Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
*22*

***** Syndi 35 *****

Polecane posty

Gość Losi
Hey. Mam pytanie, od 2 lat brałam Regulon nic mi po nim nie było az do zeszłego miesiąca, strasznie bolała mnie głowa i oczy. Ginekolog zmienił mi Regulon na Syndi-35, niestety nic na temat tych tabletek nie moge dszukac w necie. Może ktoś mi coś więcej na temat tych tabletek powie?? Po regulonie czułam sie dobrze, nie tyłam, miałam ładna cerę (chodz nie mam z nią problemów), tylko libido było osłabione. Poza tym Regulona brałam przez 21 dni i kiedy np ostatnią tabletkę brałam w piątek to następne opakowanie rozpoczynałam też w piątek ( 7 dni przerwy). Na ulotce Syndi 35 jest napisane że każde kolejne opakowanie zaczynamy w ten sam dzień tyg co poprzednie, a jak się obliczy to tak nie wypada. Proszę napiszcie jak wy obliczacie te 7 dni.Jesli się skończą np w piątek o 21 to następną bierzecie też w piątek o 21 godz, czy 8 dnia w sobotę?? Proszę o syzbką odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleeesia
hej ja biore tak jak pisze w ulotce czyli jesli ostatnią tabletke biore we wtorek to w następnym tygoniu zaczynam brac tez we wtorek!!!! I tego sie trzymaj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleeesia
do NIKITA MNie się chciało pare razy wymiotować w nocy....ale przeszło po pierwszym opakowaniu wiec nie martw się!!!Jakoś ten organizm musi reagować,bo to w końcu coś dla niego nowego.Niewiele dziewczyn mozę sie pochwalic tym ze nie mają jakichkolwiek skutków ubocznych!!Główka do góry przejdzie niedługo,pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleeesia
a swoją droga ja zaczęłam wczoraj 3 opakowanie i mam nadzieje ze po tym miesiacu już cera zacznie sie poprawiac...Byłam wczoraj u dermatologa bo stwierdziłam ze zaczne może antybiotyki brac doustne..ale pani doktor mi odradziła..powiedziała ze tak jest zazwyczaj ze cera moze sie pogorszyć i trezba te pierwsze 3 miechy przetrzymać..wiec mam nadzieje ze tak będzie:)Bo jak nie to zrobie najazd na producenta tych tabsów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastolatka18
Do Oleeesia-> to prawda podczas brania pierwszych nawet 3 opakowań cera może pogorszyć sie ale potem jest juz Ok:) Ja miałam tak przy Diane 35 ( bralam ja 5 opakowań ) a teraz jestem w połowie 1 opakowania Syndi 35, troszkę mi niedobrze jest i czasem głowa boli ale tak to ok nawet, przy Diane 35 gorzej się czułam. Narazie biorę to TYLKO leczniczo ale pozwalam sobie na wiecej z chłopakiem hehe:P A np Gripex czy leki na przeziebienie ( ale nie antybiotyki ) mogą osłabić działanie?? Czy nie?? Hmmm pozdrawiam WAS kobietki;):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastolatka18
Po Diane 35 zrobiłam 7 dni przerwy i zaczelam Syndi 35. Maja taki sam skład, to tak zmienia się? Czy nie powinnam tej przerwy zrobić tylko brać od razu Syndi 35??? Jak z tym jest?? Jak ktoś wie to napisz dokładniej bo ja pobugiłam się juz ehh:( Sama juz nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N I K I T A
czesc dziewczyny, wziełam juz 8 tabletek i nie wiem co sie dzieje moja cera jest coraz gorsza wysypało mnie na maxa ;( czy Wam tez sie cos takiego robi? czy to po czasie mija czy lepiej odstawic tablety? ;/ prosze o pomoc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GoSiEk_
do N I K I T A czasami tak sie dzieje ze na pocztku mocno wysypuje,ale nie masz sie co martwic,bo to minie,a efekty sa widoczne dopiero po ok 3 m-cach :) ja tez tak mialam na poczatku,tylko ze z innymi tabl. pozdr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastolatka18
Odpowie mi ktoś?? Ostatnio mi slabo i strasznie głowa boli. Jak powinno se postąpić przy zmianie z Diane 35 na Syndi 35?? Wie ktoś??? Hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasza1987...
