Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
*22*

***** Syndi 35 *****

Polecane posty

ja jestem w gorszej sytuacji bo nie wiedziałam ze recepta jest wazna tylko miesiac i poszłam po 2 miesiacach i sie dowiedziałam i teraz musze kupowac po normalnej cenie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inesia
Cześć dziewczyny :D Biore syndi od tygodnia i zastanawiam się czy moge juz współzyc z moim miskiem :) może wie ktos po jakim one czasie dzialaja antykoncepcyjnie? i czy naprawde są warte zaufania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pollyy
od pierwszej tabletki jeżeli wzięłaś ją w pierwszy dzień miesiączki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inesia
dzięki bardzo za odp. :) i tak dalej sie boje ale mam nadzieje,że przezwycieze ten strach :) Nie słyszałam jeszcze żebyś ktoś wpadł przy anty Syndi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amilly
Hejki Dziewczyny! Biorę Syndi już rok, ale mam pytanie. Jeśli zażywam tabletki czasami o 19, czasami o 22 godzinie. Czy to zmniejsza ich działanie antykoncepcyjne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karaluszek_060
Witam serdecznie, bardzo oczekuje odpowiedzi. Otoz biore aktualnie tabletki YAZ niestety kiepsko na mnie dzialaja...zostaja mi 3 tabletki do konca a ja juz dostaje okres ;/ wiec beznadziejnie...do tego stan cery MASAKRA !!! co chwile jakies niespodzianki otrzymalam zmiane tabletek na SYNDI35 czy jak je zaczne brac to jak dlugo bede czekac na poprawe cery?????? to dla mnie mega wazne ;/ bo juz nie moge wytrzymac ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karaluszek_060
Amilly, na pewno nie zmniejsza. Masz czas 12h zeby skutecznosc byla zachowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli bierzesz pigulki już od roku to może czas zajrzeć wreszcie do ulotki! Z niej dowiesz się czy takie opóźnienie 3 godzinne ma znaczenie czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawa cery to sprawa indywidualna każdej osoby, w ulotce jest podane że do pół roku zauważysz poprawę. Ja zauważyłam dopiero przy 5 opakowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amilly
Już nie raz zajrzałam do ulotki, ale wolałam się upewnic, gdyż tam było napisane tylko, że jesli nie wezme załóczorejm a rano i nie mi8nie 12 godzin to nic sie nie stanie, ale chcialam wiedziec czy na dłuższa mete nie zmniejsza to dzialania, że biorę je o różnych godzinach, ale w granicy zmiany do trzech godzin. W każdym razie dzięki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimi2222
Dziewczyny mam pytanie. Biore Syndi juz 7 miesiecy. pod koniec czerwca minie rok odkad wziełam pierwszą pigułke. Podobno po roku brania robi sie 3-miesieczną przerwe. No i tu zaczyna sie problem. Po odstawieniu podobno znów wystepują problemy z cerą, a jak wiadomo lato i wakacje. Czy mogłabym wstrzymac sie z przerwą te 2-3 miesiace i zrobić ją dopiero we wrzesniu? czy ktoś miał tak samo jak ja?Czy przerwy od pigułek są takie ważne? Nie mam zanych skutków ubocznych, nic a nic czuje sie dobrze. Czy są dziewczyny ktore nie robią wogole przerw? jak to jest? Prosze o odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to czy sie robi przerwe to chyba powinien ginekolog powiedziec i zadecydowac... z tego co gdzies kiedys czytałam o dziewczyny brały po 2 lata tabletki bez przerw zadnych...radze sie skonsultowac z ginekologiem i wtedy powiedzieć o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witam laski p
mam takie pytanko :) czy można stosować do syndi 35 także globułki dopochwowe? zwiększą one ochronę przed niechcianą ciążą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina777777
co mi bedzie dolegac skoro wzielam 2 tabletki naraz ,,,, bo poprzedniego dnia zapomnialam o niej ,,CZEKAM NA ODPOWIEDZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pollyy
nic Ci się nie stanie poza tym że ochrona może być zmniejszona. jeśli bierze się tabletki to nie można "zapomnieć". i później dziewczyny się dziwią ze mino antykoncepcji jest dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie czytelniczki ;) i te co biora Syndi-35. Ja biore te tabletki od 4 dni i powiem wAm,że nie chce zapeszać,ale wszystko jest oK. To są moje pierwsze tabletki w życiu antykoncepcyjne xd. KUpiłam jedno opakowanie za 6,99 a lekarz zapisał mi od razu 3 opakowania,więc wykupiłam. Mam do was pytanie,czy Wy chodzicie normalnie niekiedy na solarium.? bo czytałam w ulotce że powinnos ie unikać promienie ultra ,solarium Nie wiem dlaczego.Więc dlatego was pytam czy chodzicie bo nie cche isc jak nie wiem czy cos moze sie stac. Pozdrawiam gorąco :) .Czekam na odpowiedzii . p.S od której tabletki zaczęliście współżyć.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina8989
