Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
*22*

***** Syndi 35 *****

Polecane posty

Gość Nathalie 850312
Własnie! trzeba samemu spróbować z solarium:) ja chodzę nie za często i nie na długo i nic złego mi się nie dzieje:) a co do mojego poprzedniego postu, to humory mi przeszły:) myślę, że był to wpływ rozpoczęcia 6 opakowania + zmienna pogoda. a tabletki zaczęłam brać bardziej regularnie niż zwykle, to znaczy co do godzinki;) Pozdrowienia dla Was, Dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie! Mam pewien PROBLEM i prosiłabym niezwłocznie o rade.!! Otóz przez moje roztargnienie wziełam o jedna tbletke za dużo. Patrząc dzisiaj rano an opakowanie widze, że wczoraj nie wziełam tabletki, gdyz w miejscu na opakowaniu oznaczonym środa była tabletka. Tak więc niezwłocznie mimo,iz mineło 12 godzin, wziałm ta tabletke. Po czym zauważyłam, że w środe wziełam tebletke ale z drugiej strony opakowania z (poniedziałku) Podsumowaując. Zażyłam tabletke w środe wiecoram, oraz w czwrtek rano. I cóż z tym fantem zronbic? Brac nadal tabletki wieczorami, mimo wziecia tabletki za dużo( gdyz ponoc nie ma się zmieniac, podczas brania opakowania godzin zazywania. Czy z powodu wzietej tabletki rano, przedstawic się teraz na ranne branie. I druga sprawa, czy zpowodu nieregularnego brania ( w tym przypadku o jedna tabletke za duzo niz za mało) jest możliwośc, że zajde w ciązy??? Prosze niezwłocznie o odp. Zgóry dziękuje Ps. Dla osób, które pytały się o wpływ tabletek na solarium. Otóż mi się pojawiły małe brązowe plamki na powiekach. NIestety:/ Tak więc odradzam opalanie, ale moim zdaniem to jest tez zalezne od organizmu!! Na każdego może to inaczej wpłynmąc Ps.2 Co do skuteczności na tradzik Syndi 35oceniam na bardzo dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paollino88
Cześć dziewczyny... Biorę już 4te opakowanie Syndi35 - leczę się na zespół jajników policystycznych. Przy pierwszym opakowaniu było paskudnie - apetyty miałam takie, że przytyłam 8 kg, na szczęście nie widać tego aż tak bo mam 170 cm a ważę teraz 56 kg. Miałam też na początku dziwne humory, ale potem to minęło. Nawet apetyt ujarzmiłam. Co do cery i włosów - ja dostałam jeszcze Jodid do stosowania łącznie z tym i włosy chyba się poprawiły, a cera NA PEWNO - co nawet zauważył lekarz przy wizycie kontrolnej, od razu jak do niego weszłam... Przy USG wewnętrznym też pokazywał mi że jest poprawa, torbiele znikają i... po 2,5 tygodniowej przerwie ZNÓW dał mi Syndi... I tym razem jest okropnie!!! Mam taką depresję jakiej nigdy jeszcze nie miałam :( Nawet nie mam już sił płakać... Jestem złośliwa, obrażam ludzi dookoła siebie, czuję się jakaś bezsilna... rano nawet nie chce mi się iść na uczelnię, wstać z łóżka, cokolwiek robić! Leżę i gapię się w ścianę! Dziewczyny poradźcie mi coś bo bardzo się tym martwię, nie miałam tak jeszcze nigdy, a nawet znajomi widzą że jest coś nie tak, bo ja byłam zawsze jak żywe srebro... :((( Co ja mam robić? Czy to mi przejdzie? Czy to normalne? A może mam powiedzieć o tym lekarzowi? :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Student07 rozumiem o co chodzi bo ja kiedyś o mały włos nie popełniłam tego samego błędu... na szczęście na spokojnie policzyłam tabletki i okazało się że wzięłam od złej strony. Moim zdaniem nie powinnaś przestawiać się na rano, tylko brać tabletki jak dotychczas - wieczorem. Wtedy zmieni ci się jedynie dzień rozpoczęcia i zakończenia opakowania ale myślę, że nie będzie ryzyka zajścia w ciążę! nie wydaję mi się żeby zwiększona dawka hormonu mogła w jakiś sposób wpłynąć na osłabienie antykoncepcji. Bez paniki :) jeśli nie czujesz się pewnie stosuj inne zabezpieczenia przez jakiś czas! paollino88 dokładnie wiem co czujesz, bo miałam bardzo podobnie. To stan przejściowy, hormony silnie wpływają na nasze samopoczucie, jednak gdy tylko twój organizm się dostosuje to minie! bądź cierpliwa i nie dawaj się ponieść emocją. Dla odreagowania stresu i złego nastroju polecam wysiłek fizyczny:) basen, bieganie, trening na worku... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paollino88
