Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
*22*

***** Syndi 35 *****

Polecane posty

Gość gaelle91
kochane me drogie;D biore syndi 3 miesiac i przytylam 3 kilo nawet ograniczając jedzenie tyję a to dla mnie katasrofa;/ urosly mi piersi mam krotki, bezbolesny okres( a wszesniej wolałam umrzeć nic dostac okres, bo wiedzialam co mnie czeka) stany depresyjne wystepowały tylko na poczatku a cera taka jaka byla zero poprawy nie jestem z natury cierpliwa ale jak czytalam wasze komentarze to nie powiem troche sie na duchu podniosłam a no i mam pytanko opalałyscie sie na solarium biorac syndi? bo ja musze zaczac teraz chodzic i w sumie boje sie ze wyskocza mi jakies plamy albo przeparwienia z gory dzieki za odp,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naresca
mój lekarz powiedział, że żeby nie przytyć na pigułach, trzeba jeść 1/3 tego, co się jadło przed nimi:) ja na yasmin przytyłam 10 , teraz biore syndi i próbuję zrzucić.choć powiem szczerze, że bardzo ciężko. jeśli masz bolesne okresy, to prwdopodobnie nie miną:/ brałam harmonet przez 3 miesiące i bolało tak, że strach (a i bez piguł nigdy mnie nie boli>. więc, jeśli po 3 opakowaniach wciąż cierpisz, zmień, co cię bedę czarować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki Mam do was pytanko. wczoraj wzięłam 12 tabletkę Syndi 35. Po 11 zaczęłam już normalnie współżyć do końca z chłopakiem. Są to moje pierwsze tabletki antykoncepcyjne. Pierwszą tabletkę wzięłam o 22 bo okres dostałam koło 21. Później już o stałej porze czyli o 17. Raz wzięłam o 18 bo zapomniałam. Moje pytanko; Mam się czego obawiać, że wpadłam. Skoro już brałam 11 tabletek? ODP prosze bo sie martwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam o jednym :D. po 12 tabletkach twarz mi się pogorszyła, nawet więcej- na plecach też mi zaczęło coś wyskakiwać. Ale tym się nie martwię poczekam na efekty. Bolą mnie jedynie piersi, trochę powiększył mi się apetyt a co za tym idzie - tycie. Syndi biorę z 2 powodów; -by pozbyć się pryszczy i niepotrzebnych włosków - by się zabezpieczyć Mam nadzieje, że tabletki te sa dobre bo najbardziej zależy mi na zabezpieczeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b-c
z tego co zrozumialam. spoznilas sie o godzine tak? martwic mozesz sie zaczac dopiero gdy minie powyzej 12 h. wiec nie martw sie wszystko jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki No tak spóźniłam godzinę ale przy 3 tabletce a byłam po 11 jak zaczęłam współżyć i tego się boje. W sumie przez 8 miesięcy nie widziałam żadnego zabezpieczenia na oczy. Stosowałam stosunek przerywany mimo tego wiem że tą metodę nie można w ogóle nazwać zabezpieczeniem. A jakoś się udawało. Teraz jak biorę tabsy to zaczęłam się bać. Chce się kochać do końca bo stosunek przerywany może prowadzić do impotencji,a mimo tego boje się by nie wpaść Słyszałam, że tabletki są bezpieczne jeśli o to chodzi bo wpadka może być przez to że się nie weźmie albo spóźni z wzięciem tabletki. A wy jak sądzicie mogę spokojnie spać i kochać się już po wzięciu 12 tabletek. Dziś będzie 13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze jedno. Tak jak kilkakrotnie mówiłam mam za sobą 12 tabletek a ja mimo wszystko dalej plamie. Na początku zwykły okres później to leciało mi coś czarnego a teraz niewielkie plamienia krwi. Czy to normalne Podkreślam to moje pierwsze tabletki w życiu Na marginesie mam takiego ginekologa że masakra nic się od niej nie dowiem. Nawet mi nie powiedziała kiedy mogę współżyć. Musze chyba zmienić lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ganja
Plamienia w pierwszych miesiącach są normalne. Co do solarium ja chodzę regularnie i nic mi się nie dzieje. Co do cery znaczna poprawa dopiero po 5 miesiącach. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b-c
rozumiem ze panikujesz :) skads to znam :) poczytaj dokladnie ulotke :) jest wyrazne napisane, ze o ile zdarzylas wziac zapomniana tabletke do 12 godzin od godziny o ktorej bierzesz stale, to zabezpieczenie jest w pelni zachowane.. Nasz organizm to nie jest komputerek, ze musisz brac co do minuty, bo nagle spadnie poziom hormonow i ciaza... po wzieciu ostatniej tabletki z blistra krwawienie z odstawienia pojawia sie dopiero po 2-6 dni. czyl ten poziom powolutku spada. gdyby to byly nagle skoki, to chyba kazda z forumowiczek bylaby " zaciazala" bo pewniej kazdej zdarzyla sie "obsuwa" 1-2 godzin jak nie wiecej :) przy pierwszym opakowaniu plamienie jest normalne... jesli przy nastepnych opakowaniach nie zniknie... idz do lekarza ( moze zmien, skoro ten Twoj jest taki zly) i przedyskutuj zmiane tabsow,. Ale poki co nie masz sie czym martwic :) pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nian333
