Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*qrcze*

luźne dziewczyny.....wiedziałam !!!!!

Polecane posty

qrcze dzieki za foty , ale liczyłem że na tych fotach zobacze ciebie a nie same drzewa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny piękny dziś dzień prawda?? choć wawiak zapewniał że wczoraj to był ostatni dzień słońca ;) mówiłam ze jest omylny??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Bo trzeba sie cieszyć z małych i tych troche większych rzeczy, np - świetną znajomością, która na samą myśl o niej wywołuje uśmiech i cieplej się robi w środku, albo tym, że coś co miało być wielką przeprawą, okazuje sie rutynową drobnostką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czee.. a ja grzecznie pracuje:O tyram, cholera, bo pracować to można po kilka godzin dziennie, a nie od przyjscia do wyjscia, z przerwą na szybkiego papierosa.. :O ale co tam mam kota:O tzn. to,. że go mam to wiecie, bo też macie jako grupa wsparcia, ale ja mam \"żywą\" bestie w domu:) dziewczynki szleją z zachwytu, kot zamiast w nocy spać w legowisku, spała z nami, mąż ze smutnym uśnieszkiem na twarzy stwierdził- i tak umarło nasze życie seksualne, nie zabiły go dzieci tylko kot.. :( sie zobaczy dzisiaj, jakoś trzeba je reanimować myśle, a kota w korytarzu zamkne, nich skubany miauczy :P i miłego dnia dla ekipy, ja do papieró siadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc blubla :) widzę że życie erotyczne u Ciebie kwitnie ;) czemu nie zaprosić kota do wspolnej zabawy miałam kiedys takiego który uwielbiał naśladować swojego Pana :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smacznego :) ja mam orzeszki w karmelu :p Od rana byłam offline i tak mnie to sfrustrowało, że musiałam coś słodkiego zjeść :) (jak ja umiem sobie wszystkie grzeszki wytłumaczyć :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu, jak sie cieszę z tych króciutkich wskrzeszeń, kiedy pełną kieszeń znowu mam. znowu mogę mysleć trochę jakby ściślej i wymyślać śmiało nowy plan. Pięknie jest, nieskromnie bardzo jest! :) :) (dziś wypłata)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helołł dziewuchy.. a ja pracuje:O wcale mi sie to nie podoba, ale to robie.. życie mi ucieka, topik zamrł a ja pracuje, no w morde! nie po to przychodze tu(czyli do pracy), żeby pracować! nie po to zatrudniałam sie w budżetówce!!! 😠 a tak [poważnie jeszcze nie nadszedł czas mojego luuuzu, niestety, ale zaglądam.. i macham {cześć]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Babo, miło że wpadłaś :) na szczęście już piątek a za tydzień popatrzymy sobie w oczy z bardziej zdesperowanymi luźnymi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo topik zamiera.... Ja w niedziele wieczorem wyjeżdżam do Lodzi na studia:D sie ciesze nawet;) Bede zagladac bo mamy neta w mieszkanku. Poza tym planuje byc czesto w domciu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witajcie luźne i luźni :) A mnie tak nosi i ponosi czasem po kafeterii. Tu cos skrobnę, tam poburczę, rzucę poł słowa połgębkiem i tyle mnie czytali! A Wy się popatrzycie, mowisz, na się? Super. Udanego patrzenia i niesamowicie luźnych gadek życzę (gatek też). Pozdrowionka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×