Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
*22*

***** Syndi 35 *****

Polecane posty

Gość natalex
mnie przepisuje nawet lekarz pierwszego kontaku jesli jest to kontynuacja kuracji antykoncepcyjnej ;) mam do Was pytanie zupelnie z innej beczki: nosze kontakty od 6 lat wczesnie zazywalalm yasmin przez rok potem przerwa i biore 4 opakowanie syndi i pojawil mi sie dziwny objaw: nie moge nosic kontaktow bo od razu mam podraznienie i stany zapalne ;) czy Wy mialyscie moze podobny objaw i czy moge to wiazac z hormonami (ostatni myslnik w skutkach ubocznych to zla tolerancja soczewek kontaktowych)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kropeczek7
Hej! W końcu zaczęłam brać tabletki:) Czuje się świetnie! Zero niepożądanych objawów:) Tylko ciągle się zastanawiam kiedy będę zabezpieczona?? Wzięłam już 3 tabletkę w pierwszy dzień okresu oczywiście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcik**
Hej Dziewczyny. Proszę Was o radę. Wzięłam pierwsze opakowanie Syndi. W poniedziałek rozpoczęłam 7-dniową przerwę. Wcześniej brałam Kontracept i okres zawsze pojawiał mi się w środy. Dzisiaj jest piątek a okresu jak nie było tak nie ma:( zaczynam się martwić.Lekarz zmienił mi kontracept na syndi z powodu plamień przy ostatnim opakowaniu. Czy któraś z Was czekała na okres tak długo? martwi mnie to bardzo bo w poniedziałek mam rozpocząć kolejne opakowanie i nie wiem co zrobić:( Dziękuje za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ann260
Marcik** : nie przejmuj się tym, że okresu jeszcze nie masz, bo pojawi się na pewno:) a jak się nie zjawi, to i tak weź tabletkę w ten dzień, który powinnaś. mi się kończy opakowanie i dopiero na 4 dzień dostaję okres, nie martw się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ann260
Kropeczek7: jesteś zabezpieczona od pierwszej tabletki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kropeczek7
Wielkie dzięki za odpowiedź:) Już jestem spokojna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majówka111
kupie syndi35 najlepiej odbior warszawa krolewnazsercemzdrewna@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczka18
WITAM OSTRZEGAM DZIEWCZYNY BIORACE YASM,INELLE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczka18
WITAM.OSTRZEGAM DZIEWCZYNY KTORE BIORA YASMINELLE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczka18
FAJNIE ZE JA W SOBOTE WZIELAM PIGULE 2 GODZ PO ZWYKLEJ PORZE A POTEM PUSCILAM PAWIA I PRAWDOPODOBNIE ODDALAM KIBELKOWI MOJA PIGULECZKE :-( RACZEJ NIE BALAM SIE O ZABEZPIECZENIE BO TO DOP KTORYS DZIEN ALE BALAM SIE ZE COS BEDZIE NIE TAK Z MOIM CYKLEM MIESIACXZKOWYM, NASTEPNEGO DNIA NORMALNIE NASTEPNA PIGULE WZIELAM I NIC NIE ODCXZULAM CZY COS MI SIE STANIE/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniczka18 nic ci nie będzie, poza tym że radziłabym się dodatkowo zabezpieczać. Dlaczego ostrzegasz dziewczyny przed jakimikolwiek tabletkami? Przecież każdy organizm reaguje inaczej i każdemu lepiej odpowiada inna dawka hormonów więc niekoniecznie tabletki które tobie nie pasowały muszą nie odpowiadać komuś innemu. pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska82
Witam:)Ja własnie jestem po pierwszym opakowaniu syndi i w trakcie miesiaczki.Pod koniec opakowania wszelkie moje dolegliwosci (mdłosci,bóle głowy i sennosc)przeszły jak ręka odjoł,ale ciekawi mnie czy przy braniu następneo opakowania te złe samopoczucia znowu bedzie?mam nadzieje ze nie.Martwi mnie jednak fakt ze przy braniu tabletek moja cera pogorszyła sie,a przeciez miała sie poprawic,juz sama nie wiem,przypuszczam ze po jednym opakowaniu nie bede miała buzi jak modelka,ale dlaczego mam jeszcze wiecej syfkow czy któras z Was tez tak ma?pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pollyy88
