Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
*22*

***** Syndi 35 *****

Polecane posty

Gość Maita
Witam ponownie panienki! :) Mam właśnie 7 dniową przerwę po 2 opakowaniu syndi. Waga w normie, na początku trochę podskoczyła ale szybko opanowałam sytuację, piersi troszkę się powiększyły, włosy i skóra mniej się przetłuszczają, poprawy z cerą jeszcze nie widzę ale wiem że na to trzeba jeszcze poczekać. Martwi mnie jedynie kwestia pełnej antykocepcji tych tabletek. Niby wszystko jest ok a ja jakoś boję i nie mogę się przełamać do seksu bez dodatkowych zabezpieczeń. Wiem może to bez sensu ale juz tak mam. Naprawde w pełni im ufacie dziewczyny? Mogę być spokojna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maita
Chłopaka może konczyć we mnie bez obaw o jakieś hmmm nieprzewidziane konsekwencje??? Proszę niech wypowie się jakaś bardziej doświadczona koleżanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luna 25
do Maita:tak chŁopak może w tobie dojść pod warunkiem że systematycznie stosujesz antykoncepcje,ryzyko ciąży wynosi 1 na 100 przypadków stosowania tak mówi mój gin a przeważnie te osoby zachodzą w ciąże które nieprawidŁowo stosują tabletki.Dawno mnie tu nie byŁo jestem podczas pierwszego naturalnego okresu po odstawieniu narazie wszystko ok bóle gŁowy i zŁe samopoczucie minęŁy ogólnie dobre znoszę ciekawe co będzie dalej.Narazie cera ok.Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maita
gorąco dziękuje za odpowiedź, wszystko stosuje regularnie i prawidłowo ale jednak nutka niepewności pozostaje... musze sie w koncu przełamać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) dlugo sie nie odzywalam, ale postanowilam przyjac strategie im dluzej tym lepiej - tzn. stosowalam Syndi przez 3 tygodnie i teraz mam na to lepsze, calosciowe spojrzenie:) u mnie zadnych skutkow ubocznych:) tylko twarz mi troche wysadzilo syfami, ale wy tez o tym pisalyscie, a licze ze zejda:) no i super wplyw na moje piersi - wieksze o rozmiar:) takze po pierwszym opakowaniu jestem bardzo zadowolona:) aha, zapomnialabym, nie mialam czysto bialego sluzu tylko zabarwiony na brazowo, to bylo troche frustrujace ale nie uciazliwe:) wczoraj wzielam ostatnia tabletke a teraz czekam na @, zobaczymy jaka bedzie - zawsze byly cholernie bolesne wiec licze ze po tym sie cos zmienilo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maita
Tak tak ja też miałam taki kolor śluzu ale tylko przy pierwszym opakowaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam taki śluz do 5 opakowania i było go naprawdę dużo tak że codziennie wkładki higieniczne:/ teraz kończę 6 opakowanie i już mam normalny biały lub lekko żółtawy i jest go skąpo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepewna_______009
hej... lekarz zapisal mi ten lek jako antykoncepcje.... ale duzo naczytalam sie, ze jest on przede wszystkim na problemy z cera... jestem dosc mloda, a chciala bym zaczac wspolzycie z chlopakiem, i w miare mozliwosci zabezpieczyc sie przed wczesnym zostaniem mama.... i moje pytanie brzmi, czy jezeli jest to srodek przede wszystkim na cere to czy skutecznie dziala jako antykoncepcja?????? i tak na poczatku chyba wolala bym stosowac dodatkowo prezerwatywy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maita
do niepewna. tez na początku miałam tego typu wątpliwości bo dostałam to typowo jako antykoncepcje a nie na poprawę cery. bałam się tak samo jak ty ale teraz juz wiem ze zupełnie niepotrzebnie. wszystko działa takk jak powinno. działanie anty w pełni skuteczne a uwierz mi ze sprawdzałam nie raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maita
Mam do was pytanko. czy brak krwawienia z odstawienia zawsze musi oznaczać ciaze? Własnie czekam na okres i jakoś go nie widać... Troch się stresuje bo to już 4 dzien przerwy a ostatnio dostałam juz przy 2 dniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepewna_______009
