zastanów się nad tym dłuższą chwilę. Następnie zadaj sobie pytanie, czy chcesz się zmienić. Gdy zaczniesz się uwalniać od tych wzorców, nawyków i przekonań w swoim myśleniu i zachowaniu - ulegną one zmia¬nie lub znikną z twojego życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie biesiadniczki! Niezawodny kasztanowiec przy dolegliwościach duszy: złamanym sercu, depresji czy lękach. Pomoże Ci on odnaleźć siłę i wiarę w siebie. Z kory młodych gałązek otrzymuje się substancję pobudzającą przemianę materii i ukrwienie. Kora pnia dostarcza surowców do leczenia hemoroidów, żylaków i zatorów. Herbata z kwiatów kasztanowca odwadnia i wzmacnia tkankę. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z energii lipy korzystaj przed posiłkami. Lipa wprowadza harmonię pomiędzy głową a sercem, co wzmacnia tak umysł, jak i uczucia. Powierz lipie swoje rozterki sercowe, a uśmierzy ona Twój ból i poprawi intuicję tak, że instynktownie będziesz wiedziała, jak się zachować. Z jej pomocą odzyskasz utraconą równowagę i skuteczność działania. Herbata z kwiatów lipy łagodzi kaszel, katar i zapalenie oskrzeli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Biesiadę! Karmelkowy wiersz Adam Asnyk Bywało dawniej, przed laty, Sypałem wiersze i kwiaty Wszystkim dziewczątkom, Bom myślał, o piękne panie, Że kwiat lub słowo zostanie Dla was pamiątką. Wierzyłem -zwyczajnie młody, Że jeszcze nie wyszło z mody Myśleć i czuć, Że trocha serca kobiecie Świetnej kariery na świecie Nie może psuć. Aniołków brałem na serio I z śmieszną donkiszoterią Wielbiłem lalki, I gotów byłem, o zgrozo, Za Dulcyneę z Tobozo Stanąć do walki! Lecz dziś komedię salon Jak człowiek dobrego tonu Na wylot znam; Z serca pożytek niewielki, Więc mam w zapasie karmelki Dla dam. Pozdrawiam biesiadniczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenie poranne Adam Asnyk Siedziała w ogrodzie w półświetle, w półcieniu, Przy blasku wschodzącej jutrzenki, Wśród ciszy porannej oddana marzeniu, Słuchając słowika piosenki. Marzyła o szczęściu, miłości - tak trocha, Bo o czymże można by innym? Wszak każda dziewczyna, choć jeszcze nie kocha, Marzeniem się bawi niewinnym. Tęsknota, niepokój i dziwne żądania Nieznanych a słodkich upojeń Budziły w jej sercu odblaskiem świtania Girlandy tęczowych urojeń. I piła skwapliwie te wonie, te fale Powietrza, co pierś jej wznosiły, I mocniej błyszczały jej ustek korale I żywiej się oczy paliły. Patrzała na kwiaty, co jasne z uśmiechem Skłaniały kielichy miłośnie, I dzieląc się wonnym rozkoszy oddechem, Szeptały o szczęściu i wiośnie. Widziała konwalię dziewiczą, jak drżała, Łzy lejąc z drobnego kielicha, W objęciach wietrzyka, a choć tak nieśmiała, Jednakże coś pragnie i wzdycha. A dalej narcyzy tak piękne, urocze... Że muszą samotne pozostać, Więc główki zwiesiły nad wody przeźrocze, Ścigając odbitą w niej postać. Tam znowu fijołki, kryjące się w trawie; Tak dobrze tej cichej rodzinie! Nie myśli o próżnej wielkości i sławie, Lecz żyje dla siebie jedynie. Tak marząc o kwiatach i tonąc w marzeniach, Oparła na ręku swą głowę I chmurki śledziła w słonecznych promieniach To srebrne, to znowu różowe. Wtem widzi zdziwiona: że z słońca promieni W jej oczach gmach staje złocisty, Z kopułą szafirów, z ścianami z zieleni, A cały jak