Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość anna555555

Najlepiej płatne zawody

Polecane posty

Gość anna555555

Chcę studiowac ale coś co mi się opłaci w przyszłości. Poradzcie które zawody sa najlepiej płatne bo ja sie nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zozalona23
idz na finanse albo rachunkowsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokoszkaMMMM
doradca inwestycyjny, finnansowy, bankowiec, budowlaniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żarty sobie robicie
marketing i zarządzanie filologie różne teogogia resocjalizacja wychowanie techniczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria12
Polityk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria12
Resocjalizacja nigdy. Ja ją skończyłam i teraz jak dzwonie po różnych zakładach karnych czy aresztach to wszyscy mówią, że albo potrzebują mężczyzny albo kobiety owszem ale po średnim wykształceniu. W sądach trzeba mieć cholerne znajomości, najlepij rodzinę bo inaczej się nie da więc resocjalizację ODRADZAM BARDZO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echhhhhhhhhhh
JJJJJJJJJAsne bankowiec. Kur... pracje w banku za mniej niż 1000 złotych. Wiem bank muszę zmienić ale na razie muszę przetwać, bo to moja pierwsza praca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość język polski
lekarz a najlepiej stomatolog. Osobiście nie widziałam żeby którys nie był zamozny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz moda na farmacje. ale musisz to chyba ustosunkowac to umiejetnosci i upodoban ? wtyedy zbijesz kokosy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepeppe
najlepiej płatne zawody: lekarz + swietna znajomosc języka, zawody zwiazane z techniką (mechanika, chemia, informatyka itd) + swietana znajomosc jezyka:) W Polsce dobrze płatna praca dla kogos zaraz po studiach i bez znajomosci niewystepuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulkassoo29
Jak najbardziej informatyka. To nigdy nie przestanie byc modne bo komputery są na wieki. To trudny i bardzo pracochłonny zawód ale opłacalny jak żaden inny. Wyuczony informatyk zarabia od 12000zł do 30000zł. Oczywiście zależy od kierunku jak wybierzesz ale całe noce spędzone przy kompie i książkach się opłacą. w sumie to czytanie książek związanych z tym zawodem jest bardzo przyjemne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulkassoo29
tak myślicie??? Czytałem ze śmieciaż zarabia od 2500zł do 3500zł. Trzeba troche poczytac bo ja terz szczeże nie wiem kto ile zarabia a o niektórych zawodach słyszałem od kumpli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też ale
jakbym cofnela sie o 5lat to bym poszla do zakonu, a nie na finanse na ue :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co prawda mam dopiero 25 lat ale skonczyłęm studia na politechnice, mam prace i pewne obserwacje. Osobiście sądzę, żę trzeba miec wyjatkowe szczeście aby zdobyc wymarzony zawod i zarabiac przy tym duzo pieniedzy:) No własnie to zalezy jeszcze ile to jest dużo:) Dla mnie nigdy niebedzie za duzo:) ale zakłądajac, ze mowimy o kwotach do 10 tys zł miesiecznie. Powiem tak, studiowałem dziennie i gdyby nie to, że po 4 roku znalazłem prace mając mozliwsc uczeszczania na sem na 5 roku bez wpływu na moja prace, to po zrobieniu dyplomu miałbym marne szanse na dobra posade bez doswiadczenia opierajac sie tylko na dyplomie. (Ktos powie nie wszytko naraz, ale z drugiej strony kazdy ile czekac na start w zyciu, ceny mieszkan sa kosmiczne,a co dopiero dalej. ) osobiscie znam wiele osob ktore do dzisiaj pracuja na promocji z tytułem mgr.inz. i własnie po politechnice. Wszytko zalezy moim zdaniem od osobistych zdolnosci przyswajania wiedzy z roznych dziedzin zycia. Przeciez ile jest takich syt gdzie wykwalifikowany informatyk zarabia maks 3 tys, a jakas "rozowa blondynka" otworzy sobie salon z tipsami i jesli jest troche rozgarnieta to moze spokojnie wyciagnac 2 do 3 razy wiecej. Moja kumela ma ksero na uczelni i w połaczeniu z ksiegarnia i wychodzi na tym ok 5 tys. na miesiac. Dlatego moim zdaniem jesli chce sie dosc do wiekszych pieniedzy to tylko swoj biznes. Owszem mozna inaczej ale to bardzo trudne i wymaga nie tylko wiedzy ale wiele szczescia. a z zawodow wyuczonych to chirurgia plastyczna i prywatny gabinet:)) mowie wam to jest kasa:)) :PPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