hehe i Maita mowisz mi ze w pelni dzialaja a tu sama sie denerwujesz? :D hehe nie no chciala bym zaufac im, ale sadze ze dodatkowo i tak bedzie jakies zabezpieczneie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! ja jestem po 3 opakowaniu i nie narzekam, antykoncepcja działa jak nalezy! akurat jutro mam dostac okres:) do Maita, nie martw sie na okres masz 7 dni! ja tez sie denerwowałam jak nie dostawałam długo okresu a sie okazało ze mam w 6 dniu dopiero, a juz zaczelam na poczatku panikowac, jezeli sa to twoje pierwsze tabletki to moze Ci sie dopiero uregulowac to kiedy bedziesz dostawała okres:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepewna_______009
aa_psik a czy to sa Twoje pierwsze tabletki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepewna_______009
a na poczatku jakos odczowalam jakis niepokoj? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepewna_______009
odczowalas tam mialo byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, jasne ze tak:P ale z tego co pamietam to chyba po 2 tyg. nie stosowałam juz zadnej dodatkowe antykoncepcji;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepewna_______009
heh, zobaczymy jak bedzie u mnie... ale watpie zebym z drugiej antykoncepcji szybko zrezygnowala... niestety... panikara ;d wiec obawiam sie wlasnie najbardziej tego, ze np nie przyjdzie krwawienie z odstawienia... ;p i wtedy zaczne na mase panikowac ;p a wiadomo, prezerwatywy tez pekaja ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazda mówi ze jest straszna panikara:P ale słuchaj jak bierzesz te tabl to one Ci zatrzymuja jajeczkowanie i nie ma czego zapłodnic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepewna_______009
no ja to rozumiem ;d i puki nie stosuje to mi to sie naprawde bardzo logiczne wydaje ;d ale z drugiej strony skad tyle wpadek? ;] to mnie zawsze zastanawia ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej nie stad ze tak o po prostu tabletka nie działa... zazwyczaj musi byc złe stosowania, czyli albo wydalenie tabletki (wymioty, rozwolnienie) lub jakies leki, albo zjedzenie czzegos co osłabia działanie tabletki. tabletki same z siebie raczej nie moga nie działac, cos spowodowac ich nie zadziałanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepewna_______009
ooo to od razu nasuwa mi się kolejne pytanie ;d co powoduje obniżenie działania tabletek? :P jakie jedzenie i jakie leki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maita
I oczywiście nie było czym się stresować. W nocy dostałam okres. Może faktycznie organizm dopiero się przestawia na hormony i potrzebuje trochę czasu żeby się przystosować. Anty działanie w pełni a mi spadł kamien z serca. Już w pełni ufam tym tabletkom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz:) 7 dni to siedem dni:) trzeba czekac i sie nie stresowac przez ten czas, pozniej to juz co innego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja stosuję te tabletki już ponad rok i jakoś ich działanie antykoncepcyjne mnie nie zawiodło, więc myślę dziewczyny,że nie macie się co przejmować;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dabek
a mniej więcej po jakim czasie od odstawienia tabletek pojawia się ten naturalny okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakam
jeśli chodzi o syndi 35,to jestem po pierwszym opakowaniu. jeśli chodzi o tabletki... po kilku pierwszych dostałam wysypki,pojawił mi sie trądzik z którym wczesniej nigdy nie miałam problemów. do tego dochodza mdłości,wzdęcia,obolałe piersi.... wybieram się do ginekologa,żeby zmienił mi tabletki,bo jak widac,tych mój organizm nie toleruje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eyekandy
hej Dziewczyny ! tez biore Syndi, skonczylam pierwsze opakowanie. Moj lekarz wypisal mi recepte na 6 opakowan i nastepna wizyta dopiero za pól roku, wiec sobie mysle git, Ide do apteki a tam mi mówią ze maksymalnie to moge wykupic 3 opakowania ;/ . W innej ze tylko jedno ;/ a reszty nie mogę. O co w tym chodzi? Kiedys jak bralam Cilest to nie bylo z tym problemu, pani w aptece wypisywala mi karteczke na kolejne opakowania i bylo cacy.. a teraz to sie musze uzerac z aptekami bo nie moge wykorzystac calej recepty ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pollyy
bo te tabletki sa refundowane i nie można więcej niż 3 opakowania na raz wykupić. jakiś bardzo mądry gin Ci wypisał. ja zawsze dostaję 2 recepty po 3 opakowania i nie mam problemu. wykupuja jedna receptę a za tydzień lub dwa drugą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×