kryształ przejrzysty. Kolumny - to palmy splecione w arkady Przez liany i bluszcze wiszące, Schodami - srebrzyste ściekają kaskady, Posadzką - mozajki kwitnące. I widzi strwożona, jak kwiatów kielichy Ludzkimi ją mierzą oczami, I widzi rój sylfów skrzydlaty i cichy - Jak igra w powietrzu z tęczami. A jeden z narcyzów rosami wilgotny W pięknego młodzieńca się zmienia, Lecz skrzydeł nie dostał i usiadł samotny Nad brzegiem srebrnego strumienia. I widzi wzruszona, jak wiatrom się skarży: Że nie ma na świecie nikogo... I słyszy westchnienia i w myślach się waży, A tak jej smutno i błogo. Nad litość nic nie ma na ziemi świętszego, Więc litość skłoniła dziewczynę, Że wstała powoli i poszła do niego Zapytać o smutku przyczynę. Słyszała jak przez sen wyrazy namiętne, Co śpiewnym pieściły ją echem, I oczy widziała tak piękne a smętne, Że odejść byłoby, ach! grzechem. Słyszała, jak mówił: "Ty jesteś wybraną, By nowe ukazać mi życie I duszę na wieczną tęsknotę skazaną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenie poranne Adam Asnyk dalszy ciąg... W niebiańskim pogrążyć zachwycie. Ty jedna! ach! możesz, na ziemi ty jedna! Otworzyć mi nieba podwoje, Twa miłość nam władzę cudowną wyjedna, I skrzydła dostaniem oboje". To wszystko słyszała jak w sennym marzeniu - I uciec, i zostać by chciała, Aż wreszcie uległa słodkiemu wzruszeniu I rękę nieśmiało podała. Podała - i nagle spostrzegła z podziwem, Że lecą oboje dłoń w dłoni, Złączeni swych skrzydeł tęczowym ogniwem W obłoku jasności i woni. A wszystko się przed nią roztapia w blask słońca, Pierś samą oddycha rozkoszą, Kraina cudowna, bez końca - bez końca, A skrzydła ją w górę unoszą; I płyną wciąż razem w błękitne etery Po szlakach przestrzeni gwiaździstych, A pieśni - nadziemskie śpiewają im sfery O ducha pragnieniach wieczystych. Więc czuje: że serce wyrywa się z łona, Że nadmiar uczucia pierś tłoczy, Wśród jasnych błękitów, gwiazd złotych, stęskniona Na niego podniosła swe oczy. I wzrokiem spoczęła w młodzieńca spojrzeniu, Co ognia płynęło falami, I w sennej ekstazy bezbrzeżnym pragnieniu Ust jego dotknęła ustami. Wtem wszystko przepada... i widzi, o dziwy - Świat jasnych urojeń znikniony! I siebie zmienioną w krzak brzydkiej pokrzywy, A młodzian stał w oset zmieniony. W rozpaczy i wstydzie chce płakać - nic zdoła; Cóż będzie nieszczęsna robiła? Wtem słyszy z radością, że matka ją woła, I nagle się ze snu zbudziła - I poszła zapytać do matki, co znaczy Sen dziwny o takiej przygodzie. A matka z uśmiechem swej córce tłumaczy, Że marzyć nie trzeba w ogrodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda! Adam Asnyk Szkoda kwiatów, które więdną W ustroni, I nikt nie zna ich barw świeżych I woni. Szkoda pereł, które leżą W mórz toni; Szkoda uczuć, które młodość Roztrwoni. Szkoda marzeń, co się w ciemność Rozproszą, Szkoda ofiar, które nie są Rozkoszą; Szkoda pragnień, co nie mogą Wybuchać, Szkoda piosnek, których nie ma Kto słuchać. Szkoda męstwa, gdy nie przyjdzie Do starcia, I serc szkoda, co nie mają Oparcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DESIDERATA Krocz spokojnie wśród zgiełku i pośpiechu – pamiętaj jaki pokój może być w ciszy. Tak dalece jak to możliwe, nie wyrzekając się siebie, bądź w dobrych stosunkach z innymi ludźmi. Prawdę