Wielkie dzięki za otuchę Ze zmianą lekarza musze pomyśleć ale czy tabletki zmienić to nie wiem. Pierw chce sie pozbyć pryszczy a później pomyśle nad zmianą tabsów. Dobrze się czuje tylko bolą piersi (ale niech bolą sa za to większe bo nabrzmiałe) a apetyt to w sumie dokładnie nie wiem czy od tabletek bo przed braniem ich coś zaczęłam więcej jeść.Dobra jestem już po 3 spaniach z chłopakiem zobaczymy więc co będzie . :D:D:D mam nadzieje że nic heh. napisze jak coś. A dziewczynka co z paleniem papierosów Bo solarka to wiadomo że można no chyba że są już uzależnione i chodzą po 20 min 2 razy w tyg (znam takie przypadki) Ja chodze tak 3 razy w miesiącu czasem 2 więc tym to się nie martwie ale palę paczke dziennie i to jest kłopot. Wpływa na co to na skuteczność tabsów czy na organizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakręconaaa89
hej ;) ja od dzisiaj zaczęłam przjmować Syndi-35, a została mi przepisana tylko ze względu na bardzo nieregularne okresy, bo z cerą nie mam zupełnie problemów (nielicząc, że mi sie wysusza ;P), jak i z nadmiernym owłosieniem. Zauważyłam, że od kiedy współzyje to jakby mi się te okresy unormowały i były odziwo co miesiąc (raz na początku, raz w środku, a raz na końcu miesiąca, ale zawsze ;)), więc głównie chciałabym przyjmować je jako antykoncepcję (chcoiaż wykryto u mnie łagodne PCO, to i tak sie boję żeby nie wpaść, bo jeszcze nie jestem gotowa na bycie matką ;P), bo głównie stosowałam z moim partnerem antykoncepcję w postaci prezerwatywy lub stosunku przerywanego (ile stresu się najadłam przez takie cuś, więc wole dobrze się zabezpieczyć ;P), no ale teraz mam Syndi ;P hehe tylko czy byście mogły mi powiedzieć od kiedy najlepiej mogę zacząć uprawiać seks (od której tabletki, bo dzisiaj była pierwsza), nio i czy skutki uboczne w postaci tycia i nietolerancji soczewek kontaktowych wystąpiły u wszystkich? (nio oczywiście u tych co noszą takie soczewki ;P) Bo w sumie nie mam ochoty przytyć, a wolałabym schudnąć ;P hehe. Z góry dziękuję za jakąś odpowiedź. 3MAJCIE SIĘ :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katja425
Hej DziewczynyPewnie jestem kolejna przewrazliwiona dziewczyna, ale prosze o porade. Rowniez stosuje Syndi, we srode skonczylam 2-gie opakowanie. W piatek i sobote mialam stosunki z chlopakiem i ciagle mysle, czy w tej przerwie w braniu tabletek jest w pelni zabezpieczona i nie musze sie martwic. Z gory dziekuje i bede wdzieczna za wszelkie odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b-c
o ile wzielas tabletke w pierwszy dzien miesiaczki, to zabezpieczona jestes od 1 tabletki. jesli nie... przez pierwszy miesiac lepiej uwazac stosunki podczas 7 dniowej przerwy sa zabezpieczone pod warunkiem, ze 1 tabletke nastepnego blistra wezmiesz bez opoznienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katja425
Dziekuje Ci. Niestety moj lekarz za wiele mi nie powiedzial, stąd te watpliwosci. A jeszcze jedno-czy wystapienie miesiaczki w tej przerwie daje pewnosc, ze wszystko jest ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutek123
gaelle91 raczej nie radze chodzic na solarium. Ja co prawda brałam Diane 35 ale po solarium zrobiły mi sie przebarwienia na twarzy. Cięzko to usunąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aja19
piszecie niektore ze podczas przyjmowania syndi 35 przytylyscie, po jakim czasie zauwazylyscie zmiane masy ciala?? dzieki za odp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b-c
o ile okres jest w miare normalny to powinno byc wszystko ok. podobno okres moze wystepowac przez 3 pierwsze miesiace ciazy, ale jest on skapy. a co do wagi. to moja gin powiedziala to tak " jak sie nie je, to sie nie tyje" i w sumie duzo prawdy. oczywiscie mozemy czuc sie troche ociezale i spuchniete, ale jest to spowodowane gromadzeniem sie wody w organizmie. ja przyznam, ze czasaemi mam napady glodu i wtedy tyje mi sie troche,, ale jesli staram sie kontrolowac apetyt to jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaelle91
