Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*qrcze*

luźne dziewczyny.....wiedziałam !!!!!

Polecane posty

naprawde Krytyk?? Ja tez nie mam :P żadnej nagiej Pierwszej ani miołosci ani tej durnej....tez Krytyka nie mam :(:( A moze Krytyk to tylko taki pisarz gawędziarz??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierwsza Durna
wybrałam samotne, odziane, z nadzieję w oku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki Krytyk wysyłam jako pierwsza ;) MNiech się dzieje wola nieba :) licze na odzew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gertruda1939
hej dziewczeta czy moge sie do was dołaczyc słuze swoim wieloletnim doswiadczeniem a jednak jestem na luzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1939 to rok urodzenia?? jesl;i tak to naprwde masz o czym opowiadać :P Tu jest grupa dla samych luznych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gertruda1939
jestem luzna ze hej ho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gertruda1939
własnie siedze i luzno robie na drutach piszac z wami dziewczyny heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak trzymaj Energy ja nawet odpowiedzi nie dostałam chociazby małe co nieco ...ze brzydka ze nieprawdziwa ze bylejaka:O zero odzewu nawet to ze oki juz cię widzę jak się zastanowię oddzwonie :P Niby konkret ale nic konkretnego...zawiodłam się :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ulegnij :p Tym bardziej, że masz szansę zrehabilitować się po tym, jak doprowadzasz Qrcze na skraj czarnej rozpaczy :) (więcej po sznurku nie będę prowadzić, więc łap sznurek i idź)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krytyk -> masz mnie czarną :P Wybaczcie ale wydawałam posiłki dla styranych pracą ludzi, dziś już mało luźnych - puszczają nerwy.. na tej budowie, ech Zaraz wysyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:O:O:O:O bulwesacja do potęgi entej!!!!!! :O:O:O:O zagrzebałam sie w papierach, a tu co???!!!! urobiły krytyka.. :P no dziewczyny chyle czoła:O a przysłał cos wam w końcu czy nie? Energia, nie to zeby złośliwie..ale byłaś dzisiaj w łazience i kombinowałaś ze światłem? bo ni cholery nie moge w necie grzebać, tylko muli i muli.. :O cześć pierwsz i durna .. i gercia sprawdzam poczte, chyba mnie nie pomineliscie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na mojej skrzynce pucha.. nie licząc mbanków i podobnych świnstw.. czli nie ma rewanżu.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa na mojej jest :):):) Pierwsza super blondi z Ciebie co za wzrok!!!!!!!! Zaraz odsyłam moje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×