swą głoś spokojnie i jasno, słuchaj też tego co mówią inni , nawet głupcy i ignoranci, oni też mają swą opowieść. Jeśli porównujesz się z innymi możesz stać się próżny i zgorzkniały, albowiem zawsze będą lepsi i gorsi od ciebie. Ciesz się zarówno swymi osiągnięciami jak i planami. Wykonuj z sercem swą pracę, jakkolwiek by była skromna. Jest ona trwałą wartością w zmiennych kolejach losu. Zachowaj ostrożność w swych przedsięwzięciach – świat bowiem pełen jest oszustwa. Lecz niech ci to nie przesłania prawdziwej cnoty, wielu ludzi dąży do wzniosłych ideałów i wszędzie życie pełne jest heroizmu. Bądź sobą, a zwłaszcza nie zwalczaj uczuć; nie bądź cyniczny wobec miłości, albowiem w obliczu wszelkiej oschłości i rozczarowań jest ona wieczna jak trawa. Przyjmuj pogodnie to co lata niosą, bez goryczy wyrzekając się przymiotów młodości. Rozwijaj siłę ducha, by w nagłym nieszczęściu mogła być tarczą dla ciebie. Lecz nie dręcz się tworami wyobraźni. Wiele obaw rodzi się ze znużenia i samotności. Obok zdrowej dyscypliny bądź łagodny dla siebie. Jesteś dzieckiem wszechświata, nie mniej niż gwiazdy i drzewa masz prawo być tutaj i czy jest to dla ciebie jasne czy nie, nie wątp, że wszechświat jest taki jaki być powinien. Tak więc bądź w pokoju z Bogiem cokolwiek myślisz o Jego istnieniu i czymkolwiek się zajmujesz i jakiekolwiek są twe pragnienia: w zgiełku ulicznym, zamęcie życia zachowaj pokój ze swą duszą. Z całym swym zakłamaniem, znojem i rozwianymi marzeniami ciągle jeszcze ten świat jest piękny. Bądź uważny, staraj się być szczęśliwy. Tekst znaleziony w starym kościele w Baltimore, datowany w roku 1692.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJ BIESIADO🖐️🖐️🖐️ KOCHANE DRZEWKA__________witajcie🖐️👄🖐️ Dziekuje👄 SPOTKANIE Z LOUISE HAY 🌻🌻🌻🌻🌻 Związki uczuciowe Jeśli masz szefa, który jest bardzo krytyczny i trudny do ugłaska¬nia, zastanów się nad sobą. Albo ty masz podobny sposób zachowa¬nia, albo jesteś przekonany, że „szefowie są zawsze bardzo krytyczni i nie można ich nigdy zadowolić\". Jeśli masz pracownika, który nie słucha poleceń lub nie postępuje według instrukcji, zastanów się nad własnym zachowaniem i oczyść je. Wyrzucenie kogoś z pracy jest bardzo łatwe, ale to nie zmieni twojego wzorca. A jeśli pracujesz z kimś, kto nie chce współdziałać i być częścią zespołu, zastanów się, jak ty się do tego przyczyniłeś. Kiedy nie chcesz współpracować? Jeśli masz przyjaciela, na którym nie możesz polegać i który cię opuszcza w potrzebie, pomyśl, kiedy ty w swoim życiu, byłeś nieodpowiedzialny i kiedy zawodziłeś innych? Czy takie są twoje przeko¬nania? Jeśli masz kogoś, kogo kochasz, kto jest chłodny i sprawia wraże¬nie niezaangażowanego, zastanów się, czy nie ma w tobie przekona¬nia, powstałego wskutek obserwowania w dzieciństwie rodziców, że „miłość jest chłodna i nie należy jej okazywać\". cdn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻🌻🌻 Jeśli masz małżonka, który narzeka i nie jest dla ciebie oparciem, znów zwróć uwagę na przekonania z okresu dzieciństwa. Czy któryś z twoich rodziców nie był taki? Czy ty nie postępujesz tak samo? Jeśli zwyczaje twojego dziecka denerwują cię, gwarantuję, że są to twoje zwyczaje. Dzieci uczą się, naśladując dorosłych ze swojego otoczenia. Pozbądź się tych nawyków, a