ja tak mam :/ przy Yasminelle miałam idealną cerę. żadnych pryszczyków nawet podczas przerwy a teraz niestety wyskakują :( a Syndi przyjmuję już pół roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa24
czy podczas brania tabletek syndi uprawiacie seks bez zabezpieczenia czy jednak stosujecie prezerwatywy??bo nie wiem czy pomimo ochrony przez tabletki moge zaryzykowac seks bez gumek:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KLRA
ja jestem narazie w trakcie pierwszego opakowania więc chyba za wcześnie na plusy i miunsy ... organizm musi sie przyzwyczaić i każdna z nas może mieć inne zdanie na temat Syndi 35 bo każdy organizm jest inny . i potrzeba czasu aby ( jakies 3 - 5 mcy pewnie ) aby zabaczyc czy np. cera bedzie ładniejsza ... ja mam pytanko do tych dziewczyn doświadczonych z Syndi 35 a więc moje Drogie czy miałyście problemy z wypadaniem włosów biorąc lek ? bo to co narazie zauważyłam to problem z wypadaniem włosów . nie wiem czy to skutek uboczny ( i czy taki może być ) czy po prostu ot tak na lato jak zwierzak moje włosy wypadają ;) pozdrawiam Was ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska82
aaa24,Ja byłam na badaniu u mojego gin.(kazał mi przyjsc w połowie opakowania zeby zobaczyc jak jajniki reaguja na syndi),i z tego co mi powiedział to żaden "z tych ruchliwych":)raczej sie nie przedostanie.Takze spokojna głowa i używaj dowoli:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ann260
miska82 : ja też miałam problem z cerą i zamiast polepszać- pogarszało mi się. ale teraz już przestało a biorę ponad pół roku :) aaa24 : jeśli bierzesz tabletki, to jesteś zabezpieczona :) oczywiście żadna antykoncepcja nie daje stuprocentowego zabezpieczenia, ale ja od pół roku polegam na Syndi-35 i kocham się bez dodatkowego zabezpieczenia i wpadki jeszcze nie miałam :) a zawsze mój partner kończy w środku. KLRA : co do wypadania włosów to miałam ten sam problem i musiałam ściąć... mam nadzieję, że odrosną jak najszybciej i się wzmocnią czy coś i nie będą wypadały. inaczej będę musiała zrezygnować z brania tabletek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliiia
Witam, biorę syni od 10 miesiecy, sa bardzo dobre wedlug mnie, cera lepieeeeejjjjj, nie ma humorów, okres bezbolesny, zadnyc skutków ubocznych. naprawde polecam, p.s no i nie zabiera ochoty na seks;) jak w przypadku innych tabletek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliiia
ja tez nosze soczewki kontaktowe, ale nie mam problemu a syndi przyjmuje juz od roku. moze masz poprostu juz slabe soczewki. no nie wiem, albo jakies zapalenie spojówek czy cos.mysle ze syndi az tak na to nie wplywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ann260
a co do humorków, to teraz je mam coraz częściej ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renia18
Czesc:) mam taki maly probem:) zazywam Syndi 35 juz 3 miesiac ale tym razem postanowilam nie robic 7dniowej przerwy ( jechalam ze znajomymi na tydzien i nie bylo mi na reke zeby w trakcie wyjazdu miec okres;/). Gdy wzielam 1 tabletke z drugiego opakowania zaczely sie problemy. w nocy bardzo wymiotowalam, a z kazdym nasteppnym dniem coraz bardziej bolal mnie brzuch, mialam mdlosci, a wczoraj dopadl mnie okopny bol jajnikow (wzielam 4 tabletki przeciwbolowe i nic nie pomagalo) lezalam tylko z termoforem na brzuchu i myslalam kiedy to sie skonczy;/. bol nie przechodzi. jutro mam wizyte u ginekologa. Boje sie ze to ciaza. i tu mam pytanie do Was. Czy uwazacie ze mozliwe byloby zajscie w ciaze zazywajac non stop bez tej przerwy tabletki? ( 1 opakowanie zazywalam troszke nieregularnie powinnam zazywac o 19 a bralam raz o 18 raz o 22 - roznie. teraz zazywam jak trzeba). z moim chlopakiem pierwszy raz kochalam sie przy 2 tabletce z drugiego opakowania. Jak myslicie jest prawdopodobienstwo? Prosze o odpowiedzi i przepraszam za taki dlugi esej;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sofcik