No ale tak nie miałam na początku :( owszem miałam zmienne nastroje, ale nie aż tak :( Teraz to jakaś masakra - raz jest dobrze, a raz fatalnie! Ale myślę że zadziałały też trochę czynniki zewnętrzne bo i ta pogoda mnie denerwuje i jeszcze problem ze współlokatorką... i tak się wszystko nawarstwia - wróciłam na weekend do domku i opadły ze mnie aż emocje. A ja na apetyt dostałam Siofor 500 od lekarza. Mam brać PO głównym posiłku, na wspomaganie metabolizmu, ale nie powiedział mi jednego - że to lek PRZECIWCUKRZYCOWY.. i po tym jak zjem - w kilka godzin później tak spada cukier w dół, że robi się strasznie słabo... i trzeba koniecznie zjeść coś słodkiego, inaczej wisi widmo hipoglikemii.. :/. Ale nie powiem - działa działa... apetyt się stanowczo zmniejszył :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Colargol
ehh ... ja jestem w połowie 7 opakowania . Tez mam takie problemy z nastrojem ,ze szok.Krzyczę,łatwo się denerwuję na wszystkich i bez powodu,wyżywam się na otoczeniu,a potem ryczę,kompletna bezsilność,jak nigdy ! co do trądziku,to niby zniknął ... tam czasem coś wyskoczy,ale .... strasznie długo złazi i zostają mi czerwone plamy w tym miejscu .tragedia :(( mam zamiar wybrać się jutro do dermatologa,moze przepisze mi coś na wybielenie tych plam ,bo to zaczyna się robić bardzo denerwujące .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lili__
Ciesze się że trafiłam na ten temat:-) ja jestem w trakcie 6 opakowania i nigdy nie miałam większych skutków ubocznych. Zastanawiam się tylko co by było gdybym chciała je odstawić...bo teraz mam buzie jak marzenie i boje sie że dostane wysypu jak odstawie hormony...któras z was miała z tym problemy po przerwaniu kuracji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justinka18
Witajcie dziewczynki:) Mam pytanko do was odnośnie tych tabletek wziełam juz 2 opakowania tych tabletek mój ginekolog dał mi je ze względu na mój młody wiek i na to żeby poprawić sobie cere Jednak moje pytanko dotyczy bardziej takiej rzeczy iż czy moge teraz nie zrobić przerwy i wziąść od razu to 3 opakowanie bez tych 7 dni.. po prostu mam kilka wyjazdów w dość długą drogę i zawsze mam bardzo obfity okres z czego czułabym się nie zręcznie no wiecie takie tam sprawy... i to wypada właśnie w tej 7 dniowej przerwie... Jak myślicie co mam zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justinka18
Witajcie dziewczynki:) Mam pytanko do was odnośnie tych tabletek wziełam juz 2 opakowania tych tabletek mój ginekolog dał mi je ze względu na mój młody wiek i na to żeby poprawić sobie cere Jednak moje pytanko dotyczy bardziej takiej rzeczy iż czy moge teraz nie zrobić przerwy i wziąść od razu to 3 opakowanie bez tych 7 dni.. po prostu mam kilka wyjazdów w dość długą drogę i zawsze mam bardzo obfity okres z czego czułabym się nie zręcznie no wiecie takie tam sprawy... i to wypada właśnie w tej 7 dniowej przerwie... Jak myślicie co mam zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justinka18
Witajcie dziewczynki:) Mam pytanko do was odnośnie tych tabletek wziełam juz 2 opakowania tych tabletek mój ginekolog dał mi je ze względu na mój młody wiek i na to żeby poprawić sobie cere Jednak moje pytanko dotyczy bardziej takiej rzeczy iż czy moge teraz nie zrobić przerwy i wziąść od razu to 3 opakowanie bez tych 7 dni.. po prostu mam kilka wyjazdów w dość długą drogę i zawsze mam bardzo obfity okres z czego czułabym się nie zręcznie no wiecie takie tam sprawy... i to wypada właśnie w tej 7 dniowej przerwie... Jak myślicie co mam zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justinka18