dziewczynki czy to normalne ze od 4 dnia brania syndi wystapily nudnosci, zawroty glowy i dusznosc?biore tabletki 6 dzien:P mam nadzieje ze to nie objawy ciazy? wczoraj skonczyl mi sie okres wiec mysle ze nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olesssia
po pierwsze...jelsi chodzi o zmaine tabletek i o to czy robić przerwe czy nie to jest to opisane w ulotce...z tego co pamietam czytałam cos na ten temat ale ze mnie to bezposrednio nie dotyczyło bo zaczynałam je brać nie biorac wczesniej inncyh to nie przywiazałam wagi..Nie mam w tej chwili opakowania z ulotką ale wiem ze ejst tam cos na ten temat napisane!!!Takze warto ją przewertować!! A co do duszności po syndi ..to rozumiem co czujesz ..ja miałam to samo szczególnie w nocy..miałam wrażenie ze zaraz wybiegne do ubikacji i zwymiotuje..tak było pare razy ale tylko w pierwszy miesiacu...myśle ze Ci przejdzie!!Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olesssia
do NIKITA Gosiek ma racje ja biore trzecie opakowanie ale od samego początku wysypało mnie...po jakimś czasie zauwazysz ze cera mniej sie przetłuszcza i włosy też...dalej jednak bedzie cie wysypywało..przynajmniej ja tak mam ale cierpliwie czekam do konca tego magicznego 3 miesiaca i zoabzce co bedzie sie działo po jego upływie..mam nadzieje ze poprawa bedzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia_22
ja koncze 6 opakowanie Diany i nadal mnie wysypuje;/ takze nie u każdego sprawdza sie czas magicznych 3 miesięcy:(a Syndi ma taki sam skład do Diany wiec działa podobnie choc mam nadzieje ze ma mniej skutkow ubocznych.Teraz na próbę zmieniam na Syndi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DDDDDDDDA
a UROSLY WAM PIERSI PO SYNDI?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GoSiEk_
ja juz biore Diane od ok 7 m-cy i tez mnie czasem wysypuje,np przed okresem lub jak jestem bardzo zestresowana,ale jest zdecydowanie lepiej niz wtedy gdy nie bralam tab.,bo te wszystkie cudowne zele i toniki na mnie nie dzialaja,a teraz sporadycznie cos mi wyskoczy no i co dla mnie najwazniejsze mniej sebum sie wydziela (tzn nie mam juz tak bardzo tlustej cery),a jak jeszcze pokremuje sie moim cudownym kremem to jestem bardzo zadowolona i nie martwie sie ze bede sie swiecic jak psu jajka;p :) urosly mi tez piersi :) jak skoncze to opakowanie diane co mam to zmieniam na syndi bo mysle ze efekty beda lepsze :) pozdr dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olesssia
oj nie ja to juz starciłam nadzieje ze po czymkolwiek urosną mi piersi he he he ;)a co do cery to ja mam jednak nadzieje ze po tym 3 opakowaniu bedzie lepiej;/.Troszke mnie to martwi ze niektórym dłużej schodzi i boje się zę ze mna mozę byc podobnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasza1987.
hej:) co do cery to tez mam okropne problemy, od miesiaca biore antybiotyki doustnie i od 7 dni syndi.mam nadzieje ze jakies efekty beda:P zastanawia mnie to, ze od dwoch dni mam plamienie :/ hmm spotkalyscie sie z czyms takim? pozdroweczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GoSiEk_
do PrettyInScarlet Syndi to jak mi lekarz powiedzial nowsza wersja Diane o podobnym skladzie,ale nie identycznym. Ja juz dlugo biore Diane i zlego slowa o nim nie powiem,chociaz zanim zdecydowalam sie na nie przeczytalam wiele zlych opini na forach,lecz wiekszosc z nich to kompletna bzdura. A moje libido sie nie zmienilo :) Nie wiem jeszcze jak po Syndi,ale Diane polecam :) zreszta jakby ktos sie zle po nich czul to zawsze mozna je odstawic. Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od dzisiaj je zaczynam brac... moje pierwsze tabletki hormonalne... wczesniej był UNIDOX .. będę pisac jak i co... :) Pozdrawiam Was dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studencinka007
GoSiEk_ --> dzieki za odp;)😘🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolalolalolalola
