Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
*22*

***** Syndi 35 *****

Polecane posty

Gość nikk27
to jakas totalna bzdura jak sie zle czujesz to lekarz powinien ci po skończeniu opakowania albo zapisać co innego albo zalecić odstawienie. Zmień dziewczyno lekarza., bo nie ma czegos takiego ze trzeba koniecznie wybrać 6 opakowań tabletek zeby zmienic lek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sheeshka
Yessa - zdecydowałam sie i spróbowałam. Hmm... wrażenia jakoś większe dla niego niż dla mnie. :) Dziś zaczęłam przerwę do niedzieli czekam. Trochę się zawiodłam na Twojej poradzie, liczyłam ze wiekszy staż w te klocki masz. No ale ok. Każdy organizm inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bimbamboom
Dziewczyny, biorę Syndi 4 dzień, jak na razie nic złego nie odczuwam, ale ma inne pytanie. Tabletki biore po raz pierwszy i nie wiem jak długo musze sie dodatkowo zabezpieczać, po jakim czasie będę miała 100% pewność, że tabletki zadziałąją? z góry dziękuje za odp i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pollyy
polecam przeczytanie kilku ostatnich stron forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga3023
Ja biore syndi 35 juz 3 miesiąc. nie miałam zadnych skuków ubocznych, żadnych plamień, zadnych bólów nic a nic. czuje sie jakbym ich wcale nie brała, a biore je ze względu na cere która była poprostu straszna no i chodziło mi tez o antykoncepcje. nie rozumiem dlaczego niektóre dziewczyny piszą ze boją sie zeby chlopak konczył w nich, o jakich stosunkach przerywanych i prezerwatywach po co wam to???? przeciez lekarz wyraznie mówi i w ulotce tez pisze to to pigułki antykoncepcyjne i jestescie zabezpieczone juz od pierwszej pigułki. zaufajcie lekarzowi i tej cholernej ulotce a nie wypisujecie jakies głupoty. moim zdaniem dla niektorych antykoncepcja powinna byc poprostu zakazana. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sheeshka staż tu nie ma znaczenia, po prostu mam porównanie i jeśli o mnie chodzi, to wrażenia lepsze niż przy stosunku przerywanym, no ale każdy ma inaczej :) aga3023 ja myślę, że to kwestia ich psychiki a nie głupoty. Dziewczyny "obsesyjnie" ( no może trochę przesadziłam ) boją się ciąży, i mają taką blokadę... A w takim przypadku, nawet przekonywanie ich że na 100% nie zajdą nic tu nie da jeśli nie zmienią swojego psychicznego nastawienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
YO! biore syndi juz od roku. Na poczatku bralam go tylko ze wgledu na tradzik ktory miaalm bardzo mocny ( ropny ), nie miaalm zadnych skutkow ubocznych - nie przytylam ,nic mi nie bylo:) tradzik sie wyleczyl juz po ok 5 mies nic nie miaalm :) sporadycznie cos raz na miesiac malego wyskoczy , ale to nic w porowaniu z tym co bylo na poczatku ;] chcialabym powoli odstawaic anty ale boje sie ze trondzik wroci ... dlatego pytanie do osob ktore braly syndi i odstawily .. czy mialy nawrot i po jakim czasie ?? z gory dzieki za odpowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annaniusia1989
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!czesc dziewczyny ja w zwiazku z temetem : lekarz sie pomylil i zapisal syndi 20 a powinien zapisac syndi 35 . biore dwa lata syndi 35 chociaz nie mialam duzych problemow z cera , wyskoczylo mi czasami cos gdzies ale pomyslalam skoro moge brac taletki antykoncepcyjne ktore dodatkowo na to podzialaja to super . skutecznosc antykoncepcyja swietna nawet jak zapomnialam wziac tabeltki 12 albo i wiecej godzin , najwiecej chyba zdarzylo mi sie 16 godzin , no ale nie odbiegajac od tematu poszlam dzis do ginekologa i powiedzialm ze chcem zmienic te tabletki bo boli mnie glowa jak sie pozneij okazalo to z powodu niedoboru zelaza i ona wlasnie pwoiedziala ze sa teraz nowe tabletki te same hormony tylko ze mniejsza dawka dlatego nazywaja sie syndi 20. zaniepokoilam sie czy mneijsza dawka hormonow jest mniej skuteczna powiedzial ze nie . teraz pozostaje mi kupic te tabletki i je przyjmowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annaniusia1989
