Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
*22*

***** Syndi 35 *****

Polecane posty

Gość Agula1234
apropo tego tycia czy ktosw ie moze czy po skonczeniu brania tych tabletek masa ciała wraca sama do swojej normalnej wagi?:)było fantastycznie w sumie:)czy musze sie odchudzac jesli chce zrzucic te kilka kilo które mi przybylo?:/ a co z piersiami?:)bo one akurat fajnie ze mi urosly i tak mogloby juz zostać:D jak któras co wie to niech pisze!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nauticaaaa
Hej ;) ja jestem w połowie mojego pierwsazego opakowania Syndi i kurde strasznie często mam krwawienia (małe w sumie no ale są :/). Czytałam na ulotce, że to niby nie ma się czym martwić no ale niepokoi mnie, że tak często :/ to na pewno normalne? Chce mieć również pewność, że te tabsy są skuteczną metodą antykoncepcji nawet mimo tych dziwnych krwawień... W sumie wyebiram się do gin w tym tygodniu ale chcę wiedzieć co o tym myślicie ;P Pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naresca
tycie wynika glownie z przejedzenia. jesli cwiczysz i pilnujesz apetytu - nie przytyjesz, jesli natomiast przytylas, to po odstawieniu apetyt zmaleje, ale same kilogramy sie nie zrzuca, trzeba cwiczyc. drugim el tycia na pigulkach jest odkladanie sie wody w organizmie, ktora po odstawieniu rzeczywiscie znika. mi biust urosl do bardzo duzego D i mam go dosc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey dziewczyny:) mam problem biorę syndi 35 od 2 miesięcy,dowiedziałam sie ze w lipcu będę miała dwie operacje jedna na wycięcie migdałów i jeszcze zabieg na ucho.Czy muszę odstawiać tabletki? w internecie nic o tym nie pisze a w ulotce pisze ze należy odstawić przed rozległa operacja np.jamy brzusznej a wycięcie migdałów to raczej zabieg fakt w znieczuleniu ogólnym ale nic wielkiego, nie wiecie może nic na ten temat? Pozdrawiam Asia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b-c
najpewniej zapytac sie lekarza, ktory jest bardziej kompetentny od nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanko jutro zaczne nowe opakowanie znaczy 2 i chce zmienic godzine na 16 . Czy nie robi to różnicy jakiejś? Bo wcześniej brałam od 17. a i jeszcze jedno jak mam biegunke to musze sie dodatkowo zabezpieczyc czy nie mam czego sie bac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b-c
zmiana o godzine to naprawde nic... spokojnie mozesz to zrobic. a co do biegunki to tak. tabletki wchlaniaja sie ok 4 godzin. i jezeli dostalas biegunke w tym czasie,moze to oznaczac ze tabletka nie w pelni sie wchlonela i zabezpieczenie jest niepelne. zalecaja przez 7 nastepnych dni sie dodatkowo zabezpieczac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agula1234
ech,szkoda ze te zbedne kilogramy same nie spadna potem;)jednak tzreba bedziesie za siebie wziąśc po skonzeniu tych tabletek...ech...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate89
Joyeuse i asiu_mielec ja również miałam podobne objawy, wczoraj zaczęłam brać piguły i po godzinie trzęsłam się z zimna :/ w ogóle czułam się jakby mnie ktoś obuchem w głowę uderzył-taka dziwnie zamroczona :/ no i do tego nudności-szczególnie rano i wieczorem :/ dzisiaj drugi dzień, zobaczymy jak będzie w następnych... ehh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate89
