Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
*22*

***** Syndi 35 *****

Polecane posty

Gość dziuba
aha... Mariposaaa nie musisz się martwić, że będziesz w ciąży. tabletki syndi są zarejestrowanym lekiem o działaniu antykoncepcyjnym:) i działają jak trzeba:D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariposaaa myślę, że jeżeli bierzesz tabletki zawsze o stałej porze, nie wystąpi u Ciebie biegunka lub wymioty po krótkim czasie od zażycia to nie masz powodów do obaw! Ja współżyję prawie od roku cały czas biorąc Syndi bez dodatkowych zabezpieczeń i żadnej wpadki nie było :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paollino88
Ja bym chciała żebyście mi coś więcej poopowiadały o doświadczeniach z SOLARIUM... wciąż się boję tam iść - jestem fotomodelką i boję się jak cholera tej ostudy :/ jakby mi to (tfu tfu!) wyszło na buzi to klapa :( acha - piersi mnie też bolały - 2 pierwsze opakowania to była porażka, każdy ruch, czułam się jakbym w środku miała woreczki z kamieniami... :( na szczęście już minęło :) Cera - nadal piękna, kilogramy - pomału lecą w dół :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ann260
Mariposaaa, jeśli chodzi o działanie antykoncepcyjne, w pełni zabezpiecza :) bez obaw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za odpowiedzi :* uspokoiłam się troszke :) Jesli chodzi o solarium...chodzilam wiele razy i nigdy zadnych plamek nie mialam :) to samo jesli chodzi o opalanie na słońcu :) zawsze wakacje spedzam w hiszpanii a tam slonka nie brakuje ;) spedzam duzo czasu na sloncu i wszystko jest jak najbardziej w porządku! :) moje doswiadczenie z syndi i solarium lub sloncem - jak najbardziej OK! :) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam do was jeszcze jedno pytanie...:) Wlasnie zauwazylam przed chwila ze zapomnialam wziac wczoraj tabletki i w panice polknelam ja teraz,po 13 godzinach...NIe wiem czy dobrze zrobilam :/ ...wiem ze mozna wziac z opoznieniem max 12 godzin,jesli bedzie dluzsze to powinnam zaczac nowe opakowanie bez przerwy.Problemem jest to ze to opakowanie koncze w srode,a recepte na nowe bede miec w piatek wiec nie bylo mozliwosci zeby kontynuowala bez robienia przerwy.. Teraz jednak obawiam sie ze moze cos bedzie ze mna nie tak i ze nie bede juz zabezpieczona przez syndi (teraz i przez nastepne miesiace...) :( co myslicie o tym? :( ehh...zdołowałam sie... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam jeszcze ze z chlopakiem wspolzylam 8 dni temu... :( tyle sie oczytalam w ulotkach i na roznych forach ze teraz boje sie ze moge byc w ciazy albo ze cos stanie sie z moim cyklem ajjj :( ;( juz sama nie wiem co myslec.... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ann260
bez Obaw! :* w ciążę można zajść PO ODSTAWIENIU tabletek antykoncepcyjnych dopiero po 3 miesiącach :) nie powinnaś się tym przejmować, bo ze stresu może Ci się opóźnić okres i wtedy będziesz dopiero załamana :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paollino88
Dziewczyny byłam w niedzielę na solarium i mam pięęęęęękny złoty kolorek! Żadnych plam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ann260
ja tam na solarium nigdy jeszcze nie byłam :D strasznie się boję hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bananana
Witam, czy któraś z was ma do odsprzedania opakowanie Syndi? Jestem po drugim opakowaniu i ostatnio byłam u ginekologa, który zmienił mi pigułki na Marvelon na okres letni, żeby uniknąć niechcianych odbarwień na skórze. Teraz jednak sobie myślę, że jeszcze nie ma dużego słońca i narazie nie planuję żadnych dłuższych kąpieli słonecznych, ale kolejną wizytę mam dopiero w sierpniu i zapas 4 opakowań Marvelonu ;/. Proszę o kontakt, vittoria.w@gmail.com .Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brandonka
WItam, ja jestem w trakcie brania 2 opakowania, lekarz gineolog powiedzial mi, ze problemy z tradzikiem moga sie nasilac jesli jest sie zestresowanym itd (tak samo jak normalnie) ale to tylko na samym poczatku! wazne jest,aby nie dotykac i nie roznosic powstalych juz krostek bo tabletki wtedy nic nie dadza. Mam pytanie, bo przeczytalam na jakims forum (nie pamietam na jakim), ze ponoc, trezba je brac o stalej porze co do godziny, dziewczyna podala tam przyklad, ze malo co nie zaszla w ciaze bo brala tabletke w odstepach 2-3 h. Co wy o tym sadzicie???? Syndi jest jedyna forma antykoncepcji jaka stosuje z moim narzeczonym, bralam w odstepach do gora 1h a przy 10 tabletce 2 opakowania po 7 dniowej przerwie wspolzylam z nim, wedlug tego co tam przeczytalam moge byc w ciazy, choc bardzo w to watpie. ALe szkoda ludzi straszyc taimi wypowiedziami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ann260