cześć dziewczyny :) mam problem ;/ słuchajcie biore od 2tyg. syndi i ostatnio zapomnialam wziac pigułki bylo to 4 dni temu... od kiedy znowu będę odpowiednio zabezpieczona? bardzo ważne,czekam na odp. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amilly
Nadal jestes zabezpieczona, ale w mniejszym stopniu. Radziłabym jednak trochę poczekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina8989
troche tzn. ile? :) podniosłaś mnie na duchu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli wzięłam tabletkę o 19.30 i po 2h pogoniło mnie do ubikacji z dość rzadkim stolcem -tylko raz (niestety muszę się tak wyrazić, bo nie wiem jak inaczej to mam ująć) to czy tabletka mi się wchłonęła czy mogłam ją wydalić i muszę używać dodatkowego zabezpieczenia teraz czy raczej nic mi nie grozi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mogłaś ją wydalic.zalezy od organizmu moze zdążyła sie wchłonąć ale ja bym raczej uwazała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pollyy
tabletka wchłania sie od 3 do 4 godzin. Czasem warto zajrzeć do ulotki. trzeba było wziąć drugą na wszelki wypadek.. To by na pewno nie zaszkodziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja biorę Syndi już 2,5 roku (bez przerwy)... jednak byłam ostatnio u gin. i mi powiedziała, że już pora przestać brać Syndi (dodam jeszcze że nie odczuwam nic niepokojącego). Dostałam jeszcze 3 opakowania ale po nich mam zamiar zmienić pigułki na inne (te typowo antykoncepcyjne) ponieważ nie obciążają one tak organizmu. Jedyne co mnie martwi to CERA!!:/ Boję się okropnie, że ten koszmar (trądzik) wróci :(( czy może któraś z was była w podobnej sytuacji i zmieniała syndi na inne tabletki? i jak to jest ze stanem cery w takim wypadku...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luna 25
czesć dziewczyny jeśli któraś chce sie czegoś dowiedzieć na temat stosowania syndi 35 lub odstawienia tabletek to podaję swój nr gg 697561 odpowiem na wszystkie pytania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulubienieckasi
Hej Moja dziewczyna zaczeła brac Syndi-35 jakieś pięć miesięcy temu... Tabletki przyjmuje tak jak jest to napisane na ulotce... po zakonczeniu opakowania robi 7-dniową przerwę... krwawienia dostaje w 6 dniu tej przerwy... no i po 7 dniach mimo krwawienia tabletki przyjmuje tak jak jest napisane na opakowaniu... tylko chciałem zapytać czy to normalne ze krwawienia nie dostaje np 12 każdego miesiąc czy 13 każdego miesiąca ...tylko jest to inna data?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pollyy
ale dostaje zawsze tego samego dnia czyli np w piątek. na jedno wychodzi :P jakby dostawała 13stego to raz byłby to wtorek raz środa itd a tak ma krwawienie zawsze tego samego dnia tygodnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulubienieckasi
no zazwyczaj tak.... na poczatku co prawda dostawała w niedzielę a teraz przesuneło się to na poniedziałek... czyli nie ma się czego obawiać wszytko jest ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pollyy
Wszystko jest ok :) tak powinno być :) 21 dni przyjmuje tabletki, robi 7 dni przerwy i 8 dnia bierze pierwszą tabletkę z kolejnego opakowania. ja uregulowałam to sobie tak, że krwawienie zawsze mam w piątek. weekend mi się zaczyna na uczelni więc nie muszę się męczyć w szkole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia18_08
Witam, mam taki problem. wczoraj zapomniałam wziąć tabletki (14-tej). dziś wzięłam 15 tabletkę o normalnej porze. czy powinnam dziś wziąć też tą wczorajszą? i jeszcze jedna sprawa. w sobotę kochałam się z moim chłopakiem i czy jest możliwość żebym zaszła w ciążę? proszę o odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia18_08
Witam, mam taki problem. wczoraj zapomniałam wziąć tabletkę (14-tą). dziś wzięłam 15 tabletkę o normalnej porze. czy powinnam dziś wziąć też tą wczorajszą? i jeszcze jedna sprawa. w sobotę kochałam się z moim chłopakiem i czy jest możliwość żebym zaszła w ciążę? proszę o odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×