Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
*22*

***** Syndi 35 *****

Polecane posty

Gość Sylwiaaaa
prooosze pisaaaaaaaaać na moje gg pzdr:**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcheex
Tak jak wiele dziewczyn mówi, Syndi nie wywołują żadnych skutków ubocznych. Biorę je ponad pół roku i są super. Wzięłam je na problemy z cerą, które były po prostu niewyobrażalne. Po 3 miesiącach cera znacznie sie poprawiła a teraz wypryski pojawiają się sporadycznie, np przed miesiączką. jedyna różnica jaka odczułam to lekkie powiększenie biustu i dziwne uczucie w podbrzuszu, jakbym miała dostać miesiączkę, ale to nie jest ból o pojawia się sporadycznie. W dodatku Syndi sa bardzo tanie. Słyszałam też od wielu koleżanek, że Cilest jest niezbyt przyjemny i tutaj też przeczytałam takie opinie. Zastanawiam sie tylko nad jednym- Syndi musi być silne, tzn mieć dużo hormonów skoro jest przeznaczone do zwalczania trądziku więc ciekawe czemu Cilest, jako słabszy tak źle działa. Może ma jakiś niedobry składnik, hm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcheex
Aha, i jeszcze jedno. Miałam strasznie przetłuszczającą się cerę a teraz musze używać kosmetyków do cery suchej, także przestrzegam :) Tzn cieszę się, że wydzielanie sebum tak się zmniejszyło ale muszę teraz bardzo mocno nawilżać cerę bo będę suszkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ganja
oj uwierzcie mi, że nawet mega przesuszona cera jest o niebo lepsza od tego smalcu który zawsze miałam. No i nie ma syfów!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diankakac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolaa121
a co z antykoncepcja:)?skuteczne?bo zaczełam czytac,ale strasznie duzo tego i doczytałam sie tylko na temat cery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naresca
w moim przypadku - biore od 7 miesiecy - skuteczne w pelni. dziewczyny nie mowily nic o wpadkach, wiec u nich tez dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość camdenDdD
a ja sie tylko chcialam pochwalic cera. jade na 5 opakowniu i jestem zachwycona! wczeniej mialam mega ogromny problem. z domu wstyd byl wychodzic, wydawalam mase kasy na jakies 'najlepsze ponoc' leki. i nic. 6 tyg antybiotykow nic nie wskuralo. a teraz bez makijazu wygladam lepiej niz 5 mies temu po obrobce photoshopem :)! tylko dokonczyc leczenie blizn/czerwonych plamek i czas cieszyc sie wakacjami. nie poddawajcie sie dziewczyny! juz po 4 mies efekt was przerosnie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolaa121
czyli jak nie było nic o wpadkach to ja tez zaufam!dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b-c
a jak leczysz blizny> zna ktos w miare skuteczny sposob? bo zostalo mi pare przebarwien po syfkach :P a coraz blizej lato i chcialabym moc zrezygnowac z makijazu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolaa121
mam pytanie....bo skonczyło mi sie juz jedno opakowanie,a dzis konczy mi sie 7 dniowa przerwa i jutro biore juz pierwsza tab. z drugiego opakowania i czy od pierwszej tablety bede mogła współrzyc bez dodatkowych zabezbieczen czy lepiej odczekac kikla dni ze wzgledu na to ze zaczynam jakby od poczatku(bo nowe opakowanie)?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naresca
lekarze mowia ze od drugiego opakowania jest juz bezpiecznie. ja wspolzylam bez zabezpieczen przy drugim opakowaniu i w ciazy nie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b-c
jezeli bralas regularnie to jestes w pelni zabezpieczona. juz przy pierwszym opakowaniu. o ile je rozpoczniesz 1. dnia miesiączki tabletki działają. taka jest opinia lekarzy. ale wiadomo baby, jak to baby panikuja ( a ja zawsze najbardziej :) wiec uwazaja ze przy pierwszym opakowaniu trzeba uwazac. ale spokojnie. nie musisz sie dodatkowo zabezpieczac. tabsy dzialaja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sirion
hey dziewczyny..ja biore syndi35 juz piaty miesiac i od samego poczatku dziwnie sie czuje.oczywiscie nie codziennie,ale bywaja u mnie zawroty głowy czy nudności..a mam pytanie czy spotkalyscie sie z takim czymś ze pomimo zażywania tabletek któraś ze znajomych zaszla w ciąże??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naresca
kilka postow wyżej pisałam o tym, że takiej wpadki na forum nie zarejestrowałam:) a co do złego samopoczucia... miewam. i zawroty głowy i 'poranne' nudności, które z reguły mnie przerażają, też się ze dwa razy zdarzyły. najczęsciej na początku nowego opakowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolaa121
a takie problemy o których piszecie:mdłości,zawroty itp nie wpływaja na zmniejszenie skutecznosci tabletek?czy tylko przy wymiotach jest taka możliwość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agula1234
no ja mam troche inny problem z tymi tabletkami....musze je brac ze względu na nieregularny okres(przez cały zeszły rok miałam jedynie 3 razy okres:)) ale niepodobaja mi sie te tabletki bo...tyje po nich strsznie....zrobiłam sie taka kuleczka po nich że szok!!czy tylko ja mam taki z tym problem??wziełam juz dwa opakowania a mam jeszcze jedno.....litości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witam wszystkich