DOOOOOO aga3023 powiem ci tak te tebaltki dzialaja od pierwszego dni ich brania . wiem to po sobie - kochalam sie dwie godziny po ich zarzyciu pierwszy raz , i moj partner byl we mnie do konca . tez sie balam ze nie zadzialaja ale ten strach to glupota troche ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annaniusia1989 Syndi 20? pierwsze słyszę... Lekarze często bazgrzą na receptach więc może Ci się coś pomyliło :) poza tym mój lekarz, czasem zapisuje mi Syndi 21, Syndi 42, Syndi 63... ale to nie chodzi o nazwę leku, tylko o ilość opakowań, więc i może w Twoim przypadku tak jest. Poza tym moja rada, jeśli nie masz większych problemów z cerą i zależy Ci tylko na antykoncepcji to ja bym raczej zmieniła na coś słabszego... I nie spóźniała się z tabletką po 16 godzin, gdyż wtedy jest ryzyko zajścia w ciążę a to, że nie zaszłaś to po prostu miałaś "szczęście".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annaniusia1989 Syndi 20? pierwsze słyszę... Lekarze często bazgrzą na receptach więc może Ci się coś pomyliło :) poza tym mój lekarz, czasem zapisuje mi Syndi 21, Syndi 42, Syndi 63... ale to nie chodzi o nazwę leku, tylko o ilość opakowań, więc i może w Twoim przypadku tak jest. Poza tym moja rada, jeśli nie masz większych problemów z cerą i zależy Ci tylko na antykoncepcji to ja bym raczej zmieniła na coś słabszego... I nie spóźniała się z tabletką po 16 godzin, gdyż wtedy jest ryzyko zajścia w ciążę a to, że nie zaszłaś to po prostu miałaś "szczęście".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annaniusia1989
skutecznosc jest obnizona po 12 h czyli jest ryzyko -tak jak napisalas jednak tabletki dzialaja nawet po 16 h na moj organizm tak ze nie zachodze w ciaze . To co wytwarzaja w moim organizmie daje mi skutecznosc antykoncepcyjna nawet gdy zapomne wziac tabeltke 16 h . ale takich experymentow nikomu nie polecam . lekarzem nie jestem wiec nie ejstem w stanie powiedziec czy wytworza u kogos tyle co u mnie skutecznego zagęszczonego śluzu w szyjce macicy, co zapobiega przedostaniu się spermy i tak dobrze zachamuja owulacje jak u mnie . pewne jest ze beda skuteczne jezeli tabletki sie przyjmie z oopoznieniem do 12 godzin a powyzej juz rozne im wyniki wyszly wiec pisza ze jest ryzyko.doktor powiedziala do mnie wyraznie zmniejsze ci dawke hormonow , zapisze ci syndi20 to nowe tabletki te same co syndi35 ale z jeszcze mniejsza dawka hormonu , mniejsza dawka hormonu nie sprawia ze sa to mniej skuteczne tabletki , ty wlasciwie nie masz takich problemow z cera zebys musiala brac te syndi 35 z wieksza dawka hormonow niz te syndi 20 , a czym mniej hormonow tym lepiej powienien reagowac twoj organizm - slabsze skutki uboczne.to prawda co mowisz bo mi tez tak zapisywala Syndi 21, Syndi 42, Syndi 63... - ilosc tabletek innaczej opakowan .syndi20 w aptece nie znalazlam i gdyby nie ta rozmowa z doktor potwierdzial bym zdanie pani farmaceutki ze pani doktor sie pomylila .moze poprostu te tabletki jeszcze do nas nie dotarly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annaniusia1989 najwyraźniej jeszcze nie dotarły... bo ani na internecie nic o nich nie pisze ani nigdzie o nich nie słyszałam. Ja miałam bardzo duże problemy z cerą przed rozpoczęciem brania Syndi 35 i chciałabym zmienić na coś słabszego, jednak boję się że trądzik wróci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nais
Witajcie, zbliżam się już do końca pierwszego opakowania. Na pełen efekt trzeba czekać ok 3 miesiące niemniej ja już zauważyłam pozytywne zmiany. Na początku mi wywaliło trądzikiem tak, że załamać się można, teraz co jakiś czas się pojawia ropna krostka łatwa do usunięcia i jest ich coraz mniej tak jakby z cera pozbywała się jeszcze resztki sebum. Na ten moment jest o połowę lepiej, cera jest rozjaśniona, mniej sie przetłuszcza (włosy też). Zastanawiam się czy mogę sobie wziąć drugie opakowanie bez robienia przerwy...jak byłam na Yasmin przez kilka lat to zdarzało mi się czasami tak robić jak chciałam okres przesunąć na później. Teraz mnie korci żeby wziąć od razu drugie opakowanie żeby nie robić organizmowi przerwy w dostawie hormonów skoro tak dobrze mi się cera oczyszcza...jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja22
Ja dziś zaczynam brać Syndi 35 i zobaczymy jak u mnie zadziała. Mam problemy z trądzikiem od kilku lat i nic tak naprawdę nie pomogło jak do tej pory zobaczymy te tabletki. Opinie są w większości dobre to może i mnie pomogą te środki. Mam tylko pytanie czy po długotrwałym stosowaniu tych tabletek nie będę miała w przyszłości problemów z zajściem w ciąże? Moimi efektami napewno się z wami podzielę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bimbamboom
NAIS- myślę, że przerwa nic nie zaszkodzi, a przeciez sa wskazane. przeciez po 7 dniach i tak zaczynasz je brac, a po co tak szaleć z hormonami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annaniusia1989
