Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
*22*

***** Syndi 35 *****

Polecane posty

Gość N I K I T A
czesc dziewczyny jestem własnie w trakcie przerwy po drugim opakowaniu syndi i nie mam okresu ;/ mam tylko delikatne plamienia czy któras z Was też tak ma? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naresca
przy syndi mam niestety mocny okres. bardzo mocny:) ale jeśli masz plamienie, to w ciąży raczej nie jesteś, a teoretycznie takie braki okresu przy pigułkach są normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natttii
ja tez mam krwawienia:/zaczynaja mi sie jeszcze zanim zrobie przerwe miedzy opakowaniami, dzisiaj 3 dzien przerw a okresu nie mam, tylko plamienia dwa dni temu.. hmm nie wiem co mam o tym myslec,mam nadzieje ze w ciazy niejestem- biore tabletki z max roznicami 10minut,pocieszam sie ze jestem dopiero po drugim opakowaniu i ze jeszcze nie wsztsko mi sie uregulowalo.macie stany depresyjne po tych tabletkach? mysli o smierci itd? bo ja niestety tak:( pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz koncze 2 opakowanie i jestem iscie zachwycona! nic mnie nioe boli, nie mam \"humorkow\" nie tyje i nie mam pryszczy! stanow depresyjnych takze nie zaobserwowalam a okres trwal 4 dni i byl po prostu fantastyczny - jesli tak mozna to okreslic! zadnego bolu, krwawienie umiarkowane po prostu idealny okres! jesli dluzej bedziesz miala stany depresyjne to idz po zmiane - ja mialam takie humory po yasmine i regulonie. pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata87
Czesc, Dziewczyny! Biorę Syndi 5 dzien i czuje lekkie bóle w nogach i czasami mdłosci ale to chyba jeszcze nie powód do odstawienia tabletek? Poza tym nie narzekam...Przeciez nasze ciało to nie gąbka która wszystko bezkarnie chłonie tylko "cos" co potrzebuje troche czasu zeby oswoic sie z taka dawka hormonow...? Prosze Was o zdanie? Podrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monya
Agato87, uważam podobnie;) po 5 dniach nie mozna jeszcze stwierdzic, ze to nie są pigułki dobre dla Ciebie;) poczekaj cierpliwie jeszcze kilka dni:) być może wszystkie Twoje dolegliwosci ustapią;) ja miałam mrowienie w łydkach przez pierwszych kilkanaście dni pierwszego opakowania, potem już zapomniałam, że łykam jakieś piguły;) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastolatka18
Hej dziewczyny:) Moja przygoda z tabletkami zaczęła się od Diane 35 ( wybrałam jej 5 opakować ) a teraz stosuje Syndi 35 ( 3 opakowanie). Moja obserwacja to: Diane 35: - biust większy o 2 numery, - większy apetyt, - humorki, - osłabienie, - bóle głowy i czeste mdłości, - skurcze łydek, - spadek libido, - brak chęci do życia, przygnebienie, - cera ładniejsza ( poprawa u mnie byla po 3 czy 4 opakowaniu:) ), - brak " tzw. świecącej się cery" aż pod wrazeniem byłam, wszystko Ok, to chyba tyle, najważniejsze... Syndi 35: - schudłam po niej ( fajnie ), - tylko czasami było mi niedobrze i bolala troche glowa- ale mnie i lepiej czulam sie niz przy Diane 35, - mniejszy apetyt, - cera ładna ( Syndi podobno podtrzymuje efekty kuracji Dianą i sprawdzilo to sie ), - lepsze samopoczucie, - skok w góre libido;), Każdy organizm jest inny ale czasem warto coś zmienic, a spróbować INNEGO.. :* Pozdrawiam i życzę dobrego wyboru tabletek... Ja teraz robie sobie przerwę na jakiś czas bo niepotrzebne mi są teraz:/ Tylko mam nadzieje że cera nie pogorszy mi sie jak odstawie... Hmm. Swoimi obserwacjami podziele sie z Wami, napisze. Papaaa:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naresca
