Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
*22*

***** Syndi 35 *****

Polecane posty

Gość asia_mielec
Nina 33, podaj mi prosze swojego maila to ci wszystko powysyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
belciunia@buziaczek.pl ja chce sie tak mniej wiecej zorientowac w cenach i wogole na czym to dziala wiec nie gwarantuje niczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pina_156
Witam Dziewczyny. Mam pytanie i prosbe o jakies informacje. Od 2 miesiecy rowniez biore Syndi, w zeszła srode skonczylam 2-gie opakowanie. W piatek i sobote(czyli 2 dni pozniej) mialam stosunki z moim chlopakiem. Nurtuje mnie mysl, czy ochrona antykoncepcyjna w tych tygodniowych przerwach jest rowniez zachowana(wiem, ze tak jest napisane w ulotce, ale...). Dodam, ze tabletki codziennie zazywalam w tych samych porach(ewentualnie godzina odstepu). W niedziele pojawil mi sie okres. Wczoraj, w czwartek zaczelam kolejne opakowanie. Czy nie powinnam sie niczym martwic? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate89
hej Asiu! Ja również jestem zainteresowana tymi herbatkami, bo niestety te 2 kilo przydałoby się zrzucić :] dziewczyny, plis, niech któraś mi napisze jak jest z maścią Clindacne i stosowaniem Syndi, bo w ulotce jest napisane żeby nie łączyć Syndi z antybiotykami,ale chyba chodzi o jakieś konkretne nazwy... Oj ulotka straszy, ale jestem dobrej myśli:) Boję się jedynie utycia i powstania jakiś skrzepów żylnych, o czym piszą w ulotce :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate89
mój mail: kate8910@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b-c
z tego co sie orientuje, chodzi o antybiotyki doustne... masci raczej nie przesiakaja do krwioobiegu, wiec nie moga przeciwdzialac hormonom zawartym w tabletkach. sama stosuja masc na tradzik z antybiotykiem nieustannie i poki co nic sie nie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate89
Dzięki b-c :) No to jeden problem z głowy, mam nadzieję że ze skórą będzie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ganja
Ja tam brałam antybiotyki doustne wraz z hormonami nie raz i jakoś nic mi się nie działo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karo85
no jestem po 2 tabletce,niby sie czuje dobrze, apetytu nie mam w ogole ale moze dlatego ze mam zapalenie krtani i inny antybiotyk,ale za to mam zawroty glowy i jakos mi niedobrze szczegolnie rano...pozdrawiam pobieraczki syndi35

