Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
*22*

***** Syndi 35 *****

Polecane posty

Gość miodka11
nie ma sprawy:) wiem co to znaczy niestety:/ prawie całe wakacje przesiedziałam w domu:( bo wstyd było sie gdziekolwiek pokazać:( u mnie z trądzikiem było tak-miałam pare syfków ale brałam antybiotyk i było okej:) wszystko zepsuło oczyszczanie twarzy u kosmetyczki:(:(:( na ktore wysłała mnie dermatolog:(:( po tym głupim oczyszczaniu wysyfiło mi całą twarz, najpierw małe krosteczki i zaczęły sie pozniej z tego robić duże gule:( i zaczełam brac syndi no i po 3 miesiacach brania bylo juz przyzwoicie:) teraz biore 6 miesiąc i sprawa wygląda tak- bez makijażu mam czerwone plamy- pozostałosci po trądziku ale to juz TYLKO plamy a nie bycze krosty, a jak sie zrobi makijaż to prawie tego nie widać. no i dodatkowo biore jeszcze teraz antybiotyk tetralysal- ktory przyspiesza gojenie sie twarzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naresca
jeśli nie zrobisz przerwy między opakowaniami, nie powinnaś dostać okresu. sama kilka razy nie robiłam przerwy, okresu nie miałam, ale byłam za to nerwowa strasznie cały miesiąc a ochota na seks była wielkim śmiechem na sali. więc dobrze przemyśl:) ps. nie ma 100% gwarancji, że nie będzie nawet plamienia. z tego co wiem z opowieści, plamienia się zdarzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura89
Dzięki za odpowiedź :) Nie zrobię tej przerwy a z plamieniem to się zobaczy :) Już przeszło pół roku biorę Syndi ale na początku ze względu na cerę a teraz przydają się też jako anty :) Nie miałam żadnych problemów jeśli chodzi o reakcję na tabletki więc może i plamienie się nie pojawi :) Pozostaje mieć nadzieję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hijki
Laura89 pomogly Ci te tabletki na cere?? jaki mialas tradzik? buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura89
hijki pomogły ale dopiero po 6 miesiącach było widać u mnie efekt. Chociaż muszę przyznać,że nie miałam aż takiego problemu wielkiego bo ile razy chodziłam do dermatologa to mi kobieta mówiła że ludzie mają gorzej ale jak wiadomo dla każdego jego przypadek jest najgorszy :) Teraz wyskoczą mi takie pojedyncze i to zazwyczaj przed okresem :) I co jest w tym najlepsze,skóra przestała mi się tak bardzo tłuścić i włosy przestały się przetłuszczać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hijki
dziekuje za odpowiedz;* hmm tez bym bardzo chciala zeby twarz mi sie nie przetluszczala.. a gdzie mialas ten tradzik?? sorki ze mecze;p:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura89
tylko na twarzy mi wychodziły i to czasami takie gule które robiły się czerwone i bolały jakby mi ktoś gonga sprzedał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna89
ja mam do was pytanie czy jesli piłam piwo i w czasie picia tego piwa przyszla pora na wzięcie tabletki to czy moja antykoncepcja zmalała?? odpiszcie bo jest to wazne ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna89
ja mam do was pytanie czy jesli piłam piwo i w czasie picia tego piwa przyszla pora na wzięcie tabletki to czy moja antykoncepcja zmalała?? odpiszcie bo jest to wazne ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naresca
nie zmalała. z tego co mówi ulotka, i lekarze, alkohol nie wpływ na skuteczność anty. wpływa negatywnie za to wymiotowanie, dlatego przestrzega się przed nadmiernym spożyciem. ale same procenty nie szkodzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia19
mozesz smiało pic piwo byle nie spowodowc wymiotow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hijki
ja już nie mam siły na te syfki..:( w srode zaczynam drugie opakowanie i zobaczymy... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna89
dzieki ;) wypilam jedno piwo ale jednak mialam watpiliwosci bo zaraz pozniej wylądowalam u chlopaka no i wiadomo;) dzieki wam jeszcze raz:) a i jeszcze jedno :) ktora z was kocha sie zawsze bez gumek i bierze syndi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura89
anna89 ja tak robie z moim chlopakiem i dzidziusia sie nie spodziewam :) bezsensu jest brac tabletki antykoncepcyjne jesli i tak dalej stosujecie gume :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna89
tak tylko ja nie zabardzo jestem pewna za te tabletki bo mam wrazenie ze sa za tanie na tabletki antykoncepcyjne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura89
to już jest zależne od Twojego nastawienia :) Ale skoro lekarz ginekolog przepisal mi ( wczesniej padło pytanie "Czy maja to byc tabletki na cere czy takze antykoncepcyjne" a ja powiedzialam ze rowniez jako anty) Syndi 35 to chyba nie po to,zeby zwiekszyc populacje w Polsce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frufru
Witam mam 23 lata Lekarz przepisał mi Sydni 35 na poprawę cery, zmiejszenie niepotrzebnych włosków i na cykle bo mam policystyczne jajniki. Byłam szczesliwa po wyjsciu z gabinetu że wreszcie mam recepte i mogę zacząć sie leczyc, bo powiedział że to cos innego niz diane! Brałam diane z 5 lat temu tez leczniczo. przez pierwsze opakowanie czułam sie fatalnie - nabrałam wody, miałam depreche, nic mi sie nie chciało. przy drugim juz było okej ale po tygodniu zaczęły sie problemy z łydkami - bolały, nie szło chodzić, nawet leżąc mnie bolały. musiałam odstawić, przerwałam leczenie. Teraz przeczytaam w necie że diane i syndi mają ten sam skład! boję się to wykupić i zacząć brać, skoro po dianie miałam takie problemy. niby czemu po sindie z tym samym składem ma byc inaczej? jak sądzicie? dodam że mam arytmię i czasem skoki ciśnienia, ale o tym też wspomniałam lekarzowi, że mam leki na serducho. ale postanowił, że musi mi podać tabletki anty. co mam robić? bardzo sie boje zzywac syndie :( dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naresca
najlepiej idź do lekarza zanim zaczniesz brać i powiedz, co cię martwi. chyba najprościej i najpewniej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frufru
do naresca: owszem pójdę ale wizytę mam w połowuie stycznia bo takie terminy :( :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia19
syndi35 to syf uwierzcie, cos co kosztuje 7 zyli nie moze byc dobre. spojrzcie na skład

