Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nonemi

Kopenhaska--STart od DZIS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 07.08.07

Polecane posty

dzieki dziewczyny:) kohane jesteście!!!!oni doskonale wiedzą ze jestem na diecie i robią mi to z przekory. mogą przecież sobie wyjsc na obiad a nie żreć w kancelarii:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zapomniałam jeszcze wzieli sobie deserek-tiramisu:(wrrrrrrrrr, zatłuke ich narmalnie do tego mi kazali dzwonic i zam awiac... głupie f.....-sory ale poniosło mnie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adrenaline tylko sobie podniosłam:/ Nonemi a jak tam twoje samopoczucie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie wspaniałe Klodi tylko duzo pracy mam ogonir i slabo pisze dzis dlatego:( zwroty teraz pakujemy do iinych miast wysyłamy i sporo pracki mam:( ale smopoczucie cukierkowe:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no teraz chwila na relaks:p dobrze ze jeszcze tylko 4 godzinki w pracy bo juz padnieta jestemm:(:(:( dzis na nic nie mam czasu tylko pracuje jak szalona:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiernna
o mamo padam dzis cały dzien w biegu na nic nie miałam czasu nawet (choc moze to i dobrze ) na jedzenie pocwiczyc juz tez nie zdaze bo zaraz musze wyjsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm. tez gdzies w domu mam twister... pytanie gdzie ;p ja kupilam wage w biedronce.. jakies 2 lata temu? dziala wysmienicie. irytujace jest jednak, ze za baterie (tylko duracella uzywam, najdluzej dzialaja) na pol roku place 16 zl, czyli po 1,5 roku dochodzi do ceny wagi :P ah, jestem tak potwornie glodna. ide na kolacje :) dziewiaty dzien, lalalalalala :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a, jeszcze słowko do Klodi - bylam dzis w kawiarki z kolezanka. jadla ogromne orzechowe ciacho, a ja popilalam wode. w sumie dobrze, ze z zasady duzo mowie, czyms sie zajelam :P takze, nie jest tak zle jak sie postarasz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maryem--- 9 dzien:p jeszcze tylko 4 i jestes wolna:p buzaik ja teraz w pracy :( jesem zajeta ale po 21 wpadne na male ploteczki:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajjj 2 dzień za mną ;) podziwiam was że tak już długo jesteście na dietce. tylko że mam problem bo chyba jutro rano padne. nie zjadłam dzisiaj tego befsztyku bo jakoś ochoty i czasu nie miałam. ja nie wiem jak Wy macie siły na ćwiczenia, normalnie podziwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeeeest udalo mi sie dzis wytrwaac na kopenhaskiej :D jezu ile pokus bylo:P najpierw gumy orbit arbuzow mnie kusily potem placki ziemniaczane i o maly wlos bym sie zlamala i jescze teraz ukroilam tacie wysmienite ciasto mojej mamy ale sama nie wzielam kesa:P jak ja to zroblam ze sie nie dalam?niewiem:P hehe :) mam nadzieje ze nagroda za moje poswiecie bedzie jutro wag 50,...kg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jestem taka pdnieta po pracy...bede wiec tylko chwile i lece spac:p buziak Dziewczyny i nie poddawajcie sie!!!!!!!!!!cel jest tak blisko!!!!! Buziaki:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 dzien skonczony:):) dzis bylam w sklepie dla sportowcow i kupilam cobie tabletki na redukcje tkanki tłuszczowej:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazda z nas musi sie trzymac:) wlasnie sobie czytam o tych tabletkach kupionych i jest cos co mnie zadawala w nich bardzo nie ma w nich efedryny jak w innych spalaczach i jest on dla osob nie tylko aktywnych ale takze ktorych prowadza siedzacy tryb zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angeliczka, ale nie przestawaj sie ruszac ;) chemia wszystkiego nie załatwi (niestety :P) Marta, gdybys wygladala tak jak ja, wiedzialabys, ze po prostu MUSISZ :P ;) a ruszam sie niestety mniej niz planowalam :( czasem brakuje mi sil, a czasem mam mase innej roboty. duzo spaceruje (jedno co lubie przy moim wzroscie to dlugie nodi, wiec ok, przyznam sie, ze tempo spacerow niekoniecznie jest spacerowym, co mnie niezmiernie cieszy :D), robie brzuszki, rowniez jezdze na rowerku (niestety nie udaje mi sie codziennie), ale tylko tyle ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no nie przestane:) wrocilam o 19 do domku z miasta bylam u kosmetyczki i na solarium a po powrocie do domku poszlam biegfac.godzinke pobiegalam pozniej 20 min na twisterze a pozniej 200 brzuszkow:P:P po cwiczeniach czuje sie wietnie i mam zawsze lepszy humorek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc Nonemi :) :* zagladaj do nas czesciej mimo topiku sb ;) Angeliczka, kurcze, masz pare dziewczyno! ja jestem zbyt leniwa i zabiegana jednoczesnie zeby dac z siebie tyle w cwiczeniach (zabiegana niestety w innym sensie niz sportowy :P), ale ciiiii, staram się ;> Dziewczyny, chyba czas wziac przyklad z naszej przywodczyni :D i zbierac sie do snu, co? niezdrowo za dlugo siedziec :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale.....od 6 jestem na nogach i robie brzuszki!!!! zapraszam do wspolnych ćwiczen!!!! Dziewczyny dzis to mialm urwanie glowy w pracy dlatego tak mało mnie było:o obiecuje poprawe!!!!!!! Buziaki i Miłej nocki:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i kolejny dzień przede mną:) Teraz kawcia i grzanka. a później sama nie wiem jakoś nic mi się nie chce z rana:\\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×