Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość expanderka

satynowe szpilki z najnowszego teledysku dody

Polecane posty

Gość expanderka

proszę o pomoc czy widział już ktoś może je w sklepach???????????????????????????????? proszę o pomoc bo choruje na te buty:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allegro allegro
sa na allegro za stowe chyba, poszukaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość expanderka
własnie wiem że już sa na allegro ale ja mam strasznie chude stopki i boję się kupować przez neta wolałabym zmierzyć naprawdę nikt nie widziała w sklepach???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie widziałam teledysku Dody, więc pokaż tą aukcje z allegro to Ci powiem czy widziałam w sklepie. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania2222222222
co ty ekspanderka z choinki się urwałąś? takie buty to nie dokupenia w Polsce może za rok sobie kupisz hehhhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertyu
przecież one sa wstrętne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania2222222222
a co ci sie w nich nie podoba cena?:) dla mnie mogą być ale w polsce napewno ich nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość expanderka
hmmmm no coż czyli nikt nie widział w polskich sklepach a ja i tak uważam że butki sa ładne nie lubię dody i nie śledzę jej kariery i sposobu ubierania ale dla mnie te buty sa boskie, takie eleganckie bo przeciętne to chyba one nie są co donno leng:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejeku jakie szkarady bardzo brzydkie.Juz nie wspomne jak sie w nich noga poci.Tandetne ma maksa zero klasy i elegancji.Ale wiadomo wszystko to co reperezentuje doda to znaczy mniej niz Zero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdgfgg
a mi się podobają tak jak expanderce, dlaczego nie są elagancke?już lepsze niż jakies oklepane baleriny z deichmana albo inne co cole miasto i wies nosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do tego, czy są eleganckie, miałabym b. poważne wątpliwości - raczej słodko-kobieciątkowe. Jeśli komuś pasuje taki styl i dobrze w nim wygląda , to dlaczego miałby się tak nie nosić? Ostatecznie nie każda kobieta musi być miłośniczką klasycznej elegancji. Najlepiej wygląda taki image, który koresponduje z charakterem - nie ma sensu przebierać się za kogoś, kim się nie jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuźwa żesz no
jaką prowizję dostaje ten lachon od past ze tak nas męczy tymi linkami???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość expanderka
hmmm widzę że temat sie rozwija niestety nikt nie pomaga mi bo dalej nie znam marki sklepu:( wiem że sa na allegro ale ja mam takie chude stopki i boję się kupić bo mogą spadać i co wtedy...ja mam większosć butów z paseczkami itp:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość expanderka
a co do elegancji bucików to ja uważam że każdy ma swój gust jedni lubią tradycję inni wolą klasykę z domieszką kokieterii owszem buciki są dla słodkiej kobitki ale jejku to nie 1 moja para butów mam ok 20 par więc mogę sobie pozwolić na kolejną fajną parę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość expanderka
tala dzięki wielkie za link :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie jest moim zdaniem \"klasyczna elegancja\". Są troszkę ordynarne i niezbyt eleganckie. Takie własnie jakie są - buty Dody z teledysku, żeby pomóc Jej w zachowaniu image\'u odważnej dziwki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm...ciekawa jestem czy byloby tyle szumu o nich gdyby nie ten teledysk, na stronie którą podałam są dostepne od naprawde dłuższego czasu a nikt nie robił sensacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość expanderka
że jak przepraszam??????// buty jak dla dziwki??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość expanderka
to zależy jak się kto modą intresuje buty nie nosi tylko doda, kreująca swój wizerunek ale ileś gwiazd ... tylko w Polsce nikt o tym nie wie bo wszyscy wolą klasykę czarne pantofelki.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wygladaja na wygodne i sa tandetne.Nie wyobrazam sobie chodzenia w takich butach.Wiadomo ze w teledysku je Doda miala pare minut na nogach. Jedne z najbardziej obciachowych butow jakie widzialam. Zero klasy zero elegancji.Typowa wiocha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jej jakie
buciska brzydkie!!!! :O Widziałam je na allegro, a tam panny licytują je jak pojebane! Szczyt wiochy, bezguścia! Zastanówcie sie nad jedną prostą rzeczą: czy jest ładnego w tych butach? odpowiedź jest prosta - NIC! Są brzydkie jak noc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jej jakie
wygladają jak buty kurna Ludwika IV - tylko on miał bez tak dupnego obcasa :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×