Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pariss

wierszyk, życzenia na chrzest

Polecane posty

Czy ktos zna lub portrafi ułożyć ładne zyczenia lub wierszyk na kartkę z okazji chrzcin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Komarzyca Zofia
Serce tak ciche, jak wiatr z muszelki daj mi, o Panie - Boże mój wielki. Daj mi też święte rączki i nóżki, żeby trzymały się Twojej drózki Z procą w kieszeni, smokiem na smyczy biega po Raju Adaś zdyszany... Dobrze mu tutaj... jednak dni liczy, kiedy przylecą z Ziemi bociany... Niby spokojny, niby wesoły uczy się w Rajskiej Szkole grzeczności, ale codziennie pyta anioły: "Czy przysłał dla mnie Bóg wiadomości..." Z nogi na nogę drepce przy Bramie, w tę i z powrotem po Niebie chodzi, marzy o tacie, marzy o mamie i o tym, że się wreszcie... urodzi! Kochaj swoich rodzicieli, by pociechę z Ciebie mieli, ale pomnij, że Bóg w niebie, ma w opiece zawsze Ciebie. Tobie który wypełniłeś dom, swym płaczem i radosnym gwarem życzę beztroskiego i zdrowego dzieciństwa. Aby każda łza, która po Twym policzku spłynie była łza szczęścia, a uśmiech Twój zjednywał wszystkie wokół serca. W tak ważnym dniu, życzy Ci - Matka Chrzestna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×