Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nonemi

Kopenhaska--STart od DZIS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 07.08.07

Polecane posty

o Kłodi to zacznijmy jutro razem co ty na to? dzis dostalam okres a w pierwszy dzien to mam napady obzarstwa;(;(;( Własnie dostałam moje rzeczy co na allegro zamwiłam:P:P od jutra zaczne ostro brac sie za siebie:P:P no i bede mogla do mojej agencji na silownie chodzic i na solarke moj producent wczoraj az kazal mi przychodzic:)Kochani oni sa:):) Wiec od jutra ostra walka i nie przerwe jej dopoki nie wrce do siebie:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klodi
ok. w takim razie zacznijmy razem od nowa:) maze sie w końcu zmotywuje:) skoro jesteś modelką to co ty chces zrzucać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klodi
ja dzis zjadłam jogurt naturalny z musli:/ takie se. zapchałam sie tym strasznie. Angeliczka zaczynamy jutro - koniecznie:)!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo dziewczynki :* Czy mogę sie do Was przyłączyć? Od jutra chcę rozpocząc diete. Buziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja dziewczyny , ja caly dzien pilnowalam 4 letnia dziewczynke wiec nie mialm jak pisac:p ale juz jestem :p witam nowa dziewczyne:p Ja juz na 5 dniu ale cos czuje ze cala diete przetrwam:p trzymam kciuki za Waz dziewczyny:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nonemi, dobrze, ze juz jestes :) dziewczynka z rodziny, czy dorabiasz jako niania? ;) kurcze. chleje hektolitry wody, zeby nie czuc glodu. w koncu dzis bez kolacji ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiernna
o jeny jak dobrze ze dzien juz sie konczy ciezko mi dzis było zjadłam jogurt i potem 3 kromki chrupkiego pieczywa podobnie jak maryem pije duuuuuzo wody ale nie jest łatwo musze jakos przetrwac ten tydzien trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta-wisienka
ja zaczynam od jutra też więc moge wpaść jutro do was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maryem-- dziewczynka jest corka mego wojka ma 4 latka a moj wujek ma 27:p słodki diabełek taki, lae jak patrze jakie to madre dziecko to sama chce miec swoje:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witamy i zapraszamy ;) zawsze raźniej dzień siódmy uważam za zaliczony (swoją drogą to okrutne, żeby w trakcie mojej diety przez dom przewinęły się cztery ciasta i pięc litrow lodow :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja juz po sniadanku i waga pokazuje 5 kilo mniej , maz mnie wczoraj zwymyslał za te moje odchudznie bo jak sie przbieralam do spania to mi powiedzial ze juz i zebra wystaja przez koszulke i w ogole tyłka nie mam:p ach Ci mężczyżni:p sama teraz jz nie wiem czy cignac ja do konca....ciezko nie jest wec mge pociagnac tylko boje sie ze rzeczywiscie bede jak szkiletor:p ci sądzicie???? Buziaki Dziewczyny:p jak narazie jeszcze sie trzymam:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze sama nie wirzyłam ze na niej schudne tak szybko tyle kilo:p niezle niezle:p:p:p:p:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też bym chciała
cześć :) Oj jak ja Wam zazdroszczę. Też podchodzę do kopenchadzkiej ale jakoś mi nie wychodzi :( Chciałabym schudnąć z 56 kg do 50. Nonemi ile masz wzrostu? I z jakiej wagi do jakiej chcesz dobrnąć? :D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i_want---52 kilo waże :p i jestem hiper zadowolona :p tez bym chciała- mam 164-165 zalezy :p wazylam 57 kilo , a schudłam d0 52 i chyba na rtym zostaę:p bo mi juz maz wymysla ze jak szkieletor wygładam:p:p:p mi tam pasuje takie powiedzonko, ale on mowi ze juz wystarczy bo wygladam teraz lepiej niz przed naszym ślubem:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klodi
hej dziewczyny:) jestem po kawce, miałam przejsc dzis na diete ale oczywiście nie przygotowałam sobie na dzis produktów do pracy:/ tak więc zostaje mi zjeść dzis tylko sałate i pomidora bo reszty nie bede miała gdzie przygotowac(siedze w pracy od 9 do 23:/) a jak tam u was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i_want--sama jestem w szoku :p ale bardzo sie ciesze:p nareszcie koniec i moje marzenia sie spełniły:p wiecie co dziewczyny ? myślałam o sb teraz :p jak myslicię? podobaja mi sie jej załozenia i nie chce wiecej chudnac:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze narazie dietki kopenhadzkiej nie rzuciłam ale ale..... chyba dzis to zrbie bo juz chyba nie chce przesadzac :p co za duzo tez nie jest zdrowo:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Klodi:p jak tam u Ciebie:p? ja tez dzis w pracy wiec znam ten ból:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klodi
:) no właśnie. ciesze sie ze ci sie udało.ale mam nadzieje ze nas nie opuścisz jak skończysz diete?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klodi
a u mnie możliwie, dzieki ze pytasz. ja tak jakby razpoczęłam dzień pierwszy:)-znowu. mam nadzieje ze tez uda mi sie zrzucic tyle co tobie-tak bardzo bym chciała:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta-wisienka
za mną kawka, myślałam że zwymiotuje po niej :/ ale jest dobrze niedługo zrobie sobie lunch, mama kupiła mi już potrzebne składniki.. a tak na marginesie to właśnie moja mama niedawno zakończyła tą dietkę i schudła 8 kilo (!!!). Ja bym chciała 5, bo waże 55, a wiem że dzięki temu nie będe się wstydziła swojego ciała... jednak mam chyba za malą motywację..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Czas zacząć pierwszy dzien:) Pije właśnie kawke:):) Teraz dotrwam do końca:):) Zaraz się zważe i pomierze i następny raz dopiero za tydzień i wtedy zobacze nie bede stawała 2 razy dziennie na wage jak do tej pory:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta-wisienka
ja tak samo mam pierwszy dzień ale zważyć się nie moge ;( wagi nie mam, jednak w nast. tygodniu będą wagi elektroniczne w biedronce więc może namówie mame to kupi ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×