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziiiia92
czasami tańsze tabletki okaża sie lepsze niz te wszystkie inne drogie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość choco89
asia, tak oczywiscie najlepsze jest np. yasminelle, ktore kosztuje 40zł za opakowanie i lekarze przepisuja je hurtowo wszystkim dziewczynom. 3/4 moich kolezanek to zazywa, bo lekarze maja profity od firm farmaceutycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm mi wczoraj lekarz też przepisał Syndi... ciekawe czy cos pomogą, bo twarz zaczyna wyglądać coraz gorzej. Do tej pory zażywałam Micrognon ale pora na zmianę. jeśli chodi o wcześniejszy komentarz, że Syndi to syf bo są tanie... to nie zgadzam się z tym. kiedyś brałam novynette ( ok 35-40 zł za opakowanie) i nie dość, że non stop mialam plamienia to jeszcze źle się po nich czułam. Microgynon kosztował ok 20 zł za trzy opakowania i działał dużo lepiej. Poza tym nawet mój ginekolog powiedział, że mam nie myśleć że to syf bo są tanie, a są tańsze bo sa refundowane, gdyż poza antykoncepcją służą do leczenia trądziku, więc są traktwane również jako lekarstwo. Nie zawsze wszystko co drogie jest dobre, a to co tanie złe, a każda z nas ma inny organizm i każda inaczej zareaguje na tabletki. Oj ale się rozpisałam... pozdrawiam dziewczyny i życzę wytrwałości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziiiia92
czy jesli biore ostatnia tabletke np.w piatek i jeszcze nie dostalam okresu to czy mam obawy do niepokoju??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naresca
hmmm... jeśli wzięłaś w piątek i wciąż nie ma, to wydaje mi się, że powinnaś się tym zainteresować. jeśli było zagrożenie, zrób test, jeśli nie, idź do lekarza. ale normalne jest ponoć, że okresu czasem w ogóle nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katharynka
hej! wzięłam 2 tabletki syndi35 i czułam się po nich okropnie. serce mi kołatało, bolała głowa i brzuch:( czy któraś z was miała takie objawy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KATARZYNKA888
DO KTHRYNKA: Ja czuje sie OKROPNIE ! Wzielam 2 tabletki... nie wiem czy zdecydowaac sie na trzecią... czuje sie tak...jakbym miala grype żołądkową. Bol brzuch nie ustępuje ! Dzisiaj jak wstalam rano nie moglam sie podniesc, chcialo mi sie wymiotowac . Krecilo mi sie w glowie. Niech ktos napisze czy mial takie objawy? jesli tak too czy zaprzestaał brania ich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hijki
Dziewczyny.. ja już nie mam sił.. wzięłam1,5 opakowania..i zamiast lepiej z twarzą to mnie wysypuje..:(.. czy to normalne?? myślicie , że to przejdzie? Jest gorzej niż było:( Boje się , że będzie się ciągle pogarszać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KATARZYNKA888 ja nie miałam aż takich objawów, to niepokojące, myślę, że nie powinno tak być, wydaje mi się, że Syndi Ci nie służą a raczej Twojemu żołądkowi. Radzę, idź do lekarza. hijki masz trądzik, więc chyba wiesz, że podczas jego leczenia ZAWSZE trzeba uzbrajać się w cierpliwość zrób tak i tym razem :) a inne plusy? nie zmniejszył Ci się łojotok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hijki
Yessa Jak na razie łojotok sie nie zmniejszyl.. syfki wychodza nawet na policzkach ..a tam mialam rzadko;( jedyne co zauwazylam z + to to, ze mniej bolal mnie brzych podczas miesiaczki.. nie chce miec tradziku;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×