skonczylam brac pierwsze opakowanie. na szczescie nie odczuwalam zadnych wiekszych skutkow ubocznych:) za to urosly mi piersi:D i troche przytylam z czego jestem ogromnie zadowolona bo mam spora niedowage. oby tak dalej:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie, czy któraś z was kocha się podczas przerwy w braniu tabletek i stosuje żadnego dodatkowego zabezpieczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam na myśli przerwę 7-dniową i czy nie stosujecie dodatkowego zabezpieczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość camelcia
she_85 przecież w ulotce wyraźnie jest napisane że w przerwie też jesteś zabezpieczona jeśli w 8 dniu rozpoczniesz nowe opakowanie. Jesteś bezpieczna przez cały czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niby tak, tylko, że jest napisane, że \"nie powinna zajść w ciążę\". kiedy zaczęła wam się poprawiać cera? bo ja skończyłam 3 opakowanie i nie powiem, żeby było lepiej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b-c
mi zaczela poprawiac sie kolo 5 opakowania...wiec cierpliwosci wskazana o ile przyjmujesz regularnie, to w czasie przerwy jestes zabezpieczona tak samo, jak w ciagu tych 21 dni przyjmowania. Ale wazne jest, zebys wziela 1. tabletke nastepnego blistra dokladnie 8 dnia. jesli przedluzyc przerwe stosunki z tcyh 7 dni moga byc niezapezpieczone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Mam problem, chodzi o to że przez 1,5roku używałam plastry\" evra\" teraz zmieniam plastry na tabletki syndi-35 . Po wizycie u lekarza byłam pewna że pierwszą tabletkę mam zażyć w pierwszym dniu przyklejenia plastra (czyli po 7-dniowej przerwie) teraz nie jestem pewna i nie wiem kiedy powinnam zażyć tabletkę jeżeli znacie odpowiedz to proszę napiszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate89
hej dziewczyny!! :) dzisiaj byłam pierwszy raz u ginekologa i zapisała mi syndi 35 jako środek antykoncepcujny.. Kupiłam 3 opakowania,ale trochę się boję brać tych tabsów, bo z tego co piszą na ulotce i z wypowiedzi niektórych dziewczyn na tym forum wynika,że po tym dzieją się jakieś straszne rzeczy.. ;/ no i mam wielki dylemat: czy brać, czy pójść po jakieś inne tabletki?? Mam pytania": 1.odnośnie noszenia soczewek i brania tego leku i 2.stosowania jednocześnie z syndi maści Clindacne... Bardzo proszę o info, bo strasznie się martwię :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naresca
a jakie to straszne rzeczy wyczytała koleżanka z ulotki? jeśli chodzi o możliwe skutki uboczne, to każdy lek ma przerażająca liste co może się stać:)) nic strasznego się nie dzieje, jeśli nie panujesz nad jedzeniem - przytyjesz, tak jak na wszystkich hormonalnych środkach:) jeśli będziesz brała regularnie - nie zajdziesz w ciążę. a pierwszą pigułę powinno się dla bezpieczeństwa brać po skończeniu poprzedniego opakowania (plastra) - bez przerwy. mi lekarz też mówił, żeby wziąć po 7 dniach przerwy, ale ulotka radzi inaczej, więc przerwy nie robiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Panie!! Mam do Was pytanko! Czy z Syndi-35 jest tak samo jak z innymi tabletkami? Chodzi mi o to, że jak się wybierze jedno opakowanie, a nie chce się okresu to można wziąć drugie opakowanie, bez robienia przerwy? W ulotce tego nie ma a jest to dla mnie ważne, ponieważ okres wypada mi akurat na weekend majowy, a wtedy przyjeżdża mój luby - hehe rozumiecie o co mi chodzi?! :) Proszę o rzetelną odpowiedź! Z góry dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziortza
hej mam pytanie. Syndi 35 biorę już 10 dni (to moje pierwsze opakowanie): cera, włosy - ok, samopoczucie również, ale martwi mnie plamienie - cały czas go mam (mój okres trwa zwykle 5-6 dni) czy któraś z was tez tak miała i czy może to być spowodowane tym ze biorę tabletki zawsze po śniadaniu ale o różnej godzinie (raz to jest 7:00 innym razem 9:00). aha i czuje lekki ból w podbrzuszu. Czy jest coś nie tak - powinnam sie martwić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naresca
syndi jak każde inne - nie chcesz okresu-nie robisz przerwy. nie wiem jakk inne dziewczyny, ale ja bez przerwy jestem tak znerwicowana, że nawet na seks nie mam ochoty:) a plamień, choć sama nie miałam, bym się nie przejmowała. przy pierwszym opakowaniu się często zdarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelaaa
hej Dziewczyny, pisałam na forum jakieś dwa miesiące temu o swoich wątpliwościach co do syndi, ale jestem już po dwóch opakowaniach i muszę przyznać, że tabletki są skuteczne, pod względem antykoncepcyjnym jak i trądzikowym. Nie używam żadnych dodatkowych metod antykoncepcji i wszystko jest OK!:) poza tym włosy mniej się przetłuszczają i cera jakby wygląda lepiej (przynajmniej nie gorzej) ;) ogólnie samopoczucie w porządku, żadnych skutków ubocznych. Polecam Syndi, tym bardziej że cena jest bardzo korzystna (ok.9zł) a co do dostępności, to na Dolnym Śląsku są we wszystkich aptekach:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×