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michasia123
Hejka a ja mam takie pytanko czy spozywanie alkoholu robi jakas roznice w skutecznosci tabletek anty? Poprostu jesli imprezuje z alkoholem i pozniej jeszcze chce z chlopakiem wspolzyc to czy sa one wtedy mniej skuteczne czy tak samo dzialaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b-c
sa tak samo skuteczne, pod warunkiem, ze nie wypijesz za duzo alkoholu i zwrocisz ich w przeciagu 4 godzin od wziecia :) pzdr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia_mielec
pierwszy dzień brania tabletek.... bardzo bolesny.... powiem szczerze że takich bóli jeszcze nie miałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolaa121
dziewczyny!jezeli za 2 dni konczy mi sie opakowanie czyli za te kilka dni dostane okres, a zalezy mi zeby go nie miec w tym czasie to słyszałam ze mozna nie robic przerwy i pierwsza tablete z nowego opakowania wziasc kolejnego dnia po skonczeniu opakowania poprzedniego?tak?sa jakies skutki uboczne?czy tylko brak okresu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolaa121
wiecie co na to ginekolog moze mowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka146
Hej Dziewczyny. Wlasnie zaczełam 3 opakowanie Syndi. I fatalnie sie czuje:/ Mam zawroty głowy i boli mnie podbrzusze i w ogole caly brzuch(zoładek, watroba). Takie objawy mialam przy 1-szym opakowaniu, a przy drugim nie bylo zadnych. Czy Wy tez tak mialyscie/macie? Czy nie powinnam sie przejmowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GoSiEk_
DO : karolaa121 Hey :) Raz lub dwa zdarzyło mi się że zapomniałam tabletki,wiec nie robiłam przerwy,tylko zaczynałam następne opakowanie po skonczeniu obecnego. Szczerze to nie miałam żadnych objawów ubocznych,ale ginekolog to nie był zadowolony jak mu o tym powiedzialam,wiec pewnie istnieje jakies ryzyko. Wiec zastanow sie jeszcze nad tym.Moze jednak okres nie jest taki zły ;p DO : ninka146 myśle że powinnas isc z tym problemem do ginekologa,bo tak nie powinno być. Pozdr ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b-c
mysle, ze skoro na ulotce jest napisane ze mozna, to w wyjatkowych sytuacjach mozna :P nie polecam przy pierwszym opakowaniu, bo lepiej przyzwyczajac organizm powolutku, a takze powinnysmy obserwowac jak reagujemy. wazne, zeby nie robic tego nagminnie.. raz od swieta.. zabezpieczenie jest takie samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka146
Przejmuje sie czy wszystko jest w porzadku, bo w tej 7-dniowej przerwie wspolzylam z chlopakiem. I dlatego te objawy mnie martwia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasia_o2
Czy Syndi zapewni mi wysoką ochronę przed zajściem w ciążę?? Proszę o odpowiedź i pozdrawiam ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ! Ja mam takie 2 pytanka: - Czy Syndi dziualaja juz w pierwszym miesiacu stosowania? -I martwi mnie taka sytuacja... Gdyz w sobote wzielam ostatnia tabletkę pierwszego opakowania i teraz zgodnie z ulotką mam teraz 7 dniową przerwe, w której, zgodnie z ulotką ma się dostać okres?? Wczesniej moj cykl wynosił ok 32- 34 dni, to teraz mój cykl sam sie skruci?? Tabletki go tez regulują? Czy jest to przykład dla regularnego 29- dniowego okres ? Wiec mam normalnie po 7 dniach zaczac stosowac syndi 2 opakowanie i czekac na okres? Prosze o odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b-c
nie chce byc niemila.. ale prosze nowe forumowiczki, zeby najpierw przeczytaly caly watek.. a pozniej niech zadaja pytania. wiekszosc z nich pojawila sie juz kilka razy wczesniej,. a watpie, zeby ktokolwiek tutaj mial ochote i czas na pisanie tego samego po raz enty :) po pierwsze krwawienie jakie wystepuje podczas 7dniowej przerwy nie jest miesiaczka. nazywamy to krwawieniem z odstawienia. tak wiec podczas brania tabsow, nie martwisz sie tym, jak wczesniej wystepowala u Ciebie miesiaczka, bo jej po prostu nie dostajesz. natomiast krwawienie z odstawienia pojawia sie z zwiazku ze spadkiem poziomu hormonow podczas przerwy :) pzdr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanko dzis czyli we wtorek wzielam ostatnia tabletke. czyli w przyszly wtorek znow biore tabletke z nowego opakowania tak czy w srode bo sie troche zamotalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b-c
nastepna tabletke bierzesz w srode/... zawsze zaczynasz opakowanie tego samego dnia.. a skoro skonczylas we wtorek znaczy ze pierwsza wzielas w srode

