Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 999norge

a mnie Polacy za ganica nie lubia, nie mam zadnych znajomych

Polecane posty

Gość no to teraz ja napisze
hmmmm. wg mnie dlatego ze osiagnleismy b wiele z moim facetem, podczas gdy inni sa na etapie sprzatania i malowania domow*( sama ten etap przechodzilam ale mialam wiecej odwagi i zaryzykowalam) poza tym kolega wpadl na policji z dragami i wszyscy sadza ze to ja (mieszkamy w Oslo, mogl to byc kazdy, ja nie mialabym zadnego motywu) i wszyscy sie ode mnie odwrocili jedna dziewczyna nie i uwazalam ja za swoja przyjaciolke dopoki nie dowiedzialam sie ze mnie wykorzystuje dla kasy i mozliwosci no i powiedzialam jej ze ma sie wynosic z mieszkania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 999norge
to ja bylam mieszkam w Oslo juz pare lat i chyba musze zminic miasto, tak mysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rodacy za granica czesto sobie zazdroszcza niestety o wiele bardziej niz w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 999norge
to co ja mam poradzic na to?? mam tylko faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wróciłam do Polski, bylo podobnie, teraz czuje sie szczęśliwsza, tylko sytuacja ekonomiczna gorsza w kraju niz w UK, ale cóż, sa rzeczy ważne i ważniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 999norge
ta cala sytuacja poowoduje ze mam ochote wracac a byloby to glupota zwazywszy na mozliwosci jakie tu mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze to i głupota wracać, ale ja wróciłam, pieniądze tamtejsze nie wynagradzały mi pewnych rzeczy, pieniadze za granica mialam wieksze ale wyjechalam tam zyc na wyzszym poziomie niz w Polsce wiec szlo tyle na wydatki ze glowa pękała, i doszlam do wniosku ze jak mam zyc skromniej w UK zeby oszczedzac i liczyc sie z wydatkami, to wole wracac, utrzymac sie to moge i w Polsce, wiec wole juz mieszkac wsród swoich, przynajmniej mam prace tutaj taka jaka chciałam mieć, za mniejsze pieniadze ale lubie to co robie, w UK trudno bylo mi sie przebic, moze to kwestia mojej niezaradności, może zbiegu okoliczności, braku szczęscia, a może zjawisk trzecich, pozdrawiam wszsytkich na obczyźnie, głowa do góry, wszystko samo sie jakos wyprostuje naturalnym biegiem wydarzeń, a Ty koleżanko trzymaj sie cieplo w tej Norwegii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie tez nie
bo skonczylam tu studia i zyje na takim samym poziomie jak tutejsi ludzie wyksztalceni, ale szczerze to nie bardzo sie tym przejmuje, bo ja sie z Polakami nie zadaje. I to nie dlatego, ze mam dupe wyzej niz nos, ale dlatego, ze nie wyjechalam po to aby mieszkac w polskim gettcie, ale po to by ulozyc sobie zycie wsrod tubylcow. I tak tez zrobilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×