aha oki :) to dzięki hehe :) już będę ostrożna, żeby nie dotykać tych krostek;p a co to działania antykoncepcyjnego to trzeba brać o stałej porze! ja brałam zawsze o 18, ale jak się zmienił czas, to teraz muszę o 17 :( i ważne, żeby pamiętać o stałej porze! chociaż przy braniu tabletek dopiero po trzech miesiącach odstępu możesz zajść w ciążę, ale jak każda antykoncepcja nie jest 100 procentowa:( pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto wam takich glupot naopowiadał! godzina czy dwie nie robią różnicy! nie przesadzajmy;) z tabletką można spóźnić się do 12 godzin i antykoncepcja jest zachowana! fakt faktem że lepiej brać o stałej porze ale gdybyście zapomniały i wzieły kilka godz. później to bez paniki! pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brandonka
takich glupot idzie sie w internecie naczytac ;P ponoc tabletek antykoncepcyjnych o innym skladzie niz syndi trzeba przestrzegac co do godzinytych tabletek jest 28 w opakowaniu a nie 21 tak jak w syndi, gdzies to w necie czytalam :) a mam pytanie,czytli jesli chce zmienic godzine przyjmowania tabletek to on nastepnego opakowania moge i wszystko bedzie ok? z gory dzieki za odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Colargol
dziewczyny ... mam takie pytanie . w zasadzie to od prawie roku mialam problemy z żołądkiem,ciągle bóle brzucha,zgaga itp. dzisiaj się dowiedziałam ,ze mam helicobacter ,przepisano mi antybiotyki i takie tam ... i pytanie odnosnie tego czy w dalszym ciągu mogę brac syndi ? proszę o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Colargol
a no i moje doswiadzenia z opalaniem i w solarium i na sloneczki pozytywne xd jestem slicznie brązowiutka,bez zadnych plam ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tubka
Witam dziewczyny! Ja mialam problem z miesiaczka i zaczelam przyjmowac syndi! Biore juz 6 opakowanie i jestem zadowolona mam bezbolesny okres i wszystko jest ok! Problem w tym ze chcialabym zajsc w ciaze! Czy to prawda ze musze odstawic tabletki na 3 miesiace zeby miec dzidziusia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ann260
tak, jesli chcesz miec dzidziusia, to musisz odstawic tabletki na 3 miesiace :) ale najlepiej poradz sie ginekologa :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tubka
Tak napewno poradzę się ginekologa tylko ze wizyte mam za dwa tygodnie jak skącze tabletki! Tak bardzo chcemy z mężem mieć dzidziusia a tu masz ci los jeszcze 3 miechy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 11 maja
czy przyjmujac syndi mozna normalnie palic?? niestety trudno pozbyc sie nalogu a boje sie ze palac i przyjmujac tabletki jakies skutki uboczne beda czy moze nie bede tak zabezpieczona jak powinnam przed niechciana ciaza??z gory dzieki za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja palę i biorę Syndi jak dotąd nic mi się nie dzieje wiadomo że to niezdrowo no ale jak sama mówisz ciężko pozbyć się nałogu. Palenie na pewno nie wpływa na zabezpieczenie więc nie ma sie czym martwić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ann260
a ja nie wiem, czy jak biorę tabletki, to mogę np. wypić sobie piwko, czy coś... bo trudno, żeby na imprezy chodzić,a nie pić..;p tylko nie wiem, czy będę miała słabsze zabezpieczenie, czy antykoncepcja będzie taka jak była?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ann260
a czy jak biorę te tabletki, to mogę wypić sobie np. piwko? bo trudno, żeby chodzić na imprezy i nie pić..:P nie wiem, czy zabezpiecza mnie te tabletki, czy alkohol osłabi ich działanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alkohol nie ma żadnego wpływu na działanie tabletek, pod warunkiem że nie spowoduje wymiotów zanim tabletka zdąży się wchłonąć. Mogę potwierdzić na swoim przykładzie, często zdarza mi się pić alkohol i kochać się:) jeszcze nie wpadłam. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska82
Witam:)Własnie dzisiaj dostałam od mojego lekarza receptę na syndi 35.Za dwa tygodnie zacznę ją brac,ale mam pytanko dotyczące wagi,czy któraś z Was kobitki przytyła po syndi?,bo ja się tego własnie obawiam:)jest to moja zmora bo ciągle walcze z wagą i mam tendencje do tycia:(.Lekarz przepisał mi syndi bo mam również problemy z cerą.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropeczek7
Hej! Dziś dostałam receptę na Syndi:) Przejrzałam forum i mam jeszcze pytanie?? Po jakim czasie od przyjęcia pierwszej tabletki jestem zabezpieczona?? Jak u was z wagą? Bo ja nie chce przytyć przed wakacjami:) Z góry dzięki:) Pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdena
Cześć:) Ja biorę tabletki yasminelle, są super na cere jesli trądzik spowodowany jest przez hormony. Ja miałam właśnie taki problem wysypało mnie bardzo bolesnymi pryszczami, które za nic nie chciały zniknąć, teraz nie mam problemów z cera, ale obniżyło mi się libido i nie mam ochoty kochać się z narzeczonym;( lekarz powiedział, że syndi-35 może na to zaradzić i pryszcze sie nie pojawią. Czy któraś z was też ma taki problem??? Dzięki z góry za odpowiedź:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaelle
mam problem...................... poł roku temu zakonczylam kuracje syndi( brałam je 8 miesiecy )i od jakiegos czasu nie mam okresu tzn mam ale bardzo bardzo słabe krwawienie martwie sie to juz trzeci 'okres' ktorego nie ma;/ nic mnie nie boli nic mi sie nie dzieje ale o co tu chodzi? Az juz tesknie za normalnym zdrowym okresem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×