zauważysz, że dzieci zmie¬nią się automatycznie. Oto jedyny sposób zmieniania innych - najpierw zmienić się samemu. Zmieńcie swoje wzorce, a wkrótce przekonacie się, że inni też się zmienili. Czynienie zarzutów jest bezsensowne. Jest to rozpraszanie energii. Energię trzeba gromadzić. Bez niej niemożliwe byłyby zmiany. Bezsilna ofiara nie widzi wyjścia z sytuacji!!!!!! cdn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Przyciąganie miłości Miłość przychodzi w takiej chwili, kiedy się jej najmniej spodziewamy i kiedy jej nie szukamy. Polowanie na miłość nigdy nie daje właściwego partnera. Powoduje tylko tęsknotę i nieszczęście. Miłość nigdy nie jest poza nami. Miłość jest w nas. Nie nalegajcie, by przyszła od razu. Być może nie jesteście do niej gotowi lub niewystarczająco dojrzali, by otrzymać uczucie, jakiego pragniecie. Nie decydujcie się na kogokolwiek, byle z kimś być. Uświadomcie sobie swoje możliwości. Jakiego rodzaju miłość chcielibyście przyciągnąć? Sporządźcie listę cech, jakie chcielibyście widzieć w wa¬szym związku. Rozwińcie je w sobie, a tym samym przyciągniecie osobę o tych samych walorach. cdn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻🌻🌻 Możecie przeanalizowac przyczyny, które was od miłości odpychają. Czy jest to krytycyzm? Poczucie malej wartości? Nierozsądne wymagania? Wyobrażenia o gwiazdach filmowych? Lęk przed intymnością? Przekonanie, że nie jesteście warci miłości? Bądźcie gotowi do miłości, kiedy ona przyjdzie. Przygotujcie pole i bądźcie gotowi podsycać miłość. Kochajcie, a będziecie kochani. Bądźcie otwarci i przyjmijcie miłość cdn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻🌻🌻 W bezkresie życia, w którym jestem, wszystko jest doskonałe, całkowite i pełne. Żyję w zgodzie i harmonii z każdym, kogo znam. Głęboko w moim wnętrzu jest nieskończone źródło miłości. Pozwalam teraz wypłynąć tej miłości na powierzchnię. Wypełnia ona moje serce, moje ciało, mój umysł i świadomość, całą moją istotę. Promieniuje ze mnie we wszystkich kierunkach i powraca do mnie pomnożona. Im więcej miłości daję, tym więcej mam jej do dania. hej zaroby są nieograniczone. Życie miłością sprawia, że czuję się dobrze; jest wyrazem mojej wewnętrznej radości. cdn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻🌻🌻 Kocham siebie i dlatego troszczę się o swoje ciało. Z miłością odżywiam je wartościowym pokarmem i napojami. Pielęgnuję je i ubieram, a ono odpowiada mi tryskającym zdrowiem i energią. Kocham siebie, dlatego zapewniam sobie wygodny dom, który spełnia moje wymagania i w którym przyjemnie jest być. Przepełniam pokoje wibracja miłości, by każdy, kto wchodzi, łącznie ze mną, czuł tę miłość i mógł się nią żywić. cdn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻🌻🌻 Kocham siebie, przeto wykonuję pracę, która sprawia mi radość i pozwala na wykorzystanie moich talentów i zdolności twórczych; pracuję z ludźmi i dla ludzi, których kocham i którzy mnie kochają, i zarabiam wystarczająco dobrze. cdn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻🌻🌻 Kocham siebie, więc zachowuję się przyjaźnie wobec wszystkich ludzi, ponieważ wiem, iż to, co daję, wraca do mnie zwielokrotnione. Do mojego świata przyciągam tylko kochających ludzi, bo oni są odbiciem mnie