Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
*22*

***** Syndi 35 *****

Polecane posty

Gość naresca
dziewcze, przestan histeryzowac:) u mnie tez tak bylo, ze jak zaczynalam brac, to pigulki wyciagaly wszystko co juz zaczelo sie robic, na wierzch. potem przeszlo i teraz mam pupcie niemowlaczka;) na twarzy sie rozumie:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hijki
wiem.. wiem ze histeryzuje ..przyznaje sie do tego.. ale juz za duzo sie mecze z tym tradzikiem.. kazdy nowy syfek to plamka lub dziurka.. a jaki miałas tradzik?? gdzie zlokalizowany?? i po ilu listkach Ci syndi pomogla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naresca
mi nie syndi, ale yasmin. czekałam pol roku, a tradzik nie byl zwykly, tylko solidna choroba, ktorej nigdy prawdopodobnie nie wylecze. wiec jesli piglki to zahamowaly, bo gdy biore jest, to 'zwykly', nawet bardzo silny tradzik ustapi. nie po jednym, nie po dwoch opakowaniach, ale w koncu ustapi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hijki
no widzisz tez braka yasmin ..pomogly bardzo..ale po pol roku znowu zaczely wyskakiwac rozne rzeczy na mojej twarzy i teraz biore syndi.....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naresca
ja bralam yasmin, bylo dobrze, zmienilam na syndi ze wzgledu na cene, na syndi bylo koszmarnie, wiec wrocilam do yasmin i jest dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hijki
a dlaczego na syndi było koszmarnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katharynka
do katarzynka888: radze nie brac tych tabletek jesli tak sie czujesz.ja bylam u mojej lekarki i stwierdzila ze moj organizm nie toleruje tych tabletek, dala mi cilest i powiedziala ze jak po tym tez bede sie tak czula tzn. ze nie moge stosowac tabletek antykoncepcyjnych:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naresca
też mi coś! znam masę dziewczyn, które nie tolerowały przynajmniej trzech rodzajów pigułek. i nie dlatego, że nie'mogly brać', ale dlatego, że nie mogły trafić na odpowiednią dawkę hormonów, a żaden lekarz nie wpada nigdy na zbadanie poziomu naturalnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hijki
A wypadały Wam włosy?? mi strasznie zaczęły wypadać..;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martaaa509
ja od prawie roku biorę te tabletki i jak narazie nic złego nie mogę o nich powiedzieć.stan cery rzeczywiście się poprawił, nie przytyłam i ogólnie nic złego się nie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miodka11
hmmm a mam takie pytanko...czy ktoras z Was przy syndi brała moze deprim???? bo na ulotce pisze niby ze w trakcie przyjmowania syndi nie nalezy stosowac ziele dziurawca zwyczajnego (to wchodzi w skład deprimu) ale ja biore syndi na cere i na działaniu anty mi nie zależy.... wiec nie wiem czy jak bym brała deprim to by to osłabiło tylko działanie antykoncepcyjne syndi czy ogolnie na cere tez????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura89
Hej :) Jednak zdecydowałam się nie robić przerwy,zobaczymy co z tego wyjdzie :) Szczęśliwego Nowego Roku dla Was dziewczęta :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katharynka
do naresca: tylko widzisz kolezanko moja lekarka skierowala mnie na badanie hormonalne i dopiero potem dala te tabletki. dla mnie sa porostu do dupy i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naresca
ooo to już coś! no to... pozostają ci dwa wyjścia + trzecie awaryjne. 1) skonsultuj się ze swoim lekarzem i drugim, sprawdż, czy powiedzą to samo, 2) poproś o pigułki o np podobnym składzie, ale innej firmy - bywa, że ta minimalna różnica pomaga. no i 3awaryjne) zmień pigułki na inne, lekarza też. ja nie miałam robionych badań, ale yasmin, moje pierwsze, były najlepsze, dlatego do nich wróciłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BabyG
Czesc. Mam pytanie. Na ulotce Syndi35 pisze, ze trzeba brac tabletki pokolei. Z tego co wyczytalam są ta tabletki jednoskładnikowe( każda taka sama). Zdarzyło mi się je wziąć nie pokolei... Czy wiecie cos moze na ten temat? Czy moze na ulotce napisano tak, aby nie bylo trudnosci z pomyłkami Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naresca