bimbamboom - dokladnie jak napisalas nie ma co szalec z hormonami . cykl brania tych tabletek ma wygladac tak ze bierzesz je 21 dni i robisz przerwe , wymyslil to ktos nie tylko po to zeby miec okres a zeby miec przerwe od hormonow , organizm musi troche odpoczac, robia tak ludzie i ja sama tez ze czasami biore drugie opakowanie bez przerwy bo np jade nad morze i nie chciala bym miec w tym czasie okresu ale jak widzisz to skrajne przypadki , po za tym z tego co wiem gdy jest ciaglosc brania tych tabletek np dwa miechy to po tych dwoch miesiacach tak brakuje organizmowi hormonow ze wyskakuej tradzik, bo zbyt dlugo byly dostarczane one organizmowi -tak czytalam , nie dzieje sie tak jak bierzesz miesiac i masz tydzien przerwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nais
Może macie rację dziewczyny :-) No to sobie zrobię tą przerwę, jutro ostatnia tabletka. Ale wiecie co...biust mi tak urósł że masakra...nosiłam 75 c a teraz wyglądam jak Dolly Parton... :-( mam jeszcze staniki z czasów jak byłam bardziej przy kości i trzymałam je bo praktycznie nowe ale nie sądziłam, że będę je nosić...teraz są mi w sam raz :-O :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja22
To źle z tym biustem? ja tam bym chciała żeby mi trochę skoczył ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, zaczęłam metodę antykoncepcji hormonalnej. Lekarz przepisał mi Syndi-35. Chciałabym zapytać od ilu tabletek jestem zabezpieczona i mogę współżyć z chłopakiem (dzisiaj wzięłam 6 tabletkę). Oczekuję szybkiej odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli tabletkę wzięłaś pierwszego dnia okresu [nie minely 24 godziny], to jesteś zabezpieczona od jej połknięcia ; ) natomiast jeśli miało to miejsce 2 - 5 dnia cyklu, musisz stosować dodatkowe zabezpieczenie przez kolejne 7 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swoją drogą też jestem "świeżak" :) wczoraj o 18 połknęłam swoją pierwszą Syndi-35. tak to miałam rok przerwy w tabletkach antykoncepcyjnych [po roku brania - yasminelle, harmonet, cilest, yasmin, yasminelle]. póki co jest OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To czyli juz dzisiaj mogłabym robić ze swoim chłopakiem? Wiedząc, że tabletki działają? Tak wzięłam w pierwszy dzień okresu tak jak kazał lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja22
Ja po 5 tabletkach kochałam się do końca z chłopakiem to myślę, że już działają te tabletki i jestem zabezpieczona????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja22
A pierwszą tabletkę wzięłam pierwszego dnia okresu tak jak kazał lekarz. Miałam obawy, że 5 dni to za wcześnie ale zaryzykowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dissapointed
czesc wszystkim ja bralam syndi przez 4 miesiace i musze przyznac ze byly to najgorsze miesiace mojego zycia te tabletki zrobily masakryczne spustoszenie w moim organizmie przytylam bo apetyt mialam niesamowity za to apetyt na seks spadl mialam hustawki nastrojow bylam spuchnieta jak balon przez wode ktora zatrzymywala sie w moim organizmie co prawda cera sie polepszyla ale dopiero po 3 opakowaniu za to wlosy zaczely mi wypadac garsciami i w tym momencie mocno sie przestraszylam i odstawilam obecnie wszystko powoli wraca do normy ale to co przezylam to byl istny horror.teraz jestem zrazona to tabletek anty i narazie nie chce ich brac ale jak sie wkoncu zdecyduje to zrobie koniecznie badania hormonalne i bedzie wiadomo jakie tabletki moge brac a jakie nie.bo ja po prostu poszlam do ginekologa i poprosilam o tabletki anty ktore dodatkowo pomoga mi na cere i jak widac przeliczyam sie.juz wole wybrac sie do dermatologa a narazie stosowac gumki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dissapointed
aha dodam jeszcze ze biust mi bardzo urosl na poczatku sie z tego cieszylam ale potem osiagnal takie rozmiary ze po prostu nie moglam kupic sobie fajnego stanika bo nie bylo na mnie rozmiaru:/nigdy wiecej syndi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga3023
W aptece, w której ja kupuję opakowanie z 21 pigułkami kosztuje 6.99 zł, a trójpak 20.97 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja22
Ja dziś wzięłam 8 tabletkę i puki co nie jest źle wczoraj miałam lekkie zawroty głowy no i piersi mam cały czas takie jak przed okresem to znaczy większe niż zwykle;-) oby tak dalej... Polecam Syndi 35 ja też zapłaciłam za 3 opakowania ok 22zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×