smytek123 troche mnie zmartwiłas bo bylamn na solarium juz dwa razy ale narazie jeszcze mi sie nic nie dzieje a po ktorym razie ci sie to stalo??duzo sie opalalas? co jak bede brac w lato? tzn ze nie moge sie opalac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odkupie syndi lub diane pilnie
niegrzecznaosiemnastka@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neeomi
Hej dziwczyny! Mam do was pytanie. Dzisiaj rano zorientowałam się, że zapomniałamwziąść wczorajszej tabletki!Na ulotce jest napisane, że powinnam zażyc tą tabletkę pominietą i jeśli opakowanie skończy sie przed upływem 7 dni, a u w moim przypadku tak jest, skoncze je w sobote......to powinnam nie robić przerwy tylko brać tabletki z nastempnego opakowanie. Kurcze, bardzo mnie to zmartwiło...czy naprawde tak trzeba? Tzn., że nie bede miała okresu? Nie można mimo wszystko zrobic przerwy i postempować tak jak zawsze? Prosze odpiszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b-c
skoro ulotka tak mowi, to nic madrzejszego nie wymyslisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia_mielec
O rany... Dziewczyny teraz to ja się boje tych tabletek ;) jak poszłam do ginekologa to powiedzialam ze zastanawiam sie nad tabletkami, bez zapytania mnie od razu wypisala mi recepte, no ok, mam zamiar brac. Tylko ze pale papierosy (a słyszałam ze nie powinno sie, bo to osłabia działanie tabletek i wystepuja jeszcze jakies inne dolegliwości po tym) i strasznie się boje że przytyje a to dla mnie nie zbyt dobre rozwiązanie bo przez zimę i tak kilka kilo mi przybyło :P no i własnie... chodze na solarium- przebarwienia itd.... Brałam kiedyś już tabletki anty, ale to bylo bardzo bardzo, niby nie przytyłam, ale pojawiły mi sie rozstepy na pośladkach.... (czytając ulotke byłam w szoku)!! Co o tym sądzicie, może jakaś rada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia_mielec
aha- dodatem jeszcze LUBIE JEŚĆ :) ale ostatnio się ograniczam, biore tabletki oczyszczające i pije herbatki antylipidowe! Bardzo pomagają na "boczki i nie tylko"!! tylko nie wiem czy można to brać przy Sindi-35 (ale o to już zapytam lekarza) Jakby ktoś był zainteresowany prosze piszcie do mnie -> jestem w firmie z kosmetykami i suplementami diety!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh chyba się zgłosze do Ciebie po jakieś herbatki na odchudzanie :D:D:D. Ja uwielniam jeść, a przytyło mi się dlatego że jem a nie przez tabletki :D:D:D Co do papierosów heh... pale paczke dziennie i kończe własnie opakowanie tbsów i jest oki. Tylko piersi mnie bolą a reszta oki :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b-c
mnie tez bolą.. juz z 8 miesiecy... wiec raczej Ci to nie przejdzie... tzn. przechodzi podczas 7 dniowej przerwy.. ale wtedy boli cos innego :P taki nasz marny los :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia_mielec
To jest fakt... w większości przypadków piersi bolą przez cały okres brania tabletek...ale jakie są duże i jędrne :) no chyba ze urosną 3 razy większe tak jak moje kiedys to nie jest ciekawie... bo robią sie czerwone blizny zwane ROZSTĘPAMi!! A co do papierosów, to pytam bo wole być pewna, bo w ulotkach pisali, że kobiety biorące tabletki i palące papierosy mają większe prawdopodobieństwo zachorowania na raka piersi itd... Ale kurde strasza w tych ulotkach- mogli by pisać same dobre rzeczy to kobiety by sie nie bały (tak jak ja) (oczywiście to jest żartem) NINA33... bardzo chętnie pomogę :) Dopasuje ci taki zestawik, że będziesz piękniutka i szczuplutka ;) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej... Zastanawiam sie nad tabletkami. Hmm... Syndi bardzo mi odpowiada bo mam problemy z cera. Doslownie wszedzie mogą mi nagle wyskoczyć krostki. Brr... I cena tez jest ok tzn malo powiedziane ok. No i oczywiście nie chce wpaść. Syndi to dobry wybór?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karo85
Hej dziewczyny właśnie wziełam 1 tabletke,ale ja dostałam te tabletki na policystyczne jajniki a tu czytam o problemach z cera??????????????????????chyba mi sie udzielilo od tego czytania bo głowa mnie zaczęła bolec,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia_mielec
Karo 85- oj racja.. głowa idzie rozboleć! ale to nie wina dziewczyn.... każdy je bierze na inne 'dolegliwości' jedni reagują dobrze, inni inaczej... no coż, na to nie ma reguły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×