moim zdaniem chodzi tylko o ułatwienie brania. jednoskładnikowe to jednoskładnikowe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebujaca_pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebujaca_pomocy
Witam wszystkich, czy może ma ktoś do sprzedania jedno opakowanie tabletek syndi 35? To bardzo pilna sprawa, biorę te tabletki od roku i niestety zgubiłam receptę, a teraz powinnam zacząć kolejne opakowanie. Byłam u mojego ginekologa, ale okazało się, że jest na urlopie. Bardzo proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyszka 22
witam was wszystkie! biorę Syndi ( już drugie opakowanie) i jest ok. mam jednak pytanie: czy jeśli w trakcie brania tabletek jestem przeziębiona i zażywam leki przeciwbakteryjne, przeciwzapalne i przeciwbólowe( jednak nie są to antybiotyki, tylko ogólnie dostępne leki bez recepty) to czy osłabia to działanie Syndi jako leku antykoncepcyjnego? Mam niewielkie doświadczenie i wiedzę na ten temat, gdyż nigdy wcześniej nie brałam tabletek antykoncepcyjnych, dlatego bardo proszę o odpowiedz. pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katharynka
do naresca moja lekarka dala mi cilest i w najblizszych dnaich zaczynam go brac zobaczymy jak bede sie po nim czula, ale mysle tez o pojsciu do innego lekarza tylko ze wiekszosc jest niestety prywtnych a na to kasy nie mam... moze ktos zna dobrego ginekologa wawie najlepiej centrum, ochota, mokotow???? z gory dzikuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziiiia92
mam pytanie czy jestli ostatnio zdarzylo mi sie wymiotowac w ciagu 5 godzin od brania tabletki i dnien pozniej wzielam antybiotyk to czy po paru dnia brania normalnie tabletek moja antykoncepcja i tak byla osłabiona jesli robilam to w czoraj a tydzien temu wymiotowalam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andziiiia92
prosze o odpowiedz bo jest to dla mnie wazne:(..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naresca
wymiotowanie tydzień temu, 5h po zażyciu pigułki nie obniża jej skuteczności, natomiast antybiotyk tak, z tego co wiem. więc jeśli się czymś martwisz, to martw się antybiotykiem, bo mały paw po czasie nie jest niebezpieczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andziiiia92
tylko ze ja wymiotowałam jakieś dwie godziny po wzięciu tabletki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pollyy
Witam dziewczyny. Właśnie moja gin przypisała mi Syndi35. Od roku biorę Yasminelle i wszystko było ok, ale powiedziała mi że można spróbować przejść na tańsze tabletki.(Y kosztowały mnie 42 zł a Syndi raptem 10) I mówiła, żeby po skończonym opakowaniu Yasminelle zrobić normalnie 7dniową przerwę i zacząć Syndi ale czytałam że nie powinno się robić przerwy. :/ to jak to w końcu jest? jak to było w waszym przypadku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naresca
hej. lekarze mówią różnie. ja nigdy nie zmieniam pigułek 'od razu', mam na myśli, że odstawiam pigułki, mam normalny cykl i dopiero na drugi okres zaczynam nowe pigułki. ale z tego co wiem, można robić przerwę między nowymi opakowaniami, można nie robić. dla świętego spokoju - jeśli współżyjesz i nie zamierzasz się zabezpieczać dodatkowo - nie rób przerwy. jeśli zaś nie będziesz się denerwować i ufasz swojemu lekarzowi - zrób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pollyy
no chyba zrobię tak jak mi gin mówiła. A jeszcze mam pytanie. Czy któraś z Was przy przejściu na inne tabletki miała plamienia tak jak przy pierwszym razie z hormonami? Jak zrobię 7 dni przerwy i zacznę Syndi to może pojawić mi się plamienie? bo mam studniówkę za 2 tygodnie i chciałabym wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hijki
czy wypadały Wam włosy w czasie brania?? ja dziśzaczynam 3 opakowanie i włosy baaardoz wypadają.. czy to sie ustabilizuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×