Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*qrcze*

luźne dziewczyny.....wiedziałam !!!!!

Polecane posty

Witajcie Piękni Duchem i Ciałem :) (a co sobie będziemy żałować :) ) Babo - :) widziałam pare razy w życiu pawie - pawice są szare i mało wyraziste. To panowie prężą barwne ogony, zeby się tym skromnym samiczkom podobać. Samiczki nie muszą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem!!!! cześć Energio!! i babo-jedna!! kimkolwiek jesteś zostań-nie pytaj tylko o szczegóły sexu oralnego, bo po odpowiedzi uciekniesz, jak krytyk... .. oj, że mały.. :P my też takie malutkie niewinne, kobietki.. ;) a Energia pawicą??.. musze sie zastanowić do jakiego ptaka (?!) cie przypisać.. mężowki już jest... a tak na dobry dzień.. Wiszą trzy nietoperze na gałęzi, nagle jeden przekręca sie i siada na niej.. patrzy na to drugi i mówi do trzeciego: - patrz, Edek zemdlał.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć blubla :). Jak tam odkręcanie zaprzeszłości w pracy? Jak mam się zapisywać do jakiegoś ptaka to nie chcę. Nie lubię kolejek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to jak- wporzo przecież..... chyba.. :O no gdzie do kolejki, takie dziewczyny jak mz to tylko poza kolejnoscia.. ynowu klawiatura mi sie pryestawila.. hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emerytki są obsługiwane poza kolejnością? :) ;) W złą godzinę zapytałam o to co w pracy :O, już klawiatura sie popsuła. Blubla, żyjesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona klementyna...
widzę że na jakis trojkącik mozna sie u was zalapać??????????????? ja bardzo chętnie coś nowego spróbuję..... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziewczyny i chłopaki!! Bubla, ja tam bym poczytała o szczegołach sexu oralnego z wieeelką chęcią. I nawet bym została :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i widzisz Energia.. ja tam podejrzewam, że korzystałaś ze światła w łazience.. :O jak mnie wcieło to nie mogłam sie wykaraskać.. net mi nie chodził.. :O znowu pomarańczka.. babo-> o sexie u nas luźno i jak tylko sie da nie na temat.. czyli można sie \"nasłuchać\" a trójkącików to tu miałyśmy dużo.. propozycji trójkącików :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli zwarta a zarazem luźna grupa.. Ja tam nic przeciwko większej ilościowo niż 2 szt grupie nie mam.. bom luźniejsza z luźnych (nie mylić z luźnymi gatkami)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
są jeszcze luźne rozmowy .. w plusie czy coś.. a może to gatki były..:O jak zwykle oglądam na luzie i potem same niedopowiedzenia mi sie zdarzają.. :O no ładnie dochodzimy do figur wielokątnych, przstrzennych qrcze, wawiak, energia, ja(blublaa), bba od durnych, Blondi chyba sie też pisała.. Nie pamietam co z Alex, bo na pielgrzymke czmychneła.. krytyk sie wyłamał (ty sie tym małym nie przejmuj, nałozymy nakładeczke i będzie oki :P), pomarańczko.. pominełam kogoś??!! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zwykle chętnie wyrażę swoją opinię :) - mi Durna Baba od razu przypadła do gustu :). Ciągnie swój do swego :) (jakbyście się martwili, że milczę w poniedziałek - nie martwcie się - będę offline)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja ci tam nie wierze, ty na pewno znowu z wawiakiem bedziesz, bo on w poniedziałek wraca,.. tak jak qrcze...? :O no ładnie, pod pretekstem \"urlopu\" odwiedziła wawiaka.. iii czas sie kończy, poczytam wieczorkiem.. sexistowskiego weekendu życze i sie odmeldowuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, witajcie 🖐️ Widze, że przestrzenne figury się szykują i wielokąty :) Z matmy zawsze byla noga, więc moze sie załapie i w końcu zrozumiem po co to i na co :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czee.. :O ja tam dzisiaj jestem luźna do kwadratu.. chce mi sie spać i do domu, a nie.. siedzieć za biurkiem i udawać, że pracuje... chyba nawet udawanie mi nie wyjdzie. ma padać, czyli spadnie cisnienie, czyli bedziemy zamuleni.:Pczyli o pracy zapominamy.. zostaje nam świntuszenie na topiku erotycznym.. (pisze to ziewając całą objętością gęby O:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) ano mi się topick rozhustał :):):):) Niestety blubla :( nie byłam u Wawiaka :P innym razem cichaczem go odwiedze ;) A tu widze o lodzikach gadaliscie???? mmmmm jeje a mnie taki temacik minął ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×