samego. cdn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻🌻🌻 Kocham siebie, więc żyję calkowicie teraźniejszością, doświadczając każdej chwili jako dobrej. Wiem, że moja przyszłość jest jasna, radosna i bezpieczna, ponieważ jestem ukochanym dzieckiem Wszechświata, Wszechświat zaś z milościa troszczy się o mnie, teraz i zawsze. Wszystko jest dobre w moim świecie Zycze milej soboty! Do zobaczenia🖐️ Pozdrawiam bardzo serdecznie🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(¯`¤´¯)(¯`¤´¯)(¯`¤´¯) ____°¤,¤°_.°¤,¤°_.°¤,¤°. _ WITAM ___(¯`¤´¯)(¯`¤´¯) ____°¤,¤°_.°¤,¤°. _ POZDRAWIAM ___(¯`¤´¯) ____°¤,¤°. _ KWIATUSZKA ZOSTAWIAM __________$$$$$$_$$ ___$$__$$$$$$$$__$$$$$$ ___$$$$__$$$$__$$$$____$$ ___$$$$$$$$__$$$$$$_____$$ ____$$$$$$__$$$$$$$$$___$$ __$$$$$$$$$__$$$$$$$$$$$$ __$$$$$$__$$__$$$$$$$$_$$ ____$$$$$__$$__$$$$$$_$$$$ ____$$$$$$$$$$$_____$$$$$ _____$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ ____`$_$$$$$$$$__$$$$$$$$$$ ____$$$`__$$$$$__$$$$$$$$$ ____$$$$`_________$$$$$$ ______$$ _______$$`` _________$$` _$$$$_$$$__$$___$$` $$$$$__$$____$$__$$$$ $$$$$$$______`$$_$$$$$$ $$$$__________$$$_____$ $$___________` $$____$$ _____$$$_____$$`___$$$$ ___$$$$$$___$$__$$$$$$ __$$$$$$$$_$$_$$___$$$ _$$$____$$$$_$$__$$$$ __$$_____$$_$$$$$$$ ___$______`$$ ___________$$ Życzę wspaniałej niedzieli.Przytulam cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Biesiadę! Wewnętrzne bogactwa nie znam autora I jak każda historia, i ta zna swój finał. Wcześniej padały nazwy miejsc, imiona i stubarwne sytuacje, w których niepoślednią rolę odgrywały adresy, powodowały, że padały one jak warowne zamki, uchodząc za zdobyte i splądrowane do cna. Po wcześniejszej kuracji wiosennym słońcem, mamy do czynienia z nijakim stanem, który mógłby uchodzić tu za coś przejściowego, lecz mniejsza o precyzyjne diagnozy, gdyż historia, jak każda, urywa się w najmniej spodziewanym momencie, przynajmniej dla jej drugoplanowych bohaterów, bo właśnie ruszam do jej eterycznych źródeł i nagle staję się jedna z główniejszych poszlak. Tymczasem pojawiają się, skądinąd znane, hasła, prośby i propozycje. Miałem tu jeszcze sporo do zaprowadzenia, chcąc najwyraźniej ulepszyć tę przestrzeń po swojemu i potem przejść od razu do bardziej pożądanych posunięć. Za niedługo jednak będziemy już mogli rozkoszować się nowym planem i, jeśli miałoby to cośkolwiek znaczyć, jesteś w dalszym ciągu w polu moich zainteresowań, co na szczęście nie wyklucza i takich rozwiązań: ty wyjeżdżasz na zawsze, ja napotykam się z coraz większymi przeszkodami i któregoś dnia spotykamy się na ulicy. POzdrawiam biesiadniczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chłodny miesiąc AN Cóż to za muzyka ze źle dostrojonego radia, która usiłuje mi umilić wieczór? Dla kogo ma być pociechą, a dla kogo rozrywką? Czy tylko dla nocnych Marków? A co w takim razie z rannymi Piotrkami, którzy wstając mogą się jeszcze na nią załapać. Kończymy się na uszach i dalej pleni się cisza? Miałeś farta i tylko dlatego siedzenie z nosem w pustej szklance może wprawić cię w niezły trans? Podmorski kabel udziela rybom dobrych przykładów więc cud się nie powtórzy i nikt już do nas stamtąd nie przyjdzie? Mało wątpliwe, żeby liczyć na taką uprzejmość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszłe credo