PROBLEM! dziewczyny dzisiaj to ja ma problem:/ biorę syndi ostatni tydzień . Wczoraj miałam wziąć 15 pigułkę, ale zapomniałam, wzięłam ją teraz, wraz z dzisiejszą. Powiedzcie mi, jak to jest teraz z zabezpieczeniem? ulotka mówi, że powinnam się zabezpieczać dodatkowo, i nie robić przerwy między opakowaniami. LEkarz mój mówił z kolei, że ryzyko ciąży jest tylko wtedy, gdy pominęłabym przynajmniej 2 tabletki i to w środku cyklu, a zaznaczam, że ta pominięta, zaczynała 3 tydzień. bardzo proszę o szybką odpowiedź! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naresca
jednak to co innego.... wczoraj wzięłam pigułkę, ale OSTATNIą zamiast wczorajszej, przez co przestraszyłam się, że nie wzięłam wczoraj. W efekcie, wzięłam wczoraj normalnie, a dzisiaj dwie:/ teraz planuję zrobić to tak: biorę normalnie do końca opakowania i zaczynam następne od razu, bo nie chcę okresu w sylwestra. powedzcie mi tylko, czy nie będzie żadnych efektów ubocznych dzisiejszych dwóch pigułek widocznych w zabezpieczeniu? z góry dzięki. głupia histeryczka to ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maruda0000
Witam ponownie;) Jesem po pierwszym opakowaniu Syndi.. jutro zaczynam kolejne:) Narazie nie nazekam.. Jedno co mnie zaskoczylo..to podczas okresu.. mialam humorki jak nigdy.. Marudzilam strasznie, bylam nie do zniesienia dla otoczenia;)) ale pzreszlo mi nareszcie:P Poza tym.. mam wiecznie nabrzmiale piersi.. chyba rosna:) Plamienie wystapilo..ale to byly jakies dwa dni.. po 15stej tabletce.. Zobaczymy jak to bedzie dalej;) Co do cery poprawy nie widze, mam nadzieje ze za 2 opkowania bede wygladala nieco inaczej;))) Pozdrawiam;) Wesolych swiaaat ;))*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GoSiEk_
Czesc dziewczyny :) Przez kilka miesieczy bralam Diane i sporo zwiekszyly mi sie piersi xD Ale teraz biore 2 opakowanie Syndi i widaje mi sie ze mam piersi takie jak wczesniej. Czy to mozliwe? Buziaczki Wesolych Swiat ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia_22
Ja zauważyłam ze mój biust jest wiekszy i pełniejszy po Syndi niz po Diane..nie wiem dlaczego skoro maja taka sama dawke hormonów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możliwe, pewnie inaczej reagujesz na inne tabletki. Po Diane piersi Ci spuchły (nie urosły!) a teraz wracaja do normy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati880811
hejka POMOCY!!! własnie wrociłam do domkku i załwarzyłam ze WCZORAJ nie wziełam TABLETKi maskara mineło grubo 12 godzin a ja dzis kochałam sie z swoim facetem dziewczyny co mam robic??jestem na 10 tablece to 2 tydzien brania tabl mam nadzieje ze nie zajde w ciazy doradzcie mi co mam robic powinnam sie czegos obawiac... co robic?? teraz wziełam 2 tabletki Odp... prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nannaa
ja dzis wykupilam , jako antykoncepcja raczej , ale na cere tez sie przyda, choc nie jest z nia tak zle, licze na to ze przytyje i urosna mi piersi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ganja
Jeśli zapomniałyście o tabletce i minęło 12 godzin to antykoncepcja mogła nie zostać zachowana. Jeśli czas nie przekroczył 12 godzin i przyjęłyście tabletkę po np. 8 godzinach to nie ma się o co martwić. pati880811 radzę zrobić test, będziesz spokojniejsza. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TylkoOna
ja koncze pierwsze opakowanie mialam przez ten miesiac nie zle humorki ale trudno... juz powoli zauwazam ze poprawia mi sie cera no i piersi jakby troszeczke urosly;d ogolnie super tabletki i nie drogie;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiusienka333
mam pytanko :) czy mocno przytyłyście po syndi 35 a jeśli tak to po jak długim okresie stosowania??;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monya