Zapomniałam jeszcze dodać o samopoczuciu psychicznym: zawsze miałam hmmm temperament :P ale teraz stałam się zbyt nerwowa :( byle bzdura doprowadza mnie do szału :( no i pojawiły się lekkie stany depresyjne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Mam pytanie odnośśnie stosowania tabletek Syndi. Jak ich używać. Jest to moje pierwsze starcie z tabletkami antykoncepcyjnymi więc będę wdzięczna za pomoc. Tabletki zaczynają się od \"Pn\" a dziś mamy czwarter, wiec powinnam brac tabletke pierwszą z brzegu? czy tabletke oznaczoną \" Cz\"? jesli tak, to co z poprzednimi (trzema) tabletkami? z góry dziękuję za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate89
do kartki: Bierzesz tableteczkę oznaczoną Cz, a tamte pozostałe po prostu idą do kosza... Mam nadzieję że będzie ok :) Gut Lak :D Ja po dwóch dniach brania tabsów niestety odstawiam :( Straszne depresje mnie biorą, takie że siedzę i wyję w poduszkę,a na nic innego nie mam siły i ochoty :( A tu za 3 dni matura... Syndi 35 stanowczo nie dla mnie :( Spróbuję z czymś innym... A może ktoś chce odkupić 2 op., bo mi zostały?? Mail: kate8910@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet mnie nie strasz, ja też mam w poniedziałek mature! wolałabym iść tam z dobrym sapomoczuciem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate89
oj już sama nie wiem co robić: odstawić czy nie... Może nie ? A może tak?? Ratuuunku :( Czy którejś z Was przeszły te stany depresyjne? Może to chwilowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, jestem zielona jeśli chodzi o te tematy, ale jedno jest pewne, tabletkami hormonalnymi nie możesz tak się bawić, zażywaj je dalej i umów się na wizytę do ginekologa ( mój gin z góry zaznaczył, że gdyby coś się działo niepokojącego, nie mam odstawiać tabletek od razu, tylko przyjść do niego, i tam coś zaradzimy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate89
Tak, tylko że na wizytę u mojego ginekologa czeka się 3 miesiące.. A pani doktor też nie jest zbyt rozmowna- wydaje tylko receptę, bez żadnego wywiadu i cała wizyta trwa z 8 min... Niestety- przychodnia publiczna :/ Chyba pójdę gdzieś prywatnie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolaa121
do :kate89 "Bierzesz tableteczkę oznaczoną Cz, a tamte pozostałe po prostu idą do kosza..." -do jakiego kosza?!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolaa121
Dziewczyny tak dla upewnienia czy chlopak moze dochodzic we mnie? napewno nie zajde w ciaze ( przyjmuje tabletki regularnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate89
do karolaa121: ten kosz to po prostu taka przenośnia była :P chodziło mi o to,że nie bierzemy niewykorzystanych tabletek, a oddajemy je do apteki (tak jest ekologicznie, nie zanieczyszczamy środowiska)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość camelcia
kate89 o co ci chodzi z tymi niewykorzystanymi tabletkami? Przecież oznaczenie dni jest dla naszej wygody. ZAWSZE bierzemy wszystkie tabletki z blistra. Bierzesz 21 tabletek i robisz 7 dni przerwy nie ważne czy zaczynasz w piątek czy poniedziałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate89
do camelcia: ale na ulotce jest napisane, że jeśli zaczynasz brać tabletki w srodę,to bierzesz tabl. oznaczoną "śr" a nie oznaczoną "pon", czyż nie?? Te 2 tabletki zostają w blistrze,a Ty zaczynasz następne opakowanie, tak by razem dojść do 21 tabletek, później robisz 7-dniową przerwę.. Tak ja to rozumiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolla121
do:kate89 Dla Twojego dobra albo przeczytaj jeszcze raz ze zrozumieniem ulotke,albo wczesniejsze wypowiedzi dziewczyn jak brac tabletki albo najlepiej przejdz sie do ginekologa i z nim o tym pogadaj.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hhehe dziewczyno skąd ty sie urwałaś \"tabletki do kosza\" a to dobre:P przecież wszystkie tabletki w opakowaniu maja ten sam poziom hormonów i można sobie brać jakąkolwiek z obojętnie jakiego dnia tygodnia, po prostu trzeba wybrać wszystkie.Jak można nie wiedzieć tego biorąc tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaelle91