AN Widoczne kapitulacje lata dają się jeszcze przełożyć na gwarne popołudnia, jakie zostają do przyjścia nowego rozdziału. Masz tu trochę przyjaciół i trochę nieśmiałych przyjaciółek, które pytają się: co słychać? lub o to, co słyszałeś u innych, ponieważ smuci je względna cisza traw lub brak wiatru od lądu? Taki z tego smutek, jaka radość z nie otrzymania zaproszenia do wzięcia udziału w dożynkach lub dowiedzenia komuś, jak daleko rozmija się z tym, co nawijają o nim inni. Ale tam dalej, gdzie wyludnione już domki świadczą nie sprzątniętymi śmieciami o burzliwym okresie, tli się ułamek czasu zastygły w żywiczym słońcu i nawoływaniom nie można się oprzeć, gdyż pojawia się i kobieta i las i fałda ołowianego nieba. Z takiej zaćmy wychodziło się nieraz bez większej nadziei na wczesne przybycie i bez stałego kierunku szło się na oślep. Chcieliśmy wiec zatroszczyć się o jak najlepszy odbiór, nie zważając na hasła i odzewy, kody i idiomy, aby przepadło jak najmniej i mając gdzie skręcić, usiedliśmy na przeciw siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówisz o słowach Mirosław Czyżykiewicz Mówisz o sercu i o duszy ja o mózgu i o genitaliach mówisz o miłości i intymności ja o interesach ciała mówisz o bezbrzeżnej tęsknocie ja o deficycie energii mówisz nie gdy rozpinam twoja bluzkę... niech żyją różnice dzięki nim możemy się zjednoczyć na tę noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJ BIESIADO🖐️🖐️🖐️ KOCHANE DRZEWKA__________witajcie🖐️🖐️🖐️ Dziekuje👄 SPOTKANIE Z LOUISE HAY 🌻🌻🌻🌻🌻 Praca,,,, „Mam głębokie poczucie spełnienia dzięki temu wszystkiemu, co robię\".___Louise Hay Czy nie byłoby wspaniale, aby powyższa afirmacja stała się dla ciebie prawdziwa? Czy przypadkiem nie ograniczasz sam siebie myśląc: Nie mogę znieść tej pracy. Nienawidzę szefa. Nie zarabiam wystarczająco dużo. Nie doceniają mnie w pracy. Nie mogę dogadać się z ludźmi w pracy. Nie wiem, co chciałbym robić. To jest negatywne, obronne myślenie. Co dobrego z sobą niesie? Jest to podejście do zagadnienia od niewłaściwej strony. cdn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻🌻🌻 Jeśli macie zajęcie, na którym wam nie zależy, jeśli chcecie zmienić stanowisko, jeśli macie kłopoty w pracy lub ją straciliście - oto najlepszy sposób potraktowania problemu: Zacznijcie odnosić się życzliwie do swojej aktualnej pracy. Zrozumcie, że jest to tylko stopień na waszej ścieżce. Jesteście w tym właśnie punkcie, bo takie były wasze wzorce myślowe. Jeśli „oni" nie traktują was tak, jak chcielibyście być potraktowani, to w waszej świadomości jest jakiś wzorzec wywołujący takie właśnie zachowa¬nia. A więc zastanówcie się nad swoją aktualną pracą lub nad tą, jaką mieliście ostatnio, i zacznijcie życzliwie traktować wszystko - budy¬nek, windę lub schody, pokoje, umeblowanie i urządzenia, ludzi, dla których pracujecie, i ludzi, z którymi pracujecie, oraz absolutnie każdego klienta. Zacznijcie utwierdzać się w przekonaniu, że: „Zawsze pracuję dla wspaniałego szefa", „Mój szef traktuje mnie z szacunkiem i grzecz¬nie" i „Mój szef jest wspaniałomyślny i łatwy we współpracy". To się przeniesie na całe wasze życie, a kiedy sami zajmiecie kierownicze stanowisko, będziecie także właśnie tacy. cdn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×