ja podczas przyjmowania pierwszego opakowania byłam jedynie napompowana, spuchnieta. w ogole nie przytyłam. teraz biorę juz czwarte i obserwuje u siebie cos strasznego:| zrobilam sie jakas płaczliwa, tkliwa, kazde malutkie zmartwienie przyprawia mnie o jakas depresje:| we wszystkim widze koniec swiata:/ a moze to tylko zimowa aura.. wcześniej nie miewałam takich schizów;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiusienka333
no to mnie troche uspokoilas ;) a ten nastrój to może rzyczywiście przez zimowa aure :( a jak z Wami dziewczyny?? mocno przytylyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TylkoOna
no ja przytyłam ale raczej nie przez te tabletki...;p ostatnio przechodziłam ciężkie chwile i jak wiele kobiet zatapiałam je w czekoladzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monya --> Też mam takie jakieś depresyjne.. od kiedt biore... a juz skonczyłam 2 opakowanie.. :( wręcz jakieś nerwicowe stany mam... :( Z cera nadal nie jest dobrze :| po 1 opakowaniu nie było chyb atak zle jak teraz.. poprostu mam gule podskórne :( Nie wiem... poczekam co bezie po 3 opakowaniu.... a co do wagi przytyłam w miesiac 5 kg...... ale juz zrzuciłam 3 kg... i własnie piję herbate czerwona.. taka specjalna wspomagajaca odchudzanie... ma ona działanie przeczyszczajace i zastanawiam sie czy przez to mi sie własnie tabletki moze nie wchłaniaja i stąd to pogorszenie cery... teraz juz od 3 opakowania przestaje pic... Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ganja
to może nie pij tej herbaty zaraz po zażyciu tabletki. Tylko tak 2-3 godziny po to zdąży się wchłonąć. Ja jestem przy 4 opakowaniu i przytyłam trochę :/ nie czuję się z tym dobrze i ciągle sie katuje mało jem a apetyt mam niesamowity dlatego chodzę zła ciągle jakby z pustym żołądkiem...!! i to jest chyba jedyny minus na chwile obecną. Cera poprawiła się niesamowicie, zero pryszcza, czasem jakieś zaskórniki ale stosuje kremy od dermatologa i wszystko pięknie schodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monya
z doświadczenia wiem, że herbata czerwona nie ma żadnego związku z dzialaniem syndi. piję czerwoną herbate regularnie juz prawie rok, przyjmuje 4opakowanie syndi i mam genialna cere. uparte krostki i ślady wyleczyłam w solarium i teraz UWIELBIAM PATRZEC NA SWOJA BUŹKĘ!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fru
ale cera od razu Ci sie poprawila czy przy ktorym opakowaniu. skonczylam trzecie i szczerze mowiac nie widze zbyt duzej zmiany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TylkoOna
mi sie poprawila po niecalym pierwszym opakowaniu ju mi sie tak nie swieci i wypryskow mam mniej;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monya
zaczęłam widziec roznice w trakcie 3opakowania. a samo blyszczenie faktycznie znika szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N I K I T A
czesc dziewczyny :) kończę własnie 3 opakowanie i jestem zachwycona nie mam ani jednego syfa mam gładką cere jak pupka niemowlaka hehe ;p zostały tylko blizny po koszmarze jaki przechodziłam od zawsze ;/ ale na to pewnie trzeba wiecej czasu :( mam humorki ale nie jest źle najgorsze jest to że przytyłam a przy wzroście 177cm to nie za bardzo wskazane warze 58kg nie chce byc wielką krową ;) dlatego katuje się ;/ mam wilczy apetyt i nie wiem jak go opanowac ;/ jak Wy sobie radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiusienka333
hehe :) no wiesz co ja mam nawet pare cm mniej i waze tyle samo i nie uuwazam sie wcale za wielka krowe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×