Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prosze kto mnie uspkoi

19 tydzien a ja nie czuje jeszcze dziecka-pomocy!

Polecane posty

Gość prosze kto mnie uspkoi

Nie moge sie uspokoic,moj maluch siedzi w brzuchu tak cicho... zaczynam wariowac!moze ze jestem pulchna jest tego przyczyna???:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze kto mnie uspkoi
bylam 2 tygodnie temu,pielegniarka dosc dlugo szukala bicia serca,bo niby sie tak dziecko ulozylo,ale powiedziala,ze zyje,bo kopal nozkami...od tych slow martwie sie,nie myslalam nigdy,ze mogloby byc zle...a teraz jak czytam w kalendarzach ciazy,ze powinnam cos juz czuc a nie czuje to zaczynam wariowac...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To myśl, że będzie dobrze - skoro dziecko kopało nóżkami, znaczy, że wszystko gra. A jesli tak bardzo się denerwujesz... może masz mozliwość pójścia do gina na usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze kto mnie uspkoi
Dziekuje wam! to moja pierwsza ciaza,dluugo wyczekiwana...tak sie o wszystko martwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rusza się! Dziecko porusza się już całkiem sprawnie po swoim stale powiększającym się mieszkaniu. Na zmianę budzi się i zasypia, połyka wody płodowe i siusia, a wtedy gdy jest aktywne - kopie. Pierwsze ruchy płodu można wyczuć między 14. a 22. tygodniem, zwykle - pomiędzy 17. a 22. Najwcześniej wyczuwają je kobiety, które miały już dziecko lub są szczupłe (dla grubszych mam pierwsze ruchy dziecka mogą być zbyt delikatne). Choć czteromiesięczny płód rusza się niemal bez przerwy, większość jego ruchów nie jest odczuwana przez matkę. Do poronień najczęściej dochodzi w pierwszym trymestrze - na ogół są one spowodowane poważną wadą zarodka. Możesz więc odetchnąć: najgorsze za tobą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie lepiej podjechać na oddział położniczy na badanie ktg?Będziesz dużo spokojniejsza i maluszek też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w 1 ciazy ruchy malej poczulam w 21tygodniu ciazy w drugiej ciazy ruchy czulam juz od 16tygodnia a dodam ze w 2 ciaze zachodzac wazylam wiecej niz w 1 wiec nie sadze ze ma to az taaaakei znaczenie jesli sie zamartwiasz to podjedz do szpitala ale kazdy leakrz ci powie ze jest jeszcze czas na ruchy bo z tego co wiem grunt aby tak do 24tc sie pojawily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja poczułam w 20 tc pierwsze ruchy, mam koleżankę, która w 23 jeszcze nie czuła a z dzidziusiem wszytko ok:) ale jeśli masz się martwić, to lepiej idź do gina, niech Cię uspokoi. Ja kilka razy tak poszłam bez rejestracji, bo albo nie czułam ruchów, albo za bardzo się dziecko ruszało - jakoś nerwowo, lekarka mnie uspokoiła i od razu było lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to twoja pierwsza ciaza to spokojnie mozesz poczekac do 25 tygodnia u mnie tak wlasnie bylo, a nie jestem pulchna:),przy kazdej nastepnej bedzie szybciej, przy drugiej czulam juz od 16 tygodnia teraz jestem w 14 tygodniu i pewnie bedzie tak samo:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktg w 19 tc
??? co za brednie, przeciez to za wczesnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nati_nati
Ja pierwsze ruchy (bardzo delikatne) poczulam dopiero w 21 tygodniu, ale za to potem jak sie mój synus rozbrykal to caly dzien wariowal ;) Takze sie nie martw! Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bziczek
ja też poczułam ruchy dopiero na rzełomie 19/20 tygodnia. A teraz pod koniec 30 malutka daje co chwila zdrowe i porządne kopniaki ;) Czasami rano chętnie bym podrzemała, ale mała wierci sie w każdej pozycji jak leżę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martw sie. Ja pierwsze ruchy poczułam w 21 tygodniu. Teraz jestem w 25 i mała nie zawsze sie rusza, tzn. są dni, że nie czuję ruchów wcale. moja dzidzia wogóle mało się rusza, po prostu niektóre dzieci są śpiochami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierwsze ruchy poczulam dopiero w 22 tygodniu ciazy wiec sie nie martw , glowa do gory!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli to Twoja pierwsza ciąża to zazwyczaj pierwsze ruchy są 21-22 tydzień.Ja poczułam w 21.Jesli Ciebie coś nie pokoji to radze wizyte u gina niż tu na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika891
jestem w 19 tyg. ciaży a nie czuję ruchów dziecka :( tylko takie bulgotanie w brzuc****akbym była głodna czy to coś poważnego? bo zaczynam się martwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawdopodobnie to są właśnie ruchy malucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniołkowa2014
To pewnie sa pierwsze ruchy;) Spokojnie , na Ktg jest jeszcze za wcześnie teraz zrobią tylko echo ;) U mnie mocniejsze ruchy byly w równym 20tc Ale ja mam własnej oponki sporo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×