Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kawa z mlekiem

Jak idą wam poszukiwania pracy?

Polecane posty

dziekuje, powodzenie jest mi bardzo potrzebne :) lece z tymi cv pozdrawiam wszystkich greggg--> zgadzam sie z Marshallem, i zastanawiam sie czy wciaz obowiazuje ten przepis o uldze w zus dla osob zaczynajacych dzialalnosc gospodarcza, jesli tak to chyba ulatwia sparwe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marshall, przecież ty MLM reklamujesz, no co się z tobą stało! Najpierw to potępiasz a teraz reklamujesz? Ciekawa osobowość :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś się dowiedziałam że przyjmują mnie do pracy,bardzo się cieszę :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
->LittleBitch tak ulga obowiązuje dla zus o ile sie niemyle przez pierwsze 2 lata:) i tak własnie mi sie dzis plany pokrzyzowały dlatego ze mój ojciec autem którym miałem jechać dzis na szkolenie do mikołowa miał stłuczke (nie z winy ojca) i niestety dzis juz chyba pozamiatane, spróbuje zadzwonic do tego vobisa zeby mi szkolenie przesuneli, moze sie uda, ech...................co za pech:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze takie pytanko orientuje sie ktos jak wyglądają takie szkolenia? miał juz ktos kiedys takie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od dawna nie szukam pracy. Szkoda czasu. A pensja żalosna. Polecam wszystkim wziać się za coś swojego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie co wy z tym MLM nie macie innych tematów za przeproszeniem w dupie mam MLM i nie chce o nim więcej słyszeć... a tak propos.. rozmowa kwalif. skończyła się na przedstawicielu handlowym gazety..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 młodych chłopaczków założyło nowy portal Białegostoku i do tego gazetkę...jakoś niezbyt pewnie to wygląda...poza tym no ten przedstawiciel handlowy...to nie to co szukam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4nn4
kawa z mlekiem -> Ty z bialegostoku jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa z mlekiem - Ty masz licencjat. Robisz magisterskie. W branży komputerowej, informatycznej nic dla Ciebie nie ma ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa z mlekiem napisałaś: \"...to nie to co szukam\", to zdradź nam proszę, czego ty na prawdę szukasz :( Aby coś znaleźć, trzeba wiedzieć czego się szuka. Tak można szukać wiatru w polu do końca życia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto szuka ten znajdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh a to dobre pytanie..jak już wspominałam nie wiem co chce robić w życiu..i nic na to nie poradzę cały czas szukam czegoś co mnie zainteresuje, ale ja nawet nie wiem co będę robić za tygdzień nie mówiąc o tym co będę robić w dalekiej przyszłości.. Początkowo szukałam w biurach ale doświadczenie mam niewielkie więc zdaję se sprawę że kokosów nie zbiję..dlatego szukam teraz np. w sklepach z ubraniami itp..wysyłam CV na oferty typu \"szukam studenta ze znajomością obsługi komputera\"..nie mierzę wysoko bo wiem że na dzień dzisiejszy to mało jestem interesująca :) Myślę o jakiś kursach..ale na nie muszę pierw zarobić :) wiem wiem jestem beznadziejnym przypadkiem :) ps.4nn4 tak z Białegostoku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jade dzis na szkolenie (14.00) do VOBISA, jak wróce do napisze jak było ...(troche mi sie niechce no ale cóz w koncu trzeba cos w zyciu robic) heh nic nie ma za darmo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jknbvc
Kawo z mlekiem nie jestes beznadziejnym przypadkiem -to co sie dzieje wkolo jest beznadziejen ja ostatnio zauwazylam ze patrza co niektorzy na mnie jak na dziwologa bo przeciez jest tyle pracy kolezanka mowi do mnie -prtzeciez ciagle pisza i mowia ze odkad ludzie zaczeli na zachod wyjezdzac jest duzo pracy ale chyba dla facetow bo babska z zusow i urzedow siedza dlaej z grubymi dupami na swoich stolkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4nn4
powodzenia zycze :) :) i trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie moge heh
typowi nie chce się jechać na szkolenie, a co dopiero jak będzie musiał pracować po 12h, no masakra są tacy ludzie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jknbvc
kawo z mlekiem chzba nie wierzysz w takie bzdury jak zapeszanie -no napisz prosze bo dla mnie tez to bedzie pocieszajace ze jednak cos mozna znalezc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu możecie skorzystać z książki, która wam pozwoli ustalić, czego tak naprawdę szukacie. Nie będę ukrywał, że jest to link przez program partnerski i ja na tym jakieś 5% zarobię kiedy ją ktoś kupi. Wychodzę z założenie. Jeżeli po przez to osoba kupująca i tak nie płaci więcej, a jeszcze ktoś inny może na tym zarobić, to dlaczego nie. To są właśnie te sposoby na zarabianie pieniędzy poza etatem. Bo tak naprawdę etat to tylko jedna z wielu możliwości zarabiania pieniędzy, z tą tylko różnicą, że nie najlepsza. http://cele.zlotemysli.pl/ponadszczytem.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapominasz mirka dodać
że ta książka to e-bok, czyli wersja elektroniczna jakich wiele w internecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×