Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość REBUS

Praca w PKOBP

Polecane posty

Gość REBUS
a ty pracujesz w oddziale jako dysponent czy jak?ja nie marudze ja poprstu staram sie dowiedziec czy warto sie tam pchac czy lepiej szukac czegos innego nie mozesz mnie zrozumiec? skoro robisz w pkobp to powiedz mi czy podpisuje sie wraz z umowa tam lojalke jakas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jej rebus
ja nie pracuję w PKO , więc nie mogę Ci powiedzieć czy warto się tam pchać, pracuję w centrali banku , umowy lojalnościowe narazie nie są u nas podpsywane, są tylko umowy dot. szkoleń, wysyłają cię na szkolenia , spisujesz umowę , że w razie rozwiązania umowy przez pracownika bądż wypowiedzenia przez pracodawcę z przyczyn leżących po stronie pracownika w ciągu 2 lat od szkolenia zobowiązany jesteś zwrócić koszty poniesione przez pracodawce związane ze szkoleniem , co do satysfakcji w pracy - u mnie zero :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jej rebus
możliwe , myślałam tylko, ze lojalnościowa to podobna o zakazie konkurencji, podpisujesz, że w określonym czasie nie podejmiesz pracy w konkurencji (tak w skrócie) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jej rebus
dlaczego tak sądzisz??? skoro obie strony podpisały, to w razie "draki" pracodawca ze sztabem prawników pewnie wygrałby w sądzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jej rebus
pracodawca pewnie nic by nie zyskał, no, może to , że inni pracownicy widzieli, ze jednak umowa jest wiążąca.... chociaż jak tak sobie myślę, to czy dla takiego "robaczka" poświęcałby czas, pewnie masz rację Marshall

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jeszcze
wiem jak jest u mnie w oddziale. Nie podpisuje sie żadnej lojalki. Szkolenie na stanowisko kasjer - dysponent masz na miejscu. Dwa tygodnie jesteś szkolony przez kasjera i przygladasz się jego pracy. Potem przez dwa tygodnie Ty odsługujesz klientów pod okiem kasjera, który Cię szkolił. Jeżeli chodzi o pytanie czy oddział, czy placówka, to trudno powiedzieć: Oddział to moloch, dużo papierkowej pracy, wieksze plany ale lepsze godziny pracy, większa mozliwośc awansu. Placówka to mniejsze plany, lepsza atmosfera,( bo tylko kilka osób) ale za to mniej dogodne godziny pracy. Ja bym Ci radziła iśc na rozmowę i zobaczysz co Ci zaoferują. Nie wiem jakie miasto, pensje sa bardzo zróżnicowane, w oddziale możesz zarobić więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odświeżam top
bo ciekawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość REBUJS
A wie ktos cos na temat Kredyt Banku jak tam jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość REBUS
Mam pytanko ile zarabia sie jako poczatkujacy np kasjer dysponent w Nordea Banku na pomorzu bo słyszałem ze w tym banku płacą lepiej niz w innych placówkach na takich samych stanowiskach.Moze ktos poruszyc ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trafiłam przypadkiem na ten temat o pracy w PKO BP :( jestem pracownikiem i nie polecam , obecnie jest odpowiedzialność materialna , praca Lublin :( jak się człowiek nie nauczy sam to nic nie będzie wiedział , szkolenia na zasadzie 2 dni "jak przekonać do wzięcia niepotrzebnego kredytu klienta i naciągnąć na maksymalna możliwą kwotę"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Największy bank w Polsce , najwyższe obroty , najdroższe kredyty , najniższe oprocentowania lokat , płacą mniej niż w biedronce . Bank który najniżej płaci pracownikom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×