Witajcie dziewczynki:) Mam pytanko do was odnośnie tych tabletek wziełam juz 2 opakowania tych tabletek mój ginekolog dał mi je ze względu na mój młody wiek i na to żeby poprawić sobie cere Jednak moje pytanko dotyczy bardziej takiej rzeczy iż czy moge teraz nie zrobić przerwy i wziąść od razu to 3 opakowanie bez tych 7 dni.. po prostu mam kilka wyjazdów w dość długą drogę i zawsze mam bardzo obfity okres z czego czułabym się nie zręcznie no wiecie takie tam sprawy... i to wypada właśnie w tej 7 dniowej przerwie... Jak myślicie co mam zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paollino88
Hmm.. nie jestem "wprawiona" w takie rzeczy żeby nie robić przerw, chociaż moja siostra jak leciała na Majorkę, to sobie tak "przestawiała" okres :) Najlepiej spytaj lekarza czy tak możesz ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki Mam pytanko do was odnośnie tych tabletek wziełam juz 2 opakowania tych tabletek mój ginekolog dał mi je ze względu na mój młody wiek i na to żeby poprawić sobie cere Jednak moje pytanko dotyczy bardziej takiej rzeczy iż czy moge teraz nie zrobić przerwy i wziąść od razu to 3 opakowanie bez tych 7 dni.. po prostu mam kilka wyjazdów w dość długą drogę i zawsze mam bardzo obfity okres z czego czułabym się nie zręcznie no wiecie takie tam sprawy... i to wypada właśnie w tej 7 dniowej przerwie... Jak myślicie co mam zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pollyy
->malurkaaa, możesz nie robić przerwy. tylko pamiętaj że nie można tego robić zbyt często. Musisz się również liczyć z tym że może Ci wystąpić krwawienie pod koniec drugiego opakowania ale tym sie nie martw (to chyba raczej rzadko sie zdarza) :) ja już kilka razy stosowałam w taki sposób przesunięcie okresu i u mnie było wszystko w porządku :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iamangie
to czy tradzik powroci po odstawieniu pigulek takze zalezy od orgaznizmu, jednej kolezance wrocil, drugiej nie. trzeba sprawdzic na sobie, zawsze mozna znow zaczac brac. co do nie zrobienia 7 dniowej przerwy, mozesz tak zrobic. byle nie za czesto. robi sie tez tak w przypadku brania antybiotykow czy pominiecia wiecej niz 1 dawki. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iamangie
to czy tradzik powroci po odstawieniu pigulek takze zalezy od orgaznizmu, jednej kolezance wrocil, drugiej nie. trzeba sprawdzic na sobie, zawsze mozna znow zaczac brac. co do nie zrobienia 7 dniowej przerwy, mozesz tak zrobic. byle nie za czesto. robi sie tez tak w przypadku brania antybiotykow czy pominiecia wiecej niz 1 dawki. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flowerka19
a biusty wam urosly po syndi 35? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nathalie 850312
oj tak!! urósł!tak jakby...spuchł :) a co do humorów...to masakra! złośliwości, doły, zmienne nastroje...itp. Już pisałam jak to sobie 'ubzdurałam', że jestem w ciąży , musiałam zrobić test, by mi przeszła ta 'faza', aż w nocy nie mogłam sypiać:) tak wiec jestem teraz 'gotowa na wszystko' . serdecznie pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nathalie 850312
oj tak!! urósł!tak jakby...spuchł :) a co do humorów...to masakra! złośliwości, doły, zmienne nastroje...itp. Już pisałam jak to sobie 'ubzdurałam', że jestem w ciąży , musiałam zrobić test, by mi przeszła ta 'faza', aż w nocy nie mogłam sypiać:) tak wiec jestem teraz 'gotowa na wszystko' . serdecznie pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paollino88