czesc dziewczyny:P biore syndi juz 10 dni, przez kilka dni mialam nudnosci, bole glowy ,plamienia itd, teraz wszytko mi minelo zostaly tylko codzienne plamienia, czy to minie kiedys? ciagnie sie to odkad dostalam okres,skocznyl sie i tak nie przestaje:/ juz mam sredecznie dosyc, prosze o odp, bo nie wiem co mam zrobic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastolatka18
Hej ja dziś będę miała 1 przerwe przy braniu Syndi 35. wcześniej bralam Diane 35 przez 5 opakowan ale po Syndi lepiej jest o wiele i prawie 0 skutków ubocznych jak narazie więc polecam Syndi;) Pomaga na cerę, podtrzymuje podobno efekty leczenia po diane 35.... Tylko ciągle zastanawiam się jak to jest przy zmienie z Diane 35 na Syndi 35 ( ja wzięlam nowe Syndi 35 po 7 dniowej przerwie ) bo ten sam skład co Diane 35. Poprawie zrobiłam???? Proszę o dokłane napisanie jsk postępuje sie przy zmianach... hmm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia17
hej. Biore Syndi35 ponad 1,5 tygodnia i widze ze cera mi sie znacznie poprawila :) czuje sie w porzadku po tych tabletkach zazywam je po raz pierwszy. jesli chodzi o skutki uboczne to mam straszny apetyt:( i czasem kuje mnie cos w dole brzucha. no i piersi mi urosly,ale to chyba dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Ja koncze juz chyba 4 czy 5 opakowanie i jest oki :) Cera mi sie tak nie przetłuszcza ale zauwazylam na twarzy takie wysuszone miejsca i nie wiem czy to od syndi czy nie? Uzywam żelu nawilzajacego do mycia ziaji oliwka i podkladu perfect wear z avonu- myslicie ze to ktorys z nim mi to zafundował? Oprocz tego 1 raz mi sie zdazylo ze zapomnialam wziac 1 pigułki i przypomnialo mi sie niestety biorąc kolejną czyli po 24 godzinach. Wiec chyba nie powinnam robic przerwy tylko wziac kolejne opakowanie nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulu na moście
cześc jestem nowa na tym forum, jestem przy końcu pierwszego opakowania Syndi i jedyne co zauważyłam to napompowane piersi, podskoczyły mi w górę o jakieś dwa cm :D ale za to bolą cały czas jak przed okresem, i zrobiły się twarde, nie wiem czy już panikowac. Specjalnych rewelacji z cerą nie zauważyłam co do owłosienia czekam (ale to pewnie bedzie za 0,5 roku widoczne).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GoSiEk_
do *22* Nie rob przerwy tylko zacznij od razu nastepne opakowianie :) a co do suchych miejsc na twarzy to ja tez tak mam,ale wydaje mi sie ze to przez pogode i slaby krem najwilzajacy,bo jak sie pokremuje kremem Nivea (gruba warstwa) ok 2 razy w tygodni przed spaniem to nie mam suchych miejsc wogole. do lulu na moście nie masz co panikować,to przez hormony cie bola,dlatego tez ci urosły, jak hormony sie juz unormuja to powinno przestac bolec :) Pozdr :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiek dzieki! A krem jaki lepszy- nawilzający czy natłuszczający? masz jakies konkretne typy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GoSiEk_
do *22* Nie ma za co :) wkoncu trzeba sobie pomagac :) ja uzywam na codzien kremu matujacego Siarkowa Moc,lepszego jeszcze nie mialam :) nawilzajace nie daja mi za wiele,wiec od czasu uzywam tłustych,ale to raczej po kąpieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość claudia_84
Witam Was dziewczyny.Zastanawiam sie, bo dermatolog przepisała mi tetralysal,i zel na buzie differin.Na razie wzięłam jedno opakowanie tabletek,wiem ze to za mało na jakiekolwiek zmiany.ostatnio byłam u gina i poleciła mi diane35,albo sindi35,no i przepisala mi diane.Stwiedzila ze to nie przeszkadza żebym brała razem z atybiot.No i naświetliła mi to bardziej różowo.Od wczoraj troche naczytałam sie na forach i zastanawiam sie czy brać je.Czy może poczekać na efekt tetralysalu. Martwi nie to ze sporo dziewczyn czuje problem z żołądkiem,a ja taki mam czasem bez tabletek(niestrawność,nadkwasota)czuje mdłości,jestem szczupła, boję się że sie to nasili po tej mieszance 2 leków. Gina stwierdziła że nie. Ale nie za bardzo teraz wierze.POMOŻCIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odkupie syndi nawet drozej
lub diane gg 11712323

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×