Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość julek z koziej wólki

Łoj Dana Dana

Polecane posty

Zebym jo to miała co to chłopcy majom Dałabyk to na płot niek to psy targajom:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻONA CO UWIELBIA SEX
Siedział na lipie gzebała se w ci*pie a chłop z dołu woła wskoc na mego wołu hej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to kobitki dajemy dalej :D W Zakopanem na rozstajach powiesił się chłop na jajach. Lecz powiesił się paskudnie - lewym jajem na południe. :D łoj dana dana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śpiewom jo se śpiewom nuta mi się traci Bo na forum chłopcy sami cielowaci:P Kochałak jednygo nic nie było potym Lepij było kochać pokrzywy za płotym:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maryś moja, nie wierzę ci! Kupię dzwonek, przywiążę ci! Jak cię będą chłopcy gonić to ci byndzie dzwonek dzwonić! Łoj dana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to za dziewcyna w tej rózowej halce Kciołek jom pomacac ojscała mi palce:P Cesała się grzebieniem cesała się scotkom Dupe miodem smarowała coby miała słodkom:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten mój kochanecek jako janiołeczek. Chodził ku mnie roczek a ja mam wioneczek! :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mogę z tych Waszych rymów :D :D :D Siedli my se u szałasa, która wejdzie - będzie nasa. A że nie było wycieczki, podupcylim dziś owieczki. :D łoj dana dana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Zakopanem, pięknym mieście, chłop się wyżył na niewieście. Czy się wyżył, czy nie wyżył, faktem jest, że roznegliżył. :D łoj dana dana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ciemnym kącie korytarza pirat zgwałcił marynarza, Czy go zgwałcił, czy nie zgwałcił, ale odbyt mu zniekształcił. :D łoj dana dana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje dziewce dej mi tego co ci woda leci z tego A jo ci dom spoza ucha co mi wisi koło brzucha:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tamtej strony wody stoi chłopiec młody, żebym go dostała pościłabym w środy. Pościłabym w środy, pościłabym w piątki, żebym go dostała na Zielone Świątki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łobiecołeś ze mnie weźmies jak przenicke z pola zeznies a ty ześ ją i omłócił a mieś dali bałamucił łoj dana!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cymuześ nie przysed kie miesioncek wysed Byłabyk ci dała i byłbyś se posed:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja kochanecko dyć my jednej myśli. Nie daj się uwodzić choćby insi przysli... Choćby insi przysli, namawiali by cię, nie daj sie uwodzić boś nie małe dziecię! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dylis moja dana obłapioł mie Banaś Obłapioł mie nisko głupie Banasisko:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewna dama zamieszkała na Korsyce bardzo jędrne i wielgachne miała cyce dlatego też co dzień, niejeden przechodzień skakał na nią krzycząc “Umrę jak nie chwycę!!!” łoj dana dana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D brzuch mnie boli i szczeka od smiechu :D:D to sie julek zdziwi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewien malarz, co rodem był z Krety adorował zamężne kobiety. Z winy pewnej blondynki pozbawiono go szynki. Życie bywa okrutne, niestety :P Już nie łoj dana, ale też łojdyrydy! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×