Mi też urósł :D Chyba o jeden rozmiar aż :D Normalnie aż miło założyć bluzkę z dekoltem!!!!!!!!!!!! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GaGaGa
W moim przypadku jest jakaś odwrotność zamiast tyć to chudnę, piersi jeszcze mam takie same, mam dobry nastrój i więcej libido.. Biorę dopiero pierwsze opakowanie ale widzę już poprawę i na twarzy i w podejściu do życia :) czasami mam nerwowy dzień ale chyba jak każdy :) Powiedzcie dziewczynki czy biorąc Syndi 35 używacie jakiś maści, które by wyleczyły ślady i to co jeszcze tkwi na twarzy?? Ja stosuje Duac i Acnefan, czy coś mi jeszcze polecicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iamangie
ja tez uzywam Duac i polecam :) poza tym oczyszczanie u kosmetyczki sie przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pollyy
po jakim czasie urosły wam piersi?? bo moja gin mówiła że właśnie powinny podrosnąć ale po 4 opakowaniu zero zmian :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekierap
mi po 1 opakowaniu :) może u Ciebie akurat tabsy mają inne skutki uboczne.. ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paollino88
Mi już po drugim urósł :)) i taki piękny jest do dziś :) A z wagi trochę spadam :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysiek
mi biust urosl bardzo:) a co do wagi to jest taka jaka byla przed tabletkami czyli nie wysoka:) z tabletek jestem bardzo zadowolona, bo nie mam zadnych humorow czy cos takiego:) a nawet jestem bardziej odwazna w kontaktach z ludzmi:P tylko mam dalej problem z bliznami po tradziku,... macie jakies sprawdzone masci na to?? Duac itp juz probowalam i nic...:/ ale jestem dobrej mysli i mam nadzieje ze po moim tradziku nie bedzie juz sladu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbinkasia
witam. czy ma ktos odsprzedac opakowanie syndi??? mojego ginekologa aktualnie nie ma bo ma zwolnienie do 20 a ja tabletke musze wziasc 15. nie chce robic przerwy bo dwa opakowania juz zjadłam i widze ogromna poprawe na buzi i niechce tego przerywac. nie mam żadnych negatywnych objawow po nich. mój numer gg 5441252

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ann260
hej :):* ja biorę już 8 paczkę, dziś rozpoczęłam koleją. też mam problemy z trądzikiem i kurcze poprawy nie widzę. nie wiem czym to jest spowodowane... pod innymi względami natomiast jestem zadowolona, bo czuje się super, bólów brzucha w czasie okresu nie mam, co wcześniej po 3 dni w łóżku leżałam i nie umiałam wytrzymać z bólu... jako tabletki antykoncepcyjne też są super :) i jestem zadowolona :) tylko ten cholerny trądzik dalej nie schodzi i popraw nie widzę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) mam pytanie co do syndi... :) jak sie sprawdzaja te tabletki jesli chodzi o antykoncepcje? Zaczelam brac syndi rok temu ze wzgledu na cere...Teraz zaczelam wspolzyc z chlopakiem i bardziej zalezy mi na ich dzialaniu antykoncepcyjnym ;) chlopak zawsze konczy we mnie podczas stosunku ale obawiam sie ze nie jestem w pelni zabezpieczona :/ syndi jest moja jedyna antykoncepcja, prezerwatyw nie uzywam...czy na pewno nie bede w ciąży? ps.tabletki biore zawsze regularnie o stalej porze :) ...wiem wiem ze w ulotce wszystko pisze ale chcialabym dowiedziec sie o waszych doswiadczeniach :) pozdrawiam i prosze o odpowiedz :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziuba
hej ja jestem właśnie w połowie 14 opakowania. jestem strasznie zadowolona z syndi. :) regularne, krótkie miesiączki, poprawa cery! (kiedyś miałam ogromne kłopoty z trądzikiem teraz raz na jakiś czas pojawi się jakis pryszczyk przed okresem) no i oczywiście zapewniona ochrona przed niechcianą ciążą. :):) same plusy:) co prawda przy 2 opakowaniu miewałam bóle piersi ale szybko ustąpiły i nic się nie dzieje. gorąco polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×