Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*qrcze*

luźne dziewczyny.....wiedziałam !!!!!

Polecane posty

jaaa tam mam kaca :)P wczoraj jakis grill mi sie trafił oj cieżko sie czuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytałam dzis ten temat :) Niezły Ja mam luzik w pracy ;) szefostwo na urlopie ale błogostan ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem co by mi pomogło i Qrcze na kaca i Blubli na dół poniedzielny eksces Chce mi się jakiegoś ekscesa, co by umysł, duszę i ciało zaprzątnął....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja bym chciała ciacho z kremem.. duuuże i loda pomarańczowi--- cisza!! żadnych wizualizacji i domysłów!!!! i wawiak w kremie też nie wchodzi w gre, ja chce takie z cukierni doi jedzienia.. np. z 2 omlety, alno tortowe kremowe- mdłe i duuużo.. i może byłoby mi w inna strone źle, ale co tam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurwa! to miał być eksces! ty za długo na tym urlopie byłaś, no na prawde.. :O a z dzieciami czy bez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to eksces?? Energy zdradz tajemnice??:P Cos ty wyprawiała na tym urlopie??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten urlop z dzieciami czy bez.. bo tak po tym ekscesie to by wynikało, że bez dzieci i ekscesowałaś sie często i gęsto..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie o to chodzi, ze z dzieciami i z krewnymi i znajomymi królika. I dlatego chce mi się ekscesu. Blubla od jednego zdania wiedziałaś o co chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh blubla zawsze wyjdzie przed orkiestre a ja chciałam abys to opisała a nie miedzy wierszami czytac ;):P lubie słuchac takich opowiesci :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo mi sie też takiego ekscesu chce, ale chwilowo i jeszcze przez pewien czas jest on a-wykonalny.. 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha dziewczyny po urlopach i głodne ehhhh a chopy z Mazur i stolicy na wczasch ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no sama powiedz qrcze, że tem tydzień o sie na luźnym topiku dobrze nie zaczął..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja i na Mazurach byłam i w Wawie jestem, a chłopy mnie mijają jak słup przydrożny, buuu Niby mam dziś przyobiecane ekscesiątko, ale sądząc po cieniutkich funkcjach życiowych dziś rano, mój mąż zapewne zaśnie po dobranocce :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Energy.... nie masz jakiegoś pobudzacza??? ehhh moze jaka amfa do kanapek na kolacje?? nie spałby pół nocy albo i do bialego rana :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha babciny jakis przepis masz blubla?? wkoncu Energy jutro na klawiaturze pisac nie bedzie mogła :D:D:D:D Energia moze ci mojego podesłac?? on nigdy nie ma dość :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm, zmężnieje i troche jak kogut .. :P to jest przecież znany afrodyzjak, popudzający chęci i potencje.. albo ostatnio znalazłam kostki knora z lubczykiem i pietruszką.. lubczyk wiadomo... ale pietruszka? po co pietruszka? przecież ona poprawia \"przepływ\" w układzie moczowym :O\":O jakies zboczone to.. ale kupiłam:D:D:D:D i zupy na tym gotuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×