ej glupie pytanie mam co mam zrobic zeby juz kafeteria nie przesylala mi mejli z kazda wypowiedzia na tym forum zapycha mi poczte!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasia_o2
Hej dziewczyny! mam takie pytanko dotyczące wypowiedzi b-c: " juz przy pierwszym opakowaniu o ile je rozpoczniesz 1. dnia miesiączki tabletki działają. taka jest opinia lekarzy" ja nie brałam wcześniej żadnych tabletek antykoncepcyjnych i w śr wzięlam moja pierwsza tabletke gdyż byl to 1 dzien miesiączki. moje pytanie brzmi: czy jestem faktycznie tak jak pisała b-c chroniona przed ciazą od 1 tabletki 1 opakowania?? i czy jeżeli przy 3 tabletce czyli wczoraj razem z chlopakiem uprawialismy petting, przy czym bylismy ostrozni i nie doszlo do wytrysku ale wydzielil sie plyn przed wytryskiem czy moglo dosc do zaplodnienia? wogole czy jest to mozliwe zeby w poscieli plemniki przezyly? bo czytalam rozne opinie i naprawde nie wiem co myslec, a jak to napisała b-c baby są panikary, a ja to juz jestem chyba histeryczką ;/ w dodatku moja pani ginekolog mowila ze po zazyciu 1 tabletki jest mozliwość zajścia w ciąże i teraz to już naprawdę nie wiem co mam myśleć.. POMOCY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b-c
wczoraj bylam u mojej gin i ona potwierdzila, ze od pierwszej tabletki jestedsmy zabezpieczone. ale bywam na roznych forach i spotykam sie z roznymi opiniami. sama nie wiem co o tym myslec.ja nie mialam tego problemu, bo zaczelam brac od 5tego dnia cyklu, z przyczyn zdrowotnych i z gory wiedzialam ze jestem niezabezpieczona... ale znajac zycie malo ktora decyduje sie na wspolzycie bez dodatkowego zabezpieczenia od pierwszej tabletki:P i tak psychika robi swoje. po pierwsze trzeba czuc sie zabezpieczonym a dopiero pozniej mozna myslec jak to w zycie wprowadzic nie ma mozliwosci, zeby sperma ktora znajduje sie na poscieli Cie zaplodnila... nie wiem co musialabys z nia robic aby do tego doszlo... A co do pettingu... w tym plynie przed wytryskiem znajduja sie plemniki, ale nie jest ich tyle co w nasieniu. nie wiem jak wygladal ten petting.. ale nawet jesli plyn ten dostal sie w okolice zewnetrznych drog rodnych, to szanse sa niewielkie, minimalne, ale sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasia_o2
uhum. trochę mnie uspokoiłaś ;) co prawda prześcieradło było troche mokre, a ja byłam w dżinsach ale nie miałam mokrych spodni.. troche nas poniosło ;)), ale myśle że w ciązy raczej nie jestem. oby..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b-c
dawniej tez panikowalam podczas pettingu w ubraniu. tez pisalam posty na innym forum. na szczescie zostalam uspokojona, ze przez ciuchy w ciaze sie nie zachodzi:P poki co nie zaszlam :P bez ciuchow tez nie:P z czasem bedziesz mniej panikowac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasia_o2
dzięki serdecznie za zrozumienie i za odpowiedź, nawet nie wiesz jak mnie uspokoiłaś.. :) wogóle to Syndi35 dostałam, ponieważ mój okres strasznie się rozregulował i okropnie brzuch mnie bolał podczas miesiączek.. poszłam do gina i okazało się, że mam powiększony jajnik, nadżerke i zbyt wysoki poziom androstendionu i testosteronu.. przepisała mi syndi i w sumie nic wiecej mi na ten temat nie powiedziala ;/ dopiero z tego forum dowiedziałam się co i jak z tymi tabletkami :) dlatego tez postanowilam napisac zw z moim problemem ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×