Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

456

Proszę o pomoc!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Drogie mamy mam taki problem : moją Niunię 9 misięczną okropnie pogryzły komary, całą buziunię ma w okropnych spuchniętych chrostach. Nie wiem czym mam jej to posmarować żeby jej ulżyć i żeby te krosty szybko zeszły. Poradźcie proszę jaka maść/żel są dobre i bez recepty. Z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma czegoś takiego
jak chrosty...przykro mi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepsze babcine sposoby posiekaj natke pietruszki i wygniec tak by wycisnac sok z natki i tym posmaruj.Ja jeszcze stosuje na zmiane sok z natki z galaretka z aloesu z FLP i z fenistilem.Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spytaj w aptece czy fenistil mozna stosować u niemowląt, bo naprawdę działa świetnie. krosty moze od razu nie znikną ale dzidzi ulzy bardzo bo nie bedzie jej swędziała buzia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja fenistil stosowalam pare dni temu u mojej niuni efekt wogole sie nie drapala ale tak jak pisalam wczesniej stosowalam takze sok z natki piertuszki i galaretke z aloesu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za rady jutro skoczę do apteki po ten fenistill. Ale czy on działa tylko przeciwświądowo czy też leczniczo na te KROSTKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Moja Mala tez kiedys pogryzly, bylismy akurat u lekarki potem i dala nam jakis lek na recepte,ale wczesniej kazala uzyc fenistilu i pomoglo :) sprobuj:) tylko pamietaj ze na poczatek niewiele ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×