Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*qrcze*

luźne dziewczyny.....wiedziałam !!!!!

Polecane posty

a tak na marginesie to dodam jeszcze ze nieraz przychodza do nas klientki w wieku 50+ i chcą sie wbic w taki dresik:) tym ktorym to sie udaje biorą:D a babki grubsze błagają na litosc zeby uszyli większe :P:P ubaw mam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sztuka kamuflażu to podstawa kobiecej egzystencji :D w świecie wyfotoszopowanych modelek. Pocieszające jest to, ze z reguły mężczyna nie widzi tych detali, które my widzimy w sobie. Machnie się wybraną atrakcyjną w miarę częścią ciała i już :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex, jak masz do sprzedania fajne spodnie do fitnesu (bez błyskotek) to ja też Cię wspomogę. I nie będę się targować, o!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faceci są tak prosto skonstruowani ;) ehhh jak się dobrze pogrywa to jakby bielmo na oczach mieli ;) prawda???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D już mi całkiem całkiem jest :D kolega zapytał - chcesz herbaty z DZIKIEJ róży? i machnął kocio łapą oraz mruknął tygrysio... :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do mnie własnie wszedł kolega prezesa ;) zapytał go czy może się ze mną umówic a Prezes odesłala go do mojego męża :( szowiniości to juz się mnie o zdanie nie pyta???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo mnie tez się, podobają ;) Alex gdzie je sprzedajecie daj mi namiary nawet na piv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Energia jak bede grafitowe to okey aczkolwiek nie jestem pewna czy są takie. Na bank beda czarne. Jutro Ci napisze czy grafit jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z malinami mówisz?? hmmm znowu boskie stopy po przełyku będą chodziły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Energy nie mam Twojego maila napisz mi na ten co w profilu własnie na nim dostałam fotki Blondi ehhhh boooska z niej laska w tych loczkach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi też bosska stópka by się przydała ;) Blondi czym pachniesz?? malinami?? czy jakimś innym zapachem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×