Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*qrcze*

luźne dziewczyny.....wiedziałam !!!!!

Polecane posty

o warszawską młodzież to ty qrcze sie nie martw warszawiacy są najbardziej liberalną albo wręcz zdemoralizowaną nacja w Polsce :) tu wszyscy jeżdzą nago, bo zdrowo i modnie więc sie nie obawiaj i smiało przyjeżdzaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz demoralizacja :) u nas młodzież już zdemoralizowana Wczoraj na Racławickiej po godzinie 7 rano, kamery policyjne zarejestrowały ochoczą parę, szykującą się do odbycia stosunku seksualnego na środku ulicy. Ona 20, on 21 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmmmm durna babo musi to apetycznie wygladać ;) my kiedys na tamtym forum rozmawiałyśmy sobie o takich spoconych cialach robotników budowlanych ;) booosko było :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qrcze mówiłaś żeś lesna ale żeby aż tak lecieć na durną? I kto by pomyślał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lesba rany juz całkiem nie umiem pisac zaraz lesba to ja jestem przeciez, a wy to pedały o ile sie nie mylę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo tylko pomarancz był tak pewny siebie ;) No prosze zmiana taktyki i juz fotki wyszarpnąłes ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos mi tu nie gra krytyk a jaki miał nick orange? i gdzie mu dziewuchy robiły loda? Moze sie podszywasz pod pomarańczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, mam propozycję :) Oddzielmy przeszłość grubą kreską. Oranż czy nie, Krytyk ma zdolność przystosowywania się. nie róbmy mu lustracji (albo gorąco, albo euforycznie dobry humor tę łaskawość mi zesłał)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"ktos tu ma chcice\" taki miał :) ale spryciaż dopiął swego fotki ma choc ciekawe cz zdjęcie tez autentyczne??;) my się tu moze Krytyka kolegą zachwycamy??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O widać, że wawiak to logicznie myślący facet, a dziewczyny juz łyknęły przynętę. Kurde wawiak a skąd mam znać odpowiedź na Twoje pyatnia, nie mam zielonego pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha jie wiesz o tym ze to nie wy łowicie ale to my chcemy być złowione??? :D:D:D:D takze stopuj z tą przynętą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz krytyk chłopie masz plusa za pomysł :) a dziewczyny no cóż łykaja i o to w tym wszystkim chodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krytyk a kto tu powiedział że to dowcip :) przeciez nie od dzis wiadomo że sa luźne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łykaja, stawiają kręcone lody, maja luxne pochwy i nie tylko jednym słowem fajne są.. :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wpadłem w towarzystwo...nie dość, że luźne, szerokie to jeszcze łykają.....i pragną sexu grupowego w Warszawie.....hmmm....w tym momencie chwila zastanowienia.....ja przeciez jestem za mały....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawdziwe kobiety inaczej mówiąc dlatego siędze tu a nie na innym topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie widziałam :O ocenić nie moge, ale jak mówi, że za mały, to za mały, hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może za cienki w uszach krytyk :) jak jesteś kobieciarz to nie z takimi powinienes sobie radzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qrcze oprócz tego, że zawsze bywam luźny w pochwie, to czasami bywam tez poważny. zdjęcie jest moje. blubla jeszcze masz szansę ..... na moich warunkach hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znikam do domku miłego popołudnia wszystkim życzę ;) Krytyk zaproś tego z fotki do nas na forum;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×