informatyka farmacja prawo medycyna finanse Ja akurat jestem na socjologii, ale pracuje jako makler i narzekac nie moge. Co prawda teraz w czasie bessy nie jest tak slodko, ale kiedy czasy sa lepsze, to niezly makler kosi wiecej niz prezes banku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja z innej beczki- prace ręczne, każdy chce mieć coś oryginalnego, ręcznie robione torebki, ubrania czy choćby misie, haft, stolarstwo, kowalstwo czy kaletnictwo artystyczne... Chyba że chcesz zostać trybikiem w korporacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawodowiec
http://www.e-kariera.net/category/zawody/ - 2 pierwsze od góry to te, w których można spokojnie wyciągnąć kilka tys. na rękę. Najlepiej moim zdaniem iść w kierunku marketingu, ale tutaj bardziej przydadzą się kursy i szkolenia niż konkretny kierunek na studiach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karbarek
A co myslicie nad zawodem strażaka. Bo bym chciał się kształcić w tym kierunku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość informat
Ci co piszą że informatyk to b.dobrze płatny zawód ( kulkassoo29 ) - chyba nie wiedzą o czym mówią. pracuję w zawodzie od 10 lat i zarabiam 2200 netto do 12000 bardzo dalekoooooo zawody z przyszłością i dużymi zarobkami to : - lekarz (zawsze ktoś będzie chory), - stomatolog, - farmaceuta, - technik budowlany - architekt, ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jakis z ciebie słaby inform
aty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mustango
A ja powiem Grabarz !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iceferno
Moje top najlepiej płatnych zawodów: Przede wszystkim radzę jednak iść w kierunku, który się lubi: - projektant obiektów inżynieryjskich, -grafik komputerowy, -automatyk, -zawody związane z kierownictwem, -chirurg plastyk, -dentysta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a farmaceuta to z której
strony dobrze zarabia? Mam 2000 zł m-cznie, więc to chyba nie za duzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu nie ma fajnych babek
najlepiej płatny to pisarz na kafeterii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggggggg
ktorykolwiek z w/w ale trzeba myslec i dzialac, a bedzie oplacalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aalza
grabarz- zawsze ktos umrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yukka
Po pierwsze- lepiej robić coś, co daje mniej kasy, ale robi się to z przyjemnością, bo inaczej będziesz codziennie chodzić z nienawiścią do swojej pracy. Po drugie- osoby, które nie wykonują pewnego zawodu (bądź nie znają osobiści branży, o której mówią), powinni się nie wypowiadać, bo jedynie wprowadzają w błąd. A jeśli chodzi o zawody, to czy zdajecie sobie sprawę z tego, że operator walca drogowego może miesięcznie wyciągać nawet 8 000 zł? Ale, oczywiście, musi być w tym dobry. Nie ma co liczyć, że zaraz po studiach dostaniesz doskonale płatną pracę. A na budowie może i będziesz wyciągać 10 000, ale zapewne będziesz pracować po drugiej stronie Polski, przez kilka (lub kilkanaście) miesięcy, często w błocie i w towarzystwie panów robotników. Lepiej robić to, o czym się marzy (w granicach rozsądku), bo humanista na Polibudzie nie da rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośia
kucharz , ludzie zawsze będą jeść;D;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×