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naresca
1. niezaleznie od wczesniejszej dlugosci cyklu, krwawienie nastapi w czasie 7mio dniowej przerwy. jesli jej nie zrobisz, nastapi w trakcie tej, ktora zrobisz. 2. jesli dzisiaj (we wtorek) wzielas ostatnia tabletke, czekasz 7DNI (sroda, czw,pia,sob,niedz,pon,wt)i osmego dnia zaczynasz nowe opakowanie - czyli w srode. cykl przy braniu tabletek trwa 28 dni - 21 z pigulka i 7 dni bez. 3. pigulki maja chyba najnizszy wskaznik pearl'a, ew plastry maja jeszcze nizszy, tak wiec, wg statystyk, pigula jest najlepsza forma zabezpieczenia. 4 co do pierwszego miesiaca brania - lekarze mowia roznie. moj powiedzial, ze zabezpieczona jestem, ale nie na tyle, zeby ufac samej pigulce. mi zalecil dodatkowe zabezpieczenie w trakcie pierwszego miesiaca i tego sie trzymalam przy kazdej zmianie pigulek tudziez po przerwie w braniu. tak wiec pierwszy miesiac - zabezpieczaj sie guma. pamietaj, ze nie wolno stosowac globulek itp, poza tym sa srednio skuteczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka347
Do Naresca Witam, widze, ze jestes dobrze zorientowana w tamacie, dlatego prosiłabym o porade, mam nadzieje, ze to nie bedzie zbyt intymne pytanie Czy w czasie 7-dniowej przerwy w braniu tabletek nie zabezpieczałas sie w zaden inny spsob? Ja 2 tyg temu skonczylam 2-gie opakowanie i w czasie tej przerwy wspolzylam z chlopakiem i chcialabym miec pewnosc, ze to jest bezpieczne. Tabletki zawsze brałam regularnie i nowe opakowanie rowniez zaczełam bez opoznienia. Z gory dziekuje za odpowiedz. Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dzieki za pomoc wezme w srode :D:D:D troche jestem nie w temacie dlatego wole was sie pytac mam taka babke ginekologa ze mi nic nie wyjasni kompletnie . Moja kol. byla u niej i nie zrozumiala czegos to na nia sie wydarla ze jak ona nie mogla zrozumiec. Na razie pochodze bo wiadomo teraz tylko po recepte a pozniej zmienie lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naresca
nie zabezpieczam sie w trakcie przerwy:) a wspolzyje przy pigulkach 2 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joyeuse
Witam dziewczyny! Przeczytałam całe 18 stron waszych "wyznań" i nigdzie nie wyczytałam o problemie który mnie dotyczy po zażywaniu Syndi-35 . Sa to moje pierwsze tabletki anty.dzisiaj wziełam 7 tabletke i niby nie mam żadnych skutków ubocznych poza tym że jest mi strasznie zimno wrecz czuje sie tak jakbym miała wysoka goraczke a wieczory są JESZCZE BARDZIEJ TRAGICZNE temperature mierzyłam i ani rtęc drgnie 36,6.Czy może któraś z was tez tak się czuła -to minie czy zrezygnować z Syndi-35 Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia_mielec
Joyeuse ja tez tak czuje przez 5 dni (bo tyle biore), ale moze dlatego że nie wyleczyłam do końca przeziebienia, a temperatura tak jak u Ciebie 36.6 A poza tym to objawy chyba normalne (choć nie dla mnie i mojego otoczenia hehe)- jestem straaasznym nerwuskiem! Dziś to myślałam że wszytskich wokół siebie wystrzelam- wystarczyło jedno słowo które mi sie nie spodobało i już .... ASIA ATAK :D + płacz A poza tym to mam zmułe... w tą sobote mam wesele i.... jedna pierś wręcz wylewa mi się ze stanika, a druga ani drgneła :( oczywiście zawsze miałam z tym kłopot, ale teraz różnica jest kolosalna :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aja19
mam 2 pytania. zaczelam brac juz 3 opakowanie syndi i: - czy chlopak moze dochodzic we mnie? czy napewno nie zajde w ciaze jesli przyjmuje tabletki regularnie? - czy jak oprocz tabletek na cere przyjmuje jeszcze tetralysal to on nie zakluca dzialania tabletek anty ?? z gory dzieki za odp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×