Witam! Zaczynam brać o dzisiaj syndi 35 mam pytanie!? Czy któraś z was po zażywaniu tych pigułek zaczęłyście przybierać na wadze proszę o odpowiedz :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ann260
Sofcik: ja nie przybrałam na wadze :) wręcz przeciwnie :) straciłam parę kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa24
ja rowniez nie zauwazylam narazie zadnych objaw przybierania na wadze. nie stwierdzilam tez zwiekszonego ani zmniejszonego apetytu. mam taka sama waga jak przed rozpoczeciem Syndi (w tej chwili jestem przy 2 opakowaniu wiec mam nadzieje ze tak pozostanie). mysle ze jest to kwestia organizmu i nie jest regula czy sie przybiera na wadze czy wrecz przeciwnie chudnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annawio
ja bire juz trzecie opakowanie syndi-35. Ogólnie jestem zadowolona, zadnyh zawrótów głowy czy innych skutków ubocznych, nie przytyłam też itd. Zaczełam je brac głównie w celu pozbycia się trądziku z twarzy no i właściwie mam go z głowy. Gdzie niegdzie jakis syfek, albo jakas blizna(zniknie z czasem). W porywniniu z tym co było wcześniej to moja twrz wygląda super. Tylko jedno mnie załamuje. Odkąd zaczełam brac te tabletki to wszystkie pryszcze jakby z buzi zaczeły mi sie przenosic na plecy;| teraz na plecach mam ich mnóstwo, a jestm obcięta na boba wiec jesli pójde na basen to wszystko bedzie widać, jednym słowem masakra:/ znacie jakies sposoby zeby cos zrobic z trądzkiem na plecach??? wiem ze jak sie opale to one troche znikną ale pierw i tak sie musze tak pokazać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sofcik
Ja leczę trądzik od 6 lat i nie mam na niego żadnego skutecznego sposobu z doświadczenia wiem ze słonce pomaga tylko 'na chwile' później syfki pojawiają się na nowo i jest ich jeszcze więcej :) Proponuje wybrać się do dermatologa ponieważ każdy z nas ma inny rodzaj skóry jednemu pomoże krem za 5 zł innemu dopiero za 50 ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megii18
cześć, jestem nowa na forum, a mam pewne pytania dotyczące Syndi 35...dziś byłam u ginekologa i przepisała mi Syndi i Yasminelle mam sobie zadecydować, które zacznę brać. są to moje pierwsze tabletki anty., nie współżyję, chciałam je zacząć brać w celu poprawy cery i regulacji okresu itp. jednak obawiam się, że przytyję:/ strasznie się tego boję! jestem drobna ważę, 42kg i mam 160cm. jestem ciekawa waszych nieporządanych objawów:) i mam jeszcze jedno pytanie, czy można zażyć pierwszą tabletkę nie w pierwszym dniu okresu? czy trzeba czekać aż do pierwszego krwawienia?:) dzięki i czekam na odpowiedzi:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sofcik
Moja ginekolog uważa że tabletki Yasminelle sa dla wariatów iż ma wiecej hormonów :) proponuje syndi :) Tabletke nalezy zażyć w pierwszy dzień okresu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pollyy88
ja brałam Yasminelle przez rok czasu i byłam baaaaardzo zadowolona :D no tylko że kosztują ponad 40 zł a a Syndi zaledwie 7zł. Może zacznij od tańszych. Jeżeli nie będą odpowiadały to spróbuj z Yasminelle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megii18
dziękuję za odpowiedź:) chyba skłonię się ku SYNDI:) tylko zastanawiam się, czy jak bym wzięła tabletkę przed okresem to czy coś by się stało? nurtuje mnie to, ponieważ z moim okresem różnie bywa:/ raz jest a czasami go nie ma bardzo długoooo...ginekolog wspomniała, że można zażyć wcześniej, jednak w ulotkach nic na ten temat nie piszą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×